Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 652 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

DFX
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: středa 25. květen, 2011 21:32    Předmět: Re: DFX Citovat

irwing napsal:
No tak u mně je to s tou EM odolností přesně na opak. 3kHz jen do vzdálených neobydlených oblastí. S použitím výše zmíněného stínění se mi sice otevřela možnost testovat 3kHz i v paneláku, ale jak je někde v přírodě vysílač nebo VN, přepínam na 15kHz.
Čus IRWING

Ahojky
mám s 3kHz podobnou zkušenost, takže zbývá buď only 15 kHz nebo correlate s nižšími hodnotami zesílení...

Luboš
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
derick
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.4. 2007
Příspěvky: 164

PříspěvekZaslal: čtvrtek 09. červen, 2011 18:22    Předmět: Citovat

Niekolko postrehov zo starsim bratom XLT
1.Recovery cim niszie tym lepsia hlbka.Tam kde su len nahodne ciele bez bordelu aj 5,ale zvycajne 15-17.
2.Preamp by mal byt prvy predzosilovac,tj zosiluje vstupny signal.AC by mala byt uz len uroven pred filtraciou.Co nezosilni Preamp,AC uz nevyrobi.Pouzivam program Preamp 15 a AC 65-7 a vysledok je ten ze na klasickej koncentrike 9,5" je zaber sirsi.Tj berie to dalej od stredu cievky,na hlbke to nie je az tak citit.
3.Co sa tyka kabla k LCD je to detto.Mal som problemy s nestabilitou.pridal som ploche feritove jadro na kabel k LCD a pri skladani krabicky prehynam kabel na opacnu stranu k filtrom a nie na vstupne obvody. Subjektivne to pomohlo.
4.+95 je vazny problem.Stary EAGLE ma 4 filtre tj kvalitnejsiu diskriminaciu a nepokasliava na +95 len tak bez priciny.Zvycajne vsak islo o hlboke zelezo,obcas farba niekolko cm nad dosah.V mojom XLT skoro nepouzitelne(caste prepiskovanie)
5.Diskriminacia od -40 do +94.Zvuky su stabilnejsie,procak nemusi vysekavat VDI zo zvukoveho spektra.Celkovo lepsia zvukova odozva.
6.Prijmacia cast a diskriminacia u tychto strojov je vinikajuca.Co vsak suduhovia nedotiahli do konca su TX obvody.Tam je vraj slusna rezerva a keby sa pouzil P-I controller,penetracia a hlbka by bola podstatne lepsia.

Uvedene plati pre XLT 6,59khz,ale v niecom mozno pomoze aj pre DFX.
_________________
= XLT / EXll =
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: úterý 05. červenec, 2011 23:49    Předmět: Citovat

Vyberám malú cievku do bordelu.
Ste za 6'' koncentriku http://www.metaldetectorshop.co.uk/shopping_cart/index.php/accessories/whites-coils-and-covers/white-39-s-5-3-inch-eclipse-coil-for-dfx-and-mxt-only/p_61413.html

alebo 4x6 DD? http://www.whites.cz/civka-whites-dd-shooter-dfx-mxt-m6.html

Primárne na malé pliešky z poľa. Vďaka za názory
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 14:58    Předmět: DFX Citovat

Ahoj Ferino!
Nechci být rýpal, ale ty vážně chodíš s WHITESEM na pole? Já už to dávno vzdal a beru ho jen do lesů. Nevím teda jak vypadaj políčka u tebe, ale u nás prostě v tom bordelu s DFXem hledat nejde. Pokoušel jsem se o to asi rok a nenašel jsem program, kterej by se byť je lehce přiblížil k tomu co jsem zvyklej u Tesora. Prostě hodně humusu=prázdná kapsa. Přijde mi divné, proč mám kupovat malinkou cívku, když jiné detíky s podobnou cívkou na políčku normálně jedou. Že by to byl marketingový záměr výrobce?
Jo a taky bych chtěl opět rozpoutat diskuzi o zemních filtrech. Kdysi dávno jsem si myslel, že se po zapínání dalších filtrů bude zlepšovat stabilita, ale po dlouhém testování jsem dospěl ke dvěma provozním stavům. Buď dva filtry nebo čtyři(vlastě je to jedno3,4,5,6). Na políčku kde jsou soli se nic neděje, stále stejný hukot a na čediči, škoda mluvit. Připomínám, že jsem se snažil výhodu zapínání vypínání filtrů odhalit asi dva roky a výsledek je, že nevim nic. Stále opakované rady, které se dočtu i v manuálu jsou mi v reálu na nic a pokud chci zlepšit chování detíku, tak ostatním nastavením, ale né zapínáním dalších filtrů. Přivítám proto jakoukoliv radu, nebo návod, jak konkrétně poznám, že přidáním filtrů se něco změní. Ještě připomínám, že rozdíl mezi dvěma filtry a více filtry už jsem pochopil.Těším se na jakýkoliv podnět.
Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 19:45    Předmět: Re: DFX Citovat

irwing napsal:
Ahoj Ferino!
Nechci být rýpal, ale ty vážně chodíš s WHITESEM na pole? Já už to dávno vzdal a beru ho jen do lesů. Nevím teda jak vypadaj políčka u tebe, ale u nás prostě v tom bordelu s DFXem hledat nejde. Pokoušel jsem se o to asi rok a nenašel jsem program, kterej by se byť je lehce přiblížil k tomu co jsem zvyklej u Tesora. Prostě hodně humusu=prázdná kapsa. Přijde mi divné, proč mám kupovat malinkou cívku, když jiné detíky s podobnou cívkou na políčku normálně jedou. Že by to byl marketingový záměr výrobce?
Jo a taky bych chtěl opět rozpoutat diskuzi o zemních filtrech. Kdysi dávno jsem si myslel, že se po zapínání dalších filtrů bude zlepšovat stabilita, ale po dlouhém testování jsem dospěl ke dvěma provozním stavům. Buď dva filtry nebo čtyři(vlastě je to jedno3,4,5,6). Na políčku kde jsou soli se nic neděje, stále stejný hukot a na čediči, škoda mluvit. Připomínám, že jsem se snažil výhodu zapínání vypínání filtrů odhalit asi dva roky a výsledek je, že nevim nic. Stále opakované rady, které se dočtu i v manuálu jsou mi v reálu na nic a pokud chci zlepšit chování detíku, tak ostatním nastavením, ale né zapínáním dalších filtrů. Přivítám proto jakoukoliv radu, nebo návod, jak konkrétně poznám, že přidáním filtrů se něco změní. Ještě připomínám, že rozdíl mezi dvěma filtry a více filtry už jsem pochopil.Těším se na jakýkoliv podnět.
Ahoj IRWING

Ahoj Irwingu.Já nevím v čem je chyba,ale já jsem s DFX nevěděl že tady je někde čedič.Chodím ted hodně s Tejonem a koukám co se ho tady na některých místech válí.Možná tam máte nějaký jiný kamení... težko říct.Filtr 6 byl do bordelu tady u mě uplná jednička,propíral jsem s tím i zavážky na lesních cestách ale na ukor o dost menšího dosahu,to byla vada na kráse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 20:18    Předmět: DFX Citovat

Ahoj!
Díky za odpověď. Bohužel je to tak jak jsem napsal. Prostě zapínam a vypínam a stále nic Laughing . Čedič brouká a sůl houká Laughing . Takhle to ale makalo i s jinym kouskem, kterej měl kámoš vypůjčenej. Já prostě musim diskriminovat od +93 a pak je ticho. Filtry tohle neuměj. Ještě jednou dík za reakci.
Čus Irwing
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 20:27    Předmět: Citovat

A čo keď ti poviem, že na ne chodím s 10x14 cievkou a daria sa aj grešle Laughing
Inak sa bordelu vyhýbam, ale tento rok sa veľmi teším kedy konečne pokosia a poorú.
Mám nákupnú poukážku od White'su tak ju chcem minúť na cievku, len neviem ktorú. V USA je obľúbená ta koncentrika, mne sa skôr zamlouvá DD

Irwingu čo myslíš tým "hukotom"? Nestabilita? Alebo sa ti nedarí odladiť bordel? Ak sa to zlepšuje ostatnými nastaveniami, prečo ťa trápia zrovna filtre? Wink Najlepšie by sme to vyriešili na dfx stretnutí, iné nastavenia, iné cievky... Samoštúdium bolí Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quaderberg
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.8. 2009
Příspěvky: 458
Bydliště: Tetschen-Bodenbach, Jhg. 1969

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 21:44    Předmět: Re: DFX Citovat

Já mám zkušenost, že dost záleží na složení čediče. Jsou vesnice, kde mám s filtrem naprostý ticho a jsou místa, kde se stejně nastaveným filtrem slyším prozvuky. A taky mi přijde, že má vliv vlhkost podloží, protože mokrej čedičovej balvan v hlíně dělá i při filtrech kravál jako kus litiny. V takových případech se fakt musí jít dolů s diskriminací na těch +93 jak píšeš.

irwing napsal:
Ahoj!
Díky za odpověď. Bohužel je to tak jak jsem napsal. Prostě zapínam a vypínam a stále nic Laughing . Čedič brouká a sůl houká Laughing . Takhle to ale makalo i s jinym kouskem, kterej měl kámoš vypůjčenej. Já prostě musim diskriminovat od +93 a pak je ticho. Filtry tohle neuměj. Ještě jednou dík za reakci.
Čus Irwing

_________________
DFX-E
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: středa 06. červenec, 2011 22:23    Předmět: Citovat

Voda zvyšuje vodivost, takže klidně může zesilovat i čedič. Navíc, když máš v tom čedičovém šutru ještě rudnou žílu, což bývá někde dost normální, tak zahraje i kdybys nechtěl. Přesto ale raději v allmetalu, nechat si trhat uši a čedič poznávat sluchem, než zvedat diskriminaci. Wink
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. červenec, 2011 16:40    Předmět: DFX Citovat

Ahoj všem za odpověď, pěkně se to tu rozjelo. Problém je, že já hrozně rád chodim v mixmódu. Přijdu na místo a začnou prozvuky, což znamená vysoký/nízký tón a to tak, že prostě nelze odlišit co je cíl a co prozvuk. Můžu teda začít ubírat citlivost atd. Jenže si říkám, mam tu filtry tak je zapnu. Jenže ouha, po zvyšování počtu filtrů nezaznamenám žádnou změnu. Řeším to i tak že vypnu aut. ladění a odladění dam někam úplně mimo (třeba+200) pak je to dobrý.Ještě zdůrazním, že po tomto zásahu normálně slyšim v mix módu železo i barvu. Jsou i jiné cesty k odstranění prozvuků, ale chce si to dát bacha, kde se zrovna nacházím. Logická hádanka je, proč tohle nedokážou vyřešit filtry, když už tam sou a pro řešení takových situací jsou určeny. U Vaquera stačí drcnout do GroundBalance i minimálně(i jen 1min) a je po problémech.
Prostě jsem si od této funkce sliboval hodně a nějak jsem její přínos nezjistil.
Ještě se jednou ptám přispěvatelů, v jakém režimu chodíte při používání filtrů(ALL, AUDIO DISC SILENT SEARCH).
Čus IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. červenec, 2011 20:16    Předmět: Citovat

Môj bežný program je:
Target Volume 48-63 48
Audio Threshold 0-42 16
Tone (Audio Freq.) 0-255 213
Audio Disc. ON/OFF ON
Silent Search ON/OFF OFF
Mixed Mode ON/OFF ON
A.C. Sensitivity 1-85 79 (väčšinou idem dole na 77)
D.C. Sensitivity 1-60 55
Backlight 0-6 0
Viewing Angle 1-50 25


Rachet Pinpoint ON/OFF OFF
S.A.T. Speed 0-10 3
Tone I.D. ON/OFF OFF
V.C.O ON/OFF ON
Modulation ON/OFF OFF
Autotrac ON/OFF OFF
Trac View ON/OFF ON
Autotrac Speed 1-20 8
Autotrac Offset (-10) - (+10) 1
Trac Inhibit ON/OFF ON
Coarse G.E.B. 0-255 AUTO
Fine G.E.B. 0-255 AUTO

DISC / BLOCK Edit (-95) - (+95) A -41 až +95
R -95 až -42

Learn Accept ON/OFF OFF
Learn Reject ON/OFF OFF
Recovery Speed 1-40 16
Bottlecap Reject 1-20 1
Hot Rock Reject 0-20 0
Sweep Speed 1-20 1
Ground Filtering 2-6 3
Visual Disc. ON/OFF OFF
Icons ON/OFF OFF
V.D.I Sensitivity 0-99 78
D.C. Phase ON/OFF ON
Graph Averaging ON/OFF OFF
Graph Accumulate ON/OFF OFF
Fade Rate 1-14 11
PREAMP Gain 1-4 3
2 Frequency(Best Data) ON/OFF OFF
2 Frequency(Correlate) ON/OFF OFF
V.D.I. Normalized ON/OFF OFF
1 Frequency (3kHz) ON/OFF OFF
1 Frequency (15kHz) ON/OFF ON


Keď je hlučno (ako včera) zvýšim bottle, hot rock a filtre. (5,5,5)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. červenec, 2011 20:44    Předmět: DFX Citovat

Ahoj!
Díky za odpověď. Podle programu tam máš asi pěknou půdu a málo bordelu. Hlavně je zvláštní to RECOVERY SPEED, MODULATION a S.A.T. SPEED. To máš přesně vyladěný na čistá místa kde neni moc bordelu a jde ti to i hluboko. Takhle to nastavit já u mě na louce nebo na poli tak mi detík urve uši a vůbec nestichne. Možná je to i tim, že je to tu u nás samej vysílač a vedení VN. Jinak takhle nějak to mam v lese kde neni čedič a musim říct, že detík čuchá hluboko. K mé smůle to ale moc nejde.
Ahoj IRWING
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: středa 13. červenec, 2011 22:43    Předmět: Re: DFX Citovat

irwing napsal:
Ahoj!
Díky za odpověď. Podle programu tam máš asi pěknou půdu a málo bordelu. Hlavně je zvláštní to RECOVERY SPEED, MODULATION a S.A.T. SPEED. To máš přesně vyladěný na čistá místa kde neni moc bordelu a jde ti to i hluboko. Takhle to nastavit já u mě na louce nebo na poli tak mi detík urve uši a vůbec nestichne. Možná je to i tim, že je to tu u nás samej vysílač a vedení VN. Jinak takhle nějak to mam v lese kde neni čedič a musim říct, že detík čuchá hluboko. K mé smůle to ale moc nejde.
Ahoj IRWING

Ahoj IRWING takže kde jsi kupoval DFX pokud jej máš z USA tak se nediv,maš na civce krytku?
gabriel.7
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: středa 13. červenec, 2011 23:17    Předmět: Citovat

Jj je to môj lesný program Wink Dosť asi zahrá aj DD cievka...

Čo je divné na tej modulácii? Prečo by mala byť on? Shocked

Zaujímavé to bolo nedávno pri elektrickom ohradníku. Čo som skúšal, tak nebol pod prúdom (ale možno som len bol odizolovaný), no detík pekne pulzoval +63 signálom zhruba každú sekundu. Nechcelo sa mi nastavovať, vyše 30° a nálezy žiadne, tak som to otočil iným smerom Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ferino
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.11. 2008
Příspěvky: 238

PříspěvekZaslal: úterý 19. červenec, 2011 21:17    Předmět: Citovat

Dnes sa opäť potvrdilo, že najväčšou slabinou DFX je jeho obsluha Embarassed Rolling Eyes
Bol som na nepreskúmanom poli, kde som predtým náhodou našiel AG koliečko a bolo to hlučnéééé. Kopu bordelu v zemi aj EM. Nie a nie utíšiť ho. Aj tak som sa tam 5 hodín škvaril a hľadal v tej kakofónii farbu. Keď už som sa dehydrovaný potácal k autu, chcel som si oddýchnuť a skúsil som Best Data. Ticho ako v kostole! Kopol som ešte zo 3 kúsky hliníka, z toho jeden priamo pod mojou stopou (prešiel som ho) Rolling Eyes Nemal som už síl skúšať, ako by to best data bralo Ag, ale nabudúce to bude prvá vec, čo na podobnom mieste spravím Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červenec, 2011 18:54    Předmět: DFX Citovat

To Gabriel7:Ahoj! Detík mam z Prahy od WHITES.CZ. Problémy s USA verzí znám, ale toto není ten případ. Krytku na cívce mám a dokonce ji čas od času sundam a umeju.

To FERINO:Modulation slouží k modulaci signálu a to tak, že slyšíš hloubku. Když je stejný cíl blíž k cívce, slyšíš ho hlasitěji než když je dál. Pokud modulaci vypneš, jsou všechy cíle co prolezou stejně nahlas. Problém je v tom, že stejně se chovají i rušivé cíle. Pokud v modulaci slyšíš slabé rušení, tak po vypnutí modulace ho máš v plné síle. Je to jedna z cest jak likvidovat slabší rušení. Já jsem zvyklej zásadně chodit s modulací zapnutou, ale pokud chci malé hlubší cíle, je lepší ji vypnout. Bohužel to tady u nás moc nejde. Netvrdím, že detík je špatnej, ale než hledat v odhalených protičedičových fintách které používám, bylo by snadnější tyto jevy eliminovat zemními filtry. Pořád se k tomu vracím, ale ten efekt nevidim. Taky jsem s detíkem tahal věci na místech kde už jsem dlouho s Vaquerem nic nenašel, ale pokud jedu někam, kde to neznám(nemam uloženej program), je lepší volba analog.
Čus Irwing
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: sobota 11. květen, 2013 21:06    Předmět: Ground Filtering Citovat

Ahoj! Protože byla dlouhá zima, nedalo mi a znovu jsem si přečetl manuál a řekl si, že až to půjde, zase budu laborovat. Vrátil jsem se k textu kde se píše, že zemní filtry ve spojení se Sweep Speed a S.A.T. speed jsou mocným nástrojem. Také Recovery Speed jsem do pokusu zapojil. Začal jsem na solném fleku. Zjistil jsem, že je možné krásně změnit odezvy na hluboké cíle. Problém však je, jak na neznámém místě začít. Hledal jsem s jednou frekvencí a to 15kHz v mix módu. Poslouchal jsem thras a pokud se ozvala slabá odezva, začal jsem šmrdlat a zkoušel, zda se cíl neposune do barvy. U některých cílů se to povedlo. Samozřejmě jsem všechny bzuky stejně vykopal. Nakonec se mi povedlo nastavit detík tak, že pokud vrznul do barvy, dala se očekávat opravdu hluboká barva. Občas se připletlo i želézko, ale s tím jsem nic nedělal. Nakonec z toho vzniknul prográmek, kterej sice není nijak extra rychlej, ale mincičky čuchá opravdu hlouběji, než jsem byl zvyklej. Co cíl tak jedno hrábnutí draperkou nestačilo. Největší zklamání bylo, že po drtivou dobu zkoušení mrholilo a potom co přestalo mrholit a vykouknul pulec, cca po 30min bylo nastavení pryč a mohl jsem začít znovu. Plyne z toho poučení, že pokud budu na zajímavém místě, nastavím detík popsaným způsobem a pak je to mazec. Mějte se a napište sem taky něco. Ahoj IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: středa 09. říjen, 2013 14:33    Předmět: Citovat

Tuhle, jak se servaly ty motogangy s výsledkem 1 mrtvola, jsem na TV zpravodajství zahlédl, jak benga prohledávají terén něčím, co silně připomínalo DFX. Jak mohou něco tak na obsluhu složitého zvládnout, resp. nemaní nějakou osvědčenou nalejvárnu, jak to nastavit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 09. říjen, 2013 14:39    Předmět: Citovat

franny napsal:
Tuhle, jak se servaly ty motogangy s výsledkem 1 mrtvola, jsem na TV zpravodajství zahlédl, jak benga prohledávají terén něčím, co silně připomínalo DFX. Jak mohou něco tak na obsluhu složitého zvládnout, resp. nemaní nějakou osvědčenou nalejvárnu, jak to nastavit?

Jedou jen třikrát zmáčkni a hledáš - u nich je dosah asi jedno Laughing Laughing Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Lubos
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 248
Bydliště: Kolínsko - a už 50 ;-)

PříspěvekZaslal: středa 09. říjen, 2013 22:13    Předmět: Citovat

Habáni napsal:

Jedou jen třikrát zmáčkni a hledáš - u nich je dosah asi jedno Laughing Laughing Laughing

Souhlasím, kdo by ty hilzny a kule kopal Laughing Laughing Laughing
_________________
*Každý z nás někomu připadáme jako blázen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's XLT/DFX/MXT E-Series Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO