Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 452 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Tak nikdo nic ???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Teknetics Omega 8000
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: neděle 19. říjen, 2014 20:33    Předmět: Tak nikdo nic ??? Citovat

Zdravim po delsim case. Mam cest s touhle masinkou. Menil jsem v ni obvudek HC595, nesli nejake segmenty na displeji. S tou biax civkou mi to pripomina co do vlastnosti pri hledani T2 nebo F75. Malicke stribrnaky do foil ty vetsi do nickel. Je to tak nahrubo jelikoz na kazdej tenhle segmet pripada jeste nekolik cisel. Libi se mi na tom Notch filtr - mohl bejt jeste jemnejsi a hlavne je super stelovani zeme. Muzu si stelovat aut nebo manualne, coz vyuzivam aby si kviknul pri pumpovani civkou od zeme - jak u Tejona pekne do minusu. Je to jednoducha masinka, zadne prednastavene blbosticky jako u T2, muzu si je nastavit manualne kdyz budu chtit, dosahove slusnej a rychlej. Nema to procesor jako T2 nebo F75, ale ma to PIC-ko jako vetsina analogovejch detiku lepsi tridy, napr XP Gold a td. Ctyri tony v disk je dost. Je mozne si je zapinat dle libosti a udelat si s toho v diskriminaci treba dvoutonak. Takova pohodovka pro starsi pany co neradi kopou. Jediny co mi vadi je ten konektor ke sluchatkum 6,3 - pujde dozadu a dozadu pod loket pujde take akublok. Ta devitka je zoufalost, mam rad neustale plnej stav segmentu napeti. Stejne se mi zda ze s biax civkou lame ruku, tak snad aku pod loktem to trochu dovazi. Zatim ho nemam tak v pazi a rad by jsem vase postrehy. Zdravi VRC.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2014 9:40    Předmět: Citovat

http://psycho69.rajce.idnes.cz/Omega_8000/

Par foto strev omega 8000
Snad se to muze nekomu hodit hlavne zapojeni konektoru

Jeste pridam zapojeni konektoru na kabelu civky, kdyz nekdo
nahodou utrhne. Pozor stineni vysilace a stineni prijmace se nesmi spojit.

pin1 cerna-zem RX
pin2 cervena-ziva,vstup RX
pin3 zelena-namereno asi 7,8Khz - TX (dle prepnuti na jednotce)
pin4 bila-zem od TX
pin5 zluta, je propojen na minus baterie nekde na desce a do civky jde po stineni vodicu TX. To mi moc nesedi, vetsinou se ke stineni civky pouziva opredeni od prijmaci civky.Zaroven je k nemu prizemen konektor pro civku na jednotce(samicka)

Tohle je potreba ohlidat, mit ciste a utazene. Jinak se stava ze pri doteku rukou na konektor civky, vydava detik falesne tony.
Pokud mate nekdo dalsi poznatky, rad si prectu.
Zdravi Vrčíňak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: středa 05. listopad, 2014 13:36    Předmět: Citovat

Musím tě pochválit a zapsat do žákovské 1* !!!
f.


vrcinak napsal:
http://psycho69.rajce.idnes.cz/Omega_8000/

Par foto strev omega 8000
Snad se to muze nekomu hodit hlavne zapojeni konektoru

Jeste pridam zapojeni konektoru na kabelu civky, kdyz nekdo
nahodou utrhne. Pozor stineni vysilace a stineni prijmace se nesmi spojit.

pin1 cerna-zem RX
pin2 cervena-ziva,vstup RX
pin3 zelena-namereno asi 7,8Khz - TX (dle prepnuti na jednotce)
pin4 bila-zem od TX
pin5 zluta, je propojen na minus baterie nekde na desce a do civky jde po stineni vodicu TX. To mi moc nesedi, vetsinou se ke stineni civky pouziva opredeni od prijmaci civky.Zaroven je k nemu prizemen konektor pro civku na jednotce(samicka)

Tohle je potreba ohlidat, mit ciste a utazene. Jinak se stava ze pri doteku rukou na konektor civky, vydava detik falesne tony.
Pokud mate nekdo dalsi poznatky, rad si prectu.
Zdravi Vrčíňak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vrcinak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.4. 2006
Příspěvky: 486

PříspěvekZaslal: pondělí 01. prosinec, 2014 11:43    Předmět: Citovat

Zdar vsem.
Koukam, ze nikdo Omegu neprohani a nebo sem nechodi.
Tak to ja mam jeden takovej prispevecek.
Po nekolika hledanich po okolnich lesejkach, jsem docela prekvapenej jak dobre dava zrezle kousky zeleza presne tam kam patri. Nestava se mi, ze by se moc pletla. Trapim ji, ale hlavne sebe a kopu, bych se ujistil ze nekeca.
Zatim mi zalhala na zrezlem krouzku od retezu - pipanec nadherna barva, ale at mi nekdo ukaze detektor, ktery to nedela. Jo a pivni zatky, nekdy barva nekdy preskakuje do zeleza, zalezi na stavu a poloze. Je to problem u vice masinek a chce to prax. Vetsi a hlubsi zrezla zeleza mi krajem civky hodi do barvy, ale kdyz se dostanu nad stred, zabruci zelezne. Stene se chovalo Quattro od Minelab, akorat bylo vyrazne pomalejsi a drahe. Dnes po letech, kdyz by jsem se mel rozhodnou mezi Quattrem-Safarim, je to pomalu to same - sahnu jinam.
Zadne vetsi testovani jsem nedelal, jen srovnavam s tim co mi proslo rukama. Nekomu se muze zdat Omega hodne citliva, ale asi zalezi jak kde. Ja ji v lese vytacim na max citlivost, nekdy malicko uberu.
Je to pohodlna masinka, bezne mince hlasi dobre zhruba do 25cm, pak se musi natahovat usi, signal slabne. Zalezi jak kdo ji ma v pazi, jak se mu chce kopat a na pudnich vlivech.
Nejake mouchy jsem uz nekde popsal, tak jen strucne:
Baterka 9V na hovno, dal jsem si akupak pod loket a draty protahnul rukojeti az dozadu pod operku. Konektor 6,3 na hov.. kdo ho tam umistil potrebuje spraskat a vykastrovat. Pinpoint allmetal a disk mohl byt na prst, ale to by si asi nechali dobre zaplatit. Cistit obcas konektor jinak to kvika na dotek. Nic moc drzak a uchyceni elektroniky. Zasr... plasty krouti se to, ale da se. Nesmi na to clovek jak zid do mrd-čky. Civku to chce urcite tu vetsi biax - DD. Tu koncentr tak na rybnicek.
Nedavno jsem videl Omegu nekde na I bazaru asi za 8 kulu, sice byla osazena jen koncentrika, ale ... Na origo civky biax pozor, nejsou zrovna super jako Bulharske SEF ci Ultky. Voda a nekdy zemeni - to bejva u biax hl. problem. Ja mam Omegu tez z druhe ruky vcetne dvou civek biax a koncetrak jeste levneji, tez nekde z bazos. Samo ze jsem ji hned otevrel, bych kouknul jak to ty amici maj na ho... Zdravi vrc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Teknetics Omega 8000 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO