Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 664 anonymních a 3 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Upgrade softwaru+nove civky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: neděle 21. červenec, 2013 21:26    Předmět: Citovat

Dohodli jsme se se Salim, že žádné velké komentáře k tomu nedáme, neboť to naše testování nemuselo být objektivní. Takže jen stručně:

V žádném z testů, které jsme prováděli se nám nepodařilo potvrdit, že by byla nová verze SW 3.1 horší, než dřívější 2.0.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 21. červenec, 2013 21:33    Předmět: Citovat

Ok. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Juraj



Registrace: 7.2. 2009
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 15:14    Předmět: Citovat

OK takže idem na 2.0 Wink
_________________
DÉUS XP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 17:05    Předmět: Citovat

JA teda jdu na V3.1 ale kazdy jak chce. Laughing
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 17:57    Předmět: Citovat

3.1 je normální nedodělek a dneska jsem se o tom přesvědčil.Frantíci ať jdou někam-pustit do světa takovej klump.Ten detík pro mne ztratil význam a jsem akorát nasr...Vrácení na 2.0 nic nevyřeší,odzkoušeno a navíc vám blbě ukazuje ukazatel baterie cívky.To mi dělá i když jsem přeinstaloval na 3.1.Dnešní testy jsem dělal s Goldem a Deus a Deus je pěkně v prd...Když jsem měl starou 2.0,tak nebyl problém,ale co jsem zažil dnes,ta to je síla.Nebudu se o tom rozepisovat,ať každý chodí jak mu to vyhovuje.Já mám Deuse plný zuby,co z toho ty volové udělali
Jenom podotýkám,že se nejedná o hloubku.Škoda,že nejde vrátit 2.0 jako dřív.Když to vrátíte,tak v cívce zůstane soft 3.1.A detík se chová jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 19:26    Předmět: Citovat

Zdravím,
no tak někdo napište konkrétně v čem je ten nový SW horší. V hloubce to není - tedy v čem? Že ukazuje jinak napětí baterie - no dobrá, to jsme netestovali, může být.

Se Salim jsme testovali asi 2 - 3 hodiny, různé předměty, různé cívky, různé hloubky. Všechno Sali pečlivě zapisoval do tabulky. Prakticky ve všem měl nový SW navrch. Ale jak jsem psal - testování nemuselo být objektivní - tudíž z toho neděláme žádné unáhlené závěry.

Byl bych rád, kdyby se ozval někdo z okolí Olomouce s Deusem 2.0 a testy ještě jednou zopakovali. Dva Deusy s 2.0 versus Deus s 3.1.
Přidá se někdo? A hlavně na co si tedy máme dát při testování pozor, když jsme po dvou hodinách na nic nepřišli?

Děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 19:33    Předmět: Citovat

Pridam se,taky by me zajimalo co je spatne konkretne,dokud tam mam puvodni V2.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 19:59    Předmět: Citovat

Chtěl jsem lehký detektor a nějaký ten luxus při hledání.
Za ty roky si to snád zasloužím Very Happy
Tož vyblvte co a jak a na co majzla.Mr. Green
Tajnůstkáře nemám rád. Laughing Laughing
Nechci tak brzo přecházet na trakaře.
Nehledě na to že je těžký a už není nic pro mě.
Tož sa rozepište.
A to že to není dle vás objektivní je jedno.
Jako orientační to posloužit může..když už máte i tu tabulku. Wink
Informace,informace,informaceeeeeee.
Já nemám zatím čas a ani s kým porovnávat,no nebráním se tomu.
V sobotu,nedělu,pondělí by se trochu času našlo.
Ale jen Praha a přilehlé okolí. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 20:07    Předmět: Citovat

Zdravím Jirko,
pokud to bylo na mě a Saliho - jsi na špatné adrese. My také na nic nepřišli po třech hodinách společných testů - proto tu píšeme, aby se někdo rozepsal o konkrétní nagativní zkušenosti s novým SW, abychom to mohli ověřit.

Jo, jo - kde jsou ty doby, kdy jsi brázdil moravské hvozdy, přepravujíc se na motokole...to byly časy.... Shocked Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 20:38    Předmět: Citovat

Ach jo,to už není pravda chlape.
Hrozně trpím v Praze. Wink
Drží mě tu jen baba.
Hodně brázdím zahraniční stránky a tam si 3.1 veskrze pochvalují.
Já tu mašinu skoro neznám a tudíž nemůžu porovnávat.
Prozatím jediná zaručená informace z více zdrojů a stran je velká a malá sonda.
Ovšem hloubkov. nárust je zase vykoupen nevyvážeností menší vhodnost do extrémně zamořených prostředí a možná by se ještě něco našlo.
No mě to za to zatím stojí. Smile
Program na kolečka jsem dostal(přísně tajné) Laughing
A jako druhý používám mírně upravený ,,rokoko,,
Tak přeju gut relax při hledání.
Jinak už tento koníček neprovozuji. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 21:12    Předmět: Citovat

***TO FANU***
Franto, to nebylo na Vaše testování,asi jsem to napsal blbě, když to tak vyznělo.To, že jsem s tímto softem nespokojen, je jenom moje zjištění a moje poznatky.Každý má jiné nároky na hledání a na detík a mě tohle prostě nevyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 22. červenec, 2013 22:59    Předmět: Citovat

to Simsa,prosim Te nemohl bys napsat alespon v cem Ti trojka nevyhovuje oproti dvojce? Kde vidis ten rozdil?
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 23. červenec, 2013 12:21    Předmět: Citovat

Napíši pár postřehů i když jsem nechtěl.Důvod je prostý,někdo může mít jinou zkušenost.Dále to může ovlivnit spousta faktorů,jako třeba zem atd.
Tak to berte tak,že je to jenom moje zkušenost:
SEPARACE:
U 3.1 se změnila,ne-li zhoršila.V mém pohledu se zhoršila.Kde mi bohatě stačilo chodit ve 2.0 na poli na reaktivitu na 2,tady musím mít na tři.Proč???Přicházím o hloubku.Včera jsem zahrábl olověnou kuličku,ale tak aby jí detektor bezpečně bral.Nebyl to hraniční signál.Deus hlásil železo.Zvedl jsem rychlost na 3 a pořád železo.Zavolal jsem na kolegu s Goldem,aby to očuchal.Barva.Začal jsem měnit nastavení,ale s tím jsem nic nezměnil.Hledal jsem dál a koukám kolega pořád kope a já samé želízka.Tak jsem jich pár vykopal a byla to barva.Nic nebylo hluboko,ale byl tam bordel a trochu mineralizace.Chodím s discem na 0 a ošetřeno tónově.Byl jsem na poli a ve 3.1 jsem musel dát reaktivitu na 3.Na dvojku jsem barvu nenašel.Je pravda,ža je tam bordelu hodně.Doma jsem přeinstaloval na 2.0 soft a jel jsem na stejné pole a na stejné místo hledání.Se softem 2.0 mi stačila reativita na 2 a detík makal jak o život.Chodím teď hlavně pole a tak pro mne zklamání.Je to jak na tom videu.Prostě detík hůře čte.
SILENCER:
Po včerejšku jsem ho naladil na -1 a už to nebudu měnit na žádném programu.Když jsem včera vykopal třetí rezavou zátku,tak jsem si začal hrát se Silencrem.Je úplně na nic i když je naplno.Teď nevím jestli do 4 nebo 5.U softu 2.0,mi na rezavou zátku na -1 hlásil barvu,na 2 už ta barva nebyla čistá,na 3 už to byla barva-železo a když jsem nastavil víc,tak už jenom železo.Fungoval i když záleželo jak moc je ta zátka rezavá.Ale měl jsem to naposloucháné a kopal jsem jich minimum.Včera jsem mohl nastavovat silencer ja jsem chtěl a nic.Tak jsem ho vypl a už ho ani pouštět nebudu.Akorát se zbytečně zapíná filtr a s vypnutým silencerem detík truchu přidá na rychlosti.Už to vědí i Fratntíci,protože ve 3.1 už nastavili tovární program Deus Fast při reaktivitě na 3,tak silencer na -1.
Další věci jsou ukazatel baterie-proč mi detektor za 35 litrů ukazuje špatně nabitou cívku???Pořád mám tři čárky a potom bez varování mi detík hlásí vybitou cívku.Nejhorší je ,že i po přeinstalaci na 2.0 mi to dělalo taky.Teď jsem to dal zase na 3.1,tak uvidíme.

To Fanu:Psal jsi ať ti objasním proč jsem nespokojen,ale sám sem žádný bližší info o vašem porovnání nedáš.Nemusíš psát konkrétně,ale třeba jenom separace-byl lepší-horší -jak na co,prostě trochu infa.

Možná to chce čas a více porovnání,nedělat rychlé závěry-co já vím.Vím že chci hledat a ne pořád něco zkoušet a porovnávat.Frantíci to měli nechat jak to bylo-jak je to přísloví"když to není rozbitý,proč to spravovat"
Uvidím jak to půjde dál.V každém případě mi soft 2.0 vyhovoval líp.
Jo a pro ty co namítnou ať si ten soft tam vrátím,tak už to není ono.Jak jsem psal,v cívce zůstává soft 3.1 a detík se chová hůře,ale taky to nemůžu potvrdit na 100%-jedna lokality je málo na porovnání a mě to porovnávání už nebaví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: úterý 23. červenec, 2013 13:21    Předmět: Citovat

Ahoj Simso,

díky za obšírné vysvětlení. Škoda, že bydlíš tak daleko - určitě by stálo za to potkat se v terénu a vše probrat a vyzkoušet.

Řeknu Ti tedy, proč jsme nechtěli žádné výsledky našeho testování nijak zveličovat. Rozdíl výsledků s Deusem 3.1 byl tak markantní, že jsme si se Salim říkali, že to ani není možné a že může mít třeba nějakou vadu v cívce.
Ale ani mě, který nějaký pátek s 2.0 chodil - nepřipadá 3.1 nijak horší. Ale nutno říci, že separaci jsem zatím nijak moc netestoval.

Zkoušeli jsme hlavně hloubku a reakci na barvu. Výsledky jsme měli přesně opačné jako Ty, Deus s 2.0 hlásil třeba slabé železo - Deus s 3.1 kopatelnou barvu.

Tentýž den, jak jsme testovali se Salim, přijeli za mnou hoši z Valmezu. / chodí sem na fórum také a mohou mě poopravit / - Testovali jsme na 2 haléři RU, zakopaném ve 30 cm. 2x F75 s velkou SEF i jinými cívkami, E-Trac, 2x Spectra s tou novou ruskou cívkou a druhá s Ultimate. Ale i tam byl Deus s 3.1 a základní cívkou více než zdatným soupeřem. Opravdu jsem si vůbec nevšimnul, že by šel tak hodně do železa.

Ale zaměřím se na Tvé poznatky a časem Ti třeba dám za pravdu. Jsi zkušenější hledač s Deusem než já. Také na ty baterie se zaměřím.

Ale pokud je pravda, že Deus s 3.1 je tak nepovedený - určitě je jen otázka času, kdy se objeví nový SW. Vždyť nynější výroba chrlí už jen s 3.1 a to by si nikdo nekoupil, pokud by se rozkřiklo, že je tak špatný SW.

Uvidíme, ono to nějak dopadne Very Happy

Měj se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
simsa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.11. 2006
Příspěvky: 841
Bydliště: Teplicko

PříspěvekZaslal: úterý 23. červenec, 2013 14:38    Předmět: Citovat

Františku:Díky za odpověď.Ještě mě napadla jedna věc a to,že zem byla suchá a to hodně.Jak na tom poli,tak včera na louce.Nevím jestli to mělo nějaký vliv,kdybych měřil dosah,tak určitě,ale???Je to otázka.Gold to včera bral dobře a s kolegou jsem i pár věcí dohledávali a Deus se softem 2.0 tahal jak o život a Gold nic.Je to divný a ukáže čas.
Tak se drž Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: úterý 23. červenec, 2013 18:38    Předmět: Citovat

Jen testujte chlapci, testujte. Very Happy
Asi jsem konzerva, ale mně vyhovuje základní program, včetně uchycení řídící jednotky na magnet. Bo jsem si koupil náhradní, už s tím umělohmotným uchycením řídící jednotky. Asi jsem manták, ale jednou při sundávání jednotky, mi praskl displej.
U dvojky se mi objevil obdobný problém, jako u Karla při 3,1.
Několikrát se mi stalo že jsem dobíjel cívku přes noc, ráno jsem ji sbalil a šel hledat, cívka vydržela 2 hodiny, přesto že na dipleji byla plná čára u cívky. Myslel jsem že je to špatný kontakt, ale druhý detektor v základu, to nedělá.
Navíc si nyní hlídám nabíjení, až začne kontrolka blikat, tak zapnu jednotku a mrknu na ni. Zase někdy po nabití ukazatel cívky ukazuje polovinu, přesto že je cívka nabitá, až po chvíli hledání ukáže plné nabití.
U 3,1 jsem si vyzkoušel pár věcí, třeba multitón a rychlý režim ve fastu, ale děkuji nemám zájem. Ať se s tím trápí holka. Very Happy
Velkou cívku jsem také odložil, ne že by byla špatná nebo těžká, jen mi připadla nevyvážená, holt jsem zpohodlněl. Very Happy
Jsem zvědavěj na tu střední cívku. Už s ní mají dost zpoždění.
Snad žabáci přijdou s něčím zásadnějším, tohle mi přijde jen jako kosmetické úpravy. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: úterý 23. červenec, 2013 20:24    Předmět: Citovat

Co se týče zmatečného hlášení kapacity baterie v cívce mohu potvrdit i já, po vrácení se z 3.1 na 2.0 neskutečně lže. Nyní jsem opět na 3.1, tak jsem zvědavej jestli se to vrátí do normálu.
Co se týče porovnání softu 2.0 a 3.1 po jedné hledačce s 3.1 jsem se vrátil na 2.0, pak jsem to ještě jednou přehodil na 3.1 a zatím jsem na něm zůstal.
Zvednul jsem reaktivitu na trojku, citlivost na 92 a zatím to docela jde. Je pravda že tady u nás dole na jihu máme ideální půdní podmínky, žádný čedič a podobná svinstva Smile, ale zatím jsem pořád ve fázi testování, budu vidět až začnou políčka, jak se bude 3.1 ka chovat tam.
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
M1976



Registrace: 27.6. 2008
Příspěvky: 36
Bydliště: Louny 37 let

PříspěvekZaslal: středa 24. červenec, 2013 18:16    Předmět: Citovat

Jedu v 3.1. a jsem spokojen, jediné co mi vadí, že mi ukazuje stále nabitou cívku i po 10 hodinách hledání, jinak si nemohu stěžovat.
_________________
XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Jindrich



Registrace: 18.3. 2013
Příspěvky: 11
Bydliště: Vysočina , blíž k Moravě

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. červenec, 2013 18:47    Předmět: Citovat

Někde jsem četl, že při instalaci "softu" je nutné mít cívku plně nabitou, připojenou na nabíječku (tím se nastaví referenční hodnota napětí), pak ukazuje stav aku správně. Sám jsem zatím nezkoušel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Octavius



Registrace: 22.11. 2010
Příspěvky: 37
Bydliště: Doksy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. červenec, 2013 18:53    Předmět: Citovat

Měl jsem cívku nabitou na max a stejně mi to neukazuje.
_________________
GM4 Pro,XP Deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 4 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO