Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 565 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

S čím na mince do 20.000 ???
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 12:19    Předmět: Citovat

Detektory co pises jsou mimo rozpocet.Ja byl s 305kou spokojenej ale oproti 705ce nema dosah,mam to osobne otestovany a na 1Kcs byl rozdil cca 10cm.Samozrejme se stejnou civkou.Nicmene asi to vypada ze pujdu do Nokty Force CoRe.
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 12:53    Předmět: Citovat

Ne tak docela, v létě byl na áčku nabízen Explorer SE s vyvolávací cenou 10 000.- a skončil (pokud se dobře pamatuji) po 3 příhozech kolem 12 000.-. Kdybych to byl tušil a měl disponibilní peníze, neváhal bych.

Rozdíl v citlivosti mezi 305 a 705 jistě nemohl být tak velký, moje 30 bere minci kolem 22 - 25 cm, 705 pak o 3 - 5 cm více.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 12:59    Předmět: Citovat

smates napsal:
Detektory co pises jsou mimo rozpocet.Ja byl s 305kou spokojenej ale oproti 705ce nema dosah,mam to osobne otestovany a na 1Kcs byl rozdil cca 10cm.Samozrejme se stejnou civkou.Nicmene asi to vypada ze pujdu do Nokty Force CoRe.

Než ten turecky shit tak to máš lepší: Cool
http://detektory.habanov.cz/detektor-kovu-minelab-x-terra-705.html
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 18:43    Předmět: Citovat

No testovali jsme to.V zivote jsem s 305kou nevytahl minci z 25cm.Nazivas Noktu shitem a pritom se dobre prodava Wink Tak to je GM4 zase bulharskej shit a jak je uspesnej Wink
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 21:39    Předmět: Citovat

Blahoslaveni budiš chudí duchem, neboť jejich je království nebezské!
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: úterý 16. prosinec, 2014 21:56    Předmět: Citovat

Co tim chtel basnik rici?
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: středa 17. prosinec, 2014 17:27    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
smates napsal:
Detektory co pises jsou mimo rozpocet.Ja byl s 305kou spokojenej ale oproti 705ce nema dosah,mam to osobne otestovany a na 1Kcs byl rozdil cca 10cm.Samozrejme se stejnou civkou.Nicmene asi to vypada ze pujdu do Nokty Force CoRe.

Než ten turecky shit tak to máš lepší: Cool
http://detektory.habanov.cz/detektor-kovu-minelab-x-terra-705.html


Mě to nepřijde špatný. Druhej den chodím s ForsGoldem a tahá mince jedna radost.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 10:24    Předmět: Citovat

smates napsal:
Co tim chtel basnik rici?

Prodeje a testy jsou jedna věc a praxe druhá. Jedním z nejprodávanějších detektorů je ACE od Garretta. Za ty prachy super.
Novinky se prodávají vždy lépe, protože se od nich očekává víc než od již zavedených detektorů. Ale většinou je to je jen zbožné přání.
Testy? Už jsem jich viděl spousty, ale ještě jsem nikoho neviděl, že hledá tak, jako při testování.
Takže asi tak.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 11:05    Předmět: Citovat

Ten turek sice určitě nebude špatnej detektor, ale jen za předpokladu, že někam posunuli kvalitu. Měl sem veloxe, hledalo se mě s ním dobře, ale byl to poruchovej sráč.
Ale jak říkám, třeba už se posunuli dál - nevím, ty nový sem ještě nezkoušel.
_________________
deus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 14:48    Předmět: Citovat

No vic prachu na lepsi bohuzel nemam takze ho testnu sam Wink
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 15:56    Předmět: Citovat

A kde máš tu jistotu, že dražší detektor = víc nálezů?
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
smates



Registrace: 5.4. 2009
Příspěvky: 67
Bydliště: Usti nad Labem

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 18:48    Předmět: Citovat

Tak kdyz to beres takhle tak nam vsem v podstate staci zlutak.Nicmene uz je doma Nokta tak uvidime Wink
_________________
Nokta Force CoRe+Nokta RS Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 19:06    Předmět: Citovat

Já to nijak neberu, ale mám nějaké zkušenosti. Žluťák sem, žluťák tam. Nakonec dopadneš, jako mnoho jiných. Každý rok jiný detektor. Laughing
Výsledek jednoho hledání: já s etracem jeden stříbrňák a parťák s ACE250 tři.
Chtěl jsem ho kopnout do řiti. Laughing
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 19:25    Předmět: Citovat

Mě připadá, že spousta lidí si pořizuje detektor podle toho, jak vypadá, kolik o něm zaregistruje marketingu, nebo taky jak moc je o něm slyšet blábolů. Výsledkem je pak skutečnost, že jsou s nezanedbatelnou ztrátou nabízeny jeté, avšak téměř nové detektory, které svým majitelům "nesedly".

Nechtělo by to spíše se zaměřit na princip toho kterého modelu, z něho odvozené vlastnosti a uvědomit si reálné cenové relace? Třeba za prostý analog bych nedal více jak bůra, neb kdyby hledal sebehloub (jako přežhavený GM4), budu mít silné potíže se stabilitou a kopat většinou jen šrot.
U procesorem řízených analogů, kterých je na trhu většina (Fisher, Technetiks, atd.), je info o cíli mnohem lepší, tam už je úměrná cena do 10 tis., ale pořád je to spíše entry level.
Kdo je ale fajnšmekr a jde s dobou, rozhodne se pro sofistikovanější systém, jako je třeba V-flex anebo lépe FBS, do této třídy patří také novější detektory White´s. Složité algoritmy zpracování signálu pak dávají parametry u jiných strojků nedostižné, samozřejmě je třeba sáhnout hlouběji do kapsy.
Da zdravstvujet FBS!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 19:50    Předmět: Citovat

Příspěvek Frannyho je hodně pravdivý,mám za asi 9 roků 3 detektor,začínal sem s MD3009 tkou která uměla krásně najít malinké stříbrňáky a jaký to byl pro hodně lidí schit...taky sem pak dal na spoustu názorů na internetu a abych se teda vytáh že hledám s pořádnou značkou tak sem si koupil Fishera 1225 tku a byl sem víte kde? V prdeli Smile Při porovnávání s kámošovým Tesorem Silvr mi to vůbec nechtělo brát malé stříbrňáky,uměl najít ale spíš větší mince a věci,ty malinké neviděl Smile A tak jsem zkoumal,četl příspěvky,názory,a byl rozhodnut jít do Tesora které podle většiny hledčů umí stříbrňáčky skvěle ale už sem chtěl jeden z tří z nejvyší jejich řady...nakonec sem se rozhod pro težónka Smile a ikdyž kopu dvakrát(minimálně) víc než kámoš Euro sabre2 a vybírám víc šrotu,jsem nadmíru spokojený,mám ho už nějaký ten rok a měnit nebudu,stříbrné drobky umí skvěle Smile))))

Hlavně si myslím že v dnešní době se už moc nedá spoléhat na detektor ať je jakýkoli jestli kopat nebo ne...pokud to vyloženě nesmrdí prskajícím železem tak kopu vše...ale nadřu se Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 19. prosinec, 2014 20:41    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Hlavně si myslím že v dnešní době se už moc nedá spoléhat na detektor ať je jakýkoli jestli kopat nebo ne...pokud to vyloženě nesmrdí prskajícím železem tak kopu vše...ale nadřu se Wink

Amen! Wink
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Werne
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2014
Příspěvky: 194
Bydliště: Bydlím doma

PříspěvekZaslal: neděle 21. prosinec, 2014 21:39    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Příspěvek Frannyho je hodně pravdivý,mám za asi 9 roků 3 detektor,začínal sem s MD3009 tkou která uměla krásně najít malinké stříbrňáky a jaký to byl pro hodně lidí schit...taky sem pak dal na spoustu názorů na internetu a abych se teda vytáh že hledám s pořádnou značkou tak sem si koupil Fishera 1225 tku a byl sem víte kde? V prdeli Smile Při porovnávání s kámošovým Tesorem Silvr mi to vůbec nechtělo brát malé stříbrňáky,uměl najít ale spíš větší mince a věci,ty malinké neviděl Smile A tak jsem zkoumal,četl příspěvky,názory,a byl rozhodnut jít do Tesora které podle většiny hledčů umí stříbrňáčky skvěle ale už sem chtěl jeden z tří z nejvyší jejich řady...nakonec sem se rozhod pro težónka Smile a ikdyž kopu dvakrát(minimálně) víc než kámoš Euro sabre2 a vybírám víc šrotu,jsem nadmíru spokojený,mám ho už nějaký ten rok a měnit nebudu,stříbrné drobky umí skvěle Smile))))

Hlavně si myslím že v dnešní době se už moc nedá spoléhat na detektor ať je jakýkoli jestli kopat nebo ne...pokud to vyloženě nesmrdí prskajícím železem tak kopu vše...ale nadřu se Wink
Taky mám Težonka a vím co je to za kopání,jelikož ta potvora hlásí pomalu všechno jako krásnou barvu.Hlavní je jeho dosah,lehkost a kvalita provedení.Žádná sračka to není a umí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pondělí 22. prosinec, 2014 16:43    Předmět: Citovat

Tak tak,vím a tuším podle toho co celé ty roky čtu na fórech že jsou i mnohem lepší detíky co se týče separace ale dnes už je taková doba že člověk se nemůže ofrňovat ani nad horším signálem,kolikrát to byla hezká věc a já už přitom neměl ani chuť kopat ale zvědavost mi nedala a byl sem rád Smile))

Nikdy sem nebyl na žádném srazu a nepoměřoval ho s jiným detíkem ale budu věřit že Elmara a spol co ho zkoušeli,chodí nebo chodili sním , ho chválí objektivně,hlavně jeho dosahy na drobnůstky Smile))

A dost,už to vypadá že mu tu dělám reklamu... Smile))
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 22. prosinec, 2014 21:17    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
smates napsal:
Co tim chtel basnik rici?

Prodeje a testy jsou jedna věc a praxe druhá. Jedním z nejprodávanějších detektorů je ACE od Garretta. Za ty prachy super.
Novinky se prodávají vždy lépe, protože se od nich očekává víc než od již zavedených detektorů. Ale většinou je to je jen zbožné přání.
Testy? Už jsem jich viděl spousty, ale ještě jsem nikoho neviděl, že hledá tak, jako při testování.
Takže asi tak.

Totální souhlas! Exclamation
A k tomu ještě malá poznámka k praxi versus testování:
Svahovy polygonek je skvělá testovací vychytávka a velice se blíží reálnému všednímu hledání. Ale jak je výše napsáno, praxe je praxe... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. prosinec, 2014 23:30    Předmět: Citovat

yetti napsal:
Ten turek sice určitě nebude špatnej detektor, ale jen za předpokladu, že někam posunuli kvalitu. Měl sem veloxe, hledalo se mě s ním dobře, ale byl to poruchovej sráč.
Ale jak říkám, třeba už se posunuli dál - nevím, ty nový sem ještě nezkoušel.


Jo taky jsem měl Veloxe. Mě se polámala jen zásuvka na jack (ta malá) jinak sloužil. Fors je podle mě o třídu lepší. Vyvážení uplně jinde, líp se mi drží asi díky jiný vrchní tyči, cívka nebrumlá. Mě to příjde jako celkově hodně dobrý. Co se ti u Veloxe podělalo ?
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO