Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 521 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

tesoro tejon
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: neděle 01. duben, 2012 22:00    Předmět: Citovat

Na 3 centimetrovej kaminek asi budes tezko odlazovat.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben, 2012 8:53    Předmět: Citovat

Já bych se ani o odladění příliš nesnažil - píská to podobně jako zlatá duhovka... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben, 2012 10:21    Předmět: Citovat

No ono to nebyly 3 centimetrové kamínky,spíše tak kolem 7 - 10 cm ale připomínaly koks,lehké a černé...těžko říct.Ale fakt je že asi nejlíp odladit na čisté půdě a pak kopat všechno co pískne trochu jako barva,přece jen někdy i pěkné věci pískají jako šit...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben, 2012 10:50    Předmět: Citovat

tak koksíky kopat musíš. Byť ten tón je takovej jinej. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben, 2012 11:31    Předmět: Citovat

Já vím,ikdyž bych se mohl čertit že by ho měla diskriminace zazdít,už se stím smiřuju a kopu vše co smrdí barvou... Wink

A vyplácí se to,ikdyž se nakopu jako zvíře.... Rolling Eyes Wink Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben, 2012 12:55    Předmět: Citovat

Když ono je to těžký. I speciální filtryna tyhle blbosti jsou vlastně způsobem diskriminace a diskriminace vždycky může zazdít i něco trošku jiného Wink
Na Golden Masku 4 v manuálním odladění země koks taky hlásí čistou barvu, i když je to signál bez intenzivního středu, taková rozplizlost, ale v automatickém odladění půdy ho skryje, resp. jen sotva proprskne jako želízko, takže v automatu asi nějak filtruje anomální horniny. Otázkou je a to nemám dosud řádně vyzkoušené, jestli ten půdní automat není schopen schovat i něco jiného-kovového.
Kopat = nacházet, tak kopejme Wink Very Happy
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: pondělí 02. duben, 2012 22:49    Předmět: Citovat

U tejona je důležité kopat drobné signály i když nejsou čisté ,protože drobné želízko mnohdy nepřeleze anidisk1 který mám nastavený na iron druhá trochu nad.Takže pokud se ozve drobný signálek i jednostraný kopu.ale jak už jsem psal používám přemínání do all metlu a nebo stáhnutí disku 1 na minimum pokud chci vědět jestli to není želízko. Rolling Eyes
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: úterý 08. květen, 2012 17:02    Předmět: Citovat

Kluci,mám dotaz.Byl sem dnes hledat na polích,bylo tam sice dost bordelu a i koks,ale měl sem pocit že mi to pípá i tak nějak moc,detík byl nestabilní,mnoho prozvuků i bez škrknutí o zem,zem nalazená snad co nejlíp,chvilku pomohlo že sem sensitivitu stáhl asi na 5 tku ale i tak žádná sláva...disk 1 - Iron ,disk 2 -kousek nad iron...
Může být detík nestabilnější tím že když dám test baterek tak už píply asi jen třikrát,měníte už v takovém případě...tak jak,může to mít vliv na stabilitu???
Dík.... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
benik



Registrace: 17.7. 2010
Příspěvky: 82
Bydliště: Severní čechy29let

PříspěvekZaslal: úterý 08. květen, 2012 17:15    Předmět: Citovat

Ahoj, může to být baterkama, zrovna posledně jsem se otom přesvědčil taky. 3 pípnutí a musel jsem je vyměnit,nosim vždy jedny náhradní, když jsem je tam dal bylo vše ok.Před tím to co popisuješ.Chce to zkusit vyměnit v terénu.
_________________
"Zahálka může mladého člověka doslova zničit"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2012 0:29    Předmět: Citovat

ja menil bez ohledu na pipnuti po kazdem hledani. Jak mi pipl jen 5x , tak uz baterky ven s detikem proste nesli Smile)
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 09. květen, 2012 9:40    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Kluci,mám dotaz.Byl sem dnes hledat na polích,bylo tam sice dost bordelu a i koks,ale měl sem pocit že mi to pípá i tak nějak moc,detík byl nestabilní,mnoho prozvuků i bez škrknutí o zem,zem nalazená snad co nejlíp,chvilku pomohlo že sem sensitivitu stáhl asi na 5 tku ale i tak žádná sláva...disk 1 - Iron ,disk 2 -kousek nad iron...
Může být detík nestabilnější tím že když dám test baterek tak už píply asi jen třikrát,měníte už v takovém případě...tak jak,může to mít vliv na stabilitu???
Dík.... Wink


V Tejonu je pouzitej stablik LM2930 - 8V takze jestli mas dobijeci aku. a dostanes je na onech 8V zacne se asi neco dit. Ale bud v klidu napeti baterek jde jeste pred stablikem na obvod PIC a ten by ti urcite vynadal kdyz by se mu neco nezdalo, tedy pokud ho tak naprg. Ten stablik je typu LD takze by mel makat v poho pri rozdilu In a Out alespon 1V, ale radej bych se mrknul na nejakej datasheet. Onech 8V jde napr. na oscilator co zene civku a nektere brouky. Za timhle stablikem nasleduje dalsi stablik LM2931 - 5V ten zase napaji jine brouky. Maj proste to napajeni nejake divoke, ale maka to. A navrch jeste pouzivaj menic napeti taktovanej kmitoctem oscilatoru pro civku - to je prca co. To snad i Whites DFX,XLT a td.to maj jednodusi.
No ja jsem si Tejona nedavno take poridil. Moje Advantage prece jen vazi hodne. Mam na tom S.E.F. a celkem dobre jsem se na nej naladil. Drobotinku bere opravdu super a to tak, ze kolikrat uvazuji o dohledavacce. Ale mam obavu jak to stim pujde na podzim na zabordelenem poli. Proste se mi zda, ze najednou kopu vic zeleza nez s Advantage. Ta je taky jednoton, ale velkou hlavu rezaveho kovaneho hrebu (d 4cm) tak ve 20cm jsem s ni poznal. S Tejonem asi jen tak neco neprejdu, ale je to drina. Marne se zatim snazim ho naposlouchat. Kolikrat to rezave Fe slysim, je to takove signalove roztrhane, ale casteji se mi zda, ze hazi na rezave Fe cistej barevnej signal. Tuhle jsem kopal - celkem cista pivni zatka asi v 6cm dole - piskala v poho barevne jeste nad foliema a to uz byla venku. Tak nevim ... Jinak hloubka je opravdu ze S.E.F dobra.Ty nove Ultimate jsou udajne jeste lepsi a lehounke. Take odolnos vuci ruseni je celkem dobra. Pod 22KV mi v pohode hlasi minci v 26cm, Advantage a SE si neprdnou. Kdyz je zapnu - hrajou si svoji pisen. Zdar Vrčíňák.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
compel
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.8. 2008
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 1:03    Předmět: Nabíjecí baterie Citovat

Používáte tu někdo nabíjecí baterie ? Do tejona jsou doporučovány 1.5 v ,nevíte o nějakých takových ? Většinou jsou jen 1.2 v.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 1:30    Předmět: Re: Nabíjecí baterie Citovat

compel napsal:
Používáte tu někdo nabíjecí baterie ? Do tejona jsou doporučovány 1.5 v ,nevíte o nějakých takových ? Většinou jsou jen 1.2 v.

Kup si enelopy a už to neřeš. Wink Laughing
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007C0000001WX2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
compel
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.8. 2008
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 1:40    Předmět: Re: Nabíjecí baterie Citovat

scorpion napsal:
compel napsal:
Používáte tu někdo nabíjecí baterie ? Do tejona jsou doporučovány 1.5 v ,nevíte o nějakých takových ? Většinou jsou jen 1.2 v.

Kup si enelopy a už to neřeš. Wink Laughing
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007C0000001WX2


Díky za reakci,určitě si koupím baterky od sanya,ale nebudou tyto lepší ?

http://www.cdr-shop.cz/detail-zbozi/9089-sanyo-akumulatory-r06-nimh-xx-2400-mah-blistr-4ks/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 5:06    Předmět: Citovat

Nebudou. Přečti si údaje o udržení kapacity, respektive o ztrátě kapacity během jednoho roku...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
compel
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.8. 2008
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 11:58    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Nebudou. Přečti si údaje o udržení kapacity, respektive o ztrátě kapacity během jednoho roku...


Během jednoho roku klesne kapacina z 2500 na 1875 NiMH,otázkou je na kolik klesnou za rok ty předchozí 1900 NiMH .. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 12:20    Předmět: Citovat

compel napsal:
krokodill napsal:
Nebudou. Přečti si údaje o udržení kapacity, respektive o ztrátě kapacity během jednoho roku...


Během jednoho roku klesne kapacina z 2500 na 1875 NiMH,otázkou je na kolik klesnou za rok ty předchozí 1900 NiMH .. Wink


Ale to přece není myšleno jako ztráta kapacity baterie, ale o samovybíjení. Nabiješ baterii do plna a Eneloop ještě po šesti měsících má 90% energie. Například GPčka se mě vybijí za pár měsíců úplně. Už nepoužívám nic jiného než Eneloop. Vím, že když potřebuji náhle po několika měsících třeba foťák, funguje. A detektor v sezóně nikdy větší pauzu než maximálně pár týdnu u mě nemá. Zkoušel jsem GPčka, Panasonic, Verbatim a na Eneloop nemají ani náznakem.
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
compel
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.8. 2008
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 13:25    Předmět: Citovat

cuch napsal:
compel napsal:
krokodill napsal:
Nebudou. Přečti si údaje o udržení kapacity, respektive o ztrátě kapacity během jednoho roku...


Během jednoho roku klesne kapacina z 2500 na 1875 NiMH,otázkou je na kolik klesnou za rok ty předchozí 1900 NiMH .. Wink


Ale to přece není myšleno jako ztráta kapacity baterie, ale o samovybíjení. Nabiješ baterii do plna a Eneloop ještě po šesti měsících má 90% energie. Například GPčka se mě vybijí za pár měsíců úplně. Už nepoužívám nic jiného než Eneloop. Vím, že když potřebuji náhle po několika měsících třeba foťák, funguje. A detektor v sezóně nikdy větší pauzu než maximálně pár týdnu u mě nemá. Zkoušel jsem GPčka, Panasonic, Verbatim a na Eneloop nemají ani náznakem.


Jasně rozumím,ale samovybíjení až tak neřeším,před každou procházkou si baterie dobíjím.Zajímala by mě výdrž baterií,třeba po roce používání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 17:07    Předmět: Citovat

Pokud si před každou procházkou nabíjíš nevybité baterie, tak to ti dlouho nevydrží. Baterie mají např. 500 nabíjecích cyklů, potom jdou rychleji do kopru. A počítá se každé nabíjení, i když jen třeby hodinu dobíjíš téměř nevybité bathérie muhehe DOporučuji vždycky chodit do plného vybití - s sebou mít jednu sadu náhradních a teprve poté je nabíjet. A za další, není dobré používat obyčejnou nabíječku, která nehlídá a nenabíjí (nevybíjí) každou šachtu samostatně. Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 19:37    Předmět: Citovat

Už 6. sezonu jedu tyhle Varty http://www.suntech.cz/produkt/49017-varta-4pack-hr6-aa-2500mah-nabijeci-baterie-ni-mh-power-accu/
Nabíjím je rychlonabíječkou a sloužej pořád parádně....výdrž i po 6 letech užívání kolem 30 h Wink
Jsou prostě nesmrtelný Smile
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 30, 31, 32  Další
Strana 25 z 32

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO