Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 574 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

tesoro tejon
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
compel
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.8. 2008
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: středa 24. duben, 2013 23:02    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Pokud si před každou procházkou nabíjíš nevybité baterie, tak to ti dlouho nevydrží. Baterie mají např. 500 nabíjecích cyklů, potom jdou rychleji do kopru. A počítá se každé nabíjení, i když jen třeby hodinu dobíjíš téměř nevybité bathérie muhehe DOporučuji vždycky chodit do plného vybití - s sebou mít jednu sadu náhradních a teprve poté je nabíjet. A za další, není dobré používat obyčejnou nabíječku, která nehlídá a nenabíjí (nevybíjí) každou šachtu samostatně. Wink


Dobíjím téměř nebo uplně vybité baterie a záložní používám.A nabíječku mám taky digitální,nabíjí a diagnostikuje každou šachtu zvlášt,ale i tak dík za ponaučení Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
compel
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.8. 2008
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. duben, 2013 23:30    Předmět: Re: Nabíjecí baterie Citovat

scorpion napsal:
compel napsal:
Používáte tu někdo nabíjecí baterie ? Do tejona jsou doporučovány 1.5 v ,nevíte o nějakých takových ? Většinou jsou jen 1.2 v.

Kup si enelopy a už to neřeš. Wink Laughing
http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514007C0000001WX2


scorpion sice sem to řešil,ale musím ti dát za pravdu,nakonec sem vzal tyto eneloopy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: úterý 27. srpen, 2013 20:48    Předmět: Citovat

Kluci,možná mě slovně ukamenujete ale začínám pošilhávat po nějakém lehčím a jednodušším Tesoru...

Proč? Hlavně kvůli váze se Sefkou a ručnímu lazení země...Nějak mi připadá zbytečné co chvíli laborovat se zemí,v některých hodně zamořených lokalitách je to skoro nemožné a co tím člověk získá...nějaký centimetr navíc? oproti automatu?

Je k Tejónu nějaká alternativa u Tesora která není zas až tak velký posun dozadu??? Ale s automatem... Budu rád za jakékoli vaše názory a postřehy a třeba i kritiku...ještě to neberu jako jasnou věc...jen nad ní čím dál častěji přemýšlím...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: středa 28. srpen, 2013 20:16    Předmět: Citovat

Kluci,když sem to včera psal,byl sem trochu přesvědčen že Tejóna dokáže nahradit některé z levnějších Tesor...ale teď už moc ne...přečet sem si pár testů a vašich postřehů z levnějších Tesor a pak jak natruc 3 testy Tejóna na Lovci pokladů...je to opravdu tak vyjímečné Tesoro...detektor???

Je opravdu takový rozdíl(dosahový,citlivostní) mezi základní koncentrikou a střední Sefkou??? Hlavně co se týče malinkých stříbrňáčků??? S tou koncentrikou se mi to chození sním zdálo co se týče váhy snesitelnější....

Ještě,není tu někdo s tejónem kdo si věří že ho zvládl vellice dobře z okolí Nového Jičína...dali by sme scuka někde na poli a třeba bys mě mnohému přiučil... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 30. srpen, 2013 21:13    Předmět: Citovat

No tak kluci,to tu není někdo z okolí kdo dobře zvládl Tejóna a nedal by scuka někde na poli???
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 30. srpen, 2013 21:17    Předmět: Tesoro Citovat

Ahoj! To co řešíš, má podle mně pouze jedno řešení a to se jmenuje CIBOLA a k ní S.E.F. Ostatní je buď moc drahý, nebo hloubkově hodně dole. Čus IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 31. srpen, 2013 6:29    Předmět: Citovat

Irwingu,možná by to řešení bylo,ale na Cibolu jsem moc kladných ohlasů nečet,psalo se že je nějaká ukvákaná atd...

Přece jen bych kdyby se tu v okolí někdo našel a zkusil mi opravit případné chyby které s Tejónem dělám nebo mě přiučil Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 31. srpen, 2013 13:07    Předmět: Citovat

Už jsem to na pláži nevydržel je tu hic, tak sedím v chládku s vychlazeným pivkem, Laughing tak jak se vrátím z Chorvatska můžeš s námi zajet na jih na silver pole, v Olomouci přibíráme kolegu co na Tejona + základní +ultimatku, a když to umíš s Tejonem tak bez Ag neodjedeš. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: sobota 31. srpen, 2013 18:44    Předmět: Citovat

S Tejonem a SEF jsem cosi nachodil. Myslím, že v této třídě budeš těžko hledat levnější náhradu. Řekl bych, že neexistuje. Bylo nemnoho věcí, co mi na něm vadilo, ale na ty se dalo zvyknout. Tejon s cívkou SEF nebo Ultimate je hodně dobrá volba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 31. srpen, 2013 19:41    Předmět: Re: Tesoro Citovat

irwing napsal:
Ahoj! To co řešíš, má podle mně pouze jedno řešení a to se jmenuje CIBOLA a k ní S.E.F. Ostatní je buď moc drahý, nebo hloubkově hodně dole. Čus IRWING


Ahoj Irwingu,tak Sallyk mi taky doporučil Cibolu ale prý máš Tejóna a mohl bys je víc porovnat...včem se liší a v čem je ten nebo ten lepší nebo horší... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: neděle 01. září, 2013 11:26    Předmět: Citovat

Asi tady napíšu trochu odvážné tvrzení (Tejona nechodím) ale s cívkou SEF se na běžných lokalitách určitě dostanu stejně hluboko jako Tejon se základní cívkou a určitě i hlouběji. Pokud se na Tejon dá větší cívka samozřejmě poskočí s hloubkou jinam. Přiznávám, že při stejných cívkách půjde Tejon hlouběji ale pro lidi jako já, co neradí něco nastavují je Cibola ideálním detíkem "zapni a hledej". Ono v podstatě při širokém výběru cívek jaký v současnosti je, jde i levný detík s velkou cívkou poměrně hluboko.
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 01. září, 2013 13:27    Předmět: Citovat

Me trochu straší že cibola je už starší typ detíku a nikdy se o něm nějak moc nediskutovalo jako o supr mašině zatím co Tejóna buď zatracovali nebo naopak vynášeli do nebes Wink

Ještě se stále víc kloním k tomu že tu najdu někoho z okolí kdo má Tejóna zmáklého a trochu mi sním pomůže Wink A když ne,tak začnu přemýšlet o změně...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: neděle 01. září, 2013 13:46    Předmět: Citovat

Jsem od Olomouce, pokud máš zájem, můžeme se potkat. Ale Tejona už nemám. O mě je známo, že detektory kupuji, pečlivě otestuji a zase pošlu dále.
K Tejonu jsem měl jen málo výhrad, i když jsem na něm objevil závadu, které si do té doby žádný Tejonista nevšimnul a po mám zveřejnění ho někteří prodali. Stačí si projít starší příspěvky na toto téma. Ale podotýkám, že se nejednalo o žádnou katastrofu a stále si myslím, že Tejon se SEF nebo Ultimate je jeden z nejlepších detektorů...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: neděle 01. září, 2013 20:49    Předmět: Tejón Citovat

Ahoj! Cibola a starší detík ve srovnání s čím? Pokud mě paměť úplně neopustila, když jsem kupoval Vaquero, tak bylo novinka stejně jako Tejón a Cibola. Co se týká toho, že Cibola kváká, to bych musel slyšet Smile . Ale co se týká dosahu, taky tu nikdo zvlášť nezdůrazňuje, že Vaquero, nebo Cibola s origo H.O.T. cívkou(no dobrá tak i se SEF) jsou úplně jiné detektory. Spíš jde o to, že se tu sešlo určité množství lidí s jinou preferencí chování detíku. Kámoš má JOKRa a co dělá s 20cm DD cívkou by taky málokdo uvěřil. Vůči Tejónu mám taky několik výhrad, ale zatím mu to odpouštím. Nejvíc mě obecně na Tesoru štve ta jejich základní spider cívka, protože s tou se všechno poměřuje a vznikají zavádějící klišé, týkající se dosahu atd. Už jsem se tu někde o tom rozepisoval. Já osobně, pokud by Vaquero mělo dvojí diskriminaci jako Tejón, bych ho neměnil. Ale ještě k tématu, udělej si za dva týdny volno a zajeď do KDYNĚ, tam uvidíš víc. Já jsem tam přišel o hodně iluzí u některých značek a naopak získal určité informace o jiných a výsledek tohoto střetu byl TEJON.Měj se IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 01. září, 2013 22:20    Předmět: Citovat

No ty jsi taky dobrota Rolling Eyes Z Haviřova do Kdyně na polygon....
Ale obecně máš pravdu porovnávat se základní koncentrikou není to pravé. U Tejona jak už jsem já , ty a spousta jiných toto už mnohokrát popsali.
Nechápu tady srovnávání Cibola X Tejon Question To je nebe a dudy naprosto nesrovnatelné modely Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kloss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 1443

PříspěvekZaslal: pondělí 02. září, 2013 10:14    Předmět: Re: Tejón Citovat

irwing napsal:
... Kámoš má JOKRa a co dělá s 20cm DD cívkou by taky málokdo uvěřil. ...


Typický důkaz, že jde hlavně o sladění detíku a hledače.
Léta tvrdím, že hledač musí umět experimentovat, vyhradit si čas na konkrétní lokalitě k nastavení detíku podle podmínek lokality, zvolit správnou cívku atd.. Nikdy jsem nepoužíval tzv. universální nastavení, vše je o podmínkách místa, kde hledáš.
Petaheavene nauč se experimentovat a nápovědu k Tejónu nebudeš potřebovat. Navíc - Tesoro je dobrá značka Wink
_________________
Spes non confunditur
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: úterý 03. září, 2013 8:00    Předmět: Citovat

Tejón je určitě výborný detektor. Bylo tady o něm napsáno vše. Měl jsem ho jako jeden z prvních a po roce trápení šel z domu. Znám pár lidí co mělo Teóna, už ho nikdo nemá a asi to o něčem vypovídá. Ne každý détik každému sedne. Být petahe... tak jdu určitě do změny. Osobně obdivuji lidi, co s ním fachají. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: úterý 03. září, 2013 15:57    Předmět: Citovat

Já jsem teda s Tejonem spokojenej.
Kdybych měl měnit detík, tak ani nevím do čeho bych měl jít.....v poměru výkon/cena těžko najdete lepší detektor.
Chodím s ním už 5 let a zůstane to tak i nadále Hledání Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 03. září, 2013 18:40    Předmět: Tejón Citovat

Ahoj!
To ARTNAM: No myslím, že skušenost s Tejónem ve tvé režii, by stála za ukončení, čím že jsi jej nahradil. Taky by bylo dobré vědět, co ti na něm vadí. Třeba to bude pro PETAHEAVENa zajímavé a mně by to zajímalo taky Smile.
Ahoj IRWING
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: úterý 03. září, 2013 20:43    Předmět: Citovat

Udělal jsem to před časem stejně jako artnam. Tejon už mi nesmí do baráku! Cool
Neříkám,že je špatnej,ale jsou lepší detektory a já osobně mám rád pohodový hledání,né čarování se zemí na max dosah.
K čemu je mi hloubka,když za 5h na polu složím traktor!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 30, 31, 32  Další
Strana 26 z 32

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO