Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 576 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab CTX 3030
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab CTX3030
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 22. květen, 2012 16:58    Předmět: Citovat

Kovaný hřebík + Ag furt stejný problém, a jak je pomalý.Shocked Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=lb4S-LdmpDs&feature=relmfu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 22. květen, 2012 19:49    Předmět: Citovat

To je jak na pouti. Ještě mu chybí v ceně přívěšek s rolničkou chyba
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: úterý 22. květen, 2012 21:41    Předmět: Citovat

Mě osobně se líbí velmi, ale ta cena je příšerná. Možná se měli vyhulit na tu vodotěsnost, a prodávat ho za 30k Smile
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: úterý 22. květen, 2012 22:13    Předmět: Citovat

Zatím nelze soudit co to bude funkčně za strojek, to ukáže až čas. V každém případě co se ceny týká, ano je to drahé, ale určitě ne předražené, to bych si dovolil říct o všech ostatních detektorech s hliníkovou tyčkou a ne moc kvalitním platovým výliskem pro ovládací box.
Tenhle stroj vzhledem k tomu že má navíc GPS, bezdrátové audio, barevný displej, vodotěsný box a je sestrojen z vysoce kvalitních materiálů s geniálním designem a inovátorskými nápady, je oproti ostatním ošuleným a halabala postaveným detektorům ještě docela levný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 22. květen, 2012 22:30    Předmět: Citovat

S tím rozhodně nemůžu souhlasit. U detektoru pro mě byl vždy vzhled, materiály a cinkrlátka ne na druhém, ale minimálně až na pátém místě. Funkčnost. To je to jediné, co detektor musí mít aby splnil účel proč je vůbec vyroben.
U detektorů tohle vzhledem k povaze určení platí mnohonásobně víc než u jakéhokoliv jiného bazmeku.

Nicméně CTX se mi líbí taky a moc a určitě by mi nevadilo na něj mít prašule, jen prostě je třeba si přiznat, že 9 z 10 věcí, kterýma je vybaven, pro hledání nejen nepotřebuji, ale ani nechci.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: úterý 22. květen, 2012 23:03    Předmět: Citovat

9 z 10 věcí, kterýma je detektor vybaven, pro hledání nepotřebuješ a nechceš, ale to neznamená že borci v Austrálii na to mají stejný názor Wink

Minelabu moc fandím, jsou to borci a inovátoři a nebojí se razit vlastní cestu. Ostatní výrobci jen kopírují jeden od druhého. CTX jsem hodnotil z pohledu vývojového technika co se vybavení a konstrukce týká a znovu říkám že v porovnání s výbavou a konstrukcí jiných detektorů drahé není.

Třeba na Deus mám také svůj názor.... fuj
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 0:15    Předmět: Citovat

Možná bude i odlehčena verze, bez cingrlátek. Cool Very Happy
Manuály:
http://www.minelab.com/emea/products/treasure-detectors/ctx-3030?view=downloads
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 9:54    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Kovaný hřebík + Ag furt stejný problém, a jak je pomalý.Shocked Laughing
http://www.youtube.com/watch?v=lb4S-LdmpDs&feature=relmfu


A mozna i drobnej dratovej bronz, stejne tak jako jeho predchudci - SE a td.. To radej kopnu sem tam nejakou tu zatku navic. Pravda je, ze prijit s tim do hospody, tak jsem za chytryho. Ovsem ten displej je super, pro ne mam slabost. GPS mam v tel. a v lese je mi stejne houbelec platna. A to jsem testoval i externi modul co ma v sobe Sirf 3 a ten patri k tem citlivejsim. Pokud nebyla paseka tak se to nechytlo. Jsem zvedavej kdy tomu Minelab udela kolecka a sedacku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 10:42    Předmět: Citovat

adventurer napsal:
9 z 10 věcí, kterýma je detektor vybaven, pro hledání nepotřebuješ a nechceš, ale to neznamená že borci v Austrálii na to mají stejný názor Wink

Minelabu moc fandím, jsou to borci a inovátoři a nebojí se razit vlastní cestu. Ostatní výrobci jen kopírují jeden od druhého. CTX jsem hodnotil z pohledu vývojového technika co se vybavení a konstrukce týká a znovu říkám že v porovnání s výbavou a konstrukcí jiných detektorů drahé není.

Třeba na Deus mám také svůj názor.... fuj


Kolego nevim kolik jsi toho vystridal, ale ja mel Minelabu s procikem nekolik a je to porad to same. Proto si dovoluji tvrdit, ze obycejna F75 tomu zase naseka v rychlosti a citlivosti na drobot. Kolega chodi SE uz take pekne dloho a stara Advantag mu to na drobotinu natrela. Mela jen o neco vic vysponovanou citlivost na prijmaci o proti obycejne Adv. A o nastaveni SE to vubec nebylo. Pravda ale je, ze na mincicky je Minelab s procikem dost dobrej a hloubka je take super, ovsem pokud te nekde automat GEB nezatahne. Inovace je samozrejme dobra vec, ale ne po čínsku. Dle me se meli prednostne zamerit na par zakladnich a tolik vyzadovanych parametru. Jestli to ma zase problem v separaci a rychlosti, tak je to jen pozlacenej SE nebo Et. Vrc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 13:36    Předmět: Citovat

Hledám asi dvacet let, něco už jsem vystřídal, ale nerad detektory moc měním a taky proč, když už to člověk s danou mašinou perfektně umí tak je to lepší než pořád detektory střídat a hledat problém v detektorech namísto v obsluze. Konkrétně explorer když se mi dostal poprvé do ruky tak to byl nejlepší stroj jaký jsem do té doby měl, nicméně vývoj jde dál a dnes je tak velký výběr že každý si pro to svoje hledání najde to co mu vyhovuje, a proto taky skutečně nesnáším tohle handrkování jestli je tenhle nebo tamten detektor lepší či horší, každému prostě vyhovuje něco jiného.

Jasně jsem o CTX psal jen z hlediska konstrukce a vybavení, to je můj názor. Až si CTX všichni ošaháme a otestujeme tak se tady můžeme bavit dál, ale stejně to nebude mít smysl, protože to vždycky skončí podobně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 14:40    Předmět: Citovat

adventurer napsal:
... když už to člověk s danou mašinou perfektně umí tak je to lepší než pořád detektory střídat a hledat problém v detektorech namísto v obsluze....


Naprostý souhlas, ale mnohým to trvá déle, než pochopí.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 16:16    Předmět: Citovat

Kloss napsal:
adventurer napsal:
... když už to člověk s danou mašinou perfektně umí tak je to lepší než pořád detektory střídat a hledat problém v detektorech namísto v obsluze....


Naprostý souhlas, ale mnohým to trvá déle, než pochopí.

Kloss - tak jestli jsem to správně pochopil tak ještě pořad hledáš s MD 3009 nebo Zetexem. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 17:07    Předmět: Citovat

scorpion napsal:

Kloss - tak jestli jsem to správně pochopil tak ještě pořad hledáš s MD 3009 nebo Zetexem. Very Happy Laughing Wink


Laughing Tak to zase není, ale obnovuji "park" jen při příchodu nového systému. Nebo v případě, že hledám frekvenční speciál na konkrétní věci. Pak už je to skutečně o "sžití" s detíkem a to nějakou dobu trvá. Navíc sžití považuji za tu nejdůležitější věc, která nakonec vede i k hlubokým drobným nálezům. Kdysi jsem se na jiném fóru zmínil o jisté hloubce určitého nálezu a vyvolal jsem velkou nedůvěřivost, ale to pak nemá cenu diskutovat. Kdo se řídí pouze manuálem a šablonovitým nastavením, těžko pochopí. Wink
Navíc každý systém, ať je to VLF, FBS nebo PI má svá omezení a hranice. Třeba v současné době vím, co bych potřeboval, ale nezbývá, než čekat, jestli se ten systém někdy dostane i do veřejné oblasti hledání.
V minulosti jsem také zkoušel různé modely detíků, co byly na trhu a došel jsem k závěru, že záleží u jednotlivých modelů pouze na tom, jak je sladěn firmware modelů s jejich frekvenčním nastavením, kvalitou součástek a hlavně cívky. Ani jeden model však nešel za určitou hranici, kterou předúrčuje použitý systém /např. VLF/. To, že si má každý vyzkoušet, jestli mu detík "sedí" je zase dáno tím, jaká škála různých nastavení je pro toho či onoho hledače ještě akceptovatelná a frekvenčně podle toho, co chce hledat. Mnoha určitě stačí nastavení "zapni a jdi" při obecné frekvenci. Kdo si bude hrát s konkrétním nastavením na konkrétní lokalitě třeba dvacet minut, jako já? Hodně záleží i na způsobu, kterým každý z nás hledá. Je prostě mnohem víc důležitých věcí kromě toho, co držíme při hledání v ruce.
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
xanopus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 335

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2012 21:03    Předmět: Citovat

Cena by mala odrážať kvalitu a úžitkovú hodnotu výrobku, čo, obávam sa, v prípade CTX bez ohľadu na marketingové reči, platiť nebude. Sad

Minelab nevypočul volanie svojich zákazníkov po LAHKOM detektore ktorý by bol na úrovni doby. To sa nevypláca...

Čo bránilo použiť farebný display u E- Tracu?
Už v dobe Explorera SE ho mal každý lepší mobil...

Načo mám platiť ťažké prachy za GPS, ak ho už aj tak dávno mám?
Vodotesnosť na úkor hmotnosti? Ďakujem, NIE!
Ako často tú vodotesnosť v našich podmienkach naozaj využijem?

Osobne som bol veľkým fanúšikom Minelabu, ale som sklamaný.
Skoro 2,5 kg pri dnešných materiáloch ??? Evil or Very Mad
Nemožnosť použiť cievky z predchádzajúcich modelov?

Asi je niečo pravdy na tom, že jediný detektor, čo tejto firme naozaj podaril, bol Advantage...
(Teda ak neberiem do úvahy jeho hmotnosť... Very Happy )
_________________
Lepšie je zažať svetlo než nádávať na tmu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. květen, 2012 11:28    Předmět: Citovat

Kloss napsal:
adventurer napsal:
... když už to člověk s danou mašinou perfektně umí tak je to lepší než pořád detektory střídat a hledat problém v detektorech namísto v obsluze....


Naprostý souhlas, ale mnohým to trvá déle, než pochopí.


Mnohym konzervam zase trva dele, nez prijdou na to ze prechazeji. Jo ono na tom stridani detiku neco bude. Mimochodem nekdo tu psal o vodotesnosti. Zatim jsem nevidel tak dobre utesneny detektor jako je box na elektroniku od C.scope na detektorech rady CS6MX. Pod ovladacim panelem gumove tesneni - okrouzek. To same na hridelkach potenciometru - nasazene gumove okrouzky.
Od Minelabu jsem mel otevrene Quattro, SE, E-Trac ... A radej jsem vzdy pouzival kryty. Tak jsem zvedav kolik bude pravdy v reklame na CTX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2012 7:17    Předmět: Citovat

Když jsem se dozvěděl, že minelab má nový stroj, tajně jsem doufal, že to bude detektor postavený na bázi Xterry, tzn. jednoduchý, lehký a s dosahem vyšťaveným na maximum. Po shlédnutí testů na youtube mi tato novinka přijde jako těžký, pomalý a drahý Etrac ve vodotěsném balení...Laughing

Detektor s dosahem prospectingu Xterry v diskriminačním režimu, rychlým resetováním mezi cíly a s možností nastavení tónů jednotlivých segmentů zůstane asi zatím snem... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2012 12:12    Předmět: Citovat

Tom napsal:
...Po shlédnutí testů.. mi ...přijde... jako...Etrac ve vodotěsném balení...Laughing ...
Nj, ale já bych se ho bál i nazvat vodotěsným. Prostě to není ani na potápění. 3 metry? Potápěč bude hlídat, jestli náhodou už není ve čtyřech metrech? Protože pokud mu do toho nateče ve čtyřech metrech, padá mu záruka. A jelikož je tam vestavěná GPS, tak to neokecá, GPS bere i nadmořskou vejšku... Laughing Laughing Laughing Ten detík totiž i bonzuje, proto je tak drahej muhehe muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Boban
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.2. 2010
Příspěvky: 138
Bydliště: Český ráj

PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2012 16:08    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Tom napsal:
...Po shlédnutí testů.. mi ...přijde... jako...Etrac ve vodotěsném balení...Laughing ...
Nj, ale já bych se ho bál i nazvat vodotěsným. Prostě to není ani na potápění. 3 metry? Potápěč bude hlídat, jestli náhodou už není ve čtyřech metrech? Protože pokud mu do toho nateče ve čtyřech metrech, padá mu záruka. A jelikož je tam vestavěná GPS, tak to neokecá, GPS bere i nadmořskou vejšku... Laughing Laughing Laughing Ten detík totiž i bonzuje, proto je tak drahej muhehe muhehe


Takže by tam moh bejt i nějakej ten vírus a přes wifi posílat info kde chodíš a cos našel vztek


Laughing Laughing Laughing
_________________
Minelab E-Trac
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 30. květen, 2012 20:10    Předmět: Citovat

Stejně ještě na něco zapomněli, 8. megapixelový fotoaparát s autofokusem digitální zoom, nahrávání HD videa by byla třešnička na dortu. Very Happy Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. květen, 2012 11:55    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
Stejně ještě na něco zapomněli, 8. megapixelový fotoaparát s autofokusem digitální zoom, nahrávání HD videa by byla třešnička na dortu. Very Happy Laughing Wink


Přesně. K čemu barevný displej, GPSka a podobný hovadiny? Zakladní funkce detekoru je přece detekce předmětů z kovů. Na tom měli intenzivně pracovat a přijít s něčím, co bude opravdu znamenat třeba hlubší detekci nebo snadnější nalezení drobné barvy v absolutně zaneřáděné lokalitě železem.
Bohužel se obávám, že nic z toho se konat nebude... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab CTX3030 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Další
Strana 4 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO