Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 503 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

tesoro tejon
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 16. srpen, 2018 20:34    Předmět: Citovat

Clapi!!! Tejónisti!!! To ste fšetci přezbrojili na Eqinoxe že už tu nikdo nehodí nějaké moudro na moje dotazy??? Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září, 2018 13:50    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Clapi!!! Tejónisti!!! To ste fšetci přezbrojili na Eqinoxe že už tu nikdo nehodí nějaké moudro na moje dotazy??? Laughing


Koukám, že taky prodáváš Tejona. Jdeš taky do Noxe ? Very Happy
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září, 2018 14:26    Předmět: Citovat

Njn,risknu to.Nikdy jsem neměl digitál ale je načase zjistit proč má takovou reklamu a co umí Smile
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 15:41    Předmět: Citovat

A já se k Tejonu už asi potřetí právě vrátil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 19:16    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
A já se k Tejonu už asi potřetí právě vrátil.
Vážení přátelé ano.Ta jednoduchost analogu. Cool
_________________
non nobis domine,non nobis!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 19:33    Předmět: Citovat

No právě,hlavně jsem na detektoringu snad po sedmi letech Rolling Eyes .Zdravím všechny bývalé kamarády a kolegy,ikdyž já vlastně žádný nemám Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 19:47    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
No právě,hlavně jsem na detektoringu snad po sedmi letech Rolling Eyes .Zdravím všechny bývalé kamarády a kolegy,ikdyž já vlastně žádný nemám Laughing
Ale máš jenom o tom nevíš.Tady se na kamarády a jejich zkušenosti nezapomíná. pohoda Tak tě zdravím a zavítej častěji Exclamation
_________________
non nobis domine,non nobis!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 19:50    Předmět: Citovat

buiaimon napsal:
Karel Hrdina napsal:
No právě,hlavně jsem na detektoringu snad po sedmi letech Rolling Eyes .Zdravím všechny bývalé kamarády a kolegy,ikdyž já vlastně žádný nemám Laughing
Ale máš jenom o tom nevíš.Tady se na kamarády a jejich zkušenosti nezapomíná. pohoda Tak tě zdravím a zavítej častěji Exclamation


Díky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 20:36    Předmět: Citovat

Nazdááár. Vem raději GmaxxII nebo Goldmaxx. Ať se ti daří!
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: čtvrtek 11. únor, 2021 20:41    Předmět: Citovat

Ještě jednou se z dovolením vrátím k tématu Analog.Je to asi dva roky co Jirka Cortes koupil ctx 3030 a protože se rozhodl,že sem už asi chodit nebude ačkoliv hodně z nás čekalo jak bude spokojen na to co hledá a že snad řekne co a jak tak NIC Sad Teď v inzerátu shání Fishera 1270,což mne vede k domněnce,že to nebude z čirého sentimentu ale že ten neolitickej analog má něco do sebe a byl bych nejraději kdyby přestal trucovat a zase tu přidal něco zkušeností,protože těch není nikdy dost! Děkuji.
_________________
non nobis domine,non nobis!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 12:32    Předmět: Citovat

Taky si přidám k tématu analog-Tejón a jiné... Wink na Tejón budu vždy vzpomínat jen v nejlepším,hlavně s větší SEFkou byl super v pokrytí a hloubka ucházející...byl jsem srdcař který kdyby nepřišel Equinox tak bych jej měl asi doteď...ale pak přišly videa z testovaček a ikdyž jsem byl vcelku odpůrce digitálů,přezbrojil jsem a nelituju...prostě,už jsem přestal slyšet na reklamní slogany-nejhlubší detektor na trhu a pod...realita byla jiná Wink Ano,pokud bych na to měl držet víc detektorů tak jsem si jej nechal,ale takhle Eq prostě vyhrál Wink

Jinak za mě z analogů které jsem měl možnost zkusit -MD3009,F1225X,Tesoro Silver,Eurosabre,Tejón,tak mě zklamal jen ten Fíša,ale tam šlo spíš o to že jsem hlavně mincař a Fíša se více hodil na větší předměty,válku...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 12:35    Předmět: Citovat

PS:Karle H. Doporučuju ti udělat si úpravu kterou jsem tu někde popisoval s napájením...buď přidat k těm 8 ještě 2 tužkovky do série a koupit si nabíjecí Eneloopky,detektor se tím stane stabilnějším a máš mnohem větší jistotu že ti vydrží šlapat celý den...nebo jak tu někdo psal,místo baterek připojit powerbanku...vše se odvíjí od cívky kterou budeš mít,čím větší,tím si myslím že ta úprava má smysl Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 16:27    Předmět: Citovat

irwing napsal:
Nazdááár. Vem raději GmaxxII nebo Goldmaxx. Ať se ti daří!


Nazdar Irwe,Ty kluku Laughing .Kdy se vožerem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 16:32    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
PS:Karle H. Doporučuju ti udělat si úpravu kterou jsem tu někde popisoval s napájením...buď přidat k těm 8 ještě 2 tužkovky do série a koupit si nabíjecí Eneloopky,detektor se tím stane stabilnějším a máš mnohem větší jistotu že ti vydrží šlapat celý den...nebo jak tu někdo psal,místo baterek připojit powerbanku...vše se odvíjí od cívky kterou budeš mít,čím větší,tím si myslím že ta úprava má smysl Wink

Chlape díky za tip,bohužel já jsem absolutní elektrovemeno.Chodil jsem ho vždy s dobíjecími aku,ale to bylo před deseti lety,možná víc,kdy byl tejon ještě se základní spider cívkou.S ultimatkou jsem ho měl před pár lety a byl to už ten facelift a kupoval jsem alkaliky.Pokud můžeš poradit s tím ,jak to mám udělat a poslat nějaký podrobnější návod,budu rád,protože raději bych samozřejmě chodil eneloopy s kterými mám dobrou zkušenost a dobíjel,než pořád kupoval baterky.Někde jsem už i vyčetl,že to někdo vymyslel tak,že to nabíjel rovnou,možná ,že jsi to byl dokonce Ty,bez toho aby musel vyndavat aku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 16:44    Předmět: Citovat

irwing napsal:
Nazdááár. Vem raději GmaxxII nebo Goldmaxx. Ať se ti daří!

Irwe,já jsem přemýšlel nad více variantami,všeho možnýho,protože jsem se poslední 4-5let trochu ztrácel v osobním životě a tento koníček šel malinko stranou,ikdyž hledat jsem úplně nepřestal,ale hrozně málo a stále kupoval bazarový detektory a zase prodal atd.,mám to teda odjakživa,vždycky po zimě koupím,po zasázení na polích a narůstajícímu hmyzu v lesích prodám a na podzim zase kupuji další Laughing .Prošlo mi rukama za těch cca 23 let co hledám snad 20 kousků od všech výrobců a některý se neohřály ani týden,některý jsem měl třeba dva roky,hlavně ze začátku.Tejona mám hodně rád,měl jsem ho třikrát,teď počtrtý,myslím,že ho naposlouchanýho mám a vyhovuje mi,hlavně za 7000kč s dvěma cívkami(ultimate a tou rd co k němu dávali v základunež Tesoro zkrachovali).Takže cena rozhodla,teť je všude reklamní honička od všech výrobců a všechno je hrozně podobný,všichni se navzájem pomlouvají,viz youtube a český,ale hlavně zahraniční recenze od hledačů,výrobcu a youtuberů-pseudohledačů.Prostěvzal jsem analogovou klasiku,protože jsem na ní vyrostl defacto a ikdyž mám uši na hovno,tak je to pořád přijatelnější jak nějaký přeskakující a nevěrohodný blbiny na displaji,ikdyž jsem pár také měl Wink .Prostě jsem se jako správný člověk vrátil zpátky k prvopočátku a základu detektoringu Laughing Laughing Laughing .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 16:46    Předmět: Citovat

irwing napsal:
Nazdááár. Vem raději GmaxxII nebo Goldmaxx. Ať se ti daří!

Ale goldmaxx power byla moje láska-fakt.Měl jsem taky celkem dva a ten druhý bych měl asi dodnes ,kdyby mi ho tenkrát v Praze neukradli z auta,to mě tenkrát tak nasralo,že jsem měl chuť zničit svět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 16:59    Předmět: Citovat

Když tak přemýšlím jaký detektory pro mě byly top/upozorňuju,že pro mě/ a na který strašně rád vzpomínám a hodně s nima zažil a hlavně našel,tak do pětice všech to byl minelab advantage,fisher 1270-velká pecka,tesoro tejon,xp gmp,explorer se a možná vaquero.Je tam obrovský rozdíl ve váze,frekvenci,použití,ale prostě tyhle mě braly,možná jsem na nějaký zapomněl Rolling Eyes ,jenže to bylo ještě v době ,kdy jsem skoro nikoho nepotkal na poli a v lese a nenacházel nezahrabaný díry a prodejců bylo tak celkem pět a každý měl výhradní zastopení jen na jednu značku.Fisher-Praha-Modřany,Minelab Praha centrum,tam jsem jezdil k Britovi do bytu,nějaký Guy,Moltaš v Mostě a pak Whites a Zetex,další mě nezajímali,ale myslím,že ani nebyly,bavím se o období 15 let a více zpátky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 17:47    Předmět: Citovat

Karle,na tom zapojení nic není,ale pokud na tom trváš,pošli mi do SZ meila a já ti pošlu podrobný náčrt,případně něco připíšu...sem bohužel neumím vkládat obrázky jinak bych to tu dal i ostatním. Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 19:18    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Karle,na tom zapojení nic není,ale pokud na tom trváš,pošli mi do SZ meila a já ti pošlu podrobný náčrt,případně něco připíšu...sem bohužel neumím vkládat obrázky jinak bych to tu dal i ostatním. Wink


Máš tam sz,díky chlape Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: pátek 12. únor, 2021 21:49    Předmět: Fisher 1270 Citovat

Ahoj. Zrovna na Fishera 1270 si pamatuju, jak jsi s ním ve Kdyni odcházel z polygonu Very Happy . Já nakonec Tejona pustil, už je to pár let, ale Vaquero, to jsem si nechal. S tou jejich Tesoráckou velkou DD cívkou.
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Tesoro Tejon Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 30, 31, 32  Další
Strana 31 z 32

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO