Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 653 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: sobota 09. květen, 2009 19:01    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
Jak jistě víte chodím louky. Nastavení detíku měním co 15 minut, abych zjistil,jak se co chová. Citlivost dávám co nejvýš,ale když je to filharmnie tak snižuju ale na max 25. Odlazení země se pohybuje 20 až 28 na 45 až 50 se dostanu jednou za hledání. Odlazuju zem tak co 20 metrů. Chodím pořád v allmetalu. A tonově to měním taky co deset minut a to 2,3 i 4 ton ale nejvíc v 2tonu. Rychlost pohybu cívkou je asi tak jeden kmit (120cm) za sekudu, když zkouším místo tak malé kmity( 20cm)5 za vteřinu. Frekvence na nule .


Kurňa ty to nastavení střídáš jak ženský Very Happy ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: neděle 10. květen, 2009 19:22    Předmět: Citovat

Zkouším kde to má být nstavené,aby mi to furt nehrálo. Mineralizaci země mám pořád kolem dvacítky a max jedenkrát, tak jako dneska v lese , naladím na 50 jak psal Cortes, že v tom chodí furt ,ať použiju auto nebo manuál. Deska jsem na konci šňupačky dal citlivost na 15 a to se mě to ozývalo jak s F2 čistý ton a tam jen kde něco bylo, ale myslím si, že to mělo na tu 16 i stejný dosah jak ta F2. V tom lese je to naprd, krásný stabilní ton ( 2ton) ID 38 hloubka 15 čísel ,v allmetal. Kopu furt stabilní číslo šrapner obalený rzí délka 2cm průměr 1 cm. No paráda.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cybernetic



Registrace: 17.1. 2008
Příspěvky: 68

PříspěvekZaslal: neděle 10. květen, 2009 19:26    Předmět: Citovat

uz som bol rozhodnuty ,ze kupim dalsi detek X terru 70,ako citam,tak lepsie napocuvany analog advantage ako nova X terra Smile
_________________
tu už nič nie je
Minelab Musketeer Advantage PRO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: neděle 10. květen, 2009 19:35    Předmět: Citovat

Nikoho neodrazuju, je naprosto možné, že jsem kretén co mu to nejde nebo je něco s detíkem. Prostě každý kus jiný ( jak majitel tak stroj). Shocked Laughing Surprised
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 11. květen, 2009 8:25    Předmět: Citovat

drobeki napsal:
Nikoho neodrazuju, je naprosto možné, že jsem kretén co mu to nejde nebo je něco s detíkem. Prostě každý kus jiný ( jak majitel tak stroj). Shocked Laughing Surprised

Nejlépe někoho požádat se stejným strojkem a vyzkoušet ten jeho, srovnávat, testovat, ladit a gómat... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 11. květen, 2009 19:04    Předmět: Citovat

Budu muset něco podniknout, nevim, zkouknu co se dá a budu se muset s někým domluvit. Možná, že jsem vemeno a neumím to nastavit.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: středa 13. květen, 2009 9:43    Předmět: Citovat

Zkus taky sundat kryt z cívky a podívat se jestli pod ním nemáš nějaký železný bordel. Jinak já po zapnutí detíku najdu místo bez signálu, nastavím auto noise cancel, pak auto ground balance a jde se na to. Chodím v allmetalu, 4 tóny, citlivost tak na 27-29 a žádný valný prozvuky neregistruji. Parametry nastavení mením pouze když přecházím (louka - les -pole). Idea Jediný prozvuky a falešný tóny mi to háže, když jdu poblíž elektrickýho ohradníku Confused , jinak stabilita.
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: středa 13. květen, 2009 18:22    Předmět: Citovat

Krytku jsem měl dole to bylo první co mě napadlo,že je tam voda s bordelem a nebo bordel(kovy). Pak jsem zkoušel konektor, pokud s ním zakývu tak to píská, ale taky to není ono. Když jdu a "zametám" je hlučno ,ale při pohybu ve vzduch je klid. A to mě sere. _Takže něco je blbě v nastavení. Ještě zítra zkusím druhou cívku.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. květen, 2009 10:18    Předmět: Citovat

Tak pracuje Terra 70:
http://www.youtube.com/watch?v=0voDjGtdqvE
http://www.youtube.com/watch?v=rJn1llP7w00
http://www.youtube.com/watch?v=XpshPqUYMYc
http://www.youtube.com/watch?v=SO52qHDOQtw
http://www.youtube.com/watch?v=QG4blzcS7SY
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. květen, 2009 18:03    Předmět: Citovat

Ty videa jsou sice fajn, ale moc mi nepomohly. Ten šulin, co tam mával po zahradě, tak tomu jsem prd rozuměl, takže jestli šlo o nálezy nebo prozvuky jsem se stejně nedozvěděl.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. květen, 2009 18:09    Předmět: Citovat

Včera jsem hledal na zahradě od tetky náušnici, udajně z Ag, typ pirsing, umělá porla a v ní asi 7 mm drátek z Ag. Druhá, co se neztratila ,hlásila ID 22 , Čtyřikrát tam a zpět, signál 22, dohledání ručním pinpointrem. A byla na světě. Odlazení země 45 což mě překvapilo.
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: čtvrtek 14. květen, 2009 20:22    Předmět: Citovat

No Terru 70 jsem měl a chovala se klidně, i když jsem jí vyšťavil na maximum tak moc prozvuku nebylo, jak píše kaprál někoho najdi s Terrou a porovnej detiky. Cool Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
drobeki
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.7. 2008
Příspěvky: 723
Bydliště: Pepinovice

PříspěvekZaslal: pondělí 08. červen, 2009 21:22    Předmět: Citovat

Tak jsem se konečně s tou " mrchou" doladil. Včera jsem šel šňuptat nasraný, jak havíř (asi budu muset opět změnit paní domácí) a konečně jsem se asi po měsíci domluvil s tím detektorem. Už mě chápe. Laughing Shocked Laughing
_________________
My nemáme peníze, my jsme delegace!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
MarekFox1
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.10. 2007
Příspěvky: 238
Bydliště: Českobudějovicko

PříspěvekZaslal: pátek 18. prosinec, 2009 8:17    Předmět: Citovat

Zdar X-Terráci, jak jste na tom v zimě? Kdo z vás majitelů chodí hledat třeba v mrazu -6 st. C ? Taky jsem párkrát chodil, ale většinou tak do -4 st. Jelikož nemám již detík v záruce, tak zvažuji jestli mám v zimě chodit nebo ne. Upozornění na praskání plastů a kondenzaci vlhkosti při změně teplot sem nepište, jde mi o to jak na tom jsou ostatní X-Terráci a jestli je čeho se bát, nebo svoje stroje "nešetříte" ani v zimě. Berte to jako takovou malou anketu. Díky Marek.
_________________
Equinox 800, ACE 250 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: pátek 18. prosinec, 2009 15:38    Předmět: Citovat

Terku nešetřím ani v zimě ani v deštíku,když je chut ,jde se.Jinak očka mi lonské zimy neprdly,bohužel až letos v létě a to pouze na DD velké sondě.Jinak jako opravdového nezmara beru v zimě bráchu,ten veme vaták a brouzdá po polích a lukách neohroženě s regulérmím krumpáčem přes rameno.Tomu říkám nadšení.To já se radši stáhnu do lesů a vyčkávám oblevy.Jinak i přes velice pravidelné užívání slivovice a piva mně zápal plic dohnal na celý minulý týden do nemocnice a začíná mi docházet ,že už mi není dvacet a bude se to chtít trochu šetřit.Nějak si to nechci připouštět a snažím se využívat čas na 100%.Ale už ted mám po čtrnácti dnech slušnou depku s nehledání.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mexican
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.12. 2008
Příspěvky: 603
Bydliště: 15km west od Č.B.- L.P.1971

PříspěvekZaslal: pátek 18. prosinec, 2009 15:48    Předmět: Citovat

Proběhla tady někde diskuze na téma výkon cívky a její prohřátí po několika minutách provozu.Nikdy jsem nad tím nešpekuloval a byl by zajímavý nějaký testik dosahů v +10 a třeba nějakej stupínek pod nulou.Byl jsem na noční na louce s bratrem též Terrákem asi před měsícem,on zákl. koncentrika,já velká DD,byl mrazejk,moje cívka bílá a namrzlá jako vánoce v rusku a jeho základ jen vlhký,tak jsme si to vysvětlily menší cívkou a že se snáž prohřeje,používáme oba dobíjecí.ale tu noc jsem si ag kolečko a robotní známku kopnul já i když cívka vypadala jako rampouch.Odezvy byly i tak pěkné.
_________________
Každý den není posvícení
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 18. prosinec, 2009 23:05    Předmět: Citovat

Já mohu za sebe říci, že moje první hledáni s Terrou před dvěma lety za mrazu bylo problematické. Někde to tu je. Ten můj článek.
Od té doby uběhla nějaká voda a já jsem znovu vyšel s Terrou do terénu i za mrazu. Wink Naposledy minulý týden.
Dalo se to! Wink
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: úterý 03. listopad, 2015 20:25    Předmět: Citovat

Koukám, že ten pposlední příspěvek už pokryty pavučiny. Přidám letní zkušenost.
V těch letošních vedrech jsem jednou zašel do lesa . Po pár hodinách se nedalo s detektorem hledat. Při každém mávnutí hlásil barvu. Nic nepomohlo. Tak jsem myslel, že je kaput cívka. Příště jsem vzal jinou a znovu stejný problém. Takže vedro mé Terce nesvědčí.
_________________
Minelab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18
Strana 18 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO