Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 652 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Garrett Ace 150 vs Garrett Ace 200i
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petr Kvapil



Registrace: 25.11. 2016
Příspěvky: 4
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: úterý 29. listopad, 2016 11:43    Předmět: Garrett Ace 150 vs Garrett Ace 200i Citovat

Dobrý den,

plánuji začít s hledáním kovů, nicméně mám celkem dilema kterej z výše zmíněných modelů. Detektor kovu Ace 150, např tady https://www.tegus.cz/detektor-kovu-garrett-ace-150-s-civkou-6-5-x-9 je v podstatě uplně stejnej jako např Ace 200i viz. tady https://www.lovecpokladu.cz/detektory-kovu-garrett/detektor-kovu-garrett-ace-200i-1585

Chci se zeptat upřímně, je v tom vůbec nějakej rozdíl? Very Happy A když, tak jestli zanedbatelnej nebo se 200i může chlubit nějakejma o dost lepšíma funkcema a vlastnostma, které stojí za zvážení.

Omlouvám se za dotazy, ale v tomhle potřebuji mít jasno a nechci při pořizování udělat chybu hned ze začátku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: úterý 29. listopad, 2016 12:13    Předmět: Citovat

Jeden je za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. Za stejnou cenu jsou starší, ale kvalitnější.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: úterý 29. listopad, 2016 16:11    Předmět: Citovat

Tak, tak.....buď si kúpiš nového Trabanta, alebo jazdený Mercedes....Tvoja voľba...... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr Kvapil



Registrace: 25.11. 2016
Příspěvky: 4
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2016 6:03    Předmět: Citovat

Tak to sáhnu asi po 150tce..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2016 6:52    Předmět: Citovat

Nič si nepochopil, tak si ho kúp Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kolecko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.3. 2007
Příspěvky: 4681

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2016 17:29    Předmět: Citovat

Ále, jako první detík na zkoušku proč ne. I s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2016 17:43    Předmět: Citovat

Ak chceš niečo z radu ace tak si kup kludne za tu cenu nejaky ojazdeny euroace alebo niečo z novej rady.Nekupovať 150,250.To su už ozaj prekonane mašinky.Neboj sa že je starší,,nezvyknú sa kaziť .
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: středa 30. listopad, 2016 17:48    Předmět: Citovat

Kolecko napsal:
Ále, jako první detík na zkoušku proč ne. I s malým kašpárkem lze zahrát velké divadlo Wink



Tak potom už jedine Wellemann.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petr Kvapil



Registrace: 25.11. 2016
Příspěvky: 4
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. prosinec, 2016 11:33    Předmět: Citovat

Co máte za mašinky vy?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. prosinec, 2016 14:15    Předmět: Citovat

Petr Kvapil napsal:
Co máte za mašinky vy?

Již 10 let XP Gold Maxx Power II, čip V. 3, adaptovaný na teleskopické tyče od Deuse, abych mohl se svou chromou nohou a rukou kulhat po poíčkách a občas se o tu konstrukci lehce opřít.Sice počáteční investice v tehdejší době byla na analog trochu vyšší a zvykali jsme si na sebe delší dobu, ale po patřičné naposlouchání a nachození určitého počtu detekrorohodin jsme se celkem sžili a dnes už bych ho nevyměnil tenhle stroj se mi odměnil krásnými zážitky a nálezy někdy až neuvěřitelnými. Nedovolil bych si tvrdit , že je to nejlepší detektor ze všech pro začátečníka, to určitě není, ale pro mne je to dnes už sdreční záležitost Embarassed
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. prosinec, 2016 15:11    Předmět: Citovat

V kategorii hobby detektorů lze vést dělící čáru mezi (.)račkami a detektory, za tečku doplň dle libosti h nebo s. Za detektory pak považuji toliko Minelab FBS, konkurovat mohou ještě vyšší modely White´s.

Detektory posuzuji především podle systémového návrhu. Ty s tečkou jsou většinou analogy nebo mikroprocesorem řízené analogy. Na jejich principu se již dobrých 25 let nic nezměnilo, maximálně součástková základna a vnější design. Výkonem jsou všechny na "jedno brdo", i když některé firmy se zdají být úspěšnější. Chtít na ně více jak 10 tis. považuji za nemravné. Ty druhé jsou založeny na pokročilejších matematických algoritmech, využívají DSP a přestože jejich princip taky už není nejmladší, pořád je tu prostor pro další vývoj.

Souhlasím proto s názory, že vhodnější je pořídit si za stejný peníz jetý strojek vyšší kategorie, než nový z kategorie entry level.

Důležitá hraběcí rada:
Před koupí dokonale pročíst/prostudovat uživatelský manuál zvoleného detektoru se snahou pochopit jak to funguje a co od toho mohu čekat. Lépe číst předem, než být rozčarován po utracení nikoliv zanedbatelné částky čímkoli, o čem prodejce taktně pomlčel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 01. prosinec, 2016 17:19    Předmět: Citovat

Petr Kvapil napsal:
Tak to sáhnu asi po 150tce..

Jestli to uděláš, tak umřeš. A to doslova. Praskne ti z něj srdce/a nebo jinej orgán/ . To není detektor.
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petr Kvapil



Registrace: 25.11. 2016
Příspěvky: 4
Bydliště: Liberec

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 9:17    Předmět: Citovat

Himbajz napsal:
Petr Kvapil napsal:
Tak to sáhnu asi po 150tce..

Jestli to uděláš, tak umřeš. A to doslova. Praskne ti z něj srdce/a nebo jinej orgán/ . To není detektor.


Nechci umřít. No a kdybyste mohli srovnat značky detektorů, jak je na tom samotný Garrett u vás a nějaké ostatní? Já měl za to, že Garetty jsou jedny z nejlepších
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 9:39    Předmět: Citovat

Petr Kvapil napsal:

Nechci umřít. No a kdybyste mohli srovnat značky detektorů, jak je na tom samotný Garrett u vás a nějaké ostatní? Já měl za to, že Garetty jsou jedny z nejlepších

Jako vtip docela dobrý. muhehe Laughing
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 10:43    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Petr Kvapil napsal:

Nechci umřít. No a kdybyste mohli srovnat značky detektorů, jak je na tom samotný Garrett u vás a nějaké ostatní? Já měl za to, že Garetty jsou jedny z nejlepších

Jako vtip docela dobrý. muhehe Laughing

No já bych se ti zase až tak nevysmíval. On si každý kohout chválí svoje peří. Prodejce Garretů ti je vynachválí až do nebe a všechny ostatní značky budou vždy horší. Taky ten kdo si ho koupí těžko přizná , že koupil šmejd a naletěl, raděi se ho v tichosti zbaví a mlčí, nebo se s ním naučí chodit jako já s XPéčkem. Víš , ono je to hlavně o lokalitě , kde využiješ přednosti svého detektoru a mě ten můj vyhovuje na polích v železe na drobné bronzové zlomky a malé stříbrné mincičky o průměru do 10mm a váze 0,7 -1g cca do 5-10mm průměru s cívkou 27 cm, což jsem se se svým strojkem po těch letech naučil nadřít a naposlouchat s bezdrátovými sluchátky(další velké + proti Garretu)a občas mě překvapí a dá i menší kousky(1/24) Rolling Eyes :roll:Za tyhle vlastnosti jsem byl ochoten oželet o trochu menší hloubkový dosah, který konkurenti XPéčkům vyčítají A tady jsem si 100% jistý, že tohle řada ACE nikdy nedokáže, ostatně není na to stavěná, takže pokud na tenhle typ nálezů rezignuješ , fajn, alespoň zbyde víc na ostatní a určiě z toho neumřeš.
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 11:25    Předmět: Citovat

Pánové, sáhněte si do svědomí, kdo z nás když začínal s hledáním koupil na poprvé to nejlepší co bylo tehdá na trhu (pravda, moc toho nebylo Sad ). Proto bych zde začínajícího kolegu nějak moc nedeptal s tím jeho prvotním výběrem a možná bch to ponechal na něm.
Například já jsem za krále klacka začínal s Garrettem 250 a nemohu si stěžovat, přinesl mi krásné věci.
To za prvé, za druhé, pokud zde kolega jak píše s hledáním teprve začíná, kdo ví zda li u toho zůstane. Sami víte jak vysoká je tzv. úmrtnost mezi začínajícími hledači a je lepší investovat do něčeho lacinějšího, když nevím zda li mne to chytne, nebo ne. Pokud časem zjistí že u hledání zůstane, bude mít již zcela jistě více vlastních zkušeností s hledáním a jeho představy o novém klacku budou již erudovanější, než li nyní.
Tak že kolego, řiď se vlastním rozumem a pořiď si to co uznáš za vhodné, já bych spíše preferoval tu dvoustovku, ale to zvaž sám. No a pokud časem uznáš za vhodné přezbrojit, tak jako to ostatně udělal valná většina z nás dlouholetých hledačů, tak pak zakup již něco kvalitnějšího.
Ostatně jak píše Butcher, hlavně záleží na štěstí a zvolené lokalitě, tak asi tak.. Very Happy Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 11:45    Předmět: Citovat

Taky se přikláním k tomu ať veme nějaký levný ojetý detík...když vydrží pár měsíců i s minimem nálezů,tak ví že ho to chytlo a pak může investovat...také jsem začínal s MD3009 a jaké hezké kousky sním našel...

ALe!!! Abych řekl pravdu,po přečtení Frannyho příspěvku se cítím velice,ale opravdu velice konsternován Shocked

Aby můj ,,Tejón,, byl přiřazen do skupiny ke s-račkám nebo h-račkám...no to snad ani do vánoc nerozdejchám Laughing

Vidíš,a já bych zase nikdy nešel do něčeho jako Minelab...ty hudby z Marsu opravdu nemusím Wink
A to že tyto detíky mají desítky hi-tech funkcí oproti analogům nepovažuju za + Já chci hledat a ne hrát na poli videohru
Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 11:58    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
Pánové, sáhněte si do svědomí, kdo z nás když začínal s hledáním koupil na poprvé to nejlepší co bylo tehdá na trhu (pravda, moc toho nebylo Sad ). Proto bych zde začínajícího kolegu nějak moc nedeptal s tím jeho prvotním výběrem a možná bch to ponechal na něm.
Například já jsem za krále klacka začínal s Garrettem 250 a nemohu si stěžovat, přinesl mi krásné věci.
To za prvé, za druhé, pokud zde kolega jak píše s hledáním teprve začíná, kdo ví zda li u toho zůstane. Sami víte jak vysoká je tzv. úmrtnost mezi začínajícími hledači a je lepší investovat do něčeho lacinějšího, když nevím zda li mne to chytne, nebo ne. Pokud časem zjistí že u hledání zůstane, bude mít již zcela jistě více vlastních zkušeností s hledáním a jeho představy o novém klacku budou již erudovanější, než li nyní.
Tak že kolego, řiď se vlastním rozumem a pořiď si to co uznáš za vhodné, já bych spíše preferoval tu dvoustovku, ale to zvaž sám. No a pokud časem uznáš za vhodné přezbrojit, tak jako to ostatně udělala valná většina z nás dlouholetých hledačů, tak pak zakup již něco kvalitnějšího.
Ostatně jak píše Butcher, hlavně záleží na štěstí a zvolené lokalitě, tak asi tak.. Very Happy Exclamation

_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 15:00    Předmět: Citovat

Len pár mojich skúseností.Mal som150,250,euroace a teraz mám 400i a ešte fišer 75 ltd.Prve dva sú podľa mojej mienky už za zenitom.Euroace a nova rada maju rychlejšiu odozvu čo z nich robí vážnu konkurenciu ostatnej trednej triede.Krok mimo je použitie zámkov na novej rade,podľa mňa je to úplne zbytočné.Stary systém je myslím lepší ako táto novota.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Himbajz
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 29.3. 2009
Příspěvky: 6723
Bydliště: Podkérkonoší na Tau'ri, Bělohraďák kupodivu teď.

PříspěvekZaslal: pátek 02. prosinec, 2016 15:04    Předmět: Citovat

Jestli chceš prosté ukázání, jestli 150, nebo 200i, tak 200i. 150 je v dnešní době parodie na detektor.
Ale za bůra koupíš něco jiného a jetého, co ti dá víc na hloubku. Zas na druhou stranu, jestli na to máš max toho bůra, tak se o ničem závratném /nárůstu/ nebavíme.
Kup si "něco" /jen ne tu 150, klidně 200i/ a uvidíš, jestli tě to bude bavit.
_________________
GMAXXII,Garrett propointer, XP Deus, MI6, X35, 2D HF
SLUNÍČKÁŘ a jsem rád.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO