Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 586 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

sx 3300 profi
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: pondělí 16. květen, 2016 22:19    Předmět: Citovat

To první není ani hobby. To je taková taškařice a parodie na funkční detektor. Takovéto paskvily už jsem ti tu jednou popisoval, je to všechno na jedno brdo, ať se to jmenuje Velleman, Klarstein, SX 3300 profi či jakkoliv jinak. Stále stejná mrdkozní konstrukce a naprosto amatérská střeva se spíš nahodilým chováním, ať už jde o dosah, citlivost, prozvuky nebo diskriminaci.

To druhé je armádní minohledačka z 80.let. Nevím, kde bereš tu jistotu, že co je armádní, je nejvyšší kvality. Bývá to spíš, co se výstroje týče, mírně jinak. Ať už jde o boty, ošacení aj. kvalitou jsou daleko za moderním vybavením do nepohody. Tak to bylo, je a bude ve všech armádách světa. Pokud jde o ten detektor, je to jednoúčelový nástroj a nemá plnit nic jiného. Jeho určení je být minolovkou a to jsou prosím pořádné kusy kovu v minimální hloubce. Dneska nebudu mít horší výsledky v detekci min s aplikací na mobilní telefon než s tímto archivním kouskem, který se samozřejmě, pokud jde o hledání malých věcí, jako jsou šperky, či mincičky, nemohl ani ve své době rovnat tehdejším, na trhu dostupným hobby detektorům.
Samozřejmě, že se s tím dá najít i něco málo jiného, ale to je logické, nemůžeš detektoru kovů říct, že má detekovat jen miny, to by byl ten nejlepší diskriminátor na světě. Laughing
Ale výkon bude takový, jaký je a citlivost na malé věci také.

Co se mi zdá, že ale stále tak nějak nechápeš, je vztah mezi velikostí předmětu, citlivostí detektoru a hloubkou, v jaké je možné ten který předmět detekovat. Obecně, u všech detektorů platí, že čím větší předmět, tím hlouběji jsou schopny ho detekovat a čím menší, tím dosah na tyto předměty klesá až např. některé, opravdu malé předměty nejsou mnohé detektory schopny zachytit ani na povrchu. Zde v tom hraje tak trochu úlohu i cena detektoru, sice to neplatí jako dogma, ale ty levné mají prostě s pidi věcma typu zlaté naušničky nebo drobné a tenoučké stříbrné mince, problém a nemusí je vůbec zachytit. A s rostoucí kvalitou detektorů, jsou tyt ostroje schopny záchytu, přesto ale v minimálních hloubkách, kolem 10cm. Hraje v tom roli i složení půdy, která schopnost detektoru zachytit cokoliv ovlivňuje. Co někde zachytíš, jinde ani omylem. A pak v tom hraje roli také velikost sondy. Čím větší, tím lepší dosah, ale postupná ztráta citlivosti na malé předměty. Takže to není jednoduché a neexistuje, ani nemůže existovat přístroj, který eliminuje všechny ovlivňující faktory a bude mít konstantní výkon na předměty všech velikostí, kovů a na všech půdách. Nelze, neexistuje. Malá věc, malý dosah, s rostoucí velikostí, rostoucí dosah. Nezachytit natažený zlatý řetízek není vůbec žádná ostuda. Svede to jen pár detektorů a ještě s bídou, jak kdy a jak kde. Budeš-li chtít hledat hrnec zlaťáků, můžeš ho zachytit ve slušné hloubce, až třeba někam k jednomu metru, ale s tím, co jsi posílal za kouzelné hůlky, budeš hodně rád za půlmetr a to kdo ví jestli. Pokud bys ale ve svém marném pátrání objevil detektor, který vybere v půlmetru stříbrňák o velikosti 15mm, dej vědět, určitě si ho také koupím.

A ještě jedna rada: nevěřit propagačním materiálům prodejců, zvlášť ne u toho neznačkového kšuntu z aukcí, kde se to hemží slovy jako profi, ale cena je v jednotkách tisíců. Solidní výrobce detektoru, ti nikdy neuvede ve svých materiálech hloubkové dosahy, ke kterým by se zavazoval. Protože moc dobře ví, že není možné dodržet a zaručit někdy ani tu povrchovou detekci. Hraje v tom roli příliš mnoho faktorů. To je jako kdyby zaručovali, že s jejich detektorem najdeš do týdne ten hrnec zlata. Idea

A pokud chceš opravdu hledat jen velké předměty typu hrnců zlata, tak by mohl být na toto lepší detektor s rámovou sondou jako je TM-808, ale tyto detektory zase nezachytí menší věci. Jsou prostě určené pro hloubkové hledání velkých předmětů - ideálně 20cm a víc.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 0:26    Předmět: Citovat

grimmi napsal:
To první není ani hobby. To je taková taškařice a parodie na funkční detektor. Takovéto paskvily už jsem ti tu jednou popisoval, je to všechno na jedno brdo, ať se to jmenuje Velleman, Klarstein, SX 3300 profi či jakkoliv jinak. Stále stejná mrdkozní konstrukce a naprosto amatérská střeva se spíš nahodilým chováním, ať už jde o dosah, citlivost, prozvuky nebo diskriminaci.

To druhé je armádní minohledačka z 80.let. Nevím, kde bereš tu jistotu, že co je armádní, je nejvyšší kvality. Bývá to spíš, co se výstroje týče, mírně jinak. Ať už jde o boty, ošacení aj. kvalitou jsou daleko za moderním vybavením do nepohody. Tak to bylo, je a bude ve všech armádách světa. Pokud jde o ten detektor, je to jednoúčelový nástroj a nemá plnit nic jiného. Jeho určení je být minolovkou a to jsou prosím pořádné kusy kovu v minimální hloubce. Dneska nebudu mít horší výsledky v detekci min s aplikací na mobilní telefon než s tímto archivním kouskem, který se samozřejmě, pokud jde o hledání malých věcí, jako jsou šperky, či mincičky, nemohl ani ve své době rovnat tehdejším, na trhu dostupným hobby detektorům.
Samozřejmě, že se s tím dá najít i něco málo jiného, ale to je logické, nemůžeš detektoru kovů říct, že má detekovat jen miny, to by byl ten nejlepší diskriminátor na světě. Laughing
Ale výkon bude takový, jaký je a citlivost na malé věci také.

Co se mi zdá, že ale stále tak nějak nechápeš, je vztah mezi velikostí předmětu, citlivostí detektoru a hloubkou, v jaké je možné ten který předmět detekovat. Obecně, u všech detektorů platí, že čím větší předmět, tím hlouběji jsou schopny ho detekovat a čím menší, tím dosah na tyto předměty klesá až např. některé, opravdu malé předměty nejsou mnohé detektory schopny zachytit ani na povrchu. Zde v tom hraje tak trochu úlohu i cena detektoru, sice to neplatí jako dogma, ale ty levné mají prostě s pidi věcma typu zlaté naušničky nebo drobné a tenoučké stříbrné mince, problém a nemusí je vůbec zachytit. A s rostoucí kvalitou detektorů, jsou tyt ostroje schopny záchytu, přesto ale v minimálních hloubkách, kolem 10cm. Hraje v tom roli i složení půdy, která schopnost detektoru zachytit cokoliv ovlivňuje. Co někde zachytíš, jinde ani omylem. A pak v tom hraje roli také velikost sondy. Čím větší, tím lepší dosah, ale postupná ztráta citlivosti na malé předměty. Takže to není jednoduché a neexistuje, ani nemůže existovat přístroj, který eliminuje všechny ovlivňující faktory a bude mít konstantní výkon na předměty všech velikostí, kovů a na všech půdách. Nelze, neexistuje. Malá věc, malý dosah, s rostoucí velikostí, rostoucí dosah. Nezachytit natažený zlatý řetízek není vůbec žádná ostuda. Svede to jen pár detektorů a ještě s bídou, jak kdy a jak kde. Budeš-li chtít hledat hrnec zlaťáků, můžeš ho zachytit ve slušné hloubce, až třeba někam k jednomu metru, ale s tím, co jsi posílal za kouzelné hůlky, budeš hodně rád za půlmetr a to kdo ví jestli. Pokud bys ale ve svém marném pátrání objevil detektor, který vybere v půlmetru stříbrňák o velikosti 15mm, dej vědět, určitě si ho také koupím.

A ještě jedna rada: nevěřit propagačním materiálům prodejců, zvlášť ne u toho neznačkového kšuntu z aukcí, kde se to hemží slovy jako profi, ale cena je v jednotkách tisíců. Solidní výrobce detektoru, ti nikdy neuvede ve svých materiálech hloubkové dosahy, ke kterým by se zavazoval. Protože moc dobře ví, že není možné dodržet a zaručit někdy ani tu povrchovou detekci. Hraje v tom roli příliš mnoho faktorů. To je jako kdyby zaručovali, že s jejich detektorem najdeš do týdne ten hrnec zlata. Idea

A pokud chceš opravdu hledat jen velké předměty typu hrnců zlata, tak by mohl být na toto lepší detektor s rámovou sondou jako je TM-808, ale tyto detektory zase nezachytí menší věci. Jsou prostě určené pro hloubkové hledání velkých předmětů - ideálně 20cm a víc.
Teda Grimmíku ty jsi se rozepsal Wink Mám rád všechny dlouholeté hledače a jejich znalosti přímo hltám Idea ale v tomto případě jde o mlácení prázdné slámy! Už ze slohu vět poznám,že jednoduchost zvítězila Rolling Eyes Tím mířím samozřejmě na Saloru! Chytrému napověz,hloupého kopni Amen Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 7:26    Předmět: Citovat

Zlatý retizek vidí človek ako jeden kus niečoho čo zavesí manželke na krk.Detektor retizek vidí ako jednotlivé očká.Ked je retizek hrubý vidí veľké očka ked je tenký tak detik vidí alebo skôr nevidí malé očká.Detektor skrátka nevidí retizek ako jeden kus ale ako veľa malých kúskov.Myslím že toto je vec čo treba pochopiť.Myslím že som bol dostatočne vecný Laughing
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 15:15    Předmět: Citovat

Buiaimon: ale jo, assi mas pravdu. Ale me proste uz po tech letech prijde prilis lacine se vsem jen posmivat a opovrhovat jimi jen pro neznalost nebo mentalni neobdarenost. Pokud clovek necini nebo nehodla cinit zlo a nasili, respektuji ho.
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 16:07    Předmět: Citovat

To grimmi: Ale já hodlám činit zlo Tobě! Za toho chudáka Pro-Pointera, který se chudák malý nemůže bránit a je Ti vydán na pospas tělem i duší Very Happy

Já jsem jen nesmírně zvědavý, jaká bude odpověď salora na Tvůj komentář.
Chtěl jsem se též rozepsat, ale v tomto případě jsem od toho upustil. Měj se.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 16:19    Předmět: Citovat

Přesně jak napsal Feri,nemá to smysl...Grimmi napsal velice obsáhlou odpověď ale když se podíváte na celé tohle vlákno tak už sme Salorovi odpověděli skoro všichni vše co o detíkách víme...nevím co by ještě chtěl víc slyšet a dozvědět se Wink

Myslím že kdyby se už chtěl k něčemu rozhoupat,tak koupí nějaké to Tesoro,GM,Garet,atd ,použité se dá koupit už kolem 5 tisíc a jde hledat Wink

Stačí si tady přečíst co nejvíc roky a roky rad a názorů které tu jsou a třeba zajít na Lovec pokladů nebo jakýkoli obyč bazar kde je taky spousta detíků a něco vybrat Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 18:18    Předmět: Citovat

To:Feri hm no vidím že se to tu rozjelo jako lavina s příspěvky jak jinak než kriticky pro mě ale na to jsem si zvykl,nicméně mě rozčarovalo tvé vyjádření zde citace:
V půl metru najde zlatý řetízek úplně každý detektor.
A úplně nejlépe ty nejlevnější.
Ale hned na druhou stranu poté píšeš o tom že bych musel zainvestovat,nechápu pak ovšem proč bych měl investovat když píšeš že ty nejlevnější najdou zlato nejlépe to jde nezlob se na mě jaksi proti sobě .Já víc přece po tom detíku nepotřebuji.
No opět se dostáváme k tomu že mě tu leckdo zase chce jen moralizovat méně už poučít konkrétním příkladem,takže se nemá dále smysl o tom tady bavit ztrapnovat se a vás unavovat už vůbec navzdory tomu že víte o tom že nemám v tomto směru žádné znalosti a zkušenosti/ ale právě proto jsem si myslel že nějaké tady získám.No nevím co bych se měl jiného dalšího dozvědět a studovat pro pána jána co je na tom hledání zas až tak moc složitého ,nechápu.Nějaký ten modem přepínač u toho XP 3300 pro nastavení druhu hledaného kovu a u té mino hledačky jen dva potenciometry a sluchátka jako přídavné zařízení k tomu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 18:46    Předmět: Citovat

To salora:
Dobrý večer.
Pokud nerozumíš nadsázce a lehké ironii ve svém věku, tak to je mě doopravdy líto Exclamation

Myslím, že jsem se Ti snažil problém ozřejmit, ale Ty si vedeš stále svou, jako kolovrátek. Člověče, psal jsem Ti o problémech starých detektorů, a Ty stále omýláš ten šílený BFO detektor. Četls vůbec, co jsem napsal? Na mě to dělá silný dojem, že ne! Myslíš si, že to, co jsem psal v předchozích komentářích nebylo konstruktivní?

Anebo se zase začneš litovat?

Pokud ne, tak zapoj hlavu a sesumíruj, co se zde napsalo.
Dle mého zde najdeš mnoho odpovědí....
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 18:52    Předmět: Citovat

Pane bože, hoďte na něj sítě. Dyk je to blázen muhehe
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 19:48    Předmět: Citovat

To:krokodil trochu bych se na tvém místě krotil a ty nemístné narážky a urážky na tvém místě odpustiů doporučil bych ti se naučit trochu dobrého chování ,jelikož snad žijeme v civilizované společnosti , chytrolíne .

Jinak ovšem Feri nejsi bohužel sám co mi něco podobného naspal /ovšem ne jako ty s nadsázkou že snad ten SC 3300 je lepší než to BFO takže se ptám pokud je tomu tak proč je ta čínská hračka už napohled, lepší než to BFO v tomto ohledu ale namísto abych se dočkal nějakého smysluplného vysvětlení a fundované odpovědi tak se tu pohrdavě do mě trefujete,pánové pokud mě nechcete číst tak není nic jednoduššího než mě ignorivat a vůbec nereagovat než tu psát ty Vaše nekonečné urážky .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 21:30    Předmět: Citovat

salora napsal:
To:krokodil trochu bych se na tvém místě krotil a ty nemístné narážky a urážky na tvém místě odpustiů doporučil bych ti se naučit trochu dobrého chování ,jelikož snad žijeme v civilizované společnosti , chytrolíne .. .

Neřeš, kdo je na čím místě a kdo se má jak chovat. Každej holt máme svoji hlavu a svůj rozum muhehe Spíš se zamysli, proč takové reakce na tvé příspěvky. Buďto jseš opravdu ,,jinej", nebo provokatér. Přeber si to jak chceš, pro mě je zde k tvým příspěvkům jíž jakákoliv debata ztrátou času...
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
grimmi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.3. 2008
Příspěvky: 5204
Bydliště: Gyönyörű Völgyben

PříspěvekZaslal: úterý 17. květen, 2016 22:55    Předmět: Citovat

Feri, ochrance bezbranych propointeru. Laughing Mam sveho robertka od Garrettu moc raaad. Tuze raaad. Prokazuje mi nebyvalou oddanost a vernou sluzbu jiz mnoho let. Tak se za nej tak nebij. Je to jen nastroj a az odejde do vecnych lovist, nahradi ho mladsi bratricek. Wink

A jakeze jsem se dockal odpovedi? Vidis sam, zadne. Vlastne ani neni co odpovidat, maximalne tak: O dekuji. muhehe
_________________
člověk s FBS technologií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 7:21    Předmět: Citovat

Salora poradim ti ,chod si vyskusat nejake detektory v nejakom obchode s detektormy kovov a pochopis o co ide,,...lebo pisat dalej o tom uz nema zmysel..... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 8:01    Předmět: Citovat

Především bych se tu chtěl poděkovat vyčerpávajícímu výkladu od Grimmi ,to že ten xr3300 je šunt mi bylo jasné na první pohled a je jen dobře že jsem ho nekupoval a mám ho jen půjčený,více jsem si už sliboval od toho vojenského BFO ano vyrobeného v 80 letech nicméně už daleko lépe a profesionálně vyrobeného /kvalitní materiály atd/nicméně ovšem jak uvedeno asi na dnešní dobu již přežitého modelu ale hlavně asi určeného pro větší ks kovu což miny nepochybně jsou takže pro dané použití asi stále dobrý přístroj.
No takže jsem nakonec po přečtení od grimmi zjistil že mě to vůbec neposunulo dál takže další bádání defakto vzdávám ,protože vidím že je to vyhledávání různých předmětů v zemi je nevyzpatatelné a nedokonalé rovněž u těch drahých profi zařízení který nemíním kupovat jen pro jedno nesmyslné hledání i kdybych něco našel a pak detik ležel doma nevyužitý,jelikož to není můj koníček a koníčkem ani nebude s ohledem na /sázky do loterie/
Vím že ovšem existují měřící zařízení profi které se dají monitorovat na obrazovce až do hloubek kolem 2 male takové zařízení tu nepochybně ani z Vás nikdo nemá protože se ta pořizovací cena bude pohybovat řádově někde kolem několika milionů a vše ostatní vidím jen jako pokus zkouška což koneckonců vyplývá i z popisu grimmi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 9:35    Předmět: Citovat

Sakra taky bych chtel zarizeni za nekolik milionu na detekci drobote ve 2 metrovych hloubkach...ale jen jestli ten zobrazovaci monitor bude barevnej dotykac ve FullHD, at se mi to brzo vrati muhehe
_________________
https://radioparadise.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 9:39    Předmět: Citovat

hm vidím že humor tu nezahálí více ale už nějaké ty věcné výklady či informace. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 9:54    Předmět: Citovat

salora - ak to myslíš vážne s detektorom, tak tu si určite vyberieš:

http://www.okmmetaldetectors.com/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
salora



Registrace: 2.3. 2016
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 10:10    Předmět: Citovat

Ano tak tomu říkám pecka,už to jdu koupit proč jsi mě to neposlal hned už dříve nemuselo se to tu v tomto vlákně takto mnohdy hrotit a cená ??? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Aeskulap
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2008
Příspěvky: 2792
Bydliště: Prahajzlov

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 10:10    Předmět: Citovat

salora napsal:
hm vidím že humor tu nezahálí více ale už nějaké ty věcné výklady či informace. Crying or Very sad


Nejdrive cist co uz je napsano, pak premyslet a pak se ptat, to bejva docela dobry zpusob jak se dobrat kyzeneho cile...ale je to drina Smile
_________________
https://radioparadise.com
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fífa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.1. 2008
Příspěvky: 3309
Bydliště: W.Nr.PM1965

PříspěvekZaslal: středa 18. květen, 2016 10:21    Předmět: Citovat

tibko napsal:
salora - ak to myslíš vážne s detektorom, tak tu si určite vyberieš:

http://www.okmmetaldetectors.com/

Ano, právě ten Bionic bych být tebou Saloro prověřil... Wink
_________________
Sancta Barbara ora pro nobis
bis F75 Ltd V2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Čína a neznačkové detektory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO