Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 503 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

NOKTA RS PinPointer
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 11. leden, 2013 13:50    Předmět: Citovat

sallyk napsal:
Koukám, že jsem se zaškatulkoval jako ten co si nerad špiní kalhoty Sad
Bral jsem jen v potaz dané místo, tedy bahno!!

Bláto neřeš. V určitém období je všude. Kromě lesa. Kalhoty vypereš.Co by mě spíš znepokojovalo být tebou je ten přepínač. Mám za to, že se do mašinky bude dostávat písek a prach. Každé bláto jednou uschne a bude z něj prach. Třeba to mají nějak dobře vyřešeno a problém nebude. Uvidíš. Když tak dej po nějaké době vědět co a jak.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 18:24    Předmět: Citovat

Garrettka dodělává, tak taky koukám co dál,ale za ty prachy je to docela drek - jsem s ní sice spokojen,ale za 3 a půl tácu by to mohlo mít alespoň lepší závit na krytce baterky - když měníš baterku za tmy a zasranýma rukama , tak je to jen krok od toho strhnout závit . Nehledě k tomu, že už je tělo dohledávačky bezmála prodřené. Sice jsem byl kdysi poměrně konzervativní a kritizoval zbytečné krámy,ale dnes už bych bez dohledávačky nevylezl na pole - je to rychlé jako hrom ,ale někdy dohledávat malé blechy je porod Very Happy . Tak teď už jen zvolit tu správnou značku a nebo za drahé peníze koupit znovu osvědčenou Garrettku ,ale jak jsem uvedl výše, kvalita provedení je za ty peníze poměrně mizerná a to podotýkám, že tady u nás nevíme co to je kamení Wink . Taky jsem málem zapomněl na tu nešťastnou krytku vypínače , je to drek a občas se to zasekne, takže nejde vypnout a nebo zapnout ,dokud to nevydloubneš a nevrazíš znova do správné polohy - je to samozřejmě způsobeno častým užíváním,ale občas to umí pěkně potrápit a poslední dobou to musím opravovat několikrát za večer. Asi si ty bazmeky budu muset osahat a uvidíme. Very Happy L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 18:25    Předmět: Citovat

Nějak se mi to duplikovalo a nevím jak to smazat Rolling Eyes
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 19:28    Předmět: Citovat

Lubo, já koupil tu vod Minelaba, ale určitě se vrátím ke Garrettovi... Až se někde potkáme, popoudáme si vo tom Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 21:22    Předmět: Citovat

Pánové, stále máte šanci na opravu. Stále spoilupracuji s Garrettem. Je to jen a jen na Vás.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 21:32    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Pánové, stále máte šanci na opravu. Stále spoilupracuji s Garrettem. Je to jen a jen na Vás.

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 21:44    Předmět: Citovat

Přece nejde o to aby sloužila věčně,musí se vyrábět,ničit, a znova vyrábět,aby se ekonomika točila.Koupil jsem značkové botky,po dvou letech, kdy už nebyl nárok je vrátit,se se svršek odlepil od podrážky.Obdivuju jak to přesně dokázali spočítat.Jen blbec jako já dělá ještě dnes dohledávačku z laminátu aby vydržela.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 22:58    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Lubo, já koupil tu vod Minelaba, ale určitě se vrátím ke Garrettovi... Až se někde potkáme, popoudáme si vo tom Laughing


Ahoj Miro , jak jsi na tom s chorobou ? Doufám, že už lépe ! Jinak budu rád za každý poznatek , není jednoduché z propagace prodejců poznat kvalitní výrobek, někteří jsou amatéři a o hledání neví nic a někteří své poznatky klidně popřou , jen aby prodali , tento rok budu asi tak měsíc dělat ve východních Čechách, tak se určo uvidíme častěji , můžem i s Hymbim někde zapařit Wink - samozřejmě budu rád, pokud se ukážeš i na Vážanech Wink . Tak brzské zdraví a rád zas pokecám. L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 23:02    Předmět: Citovat

Petr67 napsal:
Feri napsal:
Pánové, stále máte šanci na opravu. Stále spoilupracuji s Garrettem. Je to jen a jen na Vás.

Very Happy


Ahoj Feri - jak jsem psal, s Garrettkou jsem byl spokojen,ale provedení mohlo být trošku festovnější , jinak super a docela jsem s ní srostl , dokonce jsem přemýšlel , že by se špice dala nastavit kofiksem, který se používal na opravu skluznic na lyžích , jen nevím, jestli se ještě prodává Very Happy , zatím jsem nepátral - jak se uvidíme, tak si rád nechám poradit . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 23:08    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Přece nejde o to aby sloužila věčně,musí se vyrábět,ničit, a znova vyrábět,aby se ekonomika točila.Koupil jsem značkové botky,po dvou letech, kdy už nebyl nárok je vrátit,se se svršek odlepil od podrážky.Obdivuju jak to přesně dokázali spočítat.Jen blbec jako já dělá ještě dnes dohledávačku z laminátu aby vydržela.


Ahoj brachu , to je prostě bolest dnešní doby, je tak stavěné vše , jen občas se něco nepovede Very Happy ,ale to jsou výjimky. Jen jeden neví, co kupovat dříve Very Happy . Nějak jsem na tu tvoji dohledávačku nenarazil , máš nějaké dostupné informace ??? Vím, že už jsem zas mimo téma,ale kdo mně zná, tak ví, že jsem na to prostě mongol , tímto se omlouvám . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 23:18    Předmět: Citovat

Než jeden divnej Garrett, raději 6 takovejch ještě divnějších kousků. Laughing
http://www.dstechnik.cz/detektor-kovu-s-rezonancni-civkou-gt-2002-3957.html?qkk=e711e88c1c20d212595573e9edsce52d
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2013 23:31    Předmět: Citovat

quad napsal:
Než jeden divnej Garrett, raději 6 takovejch ještě divnějších kousků. Laughing
http://www.dstechnik.cz/detektor-kovu-s-rezonancni-civkou-gt-2002-3957.html?qkk=e711e88c1c20d212595573e9edsce52d


Ahoj Guade , pokud bych s Garretkou nechodil od té doby, co mi ji jako novinku ukázal Ferri, tak snad,ale pokud by měla lepší zpracování, tak nemá chybu, navíc jsme spolu opravdu nachodili stovky hodin, takže jsme jedno tělo,ale materiál by býval mohl být lepší, jinak bych nic neměnil, čím více funkcí, tím větší průser. Navíc spousta detektorů na dohledávání kabelů a jiných věcí má funkční jen špičku a to mi nestačí, zdržuje to Wink , navíc ta dioda mi stačí na základní identifikaci předmětu a nemusím si hned svítit, co to vlastně mám Wink . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 2:48    Předmět: Citovat

rival napsal:


Ahoj Miro , jak jsi na tom s chorobou ? Doufám, že už lépe ! .......
Tento rok budu asi tak měsíc dělat ve východních Čechách, tak se určo uvidíme častěji , můžem i s Hymbim někde zapařit Wink - samozřejmě budu rád, pokud se ukážeš i na Vážanech Wink ... L.
Hojda Lubo, je to jen noumální viróza, dnes jsem dostal antibiotika a za pár dnů budu zase jamo rybička muhehe Až tady budeš někde v okolí pracovat, určo zakalíme Wink Jo, s těma Važanama je to furtum tak 50 : 50, jsem teraz furtum pracovně na Slovači, dokonce musíme někdy i o weekendu, tak je to fakt ve hvězdách, ale budu se snažit...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 17:21    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
rival napsal:


Ahoj Miro , jak jsi na tom s chorobou ? Doufám, že už lépe ! .......
Tento rok budu asi tak měsíc dělat ve východních Čechách, tak se určo uvidíme častěji , můžem i s Hymbim někde zapařit Wink - samozřejmě budu rád, pokud se ukážeš i na Vážanech Wink ... L.
Hojda Lubo, je to jen noumální viróza, dnes jsem dostal antibiotika a za pár dnů budu zase jamo rybička muhehe Až tady budeš někde v okolí pracovat, určo zakalíme Wink Jo, s těma Važanama je to furtum tak 50 : 50, jsem teraz furtum pracovně na Slovači, dokonce musíme někdy i o weekendu, tak je to fakt ve hvězdách, ale budu se snažit...


O.K , tak snad ve Vážanech, koukám, že jsem zas v jiném vláknu, tak omluva , mám v tom nějaký bordel Confused . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 17:22    Předmět: Citovat

Ahoj brachu , to je prostě bolest dnešní doby, je tak stavěné vše , jen občas se něco nepovede Very Happy ,ale to jsou výjimky. Jen jeden neví, co kupovat dříve Very Happy . Nějak jsem na tu tvoji dohledávačku nenarazil , máš nějaké dostupné informace ??? Vím, že už jsem zas mimo téma,ale kdo mně zná, tak ví, že jsem na to prostě mongol , tímto se omlouvám . L.[/quote]

Ahoj koukni na první stranu debaty,je tam odkaz na videa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 17:25    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Ahoj brachu , to je prostě bolest dnešní doby, je tak stavěné vše , jen občas se něco nepovede Very Happy ,ale to jsou výjimky. Jen jeden neví, co kupovat dříve Very Happy . Nějak jsem na tu tvoji dohledávačku nenarazil , máš nějaké dostupné informace ??? Vím, že už jsem zas mimo téma,ale kdo mně zná, tak ví, že jsem na to prostě mongol , tímto se omlouvám . L.


Ahoj koukni na první stranu debaty,je tam odkaz na videa.[/quote]

O.K , jdu na to . Dík L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 17:40    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Ahoj brachu , to je prostě bolest dnešní doby, je tak stavěné vše , jen občas se něco nepovede Very Happy ,ale to jsou výjimky. Jen jeden neví, co kupovat dříve Very Happy . Nějak jsem na tu tvoji dohledávačku nenarazil , máš nějaké dostupné informace ??? Vím, že už jsem zas mimo téma,ale kdo mně zná, tak ví, že jsem na to prostě mongol , tímto se omlouvám . L.


Ahoj koukni na první stranu debaty,je tam odkaz na videa.[/quote]

Tak jsem na to mrkal a vypadá to dobře ,jen je škoda, že to nedohledává i bokem těla. Používám to u Garrettky dost často , protože se mi stává, že bývá nález ve stěně výkopku , ne že bych byl úplná trubka,ale nechce se mi mnohdy používat pinpoint na detektoru a tma je svině Very Happy , sice mám na cívce světlou značku,ale když je velká tma, tak je to houby platné Wink . Neplánuješ ještě nějakou úpravu v tomto smyslu ? Jinak si myslím, že světlo ve špičce nemusí být špatné, ale nevím, jestli se to při dohledávání cíle nezanese , na současné dohledávačce jsem zvyklý si podle potřeby buď světlo krýt prstem a nebo si posvítím, dle potřeby . L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 20:30    Předmět: Citovat

Ahoj,
ono to dohledává i bokem,ale ve špičce to má větší dosah a správně to rozlišuje mezi železem a barvou.Je to jiná koncepce než má Garet nebo Minelab,žádný plagiát.Máš pravdu že se světlo zašpiní nebo i zablátí,ale je to hladké tak se to dá snadno setřít.Světlo jak to má Garet jsem nechtěl,připadalo mi lepší svítit na místo přesného zaměření než na sebe v noci upozorňovat široké okolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2013 22:16    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Ahoj,
ono to dohledává i bokem,ale ve špičce to má větší dosah a správně to rozlišuje mezi železem a barvou.Je to jiná koncepce než má Garet nebo Minelab,žádný plagiát.Máš pravdu že se světlo zašpiní nebo i zablátí,ale je to hladké tak se to dá snadno setřít.Světlo jak to má Garet jsem nechtěl,připadalo mi lepší svítit na místo přesného zaměření než na sebe v noci upozorňovat široké okolí.


Tak to je super a co taková sranda přijde ? Případně bych si ji koupil a uvidíme, jak se nám bude spolupracovat Wink .
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 23. leden, 2013 8:56    Předmět: Citovat

Ta sranda přijde na 2000,-pevné české koruny Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 2 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO