Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 564 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Prozvuky

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 17:47    Předmět: Citovat

Tak a je to tady.První otázka:Nastavení-Diskr -10,-9.Pípne železo.Najednou detík ztichne,a ani po přejetí nálezu se neozve,až za pár vteřin se vše ustálí.O co jde.Druhá otázka:Pípne vysoký tón,citlivost na 17.Po přejíždění místa nic,možno brnknutí o výhonek doubku.Je to možné?Pokud by někdo věděl jestli oba jevy jsou normální dejte vědět.Předem dík..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 20:16    Předmět: Citovat

Ahoj, při té 17 se jedná nejspíše o klasický prozvuk, zmenšit rychlost pohybu a snížit trochu citlivost, u toho druhého asi též. Klasická to vlastnost Quattro. Používáš Tresh? Dobrá pomůcka. Kdyžtak mě brnkni na 774433494 přes den. Zdraví Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 20:27    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Ahoj, při té 17 se jedná nejspíše o klasický prozvuk, zmenšit rychlost pohybu a snížit trochu citlivost, u toho druhého asi též. Klasická to vlastnost Quattro. Používáš Tresh? Dobrá pomůcka. Kdyžtak mě brnkni na 774433494 přes den. Zdraví Feri
Tresh na 12.Dík za číslo.Když budu v terénu a nebude mi něco sedět ozvu se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 20:43    Předmět: Citovat

phac napsal:
Feri napsal:
Ahoj, při té 17 se jedná nejspíše o klasický prozvuk, zmenšit rychlost pohybu a snížit trochu citlivost, u toho druhého asi též. Klasická to vlastnost Quattro. Používáš Tresh? Dobrá pomůcka. Kdyžtak mě brnkni na 774433494 přes den. Zdraví Feri
Tresh na 12.Dík za číslo.Když budu v terénu a nebude mi něco sedět ozvu se.
..Jak píše Feri...Někdy mávneš ozve se ton,,vrátíš se a nic..prozvuk nebo větší železo...Já většinou hledám s citlivostí na 18...Byl jsem v nedělu na polu kde jsem měl dokonce 19 a ticho po pěšině..a diskriminaci jen -1,-2,-3,-4,-5 ....
Máme tady asi dobrou půdu Rolling Eyes
Feri ti určitě dobře poradí..a časem si najdeš ..svoje nej nastavení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 20:52    Předmět: Citovat

cortes napsal:
phac napsal:
Feri napsal:
Ahoj, při té 17 se jedná nejspíše o klasický prozvuk, zmenšit rychlost pohybu a snížit trochu citlivost, u toho druhého asi též. Klasická to vlastnost Quattro. Používáš Tresh? Dobrá pomůcka. Kdyžtak mě brnkni na 774433494 přes den. Zdraví Feri
Tresh na 12.Dík za číslo.Když budu v terénu a nebude mi něco sedět ozvu se.
..Jak píše Feri...Někdy mávneš ozve se ton,,vrátíš se a nic..prozvuk nebo větší železo...Já většinou hledám s citlivostí na 18...Byl jsem v nedělu na polu kde jsem měl dokonce 19 a ticho po pěšině..a diskriminaci jen -1,-2,-3,-4,-5 ....
Máme tady asi dobrou půdu Rolling Eyes
Feri ti určitě dobře poradí..a časem si najdeš ..svoje nej nastavení.
Chlapi díky.Mimo jiné již jsem měl jeden případ nálezu na mnou vyluxovaném kousku bývalým ACE.Prostě Quattro začíná sklízet ovoce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: středa 16. leden, 2008 14:48    Předmět: Citovat

Tak to je suprový. Jen musíš mít trpělivost. Já jsem jednou hledal na místě, kde jsem musel dát citlivost na 10, ale i v místech, kde to šlo i na plnou 20. Jak se říká, někdy je méně Více!!!!
Teď dávám při hledání rozmezí 15-17 a jsem plně spokojen, Tresh taky okolo 12, podle sluchátek.
Prostě, číslo máš, tak ve všední dny zavolej. Když zavoláš o víkendy, můžeš mě chytit venku. Kdo se neptá, ten se nic nedoví. Čus. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: středa 16. leden, 2008 17:25    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Tak to je suprový. Jen musíš mít trpělivost. Já jsem jednou hledal na místě, kde jsem musel dát citlivost na 10, ale i v místech, kde to šlo i na plnou 20. Jak se říká, někdy je méně Více!!!!
Teď dávám při hledání rozmezí 15-17 a jsem plně spokojen, Tresh taky okolo 12, podle sluchátek.
Prostě, číslo máš, tak ve všední dny zavolej. Když zavoláš o víkendy, můžeš mě chytit venku. Kdo se neptá, ten se nic nedoví. Čus. Feri
Dnes jsem to zkusil znovu.Smířen s těmi prozvuky,ale dnes jsem ubral citlivost na 15 a tolik jich nebylo.Hledalo se mi lépe,protože jsem včera nevěděl o co jde.No teprv se učím,ale zas to není tak hrozné jako když jsem držel detík poprvé v pazourách.Jo a opět dík za další informace....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bombero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 20.4. 2007
Příspěvky: 442
Bydliště: Novohradsko - JČ

PříspěvekZaslal: středa 16. leden, 2008 20:46    Předmět: Citovat

phac napsal:
Feri napsal:
Tak to je suprový. Jen musíš mít trpělivost. Já jsem jednou hledal na místě, kde jsem musel dát citlivost na 10, ale i v místech, kde to šlo i na plnou 20. Jak se říká, někdy je méně Více!!!!
Teď dávám při hledání rozmezí 15-17 a jsem plně spokojen, Tresh taky okolo 12, podle sluchátek.
Prostě, číslo máš, tak ve všední dny zavolej. Když zavoláš o víkendy, můžeš mě chytit venku. Kdo se neptá, ten se nic nedoví. Čus. Feri
Dnes jsem to zkusil znovu.Smířen s těmi prozvuky,ale dnes jsem ubral citlivost na 15 a tolik jich nebylo.Hledalo se mi lépe,protože jsem včera nevěděl o co jde.No teprv se učím,ale zas to není tak hrozné jako když jsem držel detík poprvé v pazourách.Jo a opět dík za další informace....


To je úplně normální, nedělej si z toho těžkou hlavu, taky mi hodně dlouho trvalo než li jsem ho naposlouchal, chvílema jsem už přemýšlel že ho snad vyměním Very Happy . No, ale stálo zato vydržet, dnes se mi odměňuje krásnými kolečky Very Happy Very Happy Exclamation
_________________
Omnia mea mecum porto - XP DEUS
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 0:00    Předmět: PROZVUKY Citovat

Dobry vecer. Mam MP-cko len mesiac,ale ako pise kolega,som z toho stale neaky zmeteny a uz som aj pomyslal ze ho tiez vratim. Je to moj prvy detektor a pred kupou som dost cital diskusie na forach,tak chcem verit ze som si vybral dobre. Hladam v programe RELIC,diskriminacia minusovych hodnot,to je asi vsetko. Len nechapem ako mam vediet a hlavne kedy nastavit inu citlivost. Tu tam mam na 18ke. Ale co mi najviac vadi je to ze nim prejdem cez neake miesto,pipne,vypise vecsinou hodnotu 34-40 a ked sa vratim spet,tak ticho. Mavam jak na 1.maja a nic. Preto sa cislami moc neriadim a davam viac na zvuk. Ak neni po pipnuti viackrat odozva,pokracujem dalej. Robim chybu niekde ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 15:53    Předmět: Re: PROZVUKY Citovat

vahman napsal:
Dobry vecer. Mam MP-cko len mesiac,ale ako pise kolega,som z toho stale neaky zmeteny a uz som aj pomyslal ze ho tiez vratim. Je to moj prvy detektor a pred kupou som dost cital diskusie na forach,tak chcem verit ze som si vybral dobre. Hladam v programe RELIC,diskriminacia minusovych hodnot,to je asi vsetko. Len nechapem ako mam vediet a hlavne kedy nastavit inu citlivost. Tu tam mam na 18ke. Ale co mi najviac vadi je to ze nim prejdem cez neake miesto,pipne,vypise vecsinou hodnotu 34-40 a ked sa vratim spet,tak ticho. Mavam jak na 1.maja a nic. Preto sa cislami moc neriadim a davam viac na zvuk. Ak neni po pipnuti viackrat odozva,pokracujem dalej. Robim chybu niekde ?

Chybu neděláš nikde. I u starýho Gétépéčka 1350 jsem míval podobné prozvuky. Detík v žádném případě nevracet! Exclamation Jak si ho naposloucháš, směle se ti odmění (jenom mu musíš vybrat dobrou lokalitku). Hledám v programu COIN + JEWERLY a uvažuji, že zkusím ALLMETALL, jak jsem chodil s Garrettem. Když budeš mít zase nějaký pochybný tón, s polárním chladem ho přejdi. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 18:10    Předmět: Citovat

JJ..nevzdávat to...různýma testama a pozorováním Rolling Eyes a skoušením dvou cívek...DD a koncentrikou ..jsem zjistil,že je to jednička na kolečka co hledám..na něco je slabší,ale žádný detektor není na všechno.

Stejně si neodpustím poznámečku...Já jsem skoro nikdy žádné prozvuky na svojem detektoru nepozoroval Rolling Eyes ,,,nebudu počítat ,když ho poplete nějaké to želézko..divně tvarované...jinak je vše jak jsem to vždycky chtěl...je podle mě tichoučký a umí to co já potřebuju..nějaký lehoučký záložák bych bral..ale zatim na něj není Twisted Evil
Tak hodně nálezů všem.
PS.Quattro je supr detektor a dokud nenajdu detík ,který bere to co hledám hloub....tak zůstane u mě. Hledání pohoda
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: čtvrtek 17. leden, 2008 23:13    Předmět: Citovat

CORTÉS : GRATULUJU K 1000-tému PŘÍSPĚVKU Very Happy Very Happy Hledání
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 20:45    Předmět: Citovat

Myslím,že si začínáme rozumět.Bude to výborný detík..... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 27. leden, 2008 18:54    Předmět: Citovat

phac napsal:
Myslím,že si začínáme rozumět.Bude to výborný detík..... Wink

Taky si pomalu začínám s detíkem "tykat", některý věci již neomylně rozpoznám, aniž je vykopnu! (náboj, kolečko, projektil, fólie a pod.). Opravdu echtovej detík! Shocked
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: neděle 27. leden, 2008 19:38    Předmět: Citovat

cortes napsal:
JJ..nevzdávat to...různýma testama a pozorováním Rolling Eyes a skoušením dvou cívek...DD a koncentrikou ..jsem zjistil,že je to jednička na kolečka co hledám..na něco je slabší,ale žádný detektor není na všechno.

Stejně si neodpustím poznámečku...Já jsem skoro nikdy žádné prozvuky na svojem detektoru nepozoroval Rolling Eyes ,,,nebudu počítat ,když ho poplete nějaké to želézko..divně tvarované...jinak je vše jak jsem to vždycky chtěl...je podle mě tichoučký a umí to co já potřebuju..nějaký lehoučký záložák bych bral..ale zatim na něj není Twisted Evil
Tak hodně nálezů všem.
PS.Quattro je supr detektor a dokud nenajdu detík ,který bere to co hledám hloub....tak zůstane u mě. Hledání pohoda


Ten můj u mě taky.
Včera sice vyhrával pochod šílených detektorářů, ale který citlivý detík by "nezblbnul" na promočeném poli s dutinama po ledu plnými vody s rozpuštěnými dusičnany. Vodivá půda a kapsy všude okolo, včetně nalepené hlíny ny cívce. Přesto byly pěkné nálezy.
Na čistých lokalitách k prozvukům nedochází, záleží na oblastech.
Čus Cortes Very Happy
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO