Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 628 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Mám Garrett ACE 250
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 8:20    Předmět: Citovat

snedro napsal:
tak mi to Moltaš ukázal a musím říct že rozdíl tedy alespoň na vzduchu je dost markantní Odhadoval jsem to tak na 10-12cm takže si myslím že v zemi by to mohlo jít tak o 5-7cm což si myslím že je dost dobrý! Teď jde vlastně jen o to jak vám detík ohlásí nález v zemi myslím tím čistotu zvuku zobrazení na displeji jestli to pro vás bude tzv. kopací signál to je vlastně to o čem jste se tady "dohadovaly" Wink


Měl jsem velkou cívku na GTP1350. Pokud jsi chodil v lese bez výraznějšího výskytu šrotu, tak bylo vše v pořádku a tahal jsi drobné mince z hloubek dříve nedosažených. Běda jak se začal pod cívkou vyskytovat železný šrot (stačí hřebíky, dráty a pod). Detektor "oslepl" na mince a drobné věci - velká cívka se zahltila signálem železa a drobnou barvu vůbec neregistrovala. Byla to nepříjemně vykoupená zkušenost - celý den jsem chodil jako tydýt po poli a když jsme odpoledne porovnávali nálezy s kolegy s normální cívkou, tak bych se rozplakal... Velkou cívku bych doporučoval na čisté lokality a na válku. Na pole, cesty a vůbec místa postižená civilizací s velkou cívkou zapomeňte. A neplatí to jen pro ACE.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snedro
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.3. 2007
Příspěvky: 1089
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 10:20    Předmět: Citovat

Baba napsal:
snedro napsal:
tak mi to Moltaš ukázal a musím říct že rozdíl tedy alespoň na vzduchu je dost markantní Odhadoval jsem to tak na 10-12cm takže si myslím že v zemi by to mohlo jít tak o 5-7cm což si myslím že je dost dobrý! Teď jde vlastně jen o to jak vám detík ohlásí nález v zemi myslím tím čistotu zvuku zobrazení na displeji jestli to pro vás bude tzv. kopací signál to je vlastně to o čem jste se tady "dohadovaly" Wink


Měl jsem velkou cívku na GTP1350. Pokud jsi chodil v lese bez výraznějšího výskytu šrotu, tak bylo vše v pořádku a tahal jsi drobné mince z hloubek dříve nedosažených. Běda jak se začal pod cívkou vyskytovat železný šrot (stačí hřebíky, dráty a pod). Detektor "oslepl" na mince a drobné věci - velká cívka se zahltila signálem železa a drobnou barvu vůbec neregistrovala. Byla to nepříjemně vykoupená zkušenost - celý den jsem chodil jako tydýt po poli a když jsme odpoledne porovnávali nálezy s kolegy s normální cívkou, tak bych se rozplakal... Velkou cívku bych doporučoval na čisté lokality a na válku. Na pole, cesty a vůbec místa postižená civilizací s velkou cívkou zapomeňte. A neplatí to jen pro ACE.


Bábo nemohu jinak než s tebou souhlasit! Je to tak! Crying or Very sad Wink
_________________
Goldmax Power, Jokr 007,Draper a Fiskars Lite
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 10:28    Předmět: Citovat

snedro napsal:
jerry napsal:
Velká cívka má trošku větší dosah (opravdu jen trošku, pár cm.), ale hlavně má větší záběr na plochu. Už se to tu někde psalo. Já osobně taky velkou 9 x 12 " sháním, ale vypadá to že budu muset jít do nové, protože něco použitého se nedá sehnat. Alespoň mě se to nedaří. Budiž to důkazem toho, že k něčemu je a proto se ji nikdo nechce zbavovat. Wink


Kluci když už tady mluvíte o té velké civce na ACE tak jsem jí viděl v loni u Moltaše a jelikož kámoš ho má tak jsem se ho ptal jak je na tom ta cívka jakej je rozdíl a jestli to má smysl a tak mi to Moltaš ukázal a musím říct že rozdíl tedy alespoň na vzduchu je dost markantní Odhadoval jsem to tak na 10-12cm takže si myslím že v zemi by to mohlo jít tak o 5-7cm což si myslím že je dost dobrý! Teď jde vlastně jen o to jak vám detík ohlásí nález v zemi myslím tím čistotu zvuku zobrazení na displeji jestli to pro vás bude tzv. kopací signál to je vlastně to o čem jste se tady "dohadovaly" Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 10:29    Předmět: Citovat

snedro napsal:
jerry napsal:
Velká cívka má trošku větší dosah (opravdu jen trošku, pár cm.), ale hlavně má větší záběr na plochu. Už se to tu někde psalo. Já osobně taky velkou 9 x 12 " sháním, ale vypadá to že budu muset jít do nové, protože něco použitého se nedá sehnat. Alespoň mě se to nedaří. Budiž to důkazem toho, že k něčemu je a proto se ji nikdo nechce zbavovat. Wink


Kluci když už tady mluvíte o té velké civce na ACE tak jsem jí viděl v loni u Moltaše a jelikož kámoš ho má tak jsem se ho ptal jak je na tom ta cívka jakej je rozdíl a jestli to má smysl a tak mi to Moltaš ukázal a musím říct že rozdíl tedy alespoň na vzduchu je dost markantní Odhadoval jsem to tak na 10-12cm takže si myslím že v zemi by to mohlo jít tak o 5-7cm což si myslím že je dost dobrý! Teď jde vlastně jen o to jak vám detík ohlásí nález v zemi myslím tím čistotu zvuku zobrazení na displeji jestli to pro vás bude tzv. kopací signál to je vlastně to o čem jste se tady "dohadovaly" Wink
Potvrzuji rozdíl malá a velká cívka těch 5-7 cm sedí to přesně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 10:34    Předmět: Citovat

No vidíte a já chodil vždy jen s tou velkou....a jsem zvědav co mi zbylo na Quattro .Teď to půjdu na jaře schválně znovu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 10:39    Předmět: Citovat

Když jsem hledal já s ACE,chodil jsem pouze s velkou cívkou.Nárůst dosahu typuji okolo 5cm. Výhodu má také ve větším prostoru pokrytí.Nevýhoda je váha.Základní cívka mě přijde na běžné hledání příliš malá.
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 22:14    Předmět: Citovat

phac napsal:
No vidíte a já chodil vždy jen s tou velkou....a jsem zvědav co mi zbylo na Quattro .Teď to půjdu na jaře schválně znovu.
Tak to ti upadne čelist Very Happy
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 22:19    Předmět: Citovat

Baba napsal:
phac napsal:
No vidíte a já chodil vždy jen s tou velkou....a jsem zvědav co mi zbylo na Quattro .Teď to půjdu na jaře schválně znovu.
Tak to ti upadne čelist Very Happy
Každopádně budu velice rád jestli tam toho hodně zůstalo........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2008 11:17    Předmět: Citovat

..Doufej,že Ti žluťák nechal aspoň mincičku... Laughing Máte někdo zkušenosti s cívkou na 250 sniper?Dá se využít i jinde,než třeba na pláži?Ještě jsem o ní nečetl jinde,než u prodejců..Zájímalo by mě,jak se v terénu chová..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2008 8:39    Předmět: Citovat

Mám ACE 250 ako prvý-štartovací detektor. Nechcel som investovať značnú sumu do niečoho čomu ešte nerozumiem.
ACE je lacná komerčná masovka pre deti, ženy a začiatočníkov.
Hľadať sa s ním ale dá, ne že ne ako by si želali predajci konkurenčných značiek, ktorí majú rovnocenné modely dvakrát drahšie.
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2008 19:58    Předmět: Citovat

A když to ještě doplníš silnější cívkou a detektor přebarvíš na jinou barvu,není co řešit.... Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2008 22:29    Předmět: Citovat

phac napsal:
Baba napsal:
phac napsal:
No vidíte a já chodil vždy jen s tou velkou....a jsem zvědav co mi zbylo na Quattro .Teď to půjdu na jaře schválně znovu.
Tak to ti upadne čelist Very Happy
Každopádně budu velice rád jestli tam toho hodně zůstalo........


Já jsem chodil se Zetexem, což je nesrovnatelně lepší mašina než ACE a když jsem na starý lokality nastoupil s SE -tak mě ta čelist opravdu málem upadla Laughing Laughing Laughing
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cornus
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.1. 2008
Příspěvky: 442
Bydliště: Galgocy

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2008 22:51    Předmět: Citovat

Ak ma to bude o rok ešte baviť prenechám ho synovi a kúpim to najlepšie čo sa dá zohnať. Cool
_________________
F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
martyn
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.6. 2006
Příspěvky: 176

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2008 22:56    Předmět: Citovat

rival napsal:
Já jsem chodil se Zetexem, což je nesrovnatelně lepší mašina než ACE a když jsem na starý lokality nastoupil s SE -tak mě ta čelist opravdu málem upadla Laughing Laughing Laughing

Synku, přestaň tady prudit proti žluťasovi. Twisted Evil Dyť víš, že to je taky o tom, kdo mašinu obsluhuje. A my hraboši polní máme každej rok nahoře něco novýho ... Šak když jedeme spolu, tak mám taky pěkný věcičky. Jen vzpomeň na jihu na stříbrný pole - a kdo ti sebral ten desátej stříbrňák???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 7:12    Předmět: Citovat

PruzkumnikAce250 napsal:
..Doufej,že Ti žluťák nechal aspoň mincičku... Laughing Máte někdo zkušenosti s cívkou na 250 sniper?Dá se využít i jinde,než třeba na pláži?Ještě jsem o ní nečetl jinde,než u prodejců..Zájímalo by mě,jak se v terénu chová..... Wink
Normálne používam goldmaxa ale na jar chcem kúpiť ešte ace 250 z cievku sniper.Na špecialne miesta kde je vela bordelu a mince su pod povrchom.Napríklad,kamenné chodníky,kalvárie kde sa ludia modlili a mince sa pod povrchom,kaplnky okolo ktorých je všetko udupané a je tam plno kúskov kovu.Skrátka miesta kde kopať polmetrové jamy je blbosť a mincičky su na povrchu.Mini cievka sniper je na tieto lokalitky asi ideálna.Nevadí dosah 10cm tam to stačí.Každý sa ženie za hlbkou a dosahom,toto si myslím je iný prípad kde hlbkovosť netreba.Nakoniec ide o mince a nie o jamy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
rival
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.8. 2006
Příspěvky: 4057
Bydliště: Brněnsko-jih

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 19:05    Předmět: Citovat

martyn napsal:
rival napsal:
Já jsem chodil se Zetexem, což je nesrovnatelně lepší mašina než ACE a když jsem na starý lokality nastoupil s SE -tak mě ta čelist opravdu málem upadla Laughing Laughing Laughing

Synku, přestaň tady prudit proti žluťasovi. Twisted Evil Dyť víš, že to je taky o tom, kdo mašinu obsluhuje. A my hraboši polní máme každej rok nahoře něco novýho ... Šak když jedeme spolu, tak mám taky pěkný věcičky. Jen vzpomeň na jihu na stříbrný pole - a kdo ti sebral ten desátej stříbrňák???


Laughing Laughing Laughing - ale kolik sis tam toho posbíral ty a kolik já ? Asi ti budu muset poslat foto ! Laughing Laughing Laughing Neříkám, že žluťas nebere,ale na Zetex teda nemá ani náhodou ! Vím že je to vždy o náhodě, ale nebylo těch náhod už nějak moc? - takovej klikař zase nejsu !!! Laughing Laughing Laughing
Ale proti žluťasům nic osobního nemám !!!
_________________
RIVAL

Jsem rád,že nejsem sluníčkář Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: úterý 08. leden, 2008 20:17    Předmět: Citovat

rival napsal:
phac napsal:
Baba napsal:
phac napsal:
No vidíte a já chodil vždy jen s tou velkou....a jsem zvědav co mi zbylo na Quattro .Teď to půjdu na jaře schválně znovu.
Tak to ti upadne čelist Very Happy
Každopádně budu velice rád jestli tam toho hodně zůstalo........


Já jsem chodil se Zetexem, což je nesrovnatelně lepší mašina než ACE a když jsem na starý lokality nastoupil s SE -tak mě ta čelist opravdu málem upadla Laughing Laughing Laughing
Tak v tom případě se těším už aby rozmrzlo.... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mobius
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 17:47    Předmět: Militarie a nábojnice Citovat

robins napsal:
Tibko:jo souhlasím 15 cm pro začátečníka není špatné i když jsou detektory co najdou i ve 35cm ale cena je úplně mimo.Nejvíce mě ale u ace 150 vadilo rozlišení-to není žádná sláva určitě člověk nakope více šrotu s garrettem ace 150 než s nějakým detektorem z vyšší třídy.Ale hlavně jde o to kde hledáš a jak často.


Chcem sa spýtať, máte niekto skúsenosti s GARRETT-om pri hľadaní militarií, u niekoho "šrot" pre mňa zdroj zábavy-zbierky nábojov a nábojníc Wink
Chystám sa kúpiť si detektor, mne sa zdá, že by som lepšie urobil, keď kúpim 250-ku, než 150 -ku Garretta Question
Mal som predtým robený Tracker PI2, ruský vynález, len mi po roku ostal pokazený, poslal som opraviť známemu cez internet, žiaľ, kašle na to a nevrátil mi ani pokazený, nieto opravený Mad
Keď ešte fungoval, chytal nábojnice do asi 5cm hlbky, napr. Mauser 7,92x57 čo som bol rád... takže ak Garrett berie mincu na 23 cm, potom predpokladám, že aj náboj, alebo nábojnicu do 20 cm nájde, čo väčšinou stačí.
Návrat nahoru
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 17:58    Předmět: Re: Militarie a nábojnice Citovat

[quote="mobius"]
robins napsal:
Tibko:jo souhlasím 15 cm pro začátečníka není špatné i když jsou detektory co najdou i ve 35cm ale cena je úplně mimo.Nejvíce mě ale u ace 150 vadilo rozlišení-to není žádná sláva určitě člověk nakope více šrotu s garrettem ace 150 než s nějakým detektorem z vyšší třídy.Ale hlavně jde o to kde hledáš a jak často.


Chcem sa spýtať, máte niekto skúsenosti s GARRETT-om pri hľadaní militarií, u niekoho "šrot" pre mňa zdroj zábavy-zbierky nábojov a nábojníc Wink
Chystám sa kúpiť si detektor, mne sa zdá, že by som lepšie urobil, keď kúpim 250-ku, než 150 -ku Garretta Question
Mal som predtým robený Tracker PI2, ruský vynález, len mi po roku ostal pokazený, poslal som opraviť známemu cez internet, žiaľ, kašle na to a nevrátil mi ani pokazený, nieto opravený Mad
Keď ešte fungoval, chytal nábojnice do asi 5cm hlbky, napr. Mauser 7,92x57 čo som bol rád... takže ak Garrett berie mincu na 23 cm, potom predpokladám, že aj náboj, alebo nábojnicu do 20 cm nájde, čo väčšinou stačí. 250 ti tu nábojnici okolo těch 20 veme určitě...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 18:43    Předmět: Citovat

ACE 250 je ve své třídě jednička a natrhne pr..l i daleko dražším detektorům!!! Wink Laughing

PS: Osobní zkušenost!!!!!!! Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Garrett ACE 150/250 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO