Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 589 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

m6
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 16:48    Předmět: Citovat

Snajpr - měla by to být Praha a kdy ještě nevým
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 17:44    Předmět: Citovat

ELESP napsal:
Tak pánové už mám také svou M6.Dnes jsem si ji koupil a hned ji pokřtil jak se sluší a patří.Takže v hlíně.Musím říct,že jsem se trošku spletl co se týče jeho hmotnosti.Nějak jsem to podcenil a ruka mě bolí kak,že si s ní ani . . .!Však víte co.No určitě budu potřebovat nějakou radu do začátku.Uvítám cokoli co mi alespoň trošku pomůže.


Jedna rada k mávání těžším detektorem - mávej s ním tak, abys měl nataženou ruku v lokti. Pohyb musí vycházet z ramene a snaž se vůbec nezatěžovat biceps. Pak se dá hledat i 6-8 hodin a večer tě ruka nebolí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 18:04    Předmět: Citovat

Děkuji za radu,ale přečetl jsem si ji až teď.Musel jsem na to přijít sám.Jělikož mám docela dlouhé ruce,dal jsem si loketní opěrku co nejvíce nahoru a hle...nic mě nebolí a hledal jsem od rána až téměř do tmy.
Návrat nahoru
whites.cz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 117
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 07. březen, 2007 19:13    Předmět: Citovat

[quote="Munga"]Snajpr - měla by to být Praha a kdy ještě nevým[/quote]


...až na to,že to nebude prodejce,ale spíš pašerák jelikož prodávat mimo svůj region(stát) je v obchodní politice Whites nepřípustné.Navíc k detektoru bude dost pochybná záruka nebo žádná záruka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: středa 07. březen, 2007 20:01    Předmět: Citovat

...až na to,že to nebude prodejce,ale spíš pašerák jelikož prodávat mimo svůj region(stát) je v obchodní politice Whites nepřípustné.Navíc k detektoru bude dost pochybná záruka nebo žádná záruka.[/quote]

Pašerák je dost silné slovo.A pokud ten "pašerák" bude prodávat detektory nové není se přeci při rozumném zacházení čeho obávat protože detektory whites jsou přeci nejvyšší kvality podle toho co píšou prodejci.A pokud člověk nebude mít smůlu a nekoupí zmetka ušetří nemalou částku protože někteří prodejci u nás mají detektory nehorázně předražené ve srovnání s cenami v zahraničí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 07. březen, 2007 20:11    Předmět: Citovat

robins napsal:
...až na to,že to nebude prodejce,ale spíš pašerák jelikož prodávat mimo svůj region(stát) je v obchodní politice Whites nepřípustné.Navíc k detektoru bude dost pochybná záruka nebo žádná záruka.


Pašerák je dost silné slovo.A pokud ten "pašerák" bude prodávat detektory nové není se přeci při rozumném zacházení čeho obávat protože detektory whites jsou přeci nejvyšší kvality podle toho co píšou prodejci.A pokud člověk nebude mít smůlu a nekoupí zmetka ušetří nemalou částku protože někteří prodejci u nás mají detektory nehorázně předražené ve srovnání s cenami v zahraničí.[/quote] Twisted Evil robins- Laughing Mám pocit,že jsi právě jednomu prodejci odpověděl. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2007 12:29    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
Munga napsal:
a pro ty kteří také zvažují koupi také novinka: po rozhovoru s majitelem detektoren.at jsem se dozvěděl že v brzké době bude mít svého prodejce také v ČR takže to bude konečně fakt dobré nakupování za dobré ceny Very Happy


a neříkal ti od kdy a kde ten prodejce bude sídlit?


to Sniper: Ahoj, v pondělí zkusím panu Ederenovi brnknout nebo napsat, takže uvidíme. Každopádně nebude-li v Praze tenhle detík ještě k dostání, jedu pro něj do Rakouska Surprised) Rozhodl jsem se pro něj na poslední chvíli, lépe řečeno za pět minut dvanáct. Už jsem se málem nechal přemluvit nabídkou na DW:o) Díky Bohu za tenhle web!!
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2007 12:39    Předmět: Citovat

Sakra, on je to teda ze západu Čech pořádnej flák cesty. Asi bude lepší si jej nechat poslat.

to cortes: Jsem asi dost nedůvěřivej, ale není to trochu riskantní jen tak někomu poslat 20 tis. na účet a doufat, že Ti detektor pošle? Kde je nějaká záruka? Jak to probíhalo u Tebe? Díky Exclamation
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2007 12:50    Předmět: Citovat

A ještě jeden dotaz. Normálně lze tedy použít Ni-MH dobíjecí akumulátory. Ano či ne? Jaký typ akumulátorů používáte vy? Nebo jste si akumulátor dokoupili spolu s nabíječkou přímo od výrobce?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2007 13:11    Předmět: Citovat

To: eoš
Mužeš použít normální Nicd 1,2v detektor pracuje od 8voltu a elektronika si proud bere sama,samozřejmě je lepší velká kapacita aby ti to dýl vydrželo.Lze také použít 1,5 dobíjecí alkalické,ale na to potřebuješ spec. nabíječku.Mužeš si dokoupit akumulátor s nabíječkou a ten ti vydrží podstatně déle(ted z hlavy ti neřeknu přesně,ale snad 2 dny) záleží co kupuješ za model,protoze E řada mimo m6 už má akumulátor s nabíječkou v ceně.Já používám akumulátor a ještě mám standart pack jako zálohu,ale i standart stačí pač mužeš používat baterky když nehledáš třeba ve fotáku atd.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 24. březen, 2007 13:22    Předmět: Citovat

Nedobíjecí alkalické baterie 1.5 V, co mi došly i s detektorem vydržely snad 40 hodin provozu a když jsem je měnil za Ni-HM měly ještě dost štávy tak na 10, 15 hodin bohatě.Takže spotřeba minimální.
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pondělí 26. březen, 2007 8:01    Předmět: Citovat

eoš
--Já jsem žádný problém neměl..Napsal jsem mu..On poslal číslo účtu,poslal jsem peníze..a za pár dní jsem ho měl doma.Občas si s ním píšu.Není to žádný křivák..PS-Nemám ted doma net tak odepisuju později. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 15. září, 2007 12:04    Předmět: Citovat

Chodite nekdo s malou sondou do zamorenych oblasti co ma vyrobce v nabidce pro M6? Dosti vazne uvazuju o porizeni neceho z nabidky http://hobby.us.whiteselectronics.com/content/view/65/74/
Vyber je,dilema je ale kterou na pole i smetaky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: sobota 15. září, 2007 20:51    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Chodite nekdo s malou sondou do zamorenych oblasti co ma vyrobce v nabidce pro M6? Dosti vazne uvazuju o porizeni neceho z nabidky http://hobby.us.whiteselectronics.com/content/view/65/74/
Vyber je,dilema je ale kterou na pole i smetaky Rolling Eyes


Nejvíc se mi líbí ta 6x10". Používám u Expl. SE 4x7" na droboť v zamořeném prostředí a dost dobrá Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: sobota 15. září, 2007 22:17    Předmět: Citovat

Diky Babo.Jake ma ta 4x7 vlastnosti na dosah na poli?Tady u nas to mame vetsinou po hluboke orbe.Ty smetaky klidne ozelim predevsim chodim ted na pole.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: středa 19. prosinec, 2007 22:51    Předmět: Citovat

Rád bych znal Vaše názory na 12"Spider cívku. Má ji někdo z Vás v provozu? Nejde mi o drobotinu, ale o hloubku. Tak co Vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 19. prosinec, 2007 23:42    Předmět: Citovat

Jestli tim myslis civku Super 12" tak rozdil oproti standartu byl na komancskou korunu zhruba 5cm na vzduchu.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:00    Předmět: Citovat

Jj, to je ona. Super 12". Jen se zeptám. Ty ji máš? Nebo jsi ji jen zkoušel na vzduchu? Ještě jeden dotaz ohledně hloubky. Může se rovnat cívce DD1400?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:43    Předmět: Citovat

Ještě jsem na ebay narazil na tuto cívku
Máte někdo zkušenosti s neoriginálními cívkami?např. i detech pro minelaby?Někde jsem četl že neoriginální cívky za moc nestojí,tak nevím Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Rover
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2007
Příspěvky: 313

PříspěvekZaslal: čtvrtek 20. prosinec, 2007 21:51    Předmět: Citovat

Tuto zkušenost sice nemám, ale zajímalo by mě to taky. Nebude tam problém se vstupem a výstupem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO