Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 523 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

m6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:56    Předmět: Citovat

Se super 12" chodim,ale porovnat ji s tou velkou elipsou nemuzu.Ptal jsem se Chladka a rikal ze Super 12" je oproti elipse o dost lehci a je citliva na drobnosti.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 22:04    Předmět: Citovat

Tak to jsem žil v omylu. Myslel jsem totiž, že DD1400 je lepší na drobnosti. Ale znáš to, myslet je.... Takže už chodíš jen se spiderem???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 22:10    Předmět: Citovat

Rover napsal:
Tuto zkušenost sice nemám, ale zajímalo by mě to taky. Nebude tam problém se vstupem a výstupem?


Myslím že by problém být neměl,sice na te stránce píšou že je cívka dělaná na DFX a MXT ale MXT má stejnou frekvenci jako M6 tak by to mělo fungovat i na M6.Ale pokud se rozhodnu pro větší cívku asi dám stejně přednost originální cívce whites.

Tady je ještě jedna cívka z ebay- 10x14 a cena je docela příznivá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 22:18    Předmět: Citovat

Zeptej se kdyztak Chladka,ten ti k tomu povi vic.Super 12" si pochvaloval,sam s ni chodi.Ja mam 12" a jeste na pole Eclipse DD 6x10,zakladni uz nepouzivam.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 22:35    Předmět: Citovat

kofa- Zkusím to. Snad poradí a vysvětlí.
Robins- Mrkni tady http://www.ritter-optik.com/de/Metalldetektoren/Whites-Metalldetektoren/Spulen-Zubehoer
http://www.onlineshop-hosting.de/pi1318702754.htm?categoryId=41
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: úterý 25. prosinec, 2007 10:28    Předmět: M6 Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 29. leden, 2008 19:06    Předmět: Citovat

Při projíždění internetu a pokukování po větší cívce pro M6 jsem narazil na 18 palcovou cívku od firmy detech.Je to sice sakra velká cívka a určitě by se pronesla ale chtěl jsem ji na hledání větších předmětů ve větších hloubkách na což je taky určena.Cena přijatelná- 125 liber (4400kč) a na ebay se dá sehnat i za v přepočtu cca 3200kč.Na stránkách prodejců však píšou že je pouze pro modely DFX a MXT,ale počítal jsem s tím že když MXT,DFX a M6 používají stejnou frekvenci a originální cívky jsou stejné pro všechny tyto 3 modely tudíž budou mít i stejný konektor.Bohužel po kontaktování jednoho z prodejců mi bylo řečeno že tato cívka je pouze pro MXT a DFX.Nevíte někdo proč?v čem se tato cívka může lišit od ostatních cívek které jsou pro všechny 3 modely?

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 8:28    Předmět: Citovat

Osobně si myslím, že tahle cívka na M6 fungovat bude. DFX má sice jinou frekvenci a to 3 nebo 15 kHZ, popřípadě obě a MXT 14kHz, ale dané cívky jsou tzv. multi-harmonic, což znamená, že by měly zvládnout vše v rozsahu 3-15. Matrix má úplně stejnou frekvenci jako MXT (14kHz) a v podstatě jde o zjednodušenou verzi MXT, takže nevidím důvod proč by to nemělo fungovat. Je to ale jen můj osobní názor Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 14:13    Předmět: Citovat

whites.cz napsal:
Osobně si myslím, že tahle cívka na M6 fungovat bude. DFX má sice jinou frekvenci a to 3 nebo 15 kHZ, popřípadě obě a MXT 14kHz, ale dané cívky jsou tzv. multi-harmonic, což znamená, že by měly zvládnout vše v rozsahu 3-15. Matrix má úplně stejnou frekvenci jako MXT (14kHz) a v podstatě jde o zjednodušenou verzi MXT, takže nevidím důvod proč by to nemělo fungovat. Je to ale jen můj osobní názor Cool


Děkuji za odpověď,taky jsem to moc nechápal proč by na M6 nešla když používá stejnou frekvenci jako MXT.Ještě jsem psal na kellyco ale zatím odpověď nedorazila.Nechystáte se náhodou prodávat cívky detech pro detektory whites?nebo nemáte s těmito cívkami nějakou zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 15:03    Předmět: Citovat

Osobní zkušenost s nimi nemám, ale z doslechu na ně mám spíše pozitivní názor. O prodeji jsem uvažoval, pokusím se kontaktovat prodejce, ale domnívám se, že by o ně nebyl moc velký zájem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: sobota 01. březen, 2008 20:00    Předmět: Citovat

robins napsal:
Při projíždění internetu a pokukování po větší cívce pro M6 jsem narazil na 18 palcovou cívku od firmy detech.Je to sice sakra velká cívka a určitě by se pronesla ale chtěl jsem ji na hledání větších předmětů ve větších hloubkách na což je taky určena.Cena přijatelná- 125 liber (4400kč) a na ebay se dá sehnat i za v přepočtu cca 3200kč.Na stránkách prodejců však píšou že je pouze pro modely DFX a MXT,ale počítal jsem s tím že když MXT,DFX a M6 používají stejnou frekvenci a originální cívky jsou stejné pro všechny tyto 3 modely tudíž budou mít i stejný konektor.Bohužel po kontaktování jednoho z prodejců mi bylo řečeno že tato cívka je pouze pro MXT a DFX.Nevíte někdo proč?v čem se tato cívka může lišit od ostatních cívek které jsou pro všechny 3 modely?



robins - skús sa opýtať odborníkov - podľa tohto reklamného článku na IDX skúšajú DD 270 miesto BM 959 cievky a asi sa im osvedčila - podľa textu.

http://www.specialny-tovar.sk/detektor-white%C2%B4s-idx-tuning
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 01. březen, 2008 20:27    Předmět: Citovat

tibko napsal:


robins - skús sa opýtať odborníkov - podľa tohto reklamného článku na IDX skúšajú DD 270 miesto BM 959 cievky a asi sa im osvedčila - podľa textu.

http://www.specialny-tovar.sk/detektor-white%C2%B4s-idx-tuning


Už jsem to zjíšťoval kde se dalo,na jednom zahraničním fóru mi to taky potvrdili že by 18 palcová cívka měla fungovat i na M6.Ještě uvidím jestli nakonec koupím tu 18 excelerator nebo origoš 12 palcovou spider cívku.Problém je že 18" excelerator u nás nikdo neprodává takže bych musel kupovat z ebay nebo kellyco.Jinak díky za odkaz,i tak jejich cívka vypadá docela zajímavě.


Naposledy upravil robins dne neděle 02. březen, 2008 12:06, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: neděle 02. březen, 2008 12:03    Předmět: Citovat

Na zahraničním fóru jsem našel recenzi na 18"excelerator cívku.Ale je to v angličtině Rolling Eyes recenze
zajímavá je fotka srovnání klasické cívky a 18" Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jungen



Registrace: 2.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Volyně

PříspěvekZaslal: neděle 14. listopad, 2010 21:12    Předmět: Citovat

Ahoj, jsem ninja-nagato sa vypujcenym nickem. Mám menší problém... asi 2 měsíce hledám s M6 a teď jsem zjistil, že mám dosah air test na soc. korunu 1986 jen 23-24 cm (v autotrac Lock Off), jen tak tak na hranici, kdybych to s jistotou kopal, dal uz je ton dost praskavý. Nepomohlo nic, ani odladění země. Myslím, že je to dost málo, jako by byla sens. o 20 míň, ale když dám 110% hledat se s tím nedá, max. 100% jinak prozvuky. Pred 3 dny ale u nás byla extrémní mlha, viditelnost snad jen 30 m a při nočním hledani byly vidět od čelovky takové mini kapénky, v podstatě, jako bych byl ve sprše.. každopádně nepšelo, ale možná je to ještě horší, než kdyby pršelo. No tak doufám, že jsem to nějak nezničil. Třeba to nešlo uz dřív. Od teď stavím detík k radiátoru podle rady, snad se to časem srovná, jaký je na to váš názor? Ještě jsem si vzpoměl, že mi při jednom kopu ulítla lopatka z ruky, jak jsem narazil nečekaně na kámen a docela pecka o roh toho hlinikoveho obalu.

Šlo by s tím dosahem něco udělat, nějak opravit tady u whites? Četl jsem tady něco o chybě automatiky... Nechce se mi to ale posílat do anglie. kde jsem to kupoval, pokud by to šlo opravit zde. Předem dík za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
motyčka



Registrace: 23.5. 2006
Příspěvky: 45
Bydliště: Na východ od centra

PříspěvekZaslal: pondělí 15. listopad, 2010 21:44    Předmět: Citovat

Nějak nechápu už od první věty.Sice mam XLT,ale tohle je normal dosah,na M6 možná ještě hodně slušný,tak co bys chtěl?
_________________
XLT+AT PRO
O tom co není vidět je dobré vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jungen



Registrace: 2.2. 2008
Příspěvky: 21
Bydliště: Volyně

PříspěvekZaslal: úterý 16. listopad, 2010 20:33    Předmět: Citovat

Aha, tak to jsi me potesil. ale měl jsem za to, že M6 bere soc. korunu kolem 30 cm. Pravda je, ze jsem tady četl, že je M6 lepší v zemi, než na suchu, tak nevím. No zatím jsem přestal plašit a uvidím časem. Každopádně se mi to nějak nezdá. V terénu cca 24 cm na tone I.D., pak je zvuk praskavý, ale stále je mince slyšet i třeba do 28 cm, jen bych to už asi nekopal, těžko říct. Střední polohu jsem jeste nezkousel, ale asi by to mělo být lepší. Zitra to otestuju poradne, různé nastavení + taky víc zadupu zem, tohle bylo spíš hozený jen tak pod velkým drnem a budou i tím pádem přesnější vysledky, nechám si záležet + všechna různá nastevení. I když tam zem takhle zadupaná neni to ono, jak má být, to já vím, ale lepší než nic.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO