Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 678 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

SEBEN deep target

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> MD 3009
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
leons



Registrace: 16.11. 2013
Příspěvky: 7
Bydliště: opavsko

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 13:43    Předmět: SEBEN deep target Citovat

Zdravím všechny hledače,nemáte někdo zkušenosti s tímto detektorem,prodává ho jedna německá firma pod touto značkou prý je to MD 3009,cena je lákavá 80 euro, md 3009 byly na svou dobu slušné tak by mne to lákalo zkusit, Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 14:48    Předmět: Citovat

Výborný detechtór a ještě lepší cena. Hned bych si ho koupil, kdybych už neutratil takovou láci za svůj. Tak neváhej a jdi do tohohihihihichachacha Wink Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
leons



Registrace: 16.11. 2013
Příspěvky: 7
Bydliště: opavsko

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 17:56    Předmět: Citovat

jo to chápu mít e-trac tak se směju taky,schodou okolností jsem musel prodat svuj detík,a jelikož mám omezené finance a mehodlám se svého koníčku vzdát tak scháním něco levného ,md 3009 se prodávaly svého času u nás ,a recenze tak špatné nebyly,myslím že koupit nové md 3009 za 2000 se zárukou není tak špatné,pořád lepší než vellmany a macleany apod,na německých forech ho celkem chválí na rozdíl od sebenu extreme což je druhý detektor který firma nabízí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 18:53    Předmět: Citovat

Tak já si s tebe legraci dělat nebudu ikdyž už sem zakotvil u Tejóna...

Můj názor na MD 3009...můj první detektor a ikdyž v té době to bral každý jako Čínu tak on uměl...uměl krásně najít knoflíky,přezky atd ale i krásně bral tenounké stříbrňáčky...hloubka mincí...max10 až 15cm,možná něco většího i víc...a co nejvíc na něm bylo supr a to ani Tejón nestíhá bylo tlačítko dohledávání(nevím jak se tomu přesně říká) prostě kde ta věc byla tam to přesně píplo,to ťejón většinou ukazuje vedle nebo mi to sním tak nejde,a na dohledávání a taky abys nekopal maxi díry je to dost důležitá věc a na MDéčku funguje opravdu super...

Jenže jako každý kdo má něco prvního tak ho trošku žere jestli ty značkové a dražší detektory neumí přece jen víc a tak sem šel do Fischera 1225 X a to byla chyba...stříbrňáky skoro neviděl(musel bych chodit na minimální diskriminaci) a celkově žádná sláva...

A tak sem si později našetřil na Tejńa a dál už aspoň u mě nemá cenu jít...kromě váhy mu nemám co vytknout...je to Tesoro špička...

Takže za mne...do MDéčka za 2 tisíce neváhej...a až budeš mít zase na dražší tak vyměníš... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
leons



Registrace: 16.11. 2013
Příspěvky: 7
Bydliště: opavsko

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 19:38    Předmět: Citovat

ja zjistil až když jsem detík prodal,že už jsem postižen detektorozou Smile jedu autem a pořád koukám kde je nějaké pole nebo pěknej lesík ,musím honem něco koupit a hurá na pole Smile Tesoro je supr taky o nějakém do budoucna uvažuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 20:22    Předmět: Citovat

leons napsal:
ja zjistil až když jsem detík prodal,že už jsem postižen detektorozou Smile jedu autem a pořád koukám kde je nějaké pole nebo pěknej lesík ,musím honem něco koupit a hurá na pole Smile Tesoro je supr taky o nějakém do budoucna uvažuju


Projížděj inzeráty. Občas se objeví nějaký ten žluťák za hubičku.... Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 05. duben, 2015 20:25    Předmět: Citovat

No pokud bys nechtěl přehnaně investovat tak Silvr ti udělá službu skoro jako Tejón,možná nejde tak hluboko ale stříbrňáky a rozlišovat kovy umí špičkově,sám sem se o tom přesvědčil když sním hledal kámoš...

Ale jinak,to Mdéčko nebude propadák...že to nemá tisíc funkcí a spešl diskriminaci jako drahé stroje neřeš...holt vykopeš trochu víc alobalů atd ale najít opravdu umí...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pondělí 06. duben, 2015 11:06    Předmět: Citovat

leons napsal:
...schodou okolností jsem musel prodat svuj detík,a jelikož mám omezené finance a mehodlám se svého koníčku vzdát tak scháním něco levného...

Nevím, co by mě donutilo prodat detík. Jasně, může se člověk dostat do průseru s financema a pak je to hned. Ale i tak bych potom nešel do takovejch rádoby detíků. To si raději tohoto koníčka odepřu na malinko delší, či kratší dobu, podle příjmů, a snažil bych se našetřit na něco lepšího a s klidem, co s klidem, s určitostí by to bylo z druhý ruky. Mrkni na inzoše, daj se pořídit relativně dobré detíky za velice zajímavé ceny. Každej detík, kterej teď koupíš za pár korun, tě připraví o čas i finance na došetření na lepší...

p.s. a píšeme shodou, nikoliv schodou muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> MD 3009 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO