Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 753 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Civka Ultimate 33 cm

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Spectra V3 ( Vision )
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Edik1



Registrace: 14.2. 2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: úterý 12. březen, 2013 7:55    Předmět: Civka Ultimate 33 cm Citovat

Ma nekdo zksenosti s touto civkou. S pozdravem Edik1. Jeste doplnim na spektru V3i
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: úterý 12. březen, 2013 18:54    Předmět: Citovat

Na V3 se Ultimate nedělá,nejlepší volba je momentálně asi S.E.F. 30x25.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Edik1



Registrace: 14.2. 2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: středa 13. březen, 2013 12:44    Předmět: Citovat

Zdrvim panove . Ja na V3 pouzivam sondu Ulimate ,serie 45986 Slape pomerne dobre . Ma dobre pokryti a krajovy zaber . Ssamozrejme nejde Tx But .Nastaveni v prog. Jevery-cojn RG- 15 Al. Metal 90, Disk - 80 - 95. V programu , Prosperting - RG- 15, Al - Metal - 50-60, pri vizsim nastaveni - prozvuky , Disk- 80-95 .; Mam jeste Super 12 ale nemam ji moc odskousenou ,ale nejde tolik do hloby . S kamaradem budeme dellat testy pak uvidime. Jeste se omllouvam za hacky- carky .Chytry telefon neni.tak chytry S pozdravem Edik1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: středa 13. březen, 2013 17:11    Předmět: Citovat

Ahoj,

také používám Ultimate na Spectře. Opravdu není určená přímo pro Spectru, ale chodí velmi dobře. Oproti SEF je více "směrovější" - bere dobře z boku, ale hůře v přímém směru. Loňský rok jsem ji prakticky nesundal, přestože mám na Spectru asi 5 cívek. Jen občas jsem ji vyměnil za koncentriku HOT-SHOT.

Pepo, zjistil jsi něco více o použití té cívky ke Spectře, co byla na tom videu od Tebe?

Zdravím všechny. F
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 13. březen, 2013 21:16    Předmět: Citovat

Zdar.Tak to koukám,že to tak chodí.Já ji kdysi skoušel na V3 na polygonku a nedařilo se jako se Sefkou.Ale až nebude ta kosa tak to bude první co teda vyskouším podruhý..
Jirka Chládek tu novou bere na zkoušku,tak čekám na reference a snad mě neukamenuje.. :O
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. březen, 2013 7:38    Předmět: Citovat

Taky mám Ultimate, ale na VX3. Je daleko citlivější než standardní Eclispse 950, ale je taky hodně citlivá na velké rezavé železo v okolí. Stačí když jsem třeba i půl metru od velké podkovy a hlásí to jako barvu. Když se pak přiblížím, tak už to hlásí jako železo. Docela mě to štve, protože na poli je různých kusů železa docela dost a pořád se zastavovat a něco zkoumat je otravné. Jinak ale spokojenost jak s cívkou, tak i detektorem. Ještě musím doplnit, že je hlubší na jednu frekvenci než na tři současně, ale to není asi cívkou, ale detektorem. VX3 totiž má pouze režim Colerate, takže pípne, až alespoň dvě frekvence se shodnou. Bestdata, kdy to vezme výsledek z frekvence s nejsilnějším signálem by pro mě asi byl lepší. Taky je škoda, že VX3 nemá víc filtrů. Bral bych i filtr 7,5 , protože 5 je moc cilivý a 12 zase ubírá hloubku.
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: úterý 19. listopad, 2013 12:59    Předmět: Citovat

Musím trochu opravit, co jsem tu dřív napsal, že VX3 má pouze CORELATE režim. VX3 sice nemá možnost výběru režimu BESTDATA nebo COLERATE v menu, ale jak jsem vyčetl ze zahraničních diskuzí a i ověřil, jsou různé programy nastavené různě. Např. program HIPRO je v BESTDATA a PROSPECTING je CORELATE. Takže si stačí poupravit tovární program. Ještě jen pro úplnost jak to funguje. BESTDATA vezme nejlepší signál z některé frekvence, a z toho určí ID a CORELATE režim určí ID pouze pokud se alespoň dvě frekvence shodují. Takže BESTDATA má o něco lepší dosah, ale časteji se plete, CORELATE přesnější ID, ale u hraničních signálů už nemusí být žádná odezva, protože se 3 frekvence hodně rozcházejí.
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Edik1



Registrace: 14.2. 2013
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: neděle 26. leden, 2014 14:42    Předmět: spektra v3i -ultimatka Citovat

Zdravim panové,chtel jsem se hlavně zeptat na ultimatku u spekry,jestli ji ještě nekdo skoušel. Kofa se od jara neozval ,tak nevim jestli ji měl na spektře. S pozdravem Edik1.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: neděle 26. leden, 2014 15:32    Předmět: Citovat

Vždyť jsem psal že jsem ji obul a zase sundal Very Happy Podle mě zlatá Sefka. Lovec mi říkal, že Detech do vývoje Sefky pro Spektru investoval velký peníze a podle mě tím dá se říct postavil novej detektor, kde se zásadně změnilo nastavení. Vyladěná Ultimate by byla jistě pecka, ale nečekám, že se tak stane. Whites by si měl došlápnout na vývoj svých kotoučů, inspirace je habaděj.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cuch
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.3. 2011
Příspěvky: 155
Bydliště: jihomoravské - kósek od Austerlitz

PříspěvekZaslal: úterý 28. leden, 2014 8:20    Předmět: Citovat

kofa napsal:
Vždyť jsem psal že jsem ji obul a zase sundal Very Happy Podle mě zlatá Sefka. Lovec mi říkal, že Detech do vývoje Sefky pro Spektru investoval velký peníze a podle mě tím dá se říct postavil novej detektor, kde se zásadně změnilo nastavení. Vyladěná Ultimate by byla jistě pecka, ale nečekám, že se tak stane. Whites by si měl došlápnout na vývoj svých kotoučů, inspirace je habaděj.


Ahoj, já používám taky na Spectře Ultimate 33 a celkem v pohodě. V čem ti nesedla ta Ultimate a v čem je lepší SEFka NULL? Uvažuji, že bych případně taky dokoupil SEFku.
_________________
Lepší nekopnout nic, než nakopnout granát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Spectra V3 ( Vision ) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO