Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 623 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

detík do 6tis.pro začátek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 17:51    Předmět: Citovat

Odecti si jeste asi tak 150 falesnych registraci kolegy Dutmana a ten nebyl rozhodne sam kdo byl popularni v desitkach registraci fake uctu. Dal furu srandystu, co se bavilo a bavi posilanim stupidnich prispevku. Dal cumilove nehledaci. No proste na DW byl kazdy nekdy 2x. Fakticky pocet registraci po hodne strizlivem odectu odhaduji tak na 7000-10000 a nebudu daleko od pravdy.
Jen zde na Dr by registraci bylo pres 5000 nebyt "udrzby" .
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 18:35    Předmět: Citovat

Můj odhad 10000 - 14000 registrací po odečtu fake a podobně 7500 z toho aktivně čučících aspoň občas tak 3500 přispívajících tak700 aktivně přispívajících 250 Cool Jo a zapoměl jsem na kategorii nezničitelní to je jeden Petr67 Laughing Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 18:52    Předmět: Citovat

Do statistiky zahrnuji i fakt, ze 6 z 10 hledacu, ktere jsem potkal v terenu nikdy nebyli na zadnem hledacskem webu. Kdyz to velkoryse vydelim na polovinu pro vylouceni odchylky, vyjde mi, ze zhruba tretina aktivnich hledacu nejni na webu. Osobne si myslim, ze jich je vic. Pak jsou tu take cisla prodeju. Tech plus minus deset tisic bude odpovidat poctu skutecne aktivnich hledacu v CR.
Z toho opet velmi strizlivym odhadem asi 8000 zmrdcajzniku. Sorry Laughing
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 19:15    Předmět: Citovat

I ty Brute Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: pátek 04. únor, 2011 20:01    Předmět: Citovat

Zrovna pře týdnem jsem zjistil že jeden chlapík u nás v krámu ze sakačkama má detektor a také není na žádném webu. Bo dokonce ani žádný nenavštěvuje na čumendu... Exclamation
Takže ten zas vyrovnává čumily.
Je nás dost. Určitě kopa lidí co mají doma detektor. I soused naproti ho má. Dokonce dva made in Tesco. Takovejch je.
Ale pak, co chodí mrtěkrát do měsíce moc není. Já-když to jde blbě, je hodně práce a zima jako pes, tak jdu alespoň jednou týdně. Jak skončí zima, bude to 2x týdně. A kolik nás takovejch je??
Koíííd pohoda
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
piskott



Registrace: 18.5. 2008
Příspěvky: 45
Bydliště: Zuckmantel

PříspěvekZaslal: sobota 05. únor, 2011 8:01    Předmět: Citovat

V našem čtyřtisícovém městečku je asi šest lidí vlastnících detektor. Z toho aktivně chodíme pouze dva, ostatní buď vůbec, nebo maximálně tak dvakrát za rok. V sousední vesnici, která má pouze dvanáctset obyvatel je co vím minimálně jedenáct aktivních hledačů. Takže počet hledačů není úměrný k počtu obyvatel.
Počet hledčů masivně vzrostl po proslavení DW a jeho propagaci dokonce i v místním plátku jedním uvědomnělým mrcasníkem. Důsledkem toho jsou pole a lesy plné nezahrabaných děr a rozhrabaných smeťáků.
Poslední ranou jsou zájezdy hledačů z Ostravska a Brněnska na sudetské poklady do zmizelých i ještě existujících vesnic. Každej píše jak po sobě zahrabává, ale opak je pravdou. Zahrabává tak jeden z deseti. Evil or Very Mad
Sorry za OT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: sobota 05. únor, 2011 14:51    Předmět: Citovat

U nás je 700 obyvatelov a traja hladači,vo vedlajšej dedine dvaja. Ale väčšina je podla mňa víkendových. Mne ked prdne v bedni tak som schopný chodiť 5 krát do týždňa celé leto. V tomto počasí a mraze som od Vianoc s Jokrom v rámci tréningu nabehal cez 100 hodín. A to občas na lepšie lokality beriem E-Track. Výsledky sú priamo úmerné času.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: úterý 19. červenec, 2011 11:34    Předmět: Citovat

Tak se s vámi chci podělit po cca půl roce užívání detíku s poznatky. Jak již bylo napsáno dříve, koupil jsem si VK 40. Spousta lidí mi tu radilo počkat a koupit rovnou něco lepšího, ale já na to zrovna neměl volné finance. A nebo koupit analog. Teď po půl roce můžu řict, že jsem si sice vybral velmi levný detektor s asi podprůměrným dosahem (kolem 15cm) ale našel jsem toho velmi mnoho. Asi 400 mincí a z toho asi 10 stříbrných. Myslím si, že to nebyl krok špatným směrem. Sice už delší dobu pošilhávám po mnohem lepším detíku, ale na to, abych zjistil, jestli mě to bude bavit si myslím, že VK byla správná volba. Hledání mě baví, navázal jsem celkem dobré vztahy v muzeu kam jsem odnesl spoustu nálezů, takže spokojenost. Ale je pravda, že jedno negativum to má. Přítulka si stěžuje, že jsem častěji na poli, než na ní, teda s ní... Ale za to si může sama. Chodit semnou nechce, protože jí to příjde jako divný koníček. Asi by se styděla, kdyby ji někdo viděl s rýčem v ruce a se sluchátkama na hlavě Very Happy Tak ještě dodatečně tu všem děkuju za rady a pomoc s výběrem detíku a snad se s některými někdy v budoucnu někde sejdeme a dáme společnou hledačku Smile Čus LIKE3R
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS


Naposledy upravil LIKE3R dne čtvrtek 21. červenec, 2011 10:18, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 20. červenec, 2011 19:41    Předmět: Citovat

Very Happy Tak ještě dodatečně tu všem děkuju za rady a pomoc s výběrem detíku a snad se s některými někdy v budoucnu někde sejdeme a dáme společnej mrcas Smile Čus LIKE3R[/quote]


Bohušu, mrcas se neříká !!! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: čtvrtek 21. červenec, 2011 10:20    Předmět: Citovat

Very Happy lepší? Smile no velká spousta to používá, nikdy jsem nepátral jestli jo to nějaké hanlivé, nebo tak něco. Tak jsem snad neurazil Smile
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 1:12    Předmět: Pomoc s výběrem Citovat

Zdravím,
dnes jsem pročetl spoustu diskuzí, rad, tipů a videí a nejsem si jist stále s výběrem. S detektoringem jsem začátečník a finance jsou omezené. Je jasné, že logicky dražší stroj bude lepší volba, ale nějaká zkušenost nezaujatého člověka co už něco nahledal by nebyla špatná. Přemýšlím totiž mezi Tesoro Silver µMax special edition a Tesoro EuroSabre II. Cenový rozdíl tam je cca 5300,- což je dost. Jelikož bydlím v pohraničí s Německem (Teplice), rád bych s tím chodil na mince, odznaky a další pozůstatky z války.. Myslíte si, že bych s levnější variantou Silver pochodil? Žiju stále v domění, že ze Silverem mohu dost věcí přejít, ale zas se mi nechce dávat teď 12 000,- za ESII, protože nevím jestli mě to chytne a když vezmu Silver, tak se obávám, že mi to bude hledat max víčka od piv a mince 20 cm pod půdou mi to díky špatné zemině nenajde a fláknu s tím do kouta. Snad chápete na co narážím a budu rád za rady, tipy.. Díky moc lidi Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 7:37    Předmět: Citovat

Eurosabre II. můžeš koupit třeba na aukru choděj tam i za 7500 a jsou většinou v záruce Wink
Jinak do 10 tisíc není špatný Golden Mask GM2 , který nemá myslím v této ceně konkurenci.
http://detektory.habanov.cz/detektor-kovu-golden-mask-2.html
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 10:14    Předmět: Citovat

Pokud si jdeš kupovat detektor s tím, že bude záležet na nálezech jestli tĕ to chytne, nebo ho hodíš do kouta Shocked tak ti rovnou říkám, že to jsou vyhozené peníze, ať koupíš to nebo ono. Kup si za pár stovek autíčko na dálkový ovládání, utratíš míň a když tĕ přestane bavit, podaruješ nĕjaké dítĕ na ulici a budeš na tom furt méně škodnej, než když potom prodáš pod cenou nevyužitej detík.
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 14:40    Předmět: Citovat

Kup něco staršího za rozumný peníze,tak jak ti radil Habán!!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 15:56    Předmět: Citovat

Já tedy a to je jen můj názor kdybych měl začínat tak snad tedy víceméně snad bych tedy........ asi zvolil jiného koníčka.Tam kde něco bylo není už nic,tam kde není nic už nic nebude a tam kde by mohlo být tam už bylo také spoustu lidí a když tam nebylo spoustu lidí tak jsem tam byl já a já tam stejně nic nenašel.Ne a nyní vážně pokud něco do začátku tak Minelab CTX 3030 a pokud by to bylo hodně tak Deuse.Tyto stroje jsou na fajn rozjezd.No a nyní úplně vážně spoj se s někým kdo tomu rozumí a hlavně si to vyzkoušej ať víš do čeho jdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 17:07    Předmět: Citovat

Kess - ja mám momentálne voľné Vaquero, so základnou cievkou plus Detech Ultimate 33cm. Popremýšľaj, v září som doma, ak chceš, podržím Ti ho. 400,-Eur.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: středa 07. srpen, 2013 20:17    Předmět: Citovat

Jak píšeš, nechce se ti moc dávat peněz, přesto uvažuješ mezi detíky v rozmezí cca 12 a 7tis. Takže asi by byly ty penízky i na dražší. A tím bych začal. Já koupil první detík před 9roky za 15tis. Teď už je určitě levnější, ale... A kdyby prodávali hlavně výdrž, tak té si nakup hromadu. Já třeba našel první minci až při třetím hledáním, první stříbrňák po roce. Byl jsem nezlomný a s výdrží. Najdeš i levnějším a když tě to bude bavit, tak můžeš časem vyměnit za lepší. Když tě to nechytí, nebude ztráta tak veliká.
Není to z mé zkušenosti, já už chodím leta s XP a neměnil bych. Ale kolega si s GM moc nerozuměl a řádově o pár tisíc levnější C.Scope mu udělal stejnou službu. Mluvím o GM3+ versus CS3MX.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. srpen, 2013 0:42    Předmět: Citovat

Díky Všem za rady! Jen jsem to blbě asi vysvětlil. Chtěl jsem jen doporučení na detík s kterým budu schopný něco najít.. v cívkách/sondách se tak neorientuji, proto nechci vyhodit například za Silvera 7 000,- a zjistit, že EuroSabre je na tom lépe s propustností půdy a s možností hledat vě větší hloubce díky lepší cívce.. například.. Silver by byl použitelný do 20 cm a ES II až do 30cm .. proto bych chtěl jen nějaké rozumné porovnání, zda pochodím i s levnější verzí.
Kolecko: peníze jsou, ale rád bych se vešel max do 7-8 do začátku, proto začínám koukat i na bazar. ty Tesoro EuroSabre jsem všechny po bazarech obvolal a jsou fuč..

Každopádně budu si půjčovat Tesoro Lobo a zkusím si to Smile a zatím mě z tipu zaujal víc než silver tento http://www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-C-Scope/c-scope-cs3mx-153

Za málo peněz, hodně muziky (bazar/nové - max 8 000)

hač: radši bych do začátku Minelab GPX 5000 Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jenk007
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.9. 2007
Příspěvky: 2648
Bydliště: Vysočina r.v. 1960 Fisher 1270 Deus dohledávačka XP MI-6

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. srpen, 2013 17:05    Předmět: Citovat

Tak škoda, že jsi nestihl toto: http://aukro.cz/detektor-kovu-fisher-1270-i3423590708.html kam se hrabou ty nový klumpry Very Happy Hledání Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. srpen, 2013 17:15    Předmět: Citovat

Kess napsal:
Díky Všem za rady! Jen jsem to blbě asi vysvětlil. Chtěl jsem jen doporučení na detík s kterým budu schopný něco najít.. v cívkách/sondách se tak neorientuji, proto nechci vyhodit například za Silvera 7 000,- a zjistit, že EuroSabre je na tom lépe s propustností půdy a s možností hledat vě větší hloubce díky lepší cívce.. například.. Silver by byl použitelný do 20 cm a ES II až do 30cm .. proto bych chtěl jen nějaké rozumné porovnání, zda pochodím i s levnější verzí.
Kolecko: peníze jsou, ale rád bych se vešel max do 7-8 do začátku, proto začínám koukat i na bazar. ty Tesoro EuroSabre jsem všechny po bazarech obvolal a jsou fuč..

Každopádně budu si půjčovat Tesoro Lobo a zkusím si to Smile a zatím mě z tipu zaujal víc než silver tento http://www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-C-Scope/c-scope-cs3mx-153

Za málo peněz, hodně muziky (bazar/nové - max 8 000)

hač: radši bych do začátku Minelab GPX 5000 Razz


Do začátku GPX 5000? Laughing Laughing Laughing By tě odvezli po 15 minutách do blázince! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO