Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 570 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Nový XP detektor DEUS !
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2014 6:29    Předmět: Citovat

Jaky ma dosah G Max 2 netusim ale s dosahem Deuse jsem spokojenej a to jsem pred nim chodil Minelab Explorer Pro. Jak pise Yetti,bez jednotky to asi nebude ono,to budes chodit jen tovarne nastavene programy,jednotka dava tu moznost sirokeho nastaveni,kterou sluchatka nemaji.Jeste se da,pokud znas nekoho kdo ma jednotku,tak aby Ti to nastavil on.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2014 11:31    Předmět: Citovat

No G maxx má hloubku takovou,že jsem při hraničním signálu,už jsem se musel trocha soustředit vytáhl např. nehlubší německý škopek větší velikost ze dna zákopu a podle lopaty to bylo,když jsem ji tam strčil 1,4-1,5m hluboko.Z hloubek okolo a lehce přes 1 metru je tahám naprosto běžně a při velmi solidním hloubkovém signálu a pokud je na to lokalita samozřejmě.Přezky jsem některé kopal taky z dost slušných hloubek,když se sesuly po předprsni do zákopu.Teď už těch hloubek tak moc nebývá,ale našel jsem v hloubkách dost pěkných věcí a věřím,že mít na to vhodný detík(a hlavně lehounký a skladný) je stále alfa a omega válkaře.G maxx byl na to velmi vhodný(dokud nedávno nezačala zlobit spotřeba baterek),ale co teď dělám semtam políčko s Cortesem,který jede na vyšší frekvenci,je tam znatelný příbytek menších minciček než co jsem zkoušel s G maxxem,je ale fakt,že s G maxxem jsem na pola moc nechodil.Na válku je to super detík a dalo by se říct,že hledá a najde všechny zajímavé válečné věci a hlavně umí dobře a spolehlivě železo.Z důvodu nedostatku času jsem ale teď začal šmatlat semtam v podvečer i pole a tam je určitě vhodnější vyšší frekvence a je pro mě zbytečné mít doma X detíků.Uvažoval jsem právě o tom,že bych si pořídil deuse a zabil tak 2 mouchy jednou ranou,ale pokud neumí dobře větší hloubky(zákopy atd. a železo) v rámci nějakých možností samozřejmě,alespoň tak jako to umí G maxx II,tak je to pro mě bezpředmětné a nechám si raději ho.To že umí dobře polní droboť,to vím,každý ho na toto chválí,ale nikde se nevyjádřil žádný ztepilý válkař,zdali je vhodný i na toto.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: neděle 18. květen, 2014 11:41    Předmět: Citovat

Jo a chodil jsem dlouho i ořezaného explorera-Quattro MP a ten šel na barevné věci určitě hlouběji jak G maxx II,ale neuměl jsem se dobře a spolehlivě orientovat v tom,co je velká železná hluboká věc(helma,kastlík,lopatka) a co je třeba shluk vystřílených patron někde pod povrchem v místě jako je třeba zákop,musel jsem odkopávat mraky zeminy a neustále zkoušet,zda je signál v hloubce nebo jsem ho už vyhodil.Taky mě štvala ta celková pomalost hledání a nemožnost rychle proběhat lokalitu co tam je a vypadnout.Jinak Minelab taky super.
Jo a ten deus mě zajímá co umí jedině ve sluchátkové verzi,na jednotku nemám ani nebudu mít Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 28. květen, 2014 13:52    Předmět: Citovat

Připojím se k dotazu co sem napsal Vossák.

Chtěl jsem poprosit místní osazenstvo zda má,mělo k dispozici nějaké srovnání,testy co se týče hloubky
na středně velké až větší věci jak barevných tak železných ,,artefaktů,,
A to: XP Deus vs XP G-MAXX 2


Deus-Hloubková hledací cívka o průměru 28x34 cm 2D..Tu mám já.
G-maxx II -Hledací cívka o průměru 27 cm 2D ..

Deus má v základu program g-maxx,ale nechodím ho,mám vlastní program na hloubku.
Nejde mě o mince,dejme tomu že o válku a tudíž samozřejmě o hloubku.
Nebo pokud má někdo nějaký starší polygon a vlastní Géčko s uvedenou sondou v Praze a blízkém okolí.
Budu vděčný za každou smysluplnou odpověď,určo je tu pár hledačů co chodilo Géčko a přešlo na Deus.
Naschvál sem nepíšu M. E-trac,tam hloubka je,ale taky je dost těžký. Smile Very Happy
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: čtvrtek 12. červen, 2014 22:52    Předmět: Citovat

Cortesi,chvilu ještě vydrž a porovnám ti to s G maxxem2 dopodrobna,toho znám jak vlastní boty.Deus 3.2 už je v chalupě s cívkou,cos psal,byť jen ve sluchátkové verzi.Zkusím porovnat v terénu mod G maxx v Deusu s klasickým starším G maxxem II ne jen v dosahu....Jen se k tomu musím dostat,což je poslední dobou docela problém.
Jinak co se prvotních dojmů týče,tak mě při prvním trapném zapnutí v obýváku udivilo to,že v modu G maxx,4khz,diskr. 0,Třítónu jsem vůbec neslyšel při zkoušce středních železných kravin ve sluchátkách klasické G maxxácké nízké brumlání orezlých železným předmětů,ale spodní zvuky začínaly na železe jakoby až od středních tonů klasického G maxxII.Klasické nízké brumlání železa na které jsem byl zvyklý jsem dobře slyšel jen při nastavení tónů "F" Confused
Manuál k mému kusu je na verzi 2.0,ale stáhl jsem si i manuál na verzi 3.0 a o nastavení tónů na "F" jsem tam nikde nic nečetl je standartní bláboly.Zeptla bych se tedy co to "F" je nebo znamená nějak jsem to nepochopil zdali je to ferrous jako že jdou slyšet i zvuky železa nebo je to ten multiton mod 0 ža 99 tonů
Ty zvuky při tom "F" jsou totiž dost odlišné od G maxx II Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2014 18:42    Předmět: Deus vs G maxxII Citovat

Tákže
Byl jsem na jednom večerníčku v pátek na poli se dvěma kolegy(tesoro Cortes,G maxxII) a druhý den jsem prubnul i nějaké to válkařské místečko.....zatím tedy nicmoc na nějaké závěry,ale prvotní obrázek jsem si udělal
Chodit dlouhé celodenky s cívkou 28x34 se v mém případě dá,vyvážené to moc není,táhne to celkem na předek,ale v porovnání s Quattrem,explorerem atd. je to furt růžová zahrada,v noci jsem udělal cca 3,5 hoďky a druhý den cca 11,5 hoďky vkuse,ruka mě nijak moc zatím nebolí,což se u výše zmíněných říct nedalo
Nyní k detektoru:První co mě velmi udivilo a ne moc pěkně překvapilo je to,že zvuky rozhodně nejsou stejné jako u G maxxu,především a to mě velmi mrzí chybí funkce Iron Treshold,podle které se dalo nádherně orientovat v železech a dobře určovat co z tohoto sortimentu kopat a co ne,u deusu všecko železo silně mručí a jen něco málo přeskočí do středního tónu,kopal jsem zkrátka jen samé nesmysly až mě to přestalo bavit a soustředil se už jen na barvu
Dále mě doslova nasralo,že v modu G maxx je továrně nastavená hlasitost železa na 0,čili železo zde není slyšet-člověk je bez jednotky opět v p*deli
Tak jsem zkusil chodit v modu Gold maxx,který by měl dle výrobce být naprosto shodný se starým gold maxxem,ale chyba lávky-nemá to vůbec žádný dosah a barevné signály,ketré jsem tam nechal z minulých akcí,kde G max řval se mi teď úplně ztrácely pod cívkou,že to šlo sotva slyšet.Musel jsem tudíž tento mod upravit zhruba na tyto hodnoty:
Sens: 93,Ground 87,tony 3,freq. 8Khz,pak se to už jakžtakž dalo,ale musel jsem chodit se štěbetajícím,nestabilním klackem.G maxxII byl ve vysokých hodnotách nastavení stále ještě klidný jak mimino a jak tam hvízdla pořádná barva,člověk měl tendenci vyletět z gumáků.
Toto jsou zatím tedy moje první pocity z toho,kdybych to měl nějak srovnat jakožto dlouholetý uživatel G maxxu.Je mi jasné,že naučit se dá asi všechno,jen mě mrzí,že se to tímto budu muset učit všechno vpodstatě od píky znova,čekajíce,že to bude aspoň tak nějak stejné...

Teďka k té cívce,zpočátku jsem to chtěl rozflákat,ani jednou jsem nekopl přesně a při každém signálu jsem měl obří problém s dohledáváním,zkoušel jsem to klasicky na špičku(signál byl uprostřed),zkoušel jsem to na střed(signál byl na špici) takže jsem si jaksi nemohl vybrat,tento tvar cívky považuji za poněkdu nešťastný,druhý den už to bylo pravda trochu lepší a s klidnějšími nervy,ovšem nepřesnost kopu se bude ještě dlouho opakovat,možná to časem někdy vychytám,ale spíš bych to viděl na dohledávačku.Jak jsme si v noci klátili cestu tou vyšší trávou neusttále byly slyšet prozvuky z nárazů o stonky,člověk se musel neustále zastavovat a zkoušet znova signály-výrazný úbytek rychlosti hledání-zase,G maxx byl v tomto o velký kus klidnější
Když shrnu výsledky,tak kolega s G maxxem měl 3 pěkné mincičky,já 3 hnusné mincičky(s výraznějším trápením),kolega s tesorem 2 kusy minciček(byl s tesorem poprvé),takže ve finále byl výsledek stejný(tady je to ale spíš o něčem jiném,než o klacku Very Happy )
Na válce jsem nekopl válečného vůbec nic,donesl jsem 3 krejcar a jednokrejcar)
Na měření hloubky jsem se ještě nedostal,resp. nebylo nic hlubokého na proměření

Pokud by byly nějaké tipy triky a rady,tak sem s nimi,rád to prubnu a napíši
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2014 20:32    Předmět: Citovat

Tony a vse ostatni se da nastavit k obrazu Tvemu ale bez jednotky to neudelas. Wink
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2014 21:15    Předmět: Citovat

Jasně,vím o tom,že to tam jde pozměnit,ale jak řešíte tu absenci funkce iron treshold,kdy zajímavé železné předměty byly už hlášeny středním tonem nebo přeskakováním nízký-střed nebo hutným brnivým nízkým.Nevím jak to popsat,uživatelé starého Golda nebo G maxxe budou vědět o co go.Mě zajímá orientace v železu kdy kopat a kdy ne,barva mě vůbec nezajímá,kopu veškeré vyšší tony.Toto mi tam jaksi chybělo.
No a když teda bez jednotky ani ránu,tak se zeptám takto,kdesi se to tu načlo,ale nějak to vyšumělo bez podrobností...

Jde to udělat tak,že mi kolega půjčí jednotku,já si tam vytuním vlastní program,který mi bude vyhovovat a uložím si ho ve svých sluchátkách tak,že mi tam nadále zůstane i když jednotku vrátím kolegovi a i když detektor vypnu a za týden zapnu?Zkrátka,že mi zůstane ve sluchátkách uložený,tak jak jsem ho měl nastavený na jednotce-TX3,změněné tony,silencer,reaktivitu atd atd????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 16. červen, 2014 22:05    Předmět: Citovat

Jasne,ze to jde takhle udelat.Vytvoris si v pujcene jednotce svuj program a mel by ti pote zustat na dane pozici i ve sluchatkach.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2014 20:09    Předmět: Citovat

O.k,dík teda za info.Takhle by to šlo udělat,kolega jednotku má.
Ještě jsem se chtěl zeptat,jak ladíte zem a citlivost,chodíte na "štěbetačku" nebo spíš s klidnějším klackem??
A jak diskriminaci,když dám např kolem 30 ubere to hodně na dosahu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: úterý 17. červen, 2014 23:10    Předmět: Citovat

Já za sebe mohu říct že chodím tzv. jak píšeš na tu štěbetačku Smile, zem si po načtení vždy o nějaký ten stupeň podladím, diskriminaci si stahuji na nejúnosnější mez a citlivost chodím většinou kolem 95ky, ale vždy se přizpůsobuji dané lokalitě kterou chodím.
Jinak samozřejmě čím menší nastavení diskriminace, tím větší dosah Wink .
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: středa 18. červen, 2014 6:16    Předmět: Citovat

Jak pise Bombero a discriminaci mam permanentne 1. Wink
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25


Naposledy upravil Sali dne pátek 20. červen, 2014 23:01, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 20. červen, 2014 18:35    Předmět: Citovat

Chlapi dík za info,ještě bych měl dotaz ohledně zapínání deuse.
Jak vlastně deuse zapínáte?Necháte cívku položenou na zemi a zapnete přístroj nebo cívku zvednete do luftu,zapnete a počkáte než se nakalibruje cívka?
Co to bude dělat,když zapnu mašinu nad nějakým kovovým zlomkem v zemi a ono se to nakalibruje nad ním??
Zkoušeli jste nějaké doporučené laborace okolo toho??
Dík moc!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pátek 20. červen, 2014 23:00    Předmět: Citovat

Ahoj ja i Bombero mame pri zapnuti detik zvednuty do luftu a nechame civku v lufte dokud se neskalibruje.
Driv sem detik zapinal s civkou normalne na zemi ale mam pocit,ze spolehlivejsi a kvalitnejsi kalibrace probehne v lufte,psalo se to tusim i na anglickem foru.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vossák



Registrace: 16.5. 2014
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: sobota 21. červen, 2014 0:11    Předmět: Citovat

Co ti to prosimte delalo kdyzs to skalibroval na zemi,jak se to negativne projevovalo??dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: sobota 21. červen, 2014 6:06    Předmět: Citovat

Podle me byl detik nestabilnejsi,vic prozvuku a vic si popiskaval.
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. září, 2014 12:03    Předmět: Citovat

frekvence (4 kHz, 8 kHz, 12 kHz)
Pozorujete při nízké frekv. 4-8 kHz znatelný hloubko. nárust oproti 12 kHz?
Samozřejmě na větší předmět,např. přezka ww,tabatěrka,helma,kastl na náboje a pod.
Díky za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 24. září, 2014 21:09    Předmět: Citovat

Tak po dnešku ho mám zase chuť vyměnit,tři roky chodím stejné místo.
Rušení,ve svahu,břidlice,zem na govno,teď jsem byl kousek nad kamenolomem co už léééta nefachčí.
A dnes jsem se posunul o pár 10 metrů dál a nedalo se s deusem skoro hledat na ty moje prográmky.
Štěbetalo to víc jak obvykle,prozvuků jak na candrbále.
Ale proč to píšu,snižoval jsem citlivost až na 80, měl jsem 8 Khz, Reactivity 2,discr.asi 3,5....
Různě jsem se pokoušel laborovat se vším co se dalo a nic.
A nakonec na jediný program co se dalo hledat byl tovární Pitch.
Určitě ztráta dosahu,ale dalo se hledat.
A bez prozvuků a potichoučku.
To mě střelte do kolena,ale nechápu.
Jo nasazenou mám 34X28
Je pravda,že se snažím šponovat co se dá skrz hloubku,protože si myslím,že tam něco ještě je Very Happy
Ho snad vyměním za trakaře.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. září, 2014 8:26    Předmět: Citovat

Občas mám obdobný problém s cívkou 28 cm.
Détik mi začne cvrlikat a prskat do železa. Prvně jsem si myslel že je to železem zamořenou lokalitou. Když to nepřestalo ani v čisté lokalitě, tak jsem přenastavoval programy a laboroval s citlivostí. Nic nepomáhalo. Až když jsem zvedl cívku metr nad zem a prskání nepřestávalo, tak bylo jasné, že problém je v cívce.
Tak jsem si vzpoměl na otce, když mu blbnul obraz na televizi značky Mánes, tak do toho dal ránu pěstí a obraz valil dál. Very Happy
Tak jsem buchl pěstí ze spodu do středu cívky a bylo opraveno.
Shocked
Zatím se mně to stavá tak jednou za měsíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. září, 2014 11:01    Předmět: Citovat

V cívce problém není,bude to půdou a rušením.
V jiné části se chová jak má.
Mám tu největší sondu a dost našponované.
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP DEUS Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 40, 41, 42, 43  Další
Strana 41 z 43

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO