Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 474 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Majitelé M6-ky, přihlaste se
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
minkovicak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 5.5. 2006
Příspěvky: 168
Bydliště: Minkwitz

PříspěvekZaslal: pondělí 01. prosinec, 2008 12:37    Předmět: Citovat

robins napsal:
ninja-nagato napsal:
no nechci nic rikat, ale prave jsem objevil, ze White´s Prizm V ma pouze 1,13kg a zo toho vypliva jedine, co?

podle mych vypoctu, M6 važící 1,89 kg (uvadi primo vyrobce, takze pozor, nenechte se zmact falesnymi udaji v CR 1,8kg) a Prizm V vazici 1,13kg je rozdil ve vaze 0,76 kg. A ted pozor, dokazete si vubec predstavit, kolik soucastek na vic to musi byt v eletkronice? je to neuveritelny, podle me nadupanej jako krava oproti Prizm V. Pochybuju ze daj na lepsi model tezsi material do trubek apod. Je sice pravda, ze M6 je o 3 palce delsi, ale 7,62 cm dlouha duralova trubka temer nic nevazi. Skoda, carbonu ze je porad tak drahej.. to by teda chtelo, tunning 100%. Asi rezu moji carbon sedlovku na kole a nastavuji misto tyce na detiku Very Happy


Laughing Laughing Laughing tak teď jsi mě docela pobavil Very Happy jestli chceš hodnotit výkon detektoru podle váhy tak si určitě kup minelab advantage ten váží skoro 2,5 Kg jinak váhový rozdíl mezi Prizm a M6 je určitě daný hlavně konstrukcí.M6 má celou horní část detektor kromě displeje kompletně vyrobenou z leteckého hliníku a i baterie udělají své zatímco prizm nemá žádnou schránku pod loketní opěrkou a nejspíše je z větší části vyroben z plastu.


Musím se zastat té mé mašinky Advantage chybí do 2,5 kg nějakejch 400g teda té mojí která je osazena 10" cívkou ale jak píšeš u M6 je ta váha udělaná tím oplechováním toho boxu u Prizmu na celým detektoru moc kovu nenajdeš
_________________
Fischer F75 LTD
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 01. prosinec, 2008 12:54    Předmět: Citovat

ee, prizm je stejně kovovej jako M6. To znamená, spodní díl s cívkou plast, horní díl od zámku nahoru kov. Cívka je stejná BM950 tuším.
M6 má prostě navíc tu lakovanou plechovku pod opěrkou se vším co do ní patří. Což odpovídá váhovému rozdílu.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pondělí 01. prosinec, 2008 14:50    Předmět: Citovat

minkovicak napsal:
robins napsal:
ninja-nagato napsal:
no nechci nic rikat, ale prave jsem objevil, ze White´s Prizm V ma pouze 1,13kg a zo toho vypliva jedine, co?

podle mych vypoctu, M6 važící 1,89 kg (uvadi primo vyrobce, takze pozor, nenechte se zmact falesnymi udaji v CR 1,8kg) a Prizm V vazici 1,13kg je rozdil ve vaze 0,76 kg. A ted pozor, dokazete si vubec predstavit, kolik soucastek na vic to musi byt v eletkronice? je to neuveritelny, podle me nadupanej jako krava oproti Prizm V. Pochybuju ze daj na lepsi model tezsi material do trubek apod. Je sice pravda, ze M6 je o 3 palce delsi, ale 7,62 cm dlouha duralova trubka temer nic nevazi. Skoda, carbonu ze je porad tak drahej.. to by teda chtelo, tunning 100%. Asi rezu moji carbon sedlovku na kole a nastavuji misto tyce na detiku Very Happy


Laughing Laughing Laughing tak teď jsi mě docela pobavil Very Happy jestli chceš hodnotit výkon detektoru podle váhy tak si určitě kup minelab advantage ten váží skoro 2,5 Kg jinak váhový rozdíl mezi Prizm a M6 je určitě daný hlavně konstrukcí.M6 má celou horní část detektor kromě displeje kompletně vyrobenou z leteckého hliníku a i baterie udělají své zatímco prizm nemá žádnou schránku pod loketní opěrkou a nejspíše je z větší části vyroben z plastu.


Musím se zastat té mé mašinky Advantage chybí do 2,5 kg nějakejch 400g teda té mojí která je osazena 10" cívkou ale jak píšeš u M6 je ta váha udělaná tím oplechováním toho boxu u Prizmu na celým detektoru moc kovu nenajdeš


Tak to jsem se trošku sekl ale těžký advantage je.Ale nemyslel jsem to nijak ve zlém proti advantage,protože kdybych si chtěl koupit analog jeden z hlavních kandidátů by byl právě advantage.Kdo ví,možná mi jednou bude říkat pane Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 24. prosinec, 2008 21:48    Předmět: Citovat

Já mám m6 druhý rok a měnit nehodlám,než novej detík tak bych uvažoval o nové sondě která zvedne výkon detíku zas o třídu vejš ,ale vzhledem k tomu že orig cívka je dle mne velmi univerzální tak to snad vzhledem k poměru cena-výkon ani nemá cenu.
Nevzpomenu ted na název té sondy,ale na trh přišla letos a kámoš z rakouska mi ji velice chválil - prý přidá 20% a přitom bere i parádně drobotinu - jestli jste ji někdo zkoušel osobně tak napište.
Na čediči jsem hledal a hledat se dalo (hledal jsem na čedičové desce) samozřejmě že tu nehovořím o hloubkách atd. ale o tom že detík fungoval což neplatí u všech značek.
Pod spodek hluboké orby se stejně nikdo pořádně nedostane tak bych se spíš zaměřil na kvalitu zpracování a jednoduchost ovládání což má M6 velmi slušné. Na nějakém cm více či méně zas tolik nesejde,to je jen především pro pocit.
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 25. prosinec, 2008 1:23    Předmět: Citovat

Letos se začala prodávat 10" DD "D2" o jiné nevím,tedy co se týká orig.Whitese.Mám jí jen krátce a byl jsem s ní venku jen jednou,na komkačku na vzduchu byla lepší kolem 4 cm u dfx, k pořádnému měření jsem se zatím ještě nedostal...
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 23. únor, 2009 18:39    Předmět: Citovat

Tak až ji pořádně prozkoušíš dej vědět !
Návrat nahoru
kofa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.4. 2006
Příspěvky: 751
Bydliště: Podhůří Krkonoš (téměř Krakonošovo)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 26. únor, 2009 12:32    Předmět: Citovat

Měl jsem ji na dfx,kde je velká škála nastavení a mám tam asi tři lepší programy s kterýma chodím a které pracují se základní cívkou 9.5" dobře. Jenže s novou 10"DD ty lepší programy jsou hodně nestabilní a musel bych je předělávat,což je na hodně hodin v terénu s testováním a to vzdávám,alespon prozatím...Na sockorunu na vzduchu je DD o dobré 4cm lepší a má stabilní číslo i na hranici signálu i u nejmenších drobotin,je citlivější,krapet horší v separaci,má samozdřejmě lepší záběr ale hlavně je lehčí než základní a je to znát.Takže já sem se nakonec rozhodnul zustat u základní 9.5" cívky a 10DD jsem dal bráchovy k M6,tam to nemá chybu,"bere to boty" a má lehčí ručku.
_________________
Nokta Fors Gold Dedektör + Mars Discovery 12\"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Nagato



Registrace: 23.8. 2015
Příspěvky: 12
Bydliště: Volyně

PříspěvekZaslal: pátek 04. září, 2015 11:59    Předmět: Citovat

Tak jsem zkoušel na mou M6 transmitter a nic... bohužel jen nekvalitní praskavý slabý zvuk + šum. Pokus to byl Very Happy Na TV to ale fungovalo normálně.. škoda, že tomu whites tak naložil do toho audio výstupu. njn.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> White's Matrix M6 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strana 13 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO