Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 646 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Blisstool LCT64X V3
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2014 13:32    Předmět: Blisstool LCT64X V3 Citovat

Před nedávnem jsem si pořídil výše uvedený bulharský detektor. Moc s ním zatím nachozeno nemám, ale co můžu každopádně potvrdit, tak je to nejhlubší stroj, jaký jsem kdy měl v ruce, tejon je proti němu povrchový sběrač.
Zatím se s ním učím,jako u každého jednotónu bude chvíli trvat zjistit, co mi chce vlastně říct, ale je to parádní kousek, designově velmi moderně nevypadá, ale pracuje opravdu skvěle. Na zahraničních fórech jsem četl, že někteří mají problém ho zklidnit, což já zatím zvládám v pohodě a nedělá mu problém ani VVN.
Pokud by se chtěl někdo na něco zeptat, tak rád odpovím.
Zatím jsem chodil pouze s jeho "separační cívkou" 28 cm, mám k němu i velkou 38 cm, ale u jsem zatím nenasadil. S tou to bude teprve masakr, nárůst hloubky bude určitě znát, to už bude asi fakt o zdraví. Spousta hledačů, co ho už mají delší dobu ho hloubkově srovnávají s pulzáky od minelabu, myslím že nic hlubšího v současné době na trhu není.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2014 15:51    Předmět: Citovat

Od Bulharů jedině rajčata, papričky, melouny a taky možná holky. Nic jiného nebrat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ludin



Registrace: 20.3. 2014
Příspěvky: 26
Bydliště: Hartvíkovice

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2014 17:32    Předmět: Citovat

Kdysi jsem po něm taky pokukoval, ale děsilo mě to množství čudliků Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2014 20:39    Předmět: Citovat

No tak ten počet potenciometrů je větší, ale je to plně analogový stroj, tudíž se vše nastavuje ručně, ale po bližším ohledání člověk příjde na to, že většinu stejně nastaví pouze jednou a není nutné si potom těch čudlajsů všímat, čili počet knoflíků, se kterými je třeba hýbat je standartní, jako u jiných analogů.

Bulhaři jsou národem hledačů, tam hledá takřka každý. Z toho taky pramení velký počet značek detektorů, které dělají. Já měl Golden Mask a to není dobrý stroj, tedy aspoň pro mě. Tenhle blisstool se zdá jiný, ale možná mé prvotní nadšení opadne po několika nachozených dnech, to se uvidí časem.
V nejbližších dnech to ale venku nepůjde Crying or Very sad
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2014 20:47    Předmět: Citovat

A ještě jsem zapomněl, že jsem chodil krátkou chvíli taky bulharskou deeptech vistu gold, což taky není žádný zázrak, tudíž jsem o to víc překvapen, že tento blis zatím u mě tak boduje.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
ludin



Registrace: 20.3. 2014
Příspěvky: 26
Bydliště: Hartvíkovice

PříspěvekZaslal: úterý 30. prosinec, 2014 22:21    Předmět: Citovat

To je pravda Bulhaři hledaj hodně a těch značek není málo. Já chodím už druhou GM4 a spokojenost, ale taky má své mouchy. No ale proto, že je chodím bych se Bulhara nebál a do lesa na hloubku bude zřejmně hodně dobrej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 0:49    Předmět: Citovat

Měl sem možnost testovat Blisstool s Nexusem MKll a popravdě jsou to hloubkáče jak se patří..Při testování se žádný detektor nešetřil a bral se max dosah..Aby dosáhl Blisstool na Nexuse musel nasadit velkou cívku a stejně potom měl Nexus jasnější odezvu ale dosahově se dá říct byli totožný..Blisstool je pravda že není složitý na nastavení a na každou cívku se musel znova přeladit..Cena je u něho taky někde jinde a rozeznání co je barva a železo je drobek o času..Clansman je dobře že někdo taky písne poznatky o tomto zajímavém detektoru..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 8:53    Předmět: Citovat

Je pravda, že s žádným nexusem jsem zatím nechodil. Viděl jsem jen video z testování blisstoola, GM4 a nexuse, kde právě blisstool jako jediný viděl minci v 42 cm. Měl velkou cívku a ani nexus s velkou cívkou se nechytil.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 9:22    Předmět: Citovat

Ve 42cm tahám pražáky na totálně pruluxovaném fleku kde si nikdo neprdnul a žádnýho tak zvaného ducha jsem ve sluchátkách neměl..Řval jak zvon😄 Tím neříkám že to Blisstool nedá ale věř že se to testovalo cca ve 20ti lidech a s Bliisstolem chodil člověk co už má namáváno..Nevím co si našel na netu ale Nexuse nepodceňuj..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 16:04    Předmět: Citovat

Já nikdy nepodceňuji detektory, které neznám z vlastní zkušenosti, ale samozřejmě pokud na jedné lokalitě dá jeden detektor minci ve 42 cm, tak ten samý detektor na jiné lokalitě tu samou minci ve 42 cm prostě nedá, tak to je. Na tom videu testovali výše zmíněné detektory přímo jejich výrobci a Nexus si tam ani nevrzl,o GM4 nemluvě. Bylo vidět, jak to ty dva zmíněné štve a že se snaží vymáčknout z těch jejich strojů, co to dá, ale marně Very Happy
Někde bych možná ještě našel odkaz na youtube
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 16:31    Předmět: Citovat

To máš pravdu že jinej kraj jiná zem ale bylo to testováno jak na kolečka tak na depot na stejném fleku a stejnej čas..Takže vlhkost stejná atd atd..Beru to tak co sem natestoval s klukama tak to prostě beru..Neřikám že nexus je nej to né ale hloubku beru že jsou tyto dva detektory totožný..Na drobotě třeba zas tak dobrej není žádnej a jinej detektor to tam bral zas třeba líp..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
ludin



Registrace: 20.3. 2014
Příspěvky: 26
Bydliště: Hartvíkovice

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 16:38    Předmět: Citovat

No viděl jsem Kofakův Nexus na jedné malé testovačce u Brna a šel opravdu hluboko a měl jsem tam v ruce ten Blisstool a byl jedinej kterej se mu přiblížil, byl jen o málo slabší. Moje GM4 se tak hluboko nechytala, ale zas je přesvědšivější na malé grešličky

Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 18:08    Předmět: Citovat

Jo to byla dobrá akce s překvapením Very Happy Jen mě mrzelo že sem nevzal druhou cívku 18khz ktera je právě na drobotě a separace je pak taky někde jinde..Určitě se tam zas někdy ukážem..Docela mě tam překvapil jeden detektor..GM si tam vedla dobře..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: středa 31. prosinec, 2014 20:51    Předmět: Citovat

Mě právě blis překvapil, jak umí i droboť, přitom ta menší cívka, které říkají SEPARAČNÍ má 28 cm, což už bývá u jiných detektorů považováno za cívku hloubkovou. Mrzí mě, že se na blise nedělá právě nějaká menší cívka do bordelu, protože v tom je s tou 11 palcovou ztracený. Viděl jsem nějaké videa se 7 palcovou, ale oficiálně se nikde neprodává, ta by byla gut.
Stalo se mi ale, že jsem s blisem kopal jasný signál v manuálním nastavení a nic jsem nevykopal. Po přepnutí do automatu již byl klid. Nevím, zda se jedná o nějaký druh hot rocks, který dokáže automat zdiskriminovat, ale dost mě to štvalo, protože nakrmen youtubem a tím, do jakých hloubek blis jde, jsem kopal fakt hluboké díry, než mě napadlo přepnout do automatu. Pokud to někomu dělá i jiný detektor, tak budu rád za každý názor, co to mohlo být. Vzpomínám si, že mi to samé vlastně dělala i GM4.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. leden, 2015 21:31    Předmět: Citovat

To co píšeš analog rád dělá a Nexus zrovna..Nevím co to dělá a ještě jsem na to nepřišel..Když jsem detektor znova přeladil tak to přešlo..Ono je dobrý detektor jednou za čas přeladit..Pod kopcem nebo na kopci je to jiný..Nebo je dobrý mu drobek ubrat a né ho tak šponovat..Myslím že to dělají dírý nebo jinak narušená zem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: pátek 02. leden, 2015 15:52    Předmět: Citovat

No já ho nějak zvlášť nešponuju, určitě by šel vyšťavit víc. Dokud nepoznám, jak přesně pracuje, tak žádný detektor nenastavuji na maximum. Ta díra v tom bude určitě hrát svou roli, ale já mám signál ještě před tím, než tu díru vykopu. Nejvíc mě štve, že to asi nejde naposlouchat, jen přepínat z manuálu do auta. Taky jsem zjistil, že ta extrémní hloubka blise je na druhé straně vykoupená ne příliš přesnou diskriminací. Kope se s ním hodně železa. U mého druhého detektoru mi displej krásně ukáže, že se jedná o hluboké železo, ale blis hlásí jasnou barvu i při poměrně vysoké diskriminaci. Po vytažení železa na povrch již blis mlčí a krásně diskriminuje, ale jakmile je železo v zemi, tak žádný rozdíl mezi barvou nevidím Sad
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pátek 02. leden, 2015 21:05    Předmět: Citovat

Už sem moc nepíšu,protože bych se opakoval.Výkon tohoto detektoru ale není nic vyjímečného,svého času jsem testoval 1270 Fíšu(opakovaně různé kusy) a ten dosáhl na groš i ve 45cm.Se svým detektorem chytnu s 20-kou groš ve 38.Samozřejmě to není vždy a za jakékoli situace.Detektory se v kvalitě diskriminace a dosahu nemění už 20let,pokud jsou dobré.Navíc jeden opisuje od druhého,takže se stírá i rozdíl mezi značkami.Co se mění je hlavně kabát a stále rafinovanější lži prodejců.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kofak1



Registrace: 10.4. 2014
Příspěvky: 55
Bydliště: Hradecko

PříspěvekZaslal: pátek 02. leden, 2015 23:14    Předmět: Citovat

Jistě máš pravdu a novinka se vždy dobře prodává a né jednou sem pořídil a hned zas poslal dál protože sem čekal něco jiného od toho uznavaného a všude pochvalovaného detektoru..42 cm na groše je už dost velká hloubka a jen tak nějaký detektor ho nevezme..O tom Fíšoj sem už toho dost slyšel jako snad o zázraku toho času,neměl sem nikdy možnost ho vzít do rukou tak snad někdy..Vždy když si tu pořídí někdo další detektor tak se bere vždy na opravdu totálně proluxovanej flek roky chozenej a čeká se zda něco načuchá..Každá značka je stavěná drobek jinak a každýmu chutná něco jinýho a ten druhej tam zase pohoří.Vždy sem si myslel jooo máám dóobrej detektor tam už nic není a po nákupu třeba jínýho šel jen tak si tam zamávat a ejhle a přímo u díry 100krát mromávanej tak i tak za mokra za sucha..Prostě sem to začal tahat a já nechápal.To aby měl človek doma X detíku a znova a znova se vracel..Nikdo nemá nejlepší detektor a nikdy ho nikdo vlastnit nebude..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
anko



Registrace: 24.8. 2013
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: sobota 03. leden, 2015 8:14    Předmět: Citovat

Na testovačce v Brně jsem byl také. (Trochu jsem vás poškádlil se sloupečkem Ag koleček.) Ty hloubkáče byly fakt dobré,Kofo ty jsi trochu hudral na potřebu častějšího odladění v terénu. Clansmane myslím,že tam byl zrovna tvůj Bliss,pokud ho máš s PPN ,hřivna v 55 nebyl žádný problém ,ale grešliček si moc asi neužiješ. To s tím kopáním prázdných děr zažívám občas také s větší cívkou. Jemný signál na povrchu kopeš a nic. Už jsem zkoušel stáhnout citlivost,blbnul s GB a tresh houby platné. Tak pokud jsem na takové lokalitě přezouvám na cívku pod 30cm a je klid.Je zajímavé,že když je delší dobu sucho tak se to vůbec neprojevuje. Ještě zkusím přikoupit jinou větší cívku a uvidím jestli to bude stejné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: sobota 03. leden, 2015 8:53    Předmět: Citovat

Kofak1 napsal:
Vždy sem si myslel jooo máám dóobrej detektor tam už nic není ... šel jen tak si tam zamávat a ejhle a přímo u díry 100krát mromávanej tak i tak za mokra za sucha..Prostě sem to začal tahat a já nechápal...

Honzo, noumální věc. Nikdy nejdeš stejným směrem, nikdy nemáváš nachlup na stejným místě, se stejným sklonem. Vem si křivku dosahu detektoru, je to skoro jako kužel se zužováním dolů. Takže dejme tomu, že ve 35., 40ti centimetrech jako bys luxoval pásek centimetru, dvou. No a pak stačí, abys opravdu máchnul vo ten cenťák vedle a ... Nebo malilinko jinak naklopíš cívku a opět ta špička kuželu jde jinam... Prostě to ber tak, že nic není totálně proluxovanýho Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO