Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 656 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

detík do 6tis.pro začátek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. srpen, 2013 23:43    Předmět: Citovat

kokerss: narážím na doporučení Minelab CTX 3030 což taky není nejlevnější. Very Happy

Plánuji asi C.Scope CS5MX z bazáče od kolegy ,,slehy", který tu nabízí.. pokud nevydražím za rozumný peníz CS6MXi

Zatím díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 7:34    Předmět: Citovat

CS3MX nic nepokazíš Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 11:36    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
CS3MX nic nepokazíš Wink


Ideální detektor pro začátek,znám člověka který s cs3mx chodí 6let a nálezy mu může spousta hledačů včetně mě jenom závidět! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 15:30    Předmět: Citovat

Tak mi prosím diskrétně sděl, kam chodí hledat, již dlouho se hlásím k přesvědčení, že nálezy mají málo co společného s detektorem, ale výhradně s lokalitou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 17:12    Předmět: Citovat

a já zas po diskuzích s několika hledači začínám přemýšlet, jestli to fakt kupovat a zda není lepší 1x do měsíce někomu dát za zapůjčení stroje 300,- a jít, protože už prý nemá cenu něco hledat.. že všude leží bohužel pozůstatky od myslivců a to co každý tady z nás hledá je vysbírané.. stále tu je šance jako ve sportce vyhrát jackpot.. popřemýšlím ještě nad svou pevnou vůli, abych s tím za půl roku nešvihl, protože jsem nebyl schopen najít ani minci pro dobrý pocit.. nečekám od toho zázraky, uvidím jak vydražím C3, popřípadě bych šel do té C5, ale s tou bude pro začátek těžší se naučit..

zatím dík všem za cenné rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 18:43    Předmět: Citovat

Ahoj Kessi
Promiň starýmu Armovi tuhle mentoriádu Very Happy ale možná si to vzal za špatný konec. Je určitě dobré ze začátku řešit detík ale... Možná by jsi to opravdu měl nejdříve zkusit s půjčeným klackem. S hledáním může člověk začít tak že si koupí detík a vyrazí , nicméně by to mělo být podloženo nějakou podobnou aktivitou . Téměř všichni hledači kolem mne , ( včetně mne ) jsou mimo hledání také tak trochu historikové , numismatici , archeologové amatéři , zapálení válkaři atd,atd. Možná jsem jen nevyčetl ze tvých řádků , že tě do hledání žene nějaká podobná aktivita, pak je vše v pořádku. Každej starej pardál ti u půllitru piva řekne , že hledání je dnes už ve většině o studiu , nachozených kilometrech , litrech potu a kilech šrotu . Já osobně ti přeji do začátků opravdu pevnou vůli , samozřejmě se ještě dají najít hezké věci , ale opravdovým hledačem se staneš , až začneš mít radost i z pivní trhačky nebo ohnutého knoflíku. V Teplicích máš poměrně silnou komunitu hledačů , já tam zajíždím pravidelně také na válku Wink Třeba se někde v lese potkáme pokud tě hledání vezme za srdce .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 20:07    Předmět: Citovat

franny napsal:
Tak mi prosím diskrétně sděl, kam chodí hledat, již dlouho se hlásím k přesvědčení, že nálezy mají málo co společného s detektorem, ale výhradně s lokalitou.


Tak to opravdu je a přesvěčuju se o tom už hodně dlouho! Cool Jenom o detektoru to není! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 20:07    Předmět: Citovat

Ahoj,
nic se neděje a díky za tvá slova. K detektoringu mě táhne můj zájem o válečnou historii a studovat každý historický nález ve spojení s tím k čemu patřil. Mít z toho radost, že si mohu sáhnout na kus historie. Nechci hledat jen proto, abych zaplnil volný čas či nález okamžitě hodil na prodej na aukro. Archeologie mě vždy strašně lákala už když jsem byl schopný držet lopatu v ruce a na zahradě rozrýval všechny záhony bez detíku s pocitem, že najdu poklad, ale našel jsem jen krásné křišťálové kameny, což pro mě bylo hodně.. no a teď mi je 24 a rád bych zapadl do hledání za pomoci mašinek.. Dost mě rozhodí to, že jedna strana motivuje a druhá strana, že to už nemá cenu.. hledání pro mě vždy bylo i zábavou a jsem rád, že i přítelkyně toto bere sportovně a podporuje mě v tom tím stylem, že chce chodit detíkovat semnou. Už delší dobu koukám na německá tažení zde na Teplicku/Ústecku a vytipovávám si místa, kam zajít.. dám na vaše rady a zajdu si detík půjčit. U nás jsem našel na zapujčení jen Garrett 250 a pak v ústí má někdo zastoupení lovecpokladu.cz (zipsy) a ten půjčuje Tesoro Lobo, tak zkusím asi kontaktovat jeho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 20:30    Předmět: Citovat

Kess napsal:
Ahoj,
nic se neděje a díky za tvá slova. K detektoringu mě táhne můj zájem o válečnou historii a studovat každý historický nález ve spojení s tím k čemu patřil. Mít z toho radost, že si mohu sáhnout na kus historie. Nechci hledat jen proto, abych zaplnil volný čas či nález okamžitě hodil na prodej na aukro. Archeologie mě vždy strašně lákala už když jsem byl schopný držet lopatu v ruce a na zahradě rozrýval všechny záhony bez detíku s pocitem, že najdu poklad, ale našel jsem jen krásné křišťálové kameny, což pro mě bylo hodně.. no a teď mi je 24 a rád bych zapadl do hledání za pomoci mašinek.. Dost mě rozhodí to, že jedna strana motivuje a druhá strana, že to už nemá cenu.. hledání pro mě vždy bylo i zábavou a jsem rád, že i přítelkyně toto bere sportovně a podporuje mě v tom tím stylem, že chce chodit detíkovat semnou. Už delší dobu koukám na německá tažení zde na Teplicku/Ústecku a vytipovávám si místa, kam zajít.. dám na vaše rady a zajdu si detík půjčit. U nás jsem našel na zapujčení jen Garrett 250 a pak v ústí má někdo zastoupení lovecpokladu.cz (zipsy) a ten půjčuje Tesoro Lobo, tak zkusím asi kontaktovat jeho.
Tak potom je to super a nelze než ti popřát dobrý start . Pokud to bude bavit i tvoji přítelkyni , nemá to daleko k ideálu . Moje žena aktivně hledá se mnou už 20 let , vím o čem to je . Držím palce a napiš o prvních zkušenostech z hledání . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 09. srpen, 2013 22:21    Předmět: Citovat

Kess napsal:
Ahoj,
nic se neděje a díky za tvá slova. K detektoringu mě táhne můj zájem o válečnou historii a studovat každý historický nález ve spojení s tím k čemu patřil. Mít z toho radost, že si mohu sáhnout na kus historie. Nechci hledat jen proto, abych zaplnil volný čas či nález okamžitě hodil na prodej na aukro. Archeologie mě vždy strašně lákala už když jsem byl schopný držet lopatu v ruce a na zahradě rozrýval všechny záhony bez detíku s pocitem, že najdu poklad, ale našel jsem jen krásné křišťálové kameny, což pro mě bylo hodně.. no a teď mi je 24 a rád bych zapadl do hledání za pomoci mašinek.. Dost mě rozhodí to, že jedna strana motivuje a druhá strana, že to už nemá cenu.. hledání pro mě vždy bylo i zábavou a jsem rád, že i přítelkyně toto bere sportovně a podporuje mě v tom tím stylem, že chce chodit detíkovat semnou. Už delší dobu koukám na německá tažení zde na Teplicku/Ústecku a vytipovávám si místa, kam zajít.. dám na vaše rady a zajdu si detík půjčit. U nás jsem našel na zapujčení jen Garrett 250 a pak v ústí má někdo zastoupení lovecpokladu.cz (zipsy) a ten půjčuje Tesoro Lobo, tak zkusím asi kontaktovat jeho.

Tomáš - Zipsy je v pohodě kluk a určitě ti pomůže Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 8:17    Předmět: Citovat

Keesi,myslím že jsem taky k tomuhle koníčku přišel stejně jako ty...a mnoho dalších...Od mala mě fascinovaly staré mince,medaile,noviny z dvacátých let,prostě vše co měl můj otec v kufru od malé propanbutanky po předcích...
Když sem si před 9 roky začínal s mou manželkou,světe div se,jen sem nadhodil že sem u kámoše na internetu viděl detík teď nevím jistě jestli byl za 6500 ale tak nějak...bylo to některými jakž takž chválené,jinými zatracované MD3009...a ona,tak já ti ho na vánoce koupím,hned sme ho objednali,přišel sice až mezi vánoci a silvestrem ale pro mě to byl dárek nad dárky Wink

No a od té doby už sem měl ještě starého Fishera 1225,a nakonec si našetřil na Tejóna protože sem si začal čí
m dál víc všímat jak jdou krásně nacházet mince s kámošovým Silvrem,že ty Tesora něco do sebe mají...

A ikdyž rokama nálezů ubývá a ubývá,beru to hlavně jako celou dobu jako příležitost vyrazit do přírody...do přírody kterou bych možná bez detíku ani jinak nenavštívil,protože s detíkem vlezeš i do míst kde bys jinak nepáchl a nacházíš tam zajímavá místa přírody,přidáš k tomu focení,začneš si všímat mnohem víc různých náznaků lidské činosti v přírodě,začneš o ní mnohem víc přemýšlet...a pak jsi chycen Laughing

Ono na odzkoušení ti opravdu stačí levný detík kolem 6 tisíc...uvidíš jestli tě to neznechutí že třeba z deního hledání neseš třeba jen krejcar,heller nebo něco podobného... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 11:36    Předmět: Citovat

petaheaven: musím souhlasit! Taky to trochu beru jako záminku k častějšímu navštěvování lesa a chození místama kam běžný smrtelník krom hub nejde. Já se už 5 let zajímám o fotografování, tak trochu mě to i živý, fotil jsem pro pár časopisů auta atd, takže jsem to chtěl spojit s tímto a říkám si, že když vlezu do lesa kudy nevede cesta, vyšlápnu kopec, tak za ním může být kus ráje, který málo kdo navštíví.. k tomu s detíkem ideál kombinace..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Armon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.5. 2008
Příspěvky: 3220

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 14:47    Předmět: Citovat

Nejlepší kombinace je detík v jedné , motyka v druhé , foťák ve třetí a košík na houby ve čtvrté ruce. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 16:19    Předmět: Citovat

A pepřák na dotěry v páté. Laughing Laughing
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 16:45    Předmět: Citovat

Kdybych ti měl poradit v téhle době,asi bych ti poradil Silvra od Tesora...samo musíš si ujasnit které nálezy bys nejradši pod cívkou viděl...Silvr je mincář a barvář ale žádný vyložený hloubkař...a zase v téhle cenové hladině v dnešní době je spoustu detíků které se hodí víc na válku a větší mince a věci a půjdou hlouběji...je to těžké...počti hodně fóra,něco odzkoušej a a ujasni si co bys nejradši pod cívkou viděl... Wink

Jestli to tam ale kdy uvidíš Wink jó to je ve hvězdách... Laughing
Taky sem měl kdysi trochu jiné představy co vše musí přece v té zemi být...ale realita je jiná... Wink a tak nakonec největší výhrou a nálezem jsou krásná místa v krajině kde většina lidí nikdy nepáchne ikdyž už byli u kdejakého móře atd Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 19:43    Předmět: Citovat

petaheaven: nejraději bych od všeho něco. Univerzál na válku, hloubky, mince.. vím, že to zní složitě a jako velý nárok, ale určo něco za rozumný peníz i kdyby starší něco být musí.. teď říkáš silver, že je dobrý na mince, ale připlatím si 2 000 a mám hloubkáč jak na mince tak i něco jiného.. třeba od C.Scope, ale nejdřív si to zkusím a uvidím zda pořídím či půjdu dál bez detíku..

(slovem hloubkáč nemyslím něco významně hlubokýho) ale jaký velký rozdíl kromě značky je například mezi Silverem a CS3MXi ? Razz jestli někdo má tu zkušenost..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: sobota 10. srpen, 2013 21:51    Předmět: Citovat

Kess napsal:
petaheaven: nejraději bych od všeho něco. Univerzál na válku, hloubky, mince.. vím, že to zní složitě a jako velý nárok, ale určo něco za rozumný peníz i kdyby starší něco být musí.. teď říkáš silver, že je dobrý na mince, ale připlatím si 2 000 a mám hloubkáč jak na mince tak i něco jiného.. třeba od C.Scope, ale nejdřív si to zkusím a uvidím zda pořídím či půjdu dál bez detíku..

(slovem hloubkáč nemyslím něco významně hlubokýho) ale jaký velký rozdíl kromě značky je například mezi Silverem a CS3MXi ? Razz jestli někdo má tu zkušenost..

A co takhle XP-éčko ? Nechal bych ti moje adx 250 za 8 000 kč Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: neděle 11. srpen, 2013 18:55    Předmět: Citovat

Díky George-83 za nabídku. Na koupi nespěchám, tak si to zatím nechám projít hlavou. Něco o tom pročtu. Začátkem září bych si měl půjčit Garrett GTP 1350 od příbuzného, nevěděl jsem, že to vlastní. Sice digital, ale od analagu neodstoupím. Chci si to jen v přírodě osahat.. co jsem zatím četl o XP, tak slušná hloubka.. Já stále váhám mezi 3, teď už 4ma detíkama.. Tesoro Silver, C.Scope CS3MXi, Golden Mask 2 + teď tvé XPčko..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kess



Registrace: 6.8. 2013
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pondělí 12. srpen, 2013 12:34    Předmět: Citovat

Jak to někdy bývá, tak z většiny nabízených se člověk rozhodne pro úplně něco jiného. Podařil se mi jeden prodej za hezký peníze, tak je na lepší detík, proto jsem se rozhodl pro Golden Mask 4 Pro Wirelles s 2D sondou 7" a 30x25 cm..

Tak všem přeji ať to pípá a snad někdy v lese ! Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: pondělí 12. srpen, 2013 13:35    Předmět: Citovat

Dobrá volba.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strana 8 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO