Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 1147 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mám Garrett ACE 250
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 10:20    Předmět: Citovat

Jo a ta reklamace : zaprvé nepočítám že to bude potřeba reklamovat Laughing a za druhé to není zásah do konstrukce. Myslím že by to neměl být problém, ale jistě to nevím. Já jsem prostě tu žlutou nerozdejchával.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Premas
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: VČ - 36let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 12:24    Předmět: Re: ACE 250 Citovat

petrzkopecku napsal:
K vánocům jsem dostal ACE 250 a na silvestra jsem ho zkoušel v terénu. Našel jsem podkovu, mosaznou nábojnici a protektorátní korunu z r.1941. Potom ještě různý kousky měděnýho plechu a nějaký šrot. To vše asi za 1 hodinu. Dosah pro mě dostatečný a sedělo i rozlišení kovu na displeji. Co jsem od toho čekal to splňuje. Kopal jsem do 30cm a víc snad ani nechci.


do 30 cm? ta podkova by šla, jinak minci tak 10-15 cm a to už je hranice.
Díra 30 cm je pěkná jáma Smile
_________________
žlutý drak k montérkám, F75 k saku ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 12:33    Předmět: Citovat

A loketní opěrku jsi vyřešil taky tímto způsobem?..Hele,je fakt,že při reklamaci by to vliv nemělo být a stejně při opravě to řešit nebudou.Při nevyřešeném problému ten kus znehodnotí a vydají nový...Doufám to tak je....Ten problém s cívkou mám taky.Boužel jetou nikdo nepustí,takže řešením je funglovka za 2500,-...Vlastně garett má i cívku sniper,ale na tu jsem zatím nepomyslel... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 12:37    Předmět: Re: ACE 250 Citovat

Premas napsal:

do 30 cm? ta podkova by šla, jinak minci tak 10-15 cm a to už je hranice.
Díra 30 cm je pěkná jáma Smile

tak jak říkáš to železo klidně i hloub, to jsem sám čuměl, ale s menší barvou to bylo horší to se nechytala, ale jinak si myslím že je to za málo peněz dost muziky, byl to můj druhý detík, dneska už bych do něj asi nešel,když sem vyděl co jsem přecházel,ale do začátku bych ji klidně doporučil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 12:59    Předmět: Citovat

S tím přecházením opatrně. Jak to víš. Máš to nějak vyzkoušeno. To bys musel tím druhým detíkem přesně kopírovat dráhu cívky na místech kde jsi už byl. A to se ti asi těžko podaří. Spíš si našel něco na místě, nebo někdo jiný tam kam jsi se cívkou nedostal. A stačí pár cm bokem a najdeš, nebo nenajdeš. Já jsem prošel místo, kde jsem byl několikrát s ACE 250 s novou mašinkou a nepoznal jsem, že bych něco vyloženě přešel a byl na vině detektor. Spíš jsem byl nedůsledný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 13:32    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
S tím přecházením opatrně. Jak to víš. Máš to nějak vyzkoušeno.

zkoušel jsem to s kamarádem který měl v tu dobu už lepší detektor, já říkám pořád že to není špatný detektor, ale jen do té doby než si čichneš k lepšímu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 709

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 13:51    Předmět: Citovat

Ja hladám s goldmaxom ale chcem si dokúpiť na povrchové hladanie ace 250 z mini cievkou sniper.Su miesta totálne zamorené bordelom a medzi tým mincičky.Cievočka velkosti 10 cm si myslím je idealna,dosah tiež okolo 10 čísel asi stačí,rozlíšenie to má solídne.Co si o tom myslíte?Má niekto vôbec tú mini cievku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 14:38    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
Drtikol.CZ napsal:
S tím přecházením opatrně. Jak to víš. Máš to nějak vyzkoušeno.

zkoušel jsem to s kamarádem který měl v tu dobu už lepší detektor, já říkám pořád že to není špatný detektor, ale jen do té doby než si čichneš k lepšímu.

To je sice hezké,ale jsi si jist, že on kopíroval dráhu tvé cívky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 15:04    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:

To je sice hezké,ale jsi si jist, že on kopíroval dráhu tvé cívky.

no myslím že každý mluvíme o něčem jiném, já mluvím o tom že pokud máš dva stroje,První bere minci do hloubky X, jiný přístroj do hloubky Y, hloubka Y = X + 10 cm, mince leží v hloubce X+5cm, první stroj ji přejde kdežto ten druhý ji vezme, to je to co se ti snažím říct
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 16:13    Předmět: Citovat

No to já chápu. Ale zdá se mi, že jsi nepochopil mě. Chtěl jsem říct, že to přejití nálezu není tak jednoduché, jak se na první pohled zdá. To,že jeden detektor jde do větší hloubky ještě neznamená, že byla mince tak nebo mak hluboko. A to, že jsi ji ty přešel může znamenat, že jsi nad ní s cívkou vůbec nebyl. Tak asi. Nic víc, nic míň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
CBfredy
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.6. 2006
Příspěvky: 132
Bydliště: Troppau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 16:20    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
Drtikol.CZ napsal:

To je sice hezké,ale jsi si jist, že on kopíroval dráhu tvé cívky.

no myslím že každý mluvíme o něčem jiném, já mluvím o tom že pokud máš dva stroje,První bere minci do hloubky X, jiný přístroj do hloubky Y, hloubka Y = X + 10 cm, mince leží v hloubce X+5cm, první stroj ji přejde kdežto ten druhý ji vezme, to je to co se ti snažím říct


Oba máte pravdu, ale každý mluvíte o něčem jiném.
_________________
Hladání zdar Fredy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 16:24    Předmět: Citovat

ale já se nebavím o konkrétní minci a konkrétní lokalitě, ale o těch signálech na které jsem nedosáhl a druhý detík je bral to bych nad nima mohl klidně přejít a stejně je nebral.kamarád měl signál a zavolal mě nech si jdu mávnout, přišel sem, mávl sem a nic, sklopil sem uši a začal šetřit, najít se dá s čímkoli, zaleží na tom jaké máš štěstí a jak mu jdeš naproti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 16:30    Předmět: Citovat

To já taky ne. Jen jsem chtěl říct, že přejití nálezu nemusí být zapříčiněno menším dosahem. Proto jsem se hned na začátku ptal jestli to máš vyzkoušeno. To co jsi teď napsal je jiná káva. Nerad bych aby jsi nabyl dojmu, že se hádám. Jen je přes klávesnici horší komunikace než z očí do očí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 16:41    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
To já taky ne. Jen jsem chtěl říct, že přejití nálezu nemusí být zapříčiněno menším dosahem. Proto jsem se hned na začátku ptal jestli to máš vyzkoušeno. To co jsi teď napsal je jiná káva. Nerad bych aby jsi nabyl dojmu, že se hádám. Jen je přes klávesnici horší komunikace než z očí do očí.

nene to si nemyslím,na klávesnici, potažmo SMS mám stejný názor, něco napíšeš myslíš to tak a někdo to jinak pochopí a je zle, proto je lepší rozhovor z očí do očí, prostě jsme si nerozuměli, ale to se stane nic si z toho nedělej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 16:47    Předmět: Citovat

Ano z očí do očí...A něco dobrého napití Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 17:09    Předmět: Citovat

Někdy jezdím na hledačku s kámošem co má G-MAXE a samozřejmě že jsem ho otravoval, když měl signál, aby počkal že to skusím s ACE jestli pípne. Musím zodpovědně říci, že to co zahlásil G-MAX to ACE zahlásilo taky. Wink Teď si dokážu představit co očí se obrátilo v sloup a co lidí si říká : No to snad nemyslí vážně ! Srovnávat ACE na úroveň GMAXE ! Ne, nebojte, to bych si opravdu nedovolil. Prostě všechny nálezy na kterých jsme prováděli tento test, byly do hloubky kterou zkousnul i můj Garrett. Smile
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 19:17    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Velká cívka má trošku větší dosah (opravdu jen trošku, pár cm.), ale hlavně má větší záběr na plochu. Už se to tu někde psalo. Já osobně taky velkou 9 x 12 " sháním, ale vypadá to že budu muset jít do nové, protože něco použitého se nedá sehnat. Alespoň mě se to nedaří. Budiž to důkazem toho, že k něčemu je a proto se ji nikdo nechce zbavovat. Wink


Kluci když už tady mluvíte o té velké civce na ACE tak jsem jí viděl v loni u Moltaše a jelikož kámoš ho má tak jsem se ho ptal jak je na tom ta cívka jakej je rozdíl a jestli to má smysl a tak mi to Moltaš ukázal a musím říct že rozdíl tedy alespoň na vzduchu je dost markantní Odhadoval jsem to tak na 10-12cm takže si myslím že v zemi by to mohlo jít tak o 5-7cm což si myslím že je dost dobrý! Teď jde vlastně jen o to jak vám detík ohlásí nález v zemi myslím tím čistotu zvuku zobrazení na displeji jestli to pro vás bude tzv. kopací signál to je vlastně to o čem jste se tady "dohadovaly" Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 20:10    Předmět: Citovat

Mňáááám....... chyba Já tu cívku prostě potřebuju chyba ....není na výběr... Hledání jinak neusnu spat ...dělám prču,ale půjdu do toho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 21:25    Předmět: Citovat

Na hodně zamořeném místě budeš hrát jako flašinet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čtvrtek 03. leden, 2008 23:59    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Na hodně zamořeném místě budeš hrát jako flašinet.


Ano a proto bude tu druhou cívku nosit sebou Laughing
To je ta daň za větší dosah Laughing
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO