Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1131 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Ktory typ kupit

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Vaquero
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
MilanB



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: středa 22. červenec, 2009 18:39    Předmět: Ktory typ kupit Citovat

Dobry den,

poradite mi prosim vas pri kupe detektoru TESORO,ktory z nasledujucich 3typov je najvhodnejsi kupit.

1. Tesoro cortes
2. Tesoro vaquero
3. Tesoro trident I

Dakujem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 22. červenec, 2009 18:55    Předmět: Citovat

Začnu od konce Wink :
Tesoro trident I. je vlastně Tesoro Cibola vyráběné pro trh UK.Osobně si myslím,že Tesoro Vaquero je daleko lepší varianta-oproti Cibole,která má automatické odladění země,má zem manuální.Tím nabízí větší možnosti a hlavně větší dosah.Tesoro Cortés je "analogodigitál" to znamená,že hledáte v analogu a digitální je vyhodnocovací funkce SUM.Má výbornou separaci-velmi oblíbenou u válkařů.Osobně chodím s cortésem také na válku Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MilanB



Registrace: 14.7. 2009
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: sobota 25. červenec, 2009 13:13    Předmět: Dakujem za odpoved Citovat

Este raz dakujem a este sa chcem spytat na ine typy. Uvazujem o kupe pouzitych detektorov - Tesoro Cortes, Teknetics T2 a Minelab X-Terra 70

Ake su ich plusy a minusy,

dakujem za odpoved
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 13. květen, 2012 14:30    Předmět: odkaz Citovat

http://www.treasurelinx.com/tesoro.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 13. květen, 2012 23:04    Předmět: Re: Ktory typ kupit Citovat

MilanB napsal:
Dobry den,

poradite mi prosim vas pri kupe detektoru TESORO,ktory z nasledujucich 3typov je najvhodnejsi kupit.

1. Tesoro cortes
2. Tesoro vaquero
3. Tesoro trident I

Dakujem


Nic si nekupuj - jsou to vyhozeny prachy. Je to vsechno na ho...! Setri si telo a penezenku, to mi muzes verit. Vezmi radej manzelku do kina a nebo ji neco pekneho kup. Bude te mit vic rada. Nechytnes v lese kliste, to je peknej previt ja borelku mel. Taky jsem jednou malem uhorel, kdyz jsem jako neznalej hodil par fosforovejch do vreca. Jo a navic u vas jste povazovany za skodnou ci jak to vlastne je. Kamo ja te varoval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 6:53    Předmět: Re: Ktory typ kupit Citovat

vrcinak napsal:
MilanB napsal:
Dobry den,

poradite mi prosim vas pri kupe detektoru TESORO,ktory z nasledujucich 3typov je najvhodnejsi kupit.

1. Tesoro cortes
2. Tesoro vaquero
3. Tesoro trident I

Dakujem


Nic si nekupuj - jsou to vyhozeny prachy. Je to vsechno na ho...! Setri si telo a penezenku, to mi muzes verit. Vezmi radej manzelku do kina a nebo ji neco pekneho kup. Bude te mit vic rada. Nechytnes v lese kliste, to je peknej previt ja borelku mel. Taky jsem jednou malem uhorel, kdyz jsem jako neznalej hodil par fosforovejch do vreca. Jo a navic u vas jste povazovany za skodnou ci jak to vlastne je. Kamo ja te varoval.


Svatá pravda! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 7:05    Předmět: Citovat

Místo Cortese bych do výběru zařadil Deleona. Je levnější a Cortes má navíc jen funkci SUM, NOTCH a podsvícení displeje. Kromě toho podsvícení je ostatní na nic.
NOTCH většinou nikdo nepoužívá, protože ID není na většině detektorů tak přesné, aby v hloubce ID ukázalo číslo stejné jako na povrchu a kdo by riskoval, že mu to schová místo ouška od plechovky stříbrňák.
SUM se hrozně plete. Není to nic jiného, než že se od zapnutí průměruje výška signálu, a ta se ukáže s výškou tonu podle průměrné hodnoty. Zkoušel jsem třeba jeden cíl, kdy mě např. Explorer ukázal jako železo, Cortes to schovával jako železo a ID skákalo do železa (takže bych to vyhodnotil jako železo, protože byl signál silný a skákal do železa a nekopal bych to), a když se zapnul SUM, tak to ukázalo krásnou barvu. Byla to krásná zrezivělá podkova. Takže klidně bych si místo Cortese koupil za menší peníze Deleon. Samozřejmě jinak nic proti Cortesovi nemám. Přítelkyně ho má a nedá na něj dopustit.
Jo a Cortes má ještě ladění země, ale to funguje jen na all metal. I když se na forech píše, že to má vliv i v digitálním režimu, já nic takového nezjistil. I po naladění, nebo rozladění to mělo na hraniční signál v digitálu stejnou odezvu.
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 12:05    Předmět: Citovat

to MilanB:
Asi by jsi se měl rozhodnout zda analog nebo digitál. Hlavně z toho pohledu jestli máš chuť signály kontrolovat na displeji nebo se spolehneš čistě na tónovou odezvu. Mě osobně vyhovuje druhá varianta, ale každý je trochu jiný že.... Wink Dále by u výběru mělo být zohledněno co chceš hledat.
Cortése jsem vlastnil, a když se zpětně ohlédnu nenapadá mě nic, co bych mu chtěl vytknout. Jediné co se stále diskutuje je jeho dosah. Ten je zase vyvážen slušnou separací. Dnes se k němu dá dokoupit pořádný volant, který ho posune hlouběji, ovšem z pohledu separace je to trochu mimo. Jsem přesvědčen, že pro Cortése je stejně nejlepší koncentrická cívka.
Vaquero/Cibola: Jak již psal Habán, tyto dva detíky jsou si konstrukčně velice podobné. Rozlišuje je jen možnost manuálního vyvážení země u Vaguera. Což je fajn věc, protože v kombinaci se správnou cívkou může detektor výrázně poskočit na hloubce. Na druhou stranu je to štelování navíc a nemusí sedět každému. Ze zmíněných dvou bych rozhodně bral Vaquero. Je to čistokrevnej analog se slušnými možnostmi nastavení. Upřednostnil bych ho i před EuroSabrem. Tady bych chtěl vypíchnout jednu drobnost, přestože jsou ESII, G-uMax, Cortés (napůl) uváděny jako analogy, mají více tónovou odpověď což se mírně projevuje na rychlosti odezvy v porovnání s jejich kolegy ze stejné stáje.... ale nic tragického.
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 12:37    Předmět: Citovat

Též bych přemýšlel o DeLeonu (vezmu-li v měřítko ty tři detektory z dotazu - Vaquero, Cibola, Cortes).
A nebo Garrettu AT Pro muhehe
Ale pokud by měl výběr být čistě z těch bazarovek (Cortes, X70, T2), tak je to v podstatě šumák a bral bych co je v lepším stavu a třeba s více sondama v základu. Kromě Cortese bych u obou dalších viděl cenu cca 10000,- jinak je to drahé Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pondělí 14. květen, 2012 21:15    Předmět: Re: Ktory typ kupit Citovat

MilanB napsal:
Dobry den,

poradite mi prosim vas pri kupe detektoru TESORO,ktory z nasledujucich 3typov je najvhodnejsi kupit.

1. Tesoro cortes
2. Tesoro vaquero
3. Tesoro trident I

Dakujem

No docela se divím, že jsi do výběru nezařadil Tejona Idea
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 18:20    Předmět: Re: Ktory typ kupit Citovat

George-83 napsal:
MilanB napsal:
Dobry den,

poradite mi prosim vas pri kupe detektoru TESORO,ktory z nasledujucich 3typov je najvhodnejsi kupit.

1. Tesoro cortes
2. Tesoro vaquero
3. Tesoro trident I

Dakujem

No docela se divím, že jsi do výběru nezařadil Tejona Idea


Také mě to překvapilo..
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 20:16    Předmět: Citovat

Pozdě ale přece už určitě detik má, když se dotazoval v: středa 22. červenec, 2009 18:39 Cool Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 20:43    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Pozdě ale přece už určitě detik má, když se dotazoval v: středa 22. červenec, 2009 18:39 Cool Very Happy Laughing


Laughing Tak to nemá chybu mě už se taky párkrát stalo,že jsem volal na rok starej inzerát Evil or Very Mad
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 21:18    Předmět: Citovat

Irwingu, já tě nakopnu Laughing Laughing Počkej ve Kdyni muhehe muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 21:18    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Pozdě ale přece už určitě detik má, když se dotazoval v: středa 22. červenec, 2009 18:39 Cool Very Happy Laughing

A joo Embarassed Laughing Laughing Laughing
Za to ale může Irwing Very Happy Very Happy
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 21:26    Předmět: Který Citovat

Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 15. květen, 2012 21:59    Předmět: Citovat

Jo někdy je voda fakt těžká Laughing Laughing Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Fox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.2. 2010
Příspěvky: 128
Bydliště: JB

PříspěvekZaslal: středa 16. květen, 2012 12:34    Předmět: Citovat

Jj, chybička se občas vloudí. Ale pěkně jsme se chytli. Laughing
_________________
Tesoro Tejón
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Vaquero Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO