Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 511 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nové modely 305, 505, 705
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 14. únor, 2010 19:34    Předmět: Citovat

Hm..Zajímavé..Ono už se něco zdražovalo a možná i bude..proto bych neváhal.Já už jsem raději nakoupil. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kolonizator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 130
Bydliště: Brněnsko

PříspěvekZaslal: pondělí 15. únor, 2010 21:42    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Hm..Zajímavé..Ono už se něco zdražovalo a možná i bude..proto bych neváhal.Já už jsem raději nakoupil. Rolling Eyes

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Neblázni, myslím, že by ceny měli jít dolů a ne obráceně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
1350
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.1. 2009
Příspěvky: 245

PříspěvekZaslal: úterý 16. únor, 2010 14:33    Předmět: Citovat

kolonizator napsal:
Zamýšlím koupi X-Terry 705, proto sleduji ceny tohoto detektoru. Nestačím se divit: slovenský NOX zvedl cenu ze dne na den z 600 € na 730€. Velmi zajímavý postup při tvorbě cen v dnešní době. Příprava na jaro?


no jo na Slovensku se dějí nepochopitelné věci, ale to příjde potom i k nám, zdražovat by neměl o tak velké peníze, , protože rozdíl mezi Dolarem a Eurem neni tak velký...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 26. srpen, 2012 11:03    Předmět: Citovat

V čom je rozdiel pri 705 a 705GP - gold pack? Cenovo sú rovnaké ale......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mek71
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.12. 2007
Příspěvky: 466
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: neděle 26. srpen, 2012 11:20    Předmět: Citovat

tibko napsal:
V čom je rozdiel pri 705 a 705GP - gold pack? Cenovo sú rovnaké ale......


myslím, že se dodává v základu s elipsou 18kHz. To bude asi všechno
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 26. srpen, 2012 11:37    Předmět: Citovat

mek71 napsal:
tibko napsal:
V čom je rozdiel pri 705 a 705GP - gold pack? Cenovo sú rovnaké ale......


myslím, že se dodává v základu s elipsou 18kHz. To bude asi všechno


Ten detektor nemá jenom jinou cívku,ale má prý posunutou diskriminaci víc k železu,aspoň co jsem slyšel. Neměl jsem ho,nemůžu posoudit,ale jenom cívkou to určitě není.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 26. srpen, 2012 16:15    Předmět: Citovat

Chodí vôbec niekto s Terrou 705GP? Ak áno, mohol by pslať zopár všeobecných postrehov na:

tibko58@gmail.com Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2012 8:36    Předmět: Citovat

Stal som sa "šťastným" majiteľom Terra 705, len by som ešte privítal manuál v pdf alebo Office formáte - kto má a je ochotný poslať, poprosím a vopred ďakujem. Very Happy

tibko58@gmail.com

PS: v slovenskom alebo českom jazyku. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 30. září, 2012 12:28    Předmět: Citovat

V poslednej dobe sa veľmi preferujú veľké cievky na Terry - či už NEL alebo SEF pre vyššie frekvencie, našiel som jednu pre 3 kHz, a má celkom slušné výsledky na Air testy. Je pravda, že testované predmety nie sú drobné mince, ale na väčšie veci má prijateľnú hĺbku. Má niekto niečo podobné na 3 kHz? Skúsenosti?

http://www.youtube.com/watch?v=lbVvvfE8mWo&feature=player_detailpage&noredirect=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pondělí 01. říjen, 2012 12:30    Předmět: Citovat

... no ono testovat dosah na drobné mince na cívce na 3 kHz je trošku kontraproduktivní ve smyslu tý frekvence. 3 kHz cívka jde hloubš na větší předměty a hlouběji uložené. Na drobné mince je lepší cívka na 18 kHz a nebo univerzál 7,5 kHz. Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hustoles
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.2. 2011
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: úterý 29. leden, 2013 19:58    Předmět: Citovat

zkusím oživit toto téma, celé jsem jej stokrát prolezl, ale info je spíše k 705ce, zajímjí mě spíše nějaké zkušenosti s 505kou, zatím cca necelý rok přemýšlím nad změnou výš na minelab 505, nebo 705, ale nevímn zda bych ji využil zcela, chodím 7let, ale jen ace 150, pak 250 a whites II, nyní jsou finance na vyšší řadu, whitese nechávám pro synka, který již také přičuch k mrcasení, tak nevím zda připlatit 3tis a jít do 705, nebo by mi postačila ta 505ka, jsem spíše válkař, mincemi taktéž nepohrdnu, ttd obou mám naštudované, jen se rozhodnout.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gussano



Registrace: 28.2. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Vest Bohémija

PříspěvekZaslal: úterý 29. leden, 2013 23:08    Předmět: Citovat

Asi těžko tady bude někdo kdo šel z 505 na 705, rozdíly jsou asi minimální a kdo měnil měnil za jiný level. Sám jsem chodil s g250, na začátek byla dobrá a dodnes ji mám rád, chodí s ní syn a taky ho baví. Teď mám 705 a přes radost z 250 je hodně jinde. Možná by stalo za to 505 a 705 porovnat u prodejce a pak zvážit, zda 3000 za rozdíl stojí. Za mě je 705 dobrá, jedu s 18 khz koncentrikou případně s 7,5 khz sniperem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gussano



Registrace: 28.2. 2011
Příspěvky: 16
Bydliště: Vest Bohémija

PříspěvekZaslal: úterý 29. leden, 2013 23:12    Předmět: Citovat

A jen takovou codu.... Zvaž to sloveso co synka zacalo bavit tady se moc nenosí ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hustoles
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.2. 2011
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 0:15    Předmět: Citovat

nemyslel jsem přechod z 505 na 705, rozdíl pouze prodpekting, tracking a osvětlení displeje, myslel jsem praktickou zkušenost co se např.války týče, mimo uvedených rozdílů, každopádně narážku na sloveso nechápu a co se "tady nosí"? Myslím žes mě pochopil dobře, proto si nemyslím že je třeba slovíčkařit jako baby, takže není třeba brát si synka do huby, nicméně tím bylo myšleno že tento starý detík zůstává doma, má ho synátor, já rozvažuji mezi dvěma uvedenýma, pokud by byl praktický rozdíl pouze v uvedených třech ttd, šel bych do 505ky, snad je to nyní srozumitelné Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 9:07    Předmět: Citovat

Pokud jsi válkař, tak myslím XT705 nevyužiješ. Na XT705 jsem občas používal prospecting, pro dohledání hlubokých drobných věciček na tutových lokalitách. Prospecting nemá diskriminátor, ale IRON mask a od určitého nastavení nejdrobnější železo škvrá a vše ostatní píská. Takže s tím chodit v lágru si moc nedovedu představit.

Tracking jsem nikdy nepoužíval, můžeš snadno přejít hluboký drobný cíl.

Podvětlení ano, když jsem se zapomněl na hledačce nějak dýl. Smile

Každopádně si ověř, zda se XT505 dodává s 10.5" DD 7.5kHz. Tahle cívka má lepší pokrytí, jde hloubš a je stabilnější v mineralizaci. Separace je taky výborná. Jediná nevýhoda je, že se s ní zhorší balanc.

hustoles napsal:
nemyslel jsem přechod z 505 na 705, rozdíl pouze prodpekting, tracking a osvětlení displeje, myslel jsem praktickou zkušenost co se např.války týče, mimo uvedených rozdílů, každopádně narážku na sloveso nechápu a co se "tady nosí"? Myslím žes mě pochopil dobře, proto si nemyslím že je třeba slovíčkařit jako baby, takže není třeba brát si synka do huby, nicméně tím bylo myšleno že tento starý detík zůstává doma, má ho synátor, já rozvažuji mezi dvěma uvedenýma, pokud by byl praktický rozdíl pouze v uvedených třech ttd, šel bych do 505ky, snad je to nyní srozumitelné Cool

_________________
Minelab E-Trac + Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 9:08    Předmět: Citovat

... pokud přemýšlíš o Teře, tak já osobně bych šel raději do X-705. 3000,- zas takový rozdíl není a ne nadarmo se říkalo, že X-70 (X-705) je vlajková loď Minelabu ve střední třídě. Já chodil taky s ACE 250 a pak přesedlal na X-70. No a nyní jsem zase o třídu víš. Wink
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 9:18    Předmět: Citovat

Very Happy Jasně, jsou to 3000,-Kč, ale kdyby mu to bylo jedno, tak by asi nechtěl radu, ne??

Např. do vlajkové lodi CTX3030 bych nešel, ne kvůli financím, ale protože nepřináši hodnotu, kterou bych od detektoru, který je o téměř 20.000Kč dražší než Etrac plus, očekával.

MarekFox1 napsal:
... no já osobně bych šel raději do 705. 3000,- zas takový rozdíl není a ne nadarmo se říkalo, že X-70 (X-705) je vlajková loď Minelabu ve střední třídě. Já chodil taky s ACE 250 a pak přesedlal na X-70. No a nyní jsem zase o třídu víš. Wink

_________________
Minelab E-Trac + Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hustoles
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.2. 2011
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 11:16    Předmět: Citovat

tome díky, Very Happy pochopils, nejde o 3000 tis, ale chtěl jsem klacek za 9t.s. pak jsem to zvednul na 13tis a takhle bych mohl "jenom" o pár tis zvyšovat pořád až na 35tis, proto se mi pro mé využití až na uvedené technické věcičky rozdíl za 3000 kč zdá nevyužitelný, jinak děkuji za názory, tome na cívku mrknu a dám vědět
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hustoles
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.2. 2011
Příspěvky: 139

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 11:36    Předmět: Citovat

to tom:: takže prodejce dodává k xt 505 cívku 10.5 dd 7.5 khz nebo 9 koncentrickou 7.5khz dle výběru zákazníka, v testu porovnání uvádí pracovní frekvenci u 505 i 705 totožnou.. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tom



Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 66

PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2013 12:00    Předmět: Citovat

Jednoznačně tu 10.5" DD. Ohledně frekvence, nejuniverzálnější je ta 7.5kHz a když jsi válkař, není co řešit. Kdyby jsi byl mincičkář, tak bych Ti doporučil 18kHz.Cool

hustoles napsal:
to tom:: takže prodejce dodává k xt 505 cívku 10.5 dd 7.5 khz nebo 9 koncentrickou 7.5khz dle výběru zákazníka, v testu porovnání uvádí pracovní frekvenci u 505 i 705 totožnou.. Laughing

_________________
Minelab E-Trac + Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 4 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO