Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 622 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

nákup nového detíku
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hightower



Registrace: 9.10. 2015
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pondělí 26. říjen, 2015 22:56    Předmět: nákup nového detíku Citovat

Zdravím všechny hledače a rád bych nějakou tu radu. Začínám a nic moc o tom nevím tím pádem nevím co si koupit. Určitě bych rád nějaký universal nechci hledat např. pouze mince. Poraďte co si koupit? předem díky za jakoukoliv radu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 3:43    Předmět: Citovat

Tak to máš před sebou těžkou volbu. Na trhu je toho moc a všechno na běžné hledání jsou v podstatě univerzální detektory. Čistě na mince není nic a kdo ti někdy něco podobného řekl tak tě tahal za fusekli.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 7:18    Předmět: Citovat

Záleží na tom, kolik chceš investovat. Když si přečteš tohle vlákno, máš tu diskuzi o detektorech do 6000, 10000, 20000, stačí si to přečíst. Wink
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 7:27    Předmět: Citovat

Myslím že obecná rada je asi ta že koupit na začátek něco kolem 5-10 tisíc,spíše jednodušší analog kde bude automat zem,diskriminace a čudlík pro zapnutí.U vyšších řad a dražších je samozřejmě spoustu dalších hejblátek které když už nějaký ten rok hledáš využiješ a hlavně jednodušeji už pochopíš,ale pro tebe zbytečné...ty potřebuješ zkusit nějaký měsíc běhat s něčím jako je silvr od Tesora,Golden mask,LP Zero atd.Když tě to chytne,tak holt prodáš o nějaké dva tři tisíce levněji což není žádná hrůza,u těchhle detíků ta cena neklesá tak rychle jako u těch dražších a koupíš strojovnu kolem 15 až 20 tis,majetnější samozřejmě míří výš Wink Já takhle dospěl k Tejónu,už sním hledám několik roků a myslím že v analozích nemám se už kam posunout,nanejvýš vyměnit lepší cívku a pod. Ikdyž člověk nikdy neví,časem se může oběvit nový mnohem lepší analog Wink

Jo,a klidně bych vzal i použitý,nebál bych se toho...koupíš něco za 5 litrů...nebude tě to bavit,šup a za 4 ho prodáš a nemrzí tě to Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 7:52    Předmět: Citovat

Za mne je na začátek dobré LP ZERO je ve dvou variantách podle sond 9" nebo 12" Je to analog , je rychlej má tónovku , železo bručí barva píská a má nabíjecí blok a nabíječku. Ideální pro začátek a když tě to nebude bavit tak se dá prodat..
http://detektory.habanov.cz/detektory-golden-mask/154-detektor-kovulp-zero-23.html
http://detektory.habanov.cz/detektory-golden-mask/155-detektor-kovulp-zero-30.html
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hightower



Registrace: 9.10. 2015
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 20:42    Předmět: Citovat

díky za nějaké to info. Můj kamarád už docela dlouho chodí s detíkem a má F75 od fishera a že je sním spokojený doporučil mi pak ještě XP deus nikde jsem se o zkušenostech nebo tak nedočetl něco málo jsem našel ale nic z čeho bych měl být chytřejší. Z toho všeho vím že s ním asi chybu neudělám jen ta cena je vyšší
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 20:53    Předmět: Citovat

Vše je prachách. U detíků to platí taky. Víc peněz = víc muziky (nálezů) Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 21:00    Předmět: Citovat

Ne vždy, bohužel, je to pravda. Každopádně dát na radu dobrého známého může být krok správným směrem.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 27. říjen, 2015 21:36    Předmět: Citovat

Za mne - F75 je velice dobrá volba. Téměř za poloviční prašule od Djůse 😃 a řekl bych, že jsou rovnocenní partneři Wink
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hightower



Registrace: 9.10. 2015
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: středa 28. říjen, 2015 20:40    Předmět: Citovat

ta F75 se mi líbila. teď se dá koupit F75 ltd cena někde kolem 28 000,-kč u xp deus když nebudu chtít s řídící jednotkou ale zatím pouze XP deus v3,2 WS4 set se sluchátkama za 22 150,-kč až třeba později si ji mohu dokoupit. tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. říjen, 2015 8:04    Předmět: Citovat

Nejsem si jistej, ale Deus bez jednotky? Prej to noumálně chodí, akorát si radši zjisti, kolik toho dokážeš nastavit. Aby to pak nebyl pouze ňákej základ, pak se výhody tohoto detíku docela snižují...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. říjen, 2015 8:08    Předmět: Citovat

Teda chlapče čumím,na to že začínáš a vlastně nevíš jak tě to sebere když třeba několik měsíců neli roků budeš nosit z hledání skoro hovno tak míříš finančně vysoko Smile

Vím že tu mnozí většinou radí ať si nováček koupí hned něco pořádného a drahého,ale já ten názor nezastávám...

Vycházím ze svých zkušeností,z toho když sem asi před desíti roky začínal tak jsme měli MDéčko a silvra od Tesora,pole i lokality bývaly ještě dajné a myslím si že jsme nacházeli to co by sme dali i s těmi drahými přístroji...ale poslední roky kdy hledá už tolik lidí ani s Tejónem kterého spousta lidí opěvuje tak už to není žádná sláva,předposlední hledání na polích okolo Olomouce-nádherná povláčená pole,celodenní hledání-výsledek? 2 měďáky a jedna kulka Rolling Eyes A takhle bych mohl pokračovat...ono si to chce opravdu vyzkoušet s něčím co střelím případně o tisíc dva levněji protože to každý nemusí unést a spoustu lidí to od hledání odradí...

Ale jen můj názor... Wink Pokud peníze neřešíš tak ber i drahý... Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hightower



Registrace: 9.10. 2015
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. říjen, 2015 20:43    Předmět: Citovat

no že bych peníze neřešil to se říct nedá ale peníze na detík za cca 20000,-kč mám samozřejmě když bude za míň jen lepší. Spíš chci něco aby to k něčemu bylo tím chci říct, že radši nějaké peníze přidám a koupím něco kloudného než abych zaplakal nad tím, že jsem za "pár kaček" koupil detík, který není nic moc. Nevím je to jen můj názor jestli je dobrý tak to taky nevím Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 30. říjen, 2015 10:32    Předmět: Citovat

Jo to je v pohodě,chápu tě Smile

Ono je hlavní si ujasnit jedinou věc....chci jen s knoflíkama nebo i s displejem,a od toho odvíjet výběr.Jinak vidím rozdíl pak už jen ty do desíti tisíc ne že by byly nějak horší než ty drahé,spíš možná berou o nějaký ten centimetr míň hlouběji než jejich dražší bratříčkové Wink
A z těch nejznámějších značek většina v cenách 15-20 tisíc jsou na podobné špičkové úrovni....ale taky jen můj názor,třeba se mýlím Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: pátek 30. říjen, 2015 22:35    Předmět: Citovat

XP Deus V3.2 CZ RC 28 cm 2D nebo Fisher F75 LTD V2.0 Wink
levnější varianta Fisher F44 Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
garos



Registrace: 3.2. 2008
Příspěvky: 74
Bydliště: morava

PříspěvekZaslal: sobota 31. říjen, 2015 19:48    Předmět: Citovat

mozna mrknout na inzeci treba,znam par lidi co koupilo novej detik a prestalo je to bavit za cas Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hightower



Registrace: 9.10. 2015
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: neděle 01. listopad, 2015 20:58    Předmět: Citovat

na inzerci jsem se díval co se týče deuse a f75 tak jsem toho moc nenašel. A za tu cenu co to nabízeli tak si ho radši koupím novej protože ho můžu koupit bez daně.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
hightower



Registrace: 9.10. 2015
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: neděle 01. listopad, 2015 21:02    Předmět: Citovat

scorpion napsal:
XP Deus V3.2 CZ RC 28 cm 2D nebo Fisher F75 LTD V2.0 Wink
levnější varianta Fisher F44 Cool Wink


Chci se zeptat proč 28 cm 2D a ne ten s 22,5 2D?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: neděle 01. listopad, 2015 21:03    Předmět: Citovat

hightower napsal:
scorpion napsal:
XP Deus V3.2 CZ RC 28 cm 2D nebo Fisher F75 LTD V2.0 Wink
levnější varianta Fisher F44 Cool Wink


Chci se zeptat proč 28 cm 2D a ne ten s 22,5 2D?


Větší pokrytí, trošku větší hloubkový dosah.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Jendacz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.4. 2008
Příspěvky: 160
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 01. listopad, 2015 22:23    Předmět: Citovat

Je pravda, že pokrytí je větší, ale dosah si myslím, že bude stejný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO