Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 636 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Equinox 800 a 600
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Munga
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.1. 2010
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2019 18:50    Předmět: Citovat

Na baterku si nikdo nestěžuje protože ji tam máme všichni novou,ale nedělám si přehnané iluze o životnosti. Baterka je holt spotřebka a kdyby držela alespon 3 roky tak by to byla paráda.
_________________
Equinox 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2019 19:21    Předmět: Citovat

Mě třeba baterka zrovna neoslnila,už mi i při hledání kiksla a ta jediná snad nekecá v tom že výdrž je tak 12 hod hledání napsaných i v manuálu myslím Confused Ale je to tím že jsem byl zvyklý z Tejóna kde jsem měl 10ks dobíjecích Eneloopek a nabíjel jsem tak co 5 hledání Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 0:02    Předmět: Citovat

12 hodin podla mna staci na multi f detektor,inac staci pridat 10 000 mA poverbank-a detik na to pojde cely den.. A lebo to mozem rovno mozem to rovno dobit z baterie z usb vstupu na elektrobike-500-Wh. Wink

Zajtra ak budem mat čas tak porovnam Equinox na 11 cievke na cieloch v terene v mraze -a Uvidim ci tam bude nejaky posun v ID na + alebo na -minus.
Skusim tiez Aka Signum na 13" 3F cievke..-uvidime ake frekvencie si naladi v mraze a v teple..

A doplnim tabulku z airtestov o malu cievku 6" a tiež velku 15x12" aspon kazdy bude mat moznost sa pozriet ako cievky davaju ID na rovnake predmety..

Este jedna vec-ked som skusal ako si poradi detektor s velkym Alu predmetom 25 panvicou skoro uplne blizko pri cievke .. Tak najlepsie pri tom teste obstala mala 6" cievka- ta da da iba same pozitivne ID...Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 12:57    Předmět: Citovat

EL NINO napsal:
Pre zaujemcov :dam tu jeden z celkom dobrych testov a moznosti a vyuzitia ,nastavenia ground balance, iron bias a programov equinoxa na rozny typ terenu .. Test Groud Balance, test Iron Bias,... Test1 -plocha znecistena drobnym kovovym farebnym odpadom, Test2 plocha znecistena drobnym kovovym zeleznym odpadom..: https://www.youtube.com/watch?v=iwDhFaCJO7g&t=240


Pred časom som tu dal tieto YT videa ... Teraz som nasiel podobne, ktore tiez suvisi - vplyv soli na ID v programoch Equinoxa: https://www.youtube.com/watch?v=0LAgM6PK2JA&ab_channel=PavDoK

A test Equinoxa na zem z" Krymu "čo je-vysoko mineralizovana zem ,+ ma k tomu vysoku salinitu .. : https://www.youtube.com/watch?v=2nRRiqhLZaU&ab_channel=PavDoK
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 18:02    Předmět: Citovat

Píšeš...12 hodin na multi-f detetektor stačí...jenže mi připadá že je to bída oproti tomu kam už vývoj detektorů dospěl,a to je stav nové baterky a nechci předjímat jak to bude třeba už za rok kdy už bude mít něco za sebou Wink V dnešní době už to mohli trochu pořešit a dát tam něco silnějšího...samozřejmě je tu ta možnost mít powerbanku a dobíjet,ale to je klumpr navíc zavěšený na detíku atd... Confused

Vím že náhradní baterie nebude kdoví jak velká položka,ale kdyby tak hodili do prodeje i jiné kousky s větší kapacitou,bylo by to fajn Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
freexxx



Registrace: 9.2. 2015
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 19:03    Předmět: Citovat

výmena baterie nebude problém je tam lion 26650 5000 mAh. Boh vie kolko si za výmenu novej bude účtovať servis LP. šikmáči robia aj 8800 mAh ale bohvie ako je to s kvalitou cena 2ks 11€.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 21:28    Předmět: Citovat

Díval jsem se a na LP mají k většině Minelabů i bateriové bloky(pěkně mastné) jen k Noxovi ještě ne Confused Ale počítám že to bude taky tak kolem 1500-2000,- Což není málo Confused Nu což,počkáme,ono se to vyvrbí...zatím mám detík 3 měsíce,počítám že výdrž baterie budem hodnotit až tak za rok

Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 21:34    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Píšeš...12 hodin na multi-f detetektor stačí...jenže mi připadá že je to bída oproti tomu kam už vývoj detektorů dospěl,a to je stav nové baterky a nechci předjímat jak to bude třeba už za rok kdy už bude mít něco za sebou Wink V dnešní době už to mohli trochu pořešit a dát tam něco silnějšího...samozřejmě je tu ta možnost mít powerbanku a dobíjet,ale to je klumpr navíc zavěšený na detíku atd... Confused

Vím že náhradní baterie nebude kdoví jak velká položka,ale kdyby tak hodili do prodeje i jiné kousky s větší kapacitou,bylo by to fajn Wink


Na jednu 90 gramovu baterku je 12 hodin na multifrekvencny a lahky detektor dost...ked to porovnam do 320gramoveho aku packu do Spektry na 8XAA .. Wink

Vymena 1 li-ion baterie 26650 s konektorom u Equinoxa nebude problem..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2019 21:56    Předmět: Citovat

Český kutil si poradí se vším Smile Věřím že časem někdo zbastlí ( samo až po záruce ) nějaký aku blok se třemi,čtyřmi baterkama v sérii a nacpe to někde místo do rukojeti tak do té tyče nebo pod Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Munga
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.1. 2010
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 14:17    Předmět: Citovat

Ta baterka je za mne také nejslabší článek protože jsem měl na všech mašinkách měnitelné AA eneloop takže žádné starosti že by došel proud a nebo drahá výměna.
Tenhle strojek je vodotěsný a proto je problém si tam sám dát lepší článek s větší kapacitou za méně peněz.
Beru to holt jako dan za vodotěsnost.
_________________
Equinox 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 14:37    Předmět: Citovat

Docela by mě zajímala výměna té baterie, když je vše hermeticky uzavřeno. Je to vůbec rozebíratelné ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ojarda
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.4. 2008
Příspěvky: 120
Bydliště: Altvaterland - země pod Pradědem

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 18:17    Předmět: výměna baterie Citovat

fanu napsal:
Docela by mě zajímala výměna té baterie, když je vše hermeticky uzavřeno. Je to vůbec rozebíratelné ?


problém by to neměl být viz zde: https://md-hunter.com/minelab-equinox-battery-replacement-teardown/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
scorpion
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2008
Příspěvky: 3147
Bydliště: Alt Starzitz r.v.1960

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 18:26    Předmět: Citovat

fanu napsal:
Docela by mě zajímala výměna té baterie, když je vše hermeticky uzavřeno. Je to vůbec rozebíratelné ?

https://www.youtube.com/watch?v=LOLQGSuMPjo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 18:55    Předmět: Citovat

https://www.youtube.com/watch?v=DACydiv7nCs&t=1s&ab_channel=SeaGhost ... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 19:39    Předmět: Citovat

Teda když jsem se díval na toho bastlíře s vrtačkou,vstávaly mi vlasy Shocked Jako,do Tejona jsem párkrát vlezl,detík za skoro 17tis. měl zhora 4 šroubky a člověk byl ve střevech...ale když si představím že mi někdo rozřezává detík za 25 tis,to mě jímá hrůza Laughing
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
freexxx



Registrace: 9.2. 2015
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 20:35    Předmět: Citovat

ta výmena batérie no proste krása, netreba zabudnúť natriet tie 2 tesnenia speci gelom/siliconom ktory odpudzje vodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
TXP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.1. 2007
Příspěvky: 258
Bydliště: Brno MCMLXXV

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2019 20:47    Předmět: Citovat

Fakt se s tím nemazlí.
Tady ještě před rozborkou měří odběry proudu v jednotlivých režimech:
https://www.youtube.com/watch?v=S7X23sMFy4Y

Při režimu multi se světlem až 0,5A...

Výměna aku během hledání:
https://www.youtube.com/watch?v=ITPB8j_MUcU
_________________
Několik home made+ACE+Sovereign+EQ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2019 5:59    Předmět: Citovat

Tak výměna baterie je celkem v pohodě - ovšem dostat se do jednotky / třeba z důvodu triviální opravy - konektor, tlačítko, repro,.../ a znovu uvést jednotku do vodotěsného stavu - to už asi tak jednoduché nebude. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2019 9:13    Předmět: Citovat

A o to tady přece jde, vyrábět detektory jako spotřebáky a ne mašiny které budou sloužit 20 let....prodeje se musí točit! Laughing
Mě teda ten akumulátor vůbec netankuje, 12 hodin hledání je až až, přijedu domů a nabiju, přinejhorším mám powerbanku. No a vyměnit ten akumulátor zvládne doma úplně každý i se zárukou vodotěsnosti. Na druhou stranu...vodotěsnost...kudla k čemu to kdo z vás potřebuje, stačí odolnost proti vlhkosti...dešti, kdo z vás s tím poleze pod vodu? K té multifrekvenci..je pravda že na multi má detektor nejlepší výsledky, ale zase tak moc jsem to ještě netestoval, kdo ví, třeba se jednotlivé frekvence někdy hodí.
Mě konkrétně vadí ten PU kabel cívky který je v chladnějším počasí dost tvrdý.
Druhá věc je blbé vyvážení detektoru, i když je lehký jak pírko tak při hledání ve svahu je neobratný a bolí z něj ruka...třeba by pomohla právě ta powerbanka pod opěrkou, která by to mohla vyvážit.
No a asi ta nejpodstatnější věc je stabilita detektoru, která je hodně špatná a jak tak čtu bojují s ní téměř všichni kromě prodejců. Zlobí to hlavně na dvojkových režimech. Nedovedu si představit hledání třeba v ostružiní a podobném bordelu, tam se detektor buď uštěbetá k smrti...nebo ho majitel přerazí o strom. Tejon se dal použít jako křoviňák a přitom pípall jen když měl. No ale ještě jsem netestoval reálné dosahy, třeba když stáhnu citlivost tak, aby byl dosah srovnatelný s Tejonem tak se EQ zklidní. EQ dostane šanci na jednu sezońu, když se neosvědčí tak se vrátím k Tejonu který i přes relativně nízkou cenu byl mým nejlepším detektorem.
Pár majitelů to nezvládlo už teď a EQ se začínají objevovat v inzercích a bude jich myslím přibývat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2019 10:22    Předmět: Citovat

adventurer napsal:
A o to tady přece jde, vyrábět detektory jako spotřebáky a ne mašiny které budou sloužit 20 let....prodeje se musí točit! Laughing
...vodotěsnost...kudla k čemu to kdo z vás potřebuje, stačí odolnost proti vlhkosti...dešti, kdo z vás s tím poleze pod vodu? .


Jestli ta vodotěsnost není, jak píšeš, - opravdu jen marketingový tah, kdy se z negativní vlastnosti udělá max. pozitivní. Totiž, že ta jednotka je v podstatě nerozebiratelná - tedy pokud nepočítám ten odkaz výše, kdy se do toho boreček pustil flexkou a byl černý od pilin až za ušima. Takže oprava jednotky v záruce = její výměna. Oprava mimo záruku rovněž, ale už za cenu nové jednotky. Nebo se snad mýlím? PS: rád bych se mýlil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 64, 65, 66  Další
Strana 48 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO