Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 659 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. září, 2013 22:40    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Máš to v SZ.


Díky , ty už taky Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TXP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.1. 2007
Příspěvky: 258
Bydliště: Brno MCMLXXV

PříspěvekZaslal: středa 02. říjen, 2013 21:57    Předmět: Citovat

To jste mě chlapci moc nepotěšili, zrovna jsem si říkal, že Minelab by byl vhodný kosmetický doplněk k mému mazlíkovi Confused No nic, tak asi zvednu sebevědomí Ferimu Very Happy
_________________
Několik home made+ACE+Sovereign+EQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 05. říjen, 2013 16:39    Předmět: Citovat

TXP napsal:
To jste mě chlapci moc nepotěšili, zrovna jsem si říkal, že Minelab by byl vhodný kosmetický doplněk k mému mazlíkovi Confused No nic, tak asi zvednu sebevědomí Ferimu Very Happy


Každému pasuje něco jiného,ale pro mně to není , čekat až to potřetí pípne , to není nic pro mně , nemám čas poslouchat nějaké pípání a dosahově to sice funguje , jen nástup akustické i vibrační ozvy je pomalé, takže když je to malá věc, furt to jen probrnkává a nevíš kde cíl skutečně je Smile. Možná jsem jen moc náročný Smile . Asi to s nějakou slevou střelím, byl jsem s tím 3 x v terénu , je to v záruce, tak pokud ten krám někdo chcete , je k mání za 2000 Kč
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 05. říjen, 2013 16:42    Předmět: Citovat

P.S - Je to vhodné pro lidi, kteří nesbírají drobné věci , na mince velikosti komančského desetníku to frčí dobře , horší ty drobnější věci .
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: sobota 05. říjen, 2013 20:43    Předmět: Citovat

Nerad do této debaty zasahuju , ale nemáš Lubo nějakej vadnej?? Pár jsem jich ukazoval když jsem je prodával a ukazuju to na odrbaném poldíkovy a koníku a funguje to normálně jako garrett nebo nokta..
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: sobota 05. říjen, 2013 20:51    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
Nerad do této debaty zasahuju , ale nemáš Lubo nějakej vadnej?? Pár jsem jich ukazoval když jsem je prodával a ukazuju to na odrbaném poldíkovy a koníku a funguje to normálně jako garrett nebo nokta..


Ahoj Dane , mozné to je. Protože to podle mého nefunguje jak má , tedy oproti garrettu. Hlavni zadrhel je u drobnych cílů. Taky na to třetí pípnutí nekdy cekam podezřele dlouho Smile. Nelibi se mi to ale konstrukcně , garrett se lepe zapinal i vypinal po paměti. Vypínač u Minelabu je konstrukčně nepovedený. Asi to bidu muset zkusit reklamovat.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 06. říjen, 2013 3:13    Předmět: Citovat

Taky bych řekl,že máš vadný kus.i ty ,,naše,, susne mě bere jak má.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: neděle 06. říjen, 2013 8:14    Předmět: Citovat

No, v tom pripadě jsem smolik a koupil jsem zmetek. Dovnitř nikdo nevidí , budu to muset reklamovat. Wink - a to už jsem si říkal, že soudruzi z Minelabu vyvinuli smejda. Koukal jsem byl jsem přesvědčen , že to chodi jak má, koukal jsem na YouTube na video, kde to porovnavali nějací anglani a chodilo jim to blbe , tak jako mě , tak tech zmetků bude asi více. Treba nejaká spatnà série. L
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: neděle 06. říjen, 2013 20:50    Předmět: Citovat

rival napsal:
pajik napsal:
A má někdo dohledávačku od Jokra, jak si vede s porovnáním s Minelabem a Garretem ? Nějak to koncem roku 2012 usnulo a žádné porovnání tu na foru nevidím.


Ja taky ne Wink , trochu mně odrazovat ten laminát a pak nebyl čas sledovat inovace , mám fofr ve dne v noci a nemám čas na sledování svých koníčků.


Jokr se normálně vyrábí,na objednávku jak je je u mě zvykem a v laminátovém pouzdře.Asi to není tak hezké na koukání ale za to vysoce odolné a funkční.Nemá vibrace,ale poznáš jestli honíš želízko nebo barvu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 07. říjen, 2013 22:07    Předmět: Citovat

jokr napsal:
rival napsal:
pajik napsal:
A má někdo dohledávačku od Jokra, jak si vede s porovnáním s Minelabem a Garretem ? Nějak to koncem roku 2012 usnulo a žádné porovnání tu na foru nevidím.


Ja taky ne Wink , trochu mně odrazovat ten laminát a pak nebyl čas sledovat inovace , mám fofr ve dne v noci a nemám čas na sledování svých koníčků.


Jokr se normálně vyrábí,na objednávku jak je je u mě zvykem a v laminátovém pouzdře.Asi to není tak hezké na koukání ale za to vysoce odolné a funkční.Nemá vibrace,ale poznáš jestli honíš želízko nebo barvu.


No škoda, že nemá i vibrace , někdy je to docela potřeba , páč reprák mám obalený,aby to moc neřvalo a přes sluchátka to občas neslyším a nepotřebuji kolem sebe dělat poplach . Sad
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 07. říjen, 2013 22:28    Předmět: Citovat

Pro Jokra


Sákraš díval jsem se na ty tvé videa a dohledávaček tam máš mrak , která je aktuání podoba ? - myslím, že by nebylo od věci kolem vypínače udělat na laminátovém pouzdře dva výstupky a to každý z jedné strany,aby se dal přístroj zapínat po hmatu, protože stejně většina lidí chodí hledat v noci. Vím, že jsi to tady už někde psal ,ale pokud tě můžu požádat , dej mi prosím vědět aktuální cenu , myslím, že se domluvíme a nakonec si pořídím tu tvoji dohledávačku , zdá se, že asi ani vibrace nepotřebuje , reakce na předmět se zdá být okamžitá a zcela jasná . Když to nevyzkouším, nebudu vědět , ale začíná se mi to líbit, jen asi to přisvícení na špičce bude co chvíle ucpané a taky se nedá v případě potřeby zadělat prstem , jako u Garretta , což je škoda , docela jsem si na to zvyknul a bylo to super, páč jsem si většinou hned pod dohledávačkou prohlédnul nález . Dík za info. L.
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile


Naposledy upravil rival dne pondělí 07. říjen, 2013 22:56, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 07. říjen, 2013 22:55    Předmět: Citovat

cortes napsal:
rival-A nemáš nějaký šunt,bo mě se zdá že fachčí docela dobře.
Hledání Pro-Find 25 má přece nastavení citlivosti a reaguje na velmi drobné šuntíky,když si tu citlivost nastavíš.Teda pokud nepíšeš o jiném. Very Happy

http://www.youtube.com/watch?v=h0-Y2kl0GBM



JO ještě jsem k těm videům zapomněl napsat, že takové to probrnkávání, které u Minelabu vydávají za detekci cíle způsobuje i struska, takže když vykopneš barvu a zároveň je v zemi hodně železitého odpadu, tak to takhle drnká všude a víš hovno, co je struska a co je barevný cíl , dokud náhodou na ten barevný cíl nenarazíš přímo, Garrett to bral lépe . Jak to půjde, tak ten krám pošlu na reklamaci a jsem zvědav ,ale můj názor je, že to kluci v Minelabu zkurvili a to i uživatelsky - jednak vypínač se špatně nahmatá , když chceš přidat citlivost, tak je to příliš blízko vypínače a jednotlivé ovladače se při ohmatu hůře hledají . pouzdro nekomentuji , blbě se do něho vrací dohledávačka , u Garretta to sice vyztužili nějakým šuntem,ale vyztužili .

P.S - mimo jiné , kdyby jsi vzal takový malý kousek zlata a zkusil Minelab na ležato , tak zjistíš, že bere špička , potom nic a pak zbytek těla dohledávačky po rukojeť . Je tam mezera,která takovéto drobné věci nebere , sice nevím, co to má za význam,ale je to tak a není dobré , takové věci zjistit na poli Wink . Občas je potřeba některé věci detekovat na povrchu bez kopání a to Minelab nedokáže , jak kopneš , tak je občas cíl nenávratně ztracen , tedy záleží na terénu .
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 07. říjen, 2013 23:23    Předmět: Citovat

Si nějaký zhýčkaný Laughing
Každému sedí prostě něco jiného.
Používám větší sondu a jsem mooc spokojen,večer nechodím.
Určitě může být lepší dohledávačka,až příjde čas vyměním.
Jo a na povrchu nehledám,jedu jen na hlubší cíle ve svahu kde je dost břidlice.
Minelab se tam osvědčil a ukázal i můj letošní top,aby jsem ho nepřekop. Laughing
Tak najdi si ten svůj ideál. Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 07. říjen, 2013 23:40    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Si nějaký zhýčkaný Laughing
Každému sedí prostě něco jiného.
Používám větší sondu a jsem mooc spokojen,večer nechodím.
Určitě může být lepší dohledávačka,až příjde čas vyměním.
Jo a na povrchu nehledám,jedu jen na hlubší cíle ve svahu kde je dost břidlice.
Minelab se tam osvědčil a ukázal i můj letošní top,aby jsem ho nepřekop. Laughing
Tak najdi si ten svůj ideál. Hledání


Pravda, že mravenci nebyli nikdy tvůj parket Wink . Břidlice nebřidlice , já si ozkouším Jokra Smile) - nehledám ve dne, protože jednoduše nemám čas, ráno jedu do práce a za tmy většinou z práce , takže si jako parazit nemůžu dovolit běhat někde přes den po polu Wink - nejdříve práce a pak zábava. Wink
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pátek 11. říjen, 2013 15:36    Předmět: Citovat

Ahoj,cena je 2200,- se světlem a 2000,- bez světla.Světlo je tlumené a míří dopředu,takže ze strany není moc vidět.Randál taky moc nedělá,spíš mají problém lidi se slabším sluchem.Na místo kde se má stlačit pro zapnutí lepím terč,snad se dá nahmátnout i po tmě.Aktuální podoba je černý laminát,nebo žlutý kevlar(poslední kousek).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Pinpointery Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO