Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 594 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: čtvrtek 02. leden, 2014 11:55    Předmět: Citovat

Ahoj Franto,
určitě mám v každém směru, do Tebe daleko. Ale nechme komplimentů. Wink

S tou cívkou 34 jsem myslel jen tu váhu. Jinak ve všem souhlas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hotelroom91



Registrace: 11.1. 2014
Příspěvky: 2
Bydliště: divokej západ :-)

PříspěvekZaslal: sobota 11. leden, 2014 12:16    Předmět: cívka 28 cm 2D Citovat

Ahoj, mám jen dotaz, mám zájem o deuse, s cívkou 28 cm 2D, nikde jsem nesehnal zda-li se dá koupit v setu se vším všudy, nebo si musím koupit konstrukci, jednotku, cívku atd zvlášť? Díky za info, na DW mi za týden nebyl schopný nikdo odpovědět, na to že se jedná o TOP model, tak jsem z přístupu docela zklamanej... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: sobota 11. leden, 2014 16:59    Předmět: Citovat

Pokud myslíš set jen s cívkou 28 cm, tak asi ne, bo na tu cívku je pořadník. Teda aspoň v nabídce zatím tenhle komplet není. Nejlépe bude přímo zavolat UC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 11. leden, 2014 18:01    Předmět: Citovat

Uc tuším dovolenkuje:-) a komplet set s malou nebo s velkou nebo s oběma sondama máš na jejich stránkách.
A s 28 teď asi fakt nekoupis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: sobota 11. leden, 2014 20:01    Předmět: Citovat

Nová cívka 28 cm 2D pro detektor XP DEUS Cena: 9 390 Kč
Jednotka XP DEUS Cena: 15 990 Kč
Konstrukce XP DEUS Cena: 4 490 Kč
Základní nabíječka DEUS Cena: 830 Kč

Celkem Cena: 30 700 Kč Cool

Sluchátka XP DEUS WS5 Cena: 8 790 Kč

Celkem Cena: 39 490 Kč Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petr67
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.4. 2008
Příspěvky: 4205
Bydliště: ČR

PříspěvekZaslal: sobota 11. leden, 2014 20:29    Předmět: Re: cívka 28 cm 2D Citovat

Hotelroom91 napsal:
Ahoj, mám jen dotaz, mám zájem o deuse, s cívkou 28 cm 2D, nikde jsem nesehnal zda-li se dá koupit v setu se vším všudy, nebo si musím koupit konstrukci, jednotku, cívku atd zvlášť? Díky za info, na DW mi za týden nebyl schopný nikdo odpovědět, na to že se jedná o TOP model, tak jsem z přístupu docela zklamanej... Confused

Že ti nikdo neodopvěděl se nedivím. Můj kolega v září minulého roku spekuloval nad tím že si deuse koupí a to hned 2kusy. Několikrát posílal mejl nejmenované firmě a pak několik telefonátů a vždy domluva na nějaké předváděcí akci ať ukáže co tato hračka umí. Nikdy se nic nekonalo a už se nikdo neozval. Při telefonických diskuzích s majitelem vycítil že si má nechat své dva gmaxxy, že by si vůbec nepolepšil. Asi ma prodejce prachů jak želez jinak jeho přístup nechápu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Hotelroom91



Registrace: 11.1. 2014
Příspěvky: 2
Bydliště: divokej západ :-)

PříspěvekZaslal: neděle 12. leden, 2014 6:34    Předmět: deus Citovat

jak psal scorpion, koupit to zvlášť, tak je to kolem 30K, ale když člověk připočítá ty kravinky kolem co se dávají k sadě gratis, tak je na 33K minimálně, a to tam nejsou sluchátka...ale kamarád mi ho právě půjčoval a sedí mi, ale ta malá cívka je fakt malá, jsem asi zvyklej na větší Smile a to Petr67, třeba kdyby byli Tesora, lehčí a měli delší vodící tyče tak jdu do nich, ale jelikož mám přes dva metry, tak jsou pro mě prostě krátký (128 cm) a nebudu si kupovat takový detektor, abych k němu ještě navařoval trubku extra Very Happy a i celkově na LP je super podpora, na jakýkoliv email, odpověd do pár hodin, a hlavně obsáhlá, no uvidíme až zavolám UC, co mi řekne...Smile třeba měli sekretářky na odpovídání vzkazů taky dovolenku Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 12. leden, 2014 11:54    Předmět: Citovat

No asi máš smůlu jak kaprál: Cool

http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=183846&highlight=#183846
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 19:31    Předmět: Citovat

Mám na vás prosbičku, kucí Deusácký muhehe Možná to tady někde už je, ale než bych to našel... Můžete mi někdo přesně zvážit shaft? Bez jednotky a cívky samozřejmě Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
LIKE3R
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.12. 2010
Příspěvky: 188

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 20:02    Předmět: Citovat

Ahoj, na osobní váze mi to dává 600g, ale ta nemusí být přesná. kuchyňskou nemám. joo a bylo to váženo i se spodní tyčí, prostě komplet. i se šroubem:-)
_________________
VK40/AT PRO/GM4/DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 20:15    Předmět: Citovat

Jj, myšleno komplet i se spodní tyčí a šroubem, bez jednotky a cívky. Moc díky, ale bohužel to potřebuji přesněji... Laughing Třeba někdo jinej Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 21:46    Předmět: Citovat

Komplet konstrukce se sroubem 490 g.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 22:11    Předmět: Citovat

No vida, docela rozdíl od těch šestiset gramů Laughing Díky Sali Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
pacicka



Registrace: 4.11. 2009
Příspěvky: 27
Bydliště: Tišnovsko

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 22:54    Předmět: Citovat

Ahoj Krokouši, co to tu chceš pořád vážit, stejně si se ho po chvilce zbavil, nebo kupuješ znovu? Very Happy Zdenda...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 10. únor, 2014 23:21    Předmět: Citovat

Zdendo, na Djůse z vysoka .... Jen mě zajímá ta tyč, přemejšlím vo vytunění E trouše muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 16. květen, 2014 10:36    Předmět: XP Deus rozvažování Citovat

Zdravím chlapi,měl bych konkrétní dotaz ohledně deuse
Jaké funkce má ten detektor v tom základu bez jednotky s 28 cívkou a jaké funkce má s tou jednotkou,resp. jaké zásadní funkce přibydou koupí té drahé jednotky a zdali se to vůbec vyplatí?

Potom by mě zajímal názor Deusáků na hloubkový dosah té základní verze se sluchátky bez jednotky s 28 cívkou a dosah s jednotkou v modu expert atd.

Dá se ten dosah našponovat jen na těch sluchátkách nebo bez jednotky a bez expert módu bude dosah pořád jen lehce průměrný

Má ta základní verze jen se sluchátky a 28 cívkou při řádném nastavení alespoň minimálně stejný nebo vyšší dosah jak na max našponovaný G-maxx II se základní 22,5 sondou??

Kdyby se mi nepodařilo opravit mého stařičkého Gmaxxe II,tak se rozvažuji o koupi nového klacku a přemýšlím nad G- maxxem,Goldmaxxem a Deusem.V Deusovi bych zabil 2 mouchy jednou ranou,ale jednotku si bohužel nemůžu a ani nechci dovolit,je to opravdu darda a čísílka vidět rozhodně nepotřebuji a doposud jsem nepotřeboval,jsem válkař a potřebuju především slušný dosah a semtam bych chtěl vyrazit i na políčko na nějaké to pěkné drobné Agčko

Poprosil bych o rady a doporučení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 16. květen, 2014 12:12    Předmět: Citovat

Deus je s bez jednotky je nesmysl. Někde už se to tady probíralo, tak hledej Wink
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 16. květen, 2014 15:13    Předmět: Citovat

Nesmysl v cem,pominu li presnejsi udaje o predmetu(nepotrebuji je,chodil jsem 10let jen s g maxxem a super)
Prijdu tim o dosah nebo nejaka dost zasadni nastaveni pro fulnkci klacku?osobne by mi stacil plnohodnotny g maxx a goldmaxx s jejich frekvencema a dosahama.sorry mam jen telefon a to se neda vsecko projit skrz to ovladani
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lcap



Registrace: 25.2. 2009
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: pátek 16. květen, 2014 21:46    Předmět: Citovat

Já třeba chodím s hlavní jednotkou v kapse ty čísla na displeji by mě akorád mátly , ale neumím si představit že bych si ji zapoměl.Ještě změním téma a zeptám se kolik rámů sluchátek jste už odepsaly u mě to jsou už čtyři kusy a to je vždy ukládám do pouzdra a vždy ta samá závada ukroucený kabel k reproduktoru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 16. květen, 2014 23:13    Předmět: Citovat

Ty ramy se daly v pohode reklamovat?mam zkuseosti akorat s ws1 a tam se spis lamaly raminka,ale kabely ne.
mel bych zassadni dotaz,ma deus jen se sluchatkama stejny dosah jak starsi goldmaxx a g maxx nebo na tyto dosahy se d dostat jen s jednotkou da se na sluchatkach volit stupen 123 vykonu? Dekuji moc
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42, 43  Další
Strana 40 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO