Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 645 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

GM5
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
clansman



Registrace: 14.8. 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: Fajne-Mjesto

PříspěvekZaslal: pátek 15. duben, 2016 22:50    Předmět: Citovat

Po zhruba 30 hodinách v terénu přidám pár postřehů:
Po prvním zapnutí jsem myslel, že blbě slyším, chodil jsem předtím dlouho a akou sorexem a F75 a tam byla ta audio odpověď mnohem jasnější a zřetelnější. U GM5 je tón jakoby rozplizlý, nebo nevím, jak to přesně popsat, ale pro mě celkem šok. Teď už jsem si sice zvykl, ale začátek byl těžký. Měl jsem i obě verze GM4 a nedokážu objektivně napsat, který stroj šel nejhlouběji, podle mě to byla stará GM4, ale ruku do ohně bych za to nedal, u mě není hloubka nejdůležitější parametr, takže toto ani nějak zvlášť moc nesledují, ale GM5 jde pěkně hluboko, jsem s ním v tomto ohledu spokojený. Taky krásně zobe droboť, chodím jen na frekvenci 18 kHz, prosím 8 kHz není má parketa a tam se jaksi očekává, že poplašňák v 8 cm není žádný zázrak. Takže citlivost na droboť OK. Příjemně mě překvapila, že se v pohodě dá hledat pod VN i VVN, někdy se lehce rozštěká, ale žádná hrůza to není a stačí většinou lehce stáhnout POWER, čili citlivost. Co je ale obrovská devíza tohoto stroje, že lze celkem bezpečně věřit displeji. V tomto GM5 pokulhává za podstatně dražšími výše jmenovanými stroji, kde se mohlo vyšší vodivostní číslo nastavit na vyšší tón a člověk tak nemusel ani hledět na displej, u aky si uživatel mohl sám nastavit výšku tonu a číslo, od kterého se mu bude ozývat, uf75 to je dané, a tak je třeba se podívat na displej a vyhodnotit, zda kopat či ne, ale po pár hodinách v terénu se lze celkem dobře na displej spolehnout. Kapitolou samou o sobě je zpracování softwaru. Tady je vidět, že se jedná o první digitál tohoto výrobce, je to hodně pozadu, dneska jsou graficky i softwarově i mnohem levnější digitály někde úplně jinde. Je to prostě pravé "bulharské", před 10 rokama možná, teď už hodně retro. Největší mínus vidím v tom, že málokterý signál je čistá barva, většinou se jedná o železobarvu nebo barvoželezo. Rozmlsaný z jasných a čistých signálů jsem z toho celkem znechucený, i když člověk celkem brzo pozná co je ještě barva a co už železo. Vím, že je asi blbost přecházet z mnohem dražších strojů na stroj levnější, ale ten detektor je už tak dlouho v prodeji a nikdo o něm zatím nic kloudného nenapsal, že mi to zvědavost prostě nedala a taky jsem si říkal, že cena není ten pravý ukazatel a že když kluci bulharský chtějí na tomto velmi konkurenčním poli prorazit, tak možná udělají levnější stroj srovnatelný s mnohem dražšími, ale tak to bohužel není. GM5 je detektor, jakých je v této cenové relaci mnoho, ničím zvlášť nenadchnul a tak budu zkoušet dál, teď bych chtěl nějaké MAKRO.
_________________
Equinox 600, Garrett Pro-Pointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: středa 29. březen, 2017 12:29    Předmět: Citovat

Zas vyrobili zmetek, no co jiného čekat od Bulharu. Cool
https://www.youtube.com/watch?v=ak3q1li6amE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Golden mask Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO