Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 441 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

mk ii

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Nexus
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Litr



Registrace: 13.10. 2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: pátek 06. prosinec, 2013 23:00    Předmět: mk ii Citovat

Moc sem nepíšu, neboť jsem z kopáče prodejce. Moc nekomentuju detektory a diskuse, i když se ve mě kolikrát nad ..... prostě vaří krev.
No, a moc nereaguju na subjektovní kultovní zkušenosti. Já něříkám, že je to detektor, co z povrcháče udělá hledače.
http://www.detektory-vychodni-cechy.com/nexus/standard-mkii/
Ale dovedu si představit, že mi to snim pude. Jinak chodim po nějakejch střídačkách Tejon, E-Trac a GPX. To asi detektorypodle mě, budou. Přičemž, Tejon.... kdo ho dal? Smile a pak se nevymlouval Smile Tak tahle třída to bude, to MK II, bude to podle mě tohle od Creda vejš. No a nálezy? Jako obvykle, knoflik, halíř, torzo odznaku, šroub z pásu - tanku nebo traktoru, dyk to znáte.
_________________
Jestli jsme zaručeně uplně sami je lepší nevědět.
________________________________
Tejon, X.T 705, GPX4500, CS4a6MXi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 07. prosinec, 2013 0:54    Předmět: Citovat

Tobě porozumět dá někdy práci,ale práci si s těma klackama dáš.Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 07. prosinec, 2013 17:09    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Tobě porozumět dá někdy práci,ale práci si s těma klackama dáš.Smile

Napsal to ale moc hezky, hlavně ten závěr je betelné... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: neděle 08. prosinec, 2013 9:52    Předmět: Citovat

Ja by som bol za zrozumitelnosť textu Very Happy Už som ti to písal na LP. Prácu s detektormi si dáš, ale chcelo by to jasné formulácie. Takto je to omáčka možno pre sopliakov, ktorým to príde zaujímavé. Osobne mi to lezie na nervy, ale prečítať sa to dá. Možno som už starý a nevrlý,ale nerád zabíjam čas hladaním informáciíí v inotajoch (ťažké slovo). Na druhú stranu nemienim nikoho meniť ani presviedčať a konieckoncov môžem to ignorovať Very Happy
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kojot
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.11. 2007
Příspěvky: 253
Bydliště: Modra 1968

PříspěvekZaslal: neděle 08. prosinec, 2013 9:59    Předmět: Citovat

Ešte som zabudol aspoň niečo k veci. Mk vyzerá zatial dobre,rád by som videl niekde video ako zvláda prácu v bordeli, hlavne jeho rýchlosť... Začínam šetriť a ak budú dobré referencie,tak na jar idem do toho.
_________________
E-track,GM4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Litr



Registrace: 13.10. 2013
Příspěvky: 4
Bydliště: Čáslav

PříspěvekZaslal: neděle 08. prosinec, 2013 17:09    Předmět: Citovat

kojot napsal:
Ja by som bol za zrozumitelnosť textu Very Happy Už som ti to písal na LP. Prácu s detektormi si dáš, ale chcelo by to jasné formulácie. Takto je to omáčka možno pre sopliakov, ktorým to príde zaujímavé. Osobne mi to lezie na nervy, ale prečítať sa to dá. Možno som už starý a nevrlý,ale nerád zabíjam čas hladaním informáciíí v inotajoch (ťažké slovo). Na druhú stranu nemienim nikoho meniť ani presviedčať a konieckoncov môžem to ignorovať Very Happy


Zdar, já nejsem prioritně prodavač, já se u toho chci bavit, jako u každý věci co vypadá jako práce, a podle toho to taky dycky dopadne. Ale díky za zpětnou vazbu, a rovnou dopředu, ještě jsem udělal DDM, a to rovnou řikám ani nečti, to bys mě pak strašně zdusil, tak se tomu snažim tak nějak vyhnout. Smajlík nedám, nepřipadá mi žádnej vhodnej abych ho moh bez obav použít.
Credo DDM je tady, abys na to vomylem neklik a nebyl bych v zase průseru.

http://www.detektory-vychodni-cechy.com/news/jak-to-vidi-detektor-kovu-credo-ddm-10/

Ach, ten my dá, rači už mažu....
_________________
Jestli jsme zaručeně uplně sami je lepší nevědět.
________________________________
Tejon, X.T 705, GPX4500, CS4a6MXi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: neděle 08. prosinec, 2013 18:57    Předmět: Citovat

Spíš chválím, nijak mi nevadí pravopis, slovosled atd. Nikdo není dokonalý. Chlapec má snahu, to se cení. V obecné rovině, mně vadí víc kritika názorů, aniž by dotyčný cokoliv konkrétního řekl k tématu.
V hodnocení detektorů, se prodejce a uživatel nikdy nemohou shodnout.
Prodejce nikdy nezkritizuje produkt, který prodává. Ale pokud uživatel veřejně zkritizuje produkt, který léta užívá, nedivím se, že to v prodejci vře. Very Happy Větší míra objektivity bude asi na straně uživatele. Na druhou stranu musím říct, že osobně neznám prodejce detektorů, který by se choval nekorektně. Detektor si určitě vyzkouším. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 17. prosinec, 2013 1:10    Předmět: Citovat

Pro Habana:

http://detektory.habanov.cz/sondy-nexus.html

Která sonda je v zakladu: http://detektory.habanov.cz/detektor-kovu-nexus-credo-ddm-10.html

nemáš to tam napsané, nebo se dodává na přání 10 (26cm) 18 kHz nebo 10 (26cm) 7 kHz . Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 17. prosinec, 2013 11:41    Předmět: Citovat

Jé díky za upozornění Wink
V základu je sonda 10" na 7 kHz Cool Občas přehlídnu takovou pro mne jasnou věc , kterou samozřejmě nikdo jinej nepochopí Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 23. červen, 2014 8:28    Předmět: Citovat

Ahoj panove,chtel bych poprosit,nejakeho majitele Nexusu at uz MK2 nebo Creda DDM o nejake dojmy z techto klacku.Tak uzasny detik jak byl prezentovan a mam pocit,ze zdechl pes.Je vazne tak dobry,nebo to byla jen vylhana reklama? Diky za odpovedi. Wink
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: pondělí 23. červen, 2014 14:05    Předmět: Citovat

Mám MK II asi tři měsíce, zatím teda jen les, na pole ještě nebyla příležitost.
V jednotónu se mně ho podařilo celkem dobře naposlouchat, barevná hudba je tam jen jako bonus. Separace výborná, dokonce se mi s tím podařil jeden husarský kousek. Diskriminace též, na té mi zaleží, bo nejsem železář. Hloubkový dosah excelentní, jak na malé frcky tak větší věci, čísla neřeším ale mám s čím srovnávat. Vyváženost dobrá ani po 8 hod. neláme loket.
Pokud MK II předcházely dobré reference, z mého pohledu nezklamaly.
Třeba na rozdíl od Tejónu , E-Tracu, a to jsou dobré détiky, mi sedl mnohem více. A proto si ho nechám až do skonání času. Amen. Very Happy
Jednu slabost má, teda dle mě. Výdrž baterií. Duracelky tam vydrží max. 8 hod. normální baterie do 6 hod. V závislosti na dajné lokalitě a jak se détik solí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Sali
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.4. 2013
Příspěvky: 102
Bydliště: Hana

PříspěvekZaslal: pondělí 23. červen, 2014 15:58    Předmět: Citovat

Diky za odpoved. Wink
_________________
XP Deus-Minelab PRO FIND 25
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Nexus Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO