Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 530 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

sx 3300 profi
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 23. únor, 2008 9:19    Předmět: sx 3300 profi Citovat

zdravym vsechny hledace a dobrodruzy chtel jsem se zeptat jestli nekdo zvs nema detektor sx 3300 profi ajak jste snim spokojeni Laughing
Návrat nahoru
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 6:11    Předmět: Detektor kovu SX 3300 Citovat

Zdravím pane Anonymní ,tak jsem se specielně kvůli Vašemu příspěvku zde do fora registroval a přihlásil abych s Vámi navázal spojení ve smyslu dotazu zda se Vám třebas mimo fora kde vidím že jste bohužel neobdržel odpověd na Váš dotaz nezjistil něco více kolem Vámi zminovaného detektoru kovu sx3300 který si právě chci rovněž pořídit.
Uvítám jakoukoliv bližší informaci možná že jste si ho už dokonce mezitím rovněž pořídil tak se podělit o Vaše nabyté zkušenosti,zda opravdu dokáže zjistit přítomnost kovu v hloubce 70 cm jak uvádí návod.


Naposledy upravil salora dne pátek 04. březen, 2016 9:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 9:05    Předmět: Citovat

Cela tahle "komunikace" smrdi Wink
_________________
https://radioparadise.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 9:19    Předmět: Citovat

hm proč myslíš že smrdí,moc jsem to nepochopil co tím myslíš abych pravdu řekl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 10:00    Předmět: Citovat

Intuice Wink
_________________
https://radioparadise.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 10:06    Předmět: Citovat

Hihi. A voba jak jeden bez hrubek a chyb Laughing Laughing
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
senavlk



Registrace: 20.7. 2015
Příspěvky: 38
Bydliště: Smecno

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 11:12    Předmět: Citovat

Very Happy Very Happy Jo jo to bude masina Laughing
_________________
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Spectra V3i+SEF 30X25 W-MX5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 11:12    Předmět: Citovat

No nic ve zlém /To:krokodill/ ale očekával bych tu spíše nějakou věcnou odpověd či debatu než jakési střílení bezhlavých narážek a moralizování češtiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
senavlk



Registrace: 20.7. 2015
Příspěvky: 38
Bydliště: Smecno

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 11:18    Předmět: Citovat

Volskou podkovu a sud to snad da v 70.Ale nechces spis hledat neco jineho Wink
_________________
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Spectra V3i+SEF 30X25 W-MX5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 12:37    Předmět: Citovat

salora napsal:
No nic ve zlém /To:krokodill/ ale očekával bych tu spíše nějakou věcnou odpověd či debatu než jakési střílení bezhlavých narážek a moralizování češtiny.

Ok, tady máš věcnou odpověď: detektor na dvě věci - na nic a na ho.vno Wink
Stačí?
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 12:47    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
salora napsal:
No nic ve zlém /To:krokodill/ ale očekával bych tu spíše nějakou věcnou odpověd či debatu než jakési střílení bezhlavých narážek a moralizování češtiny.

Ok, tady máš věcnou odpověď: detektor na dvě věci - na nic a na ho.vno Wink
Stačí?


No tohle už je lepší,nicméně by mě docela zajímalo jak jsi na to přišel když se tu tento model v republice vůbec nedováží a neprodává,četl jsi snad o tom nějakou recenzi apod. Pokud ano uvítám ji v podobě přeposlaného linku ano asi máš za 200 000 pakje to proti tomu možná nic moc ale pokud se uvádní v popisu návodu že dokáže najít kov v hloubce až 70 cm tak je to pro mě jako začínajícího amatéra pro zábavu víc jak dostačující ,byl u mě jeden kolega co za to daol kolem 4 litrů ale našlo mu to víčko od piva tak max. 10-15 cm pod zemí,a když jsem položil zlatý prsten na zem tak to skoro nezaznělo.Tady ten aspon podle PDF návodu rozpozná zlato od stříbra a zbytku kovu čili očekávám že to je už trochu lepší stroj,ostatně pokud by tomu tak nebylo omlátili by jim to brzy o hlavu potenciální kupci za klamání a zavádějící informace je na tom napsané profi samosebou že si nemyslím profi v tom pravém slova smyslu ale přece jen takový možná střed.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KenTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 563

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 13:12    Předmět: Citovat

Tady je zkušenost jednoho poláka, co lituje, že to koupil:

http://www.exploracja.cyberdusk.pl/phpbb2/viewtopic.php?t=8514
_________________
Moudrost nás neustále dohání, já jsem ale rychlejší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 13:12    Předmět: Citovat

Věcné debaty se asi nedočkáš, páč s ním tady nikdo, doufám, nehledá. Very Happy
Díval jsem se že stojí cca 100 éček. Servis u nás není, jak se posere tak pak ho asi hodit do kopřiv. Ale je to tvoje volba, já bych ho nechtěl ani zadarmo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 14:30    Předmět: Citovat

Nazdory zkušenstí které tu chlapi nepochybně máte si myslím že to jsou dost ostrá a kritické vyjádření k něčemu co neznáte a neměli jste v ruce.Ano vím že papír snese hodně ale jde o to zda se tu neporovnává kočka s myší,já nejsem žádný profík za které se vydáváte ale na druhou stranu tvrdit že bys to nechtěl ani zadarmo už jde trochu za hranu myšlenek.Kdyby to bylo zas až tak špatné tak by se to asi neprodávalo protože odbyt dělá kvalitu výrobku a pro mě jako začátečníka si myslím naopak až moc dobré je to pohled názoru.
Tak jsem si přečetl ten link od toho poláka ale nemohu se zbavit dojmu on defakto potvrdil tu hloubku 70cm ale chtěl by více a to jen do 400Zl což je nyní asi 2400,-Kč což je méně než ten o kterém se tu bavíme,připomíná mě to jako když někdo chce za cenu trabanta medoura takže jeho výpověd mě moc nepřesvědčila .A navíc mě tu jako nováčka trochu chybí až na malé vyjímky/oproti jiným forům/jakási ta stálá vizitka co člen fora vlastní,jakoby se tím ani chlubit někteří tady nechtěli ale spíše jen kritizovali to druhé tod jen můj dojem.
Poslal bych tu ten návod v PDF kde jsou parametry ale nedá se tu poslat příloha takže smůla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 16:01    Předmět: Citovat

Tady se holt nechlubime Smile

A propagaci hrackoidnich predmetu, kterou to na zacatku zavanelo, moc nepapame...

Jinak jiz bylo napsano vyse... Na hledani sudu zlata v 70cm staci skoro cokoliv a nekomu i dreveny proutek nebo podobne kouzelne hulky Smile
_________________
https://radioparadise.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 16:35    Předmět: Citovat

Hm no nemáš tak zcela úplně pravdu že se tu nechlubíte jsou tu i někteří co s tím nedelají tajnost taky nechápu proč by dělali,no jinak ani s tím sudem zlata že ti najde v 70 cm cokoliv nesouhlasím a to už z vlastní zkušenosti,pozval jsem si loni z Jara jednoho čípka /důchodce/co to má jako koníčka co jsem ho pozval aby mě zkusil pohledat tu okurkovou sklenku zlata po židovi než ho stačili poslat do konc. ale nenašel nic kromě tedy nějaké té sponky či starší mince asi jen 10-20 cm pod zemí.A když jsem mu položil na zem zlatý prsten tak mu to nepískolo skoro vůbec zdúvodnil to tím že prý to musím být v zemi tak nevím.Jinak se ale chlubil že to není až tak levná hračka co si poříil takže nevím co si myslet ,docela rozporuhodné informace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
senavlk



Registrace: 20.7. 2015
Příspěvky: 38
Bydliště: Smecno

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 16:56    Předmět: Citovat

No jestli pan hleda stylem zapni a jdi tak verim.Co je pro nej zrovna nejlevnejsi tezko rict.Hlavne nechapu proc tu resis nakej kram kterej nikdo nezna.Kdyz je na trhu u nas takovej vyber Confused
_________________
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Spectra V3i+SEF 30X25 W-MX5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1298

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 17:50    Předmět: Citovat

Ne, vážně. Budem všichni určitě rádi, když si ho koupíš a po pár letech intenzivního hledání sem hodíš nějakou recenzi.

Jen nevím proč je tam to slovo profi.
Jako třeba pro filozofy, nebo pro filuty. pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 18:18    Předmět: Citovat

To:senavlk podle těch zařízení co máš usuzuji že jsou nepochybně profi a lepší než ten o čem se tu píše to se rozumí taky ale na druhou stranu jsi za to nedal 4 litry ale nejmín 20-30 což se někde projevit musí tomu taky rozumím ale nerozumím proč mě s tebou srovnáváš ,já tu přece psal že jsem začátečník a amatér ,chtěl jsem to vyzkoušet ale dejme tomu tak se na to vykašlu,právě mi psal na skypu jeden kolega z německa že mě půjčí a pošle po kolegovi nějaký drahý profi stroj měřící snad do hlouby 1,5-2 m tak už spokojen?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 04. březen, 2016 18:50    Předmět: Citovat

Nechápu chlapi že tu na něj vůbec reagujete...jeho styl psaní a vůbec otázka...proč tu vůbec píše? mi připadá jak pětileté děcko nebo totální provokatér aby vás sířil...ikdyž nechápu komu to prospěje...nemá to hlavu patu
Rolling Eyes
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO