Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 506 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Equinox 800 a 600
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: sobota 12. leden, 2019 21:09    Předmět: Citovat

gabriel.7 napsal:
Hmm to nebylo o nastavení ale víš že na drobné cíle jsi tam musel mít tu menší 2D cívku 20 cm což spousta hledaču nevěděla a taky tu droboť proto přešla se standardní cívkou.
Ale ja jsem měl na tebe dotaz jak by jsi mi porovnal SE s 800 stovkou mimo váhu a gumovatění tyče. Dík na SZ.

Měl jsem k exploreru jen standardní cívku, a to že by menší cívka byla lepší na droboť jsem fakt nevěděl. Tejon ten problém ale vyřešil a navíc byl neskutečně lehký a obratný ve svahu. Jediné jeho mínus bylo častější kopání železa.
Co se týká srovnání exploreru s 800...je to už dost let co jsem s ním naposledy běhal a na druhou stranu s 800 toho zase moc naběháno nemám, ale pár bodů můžu říct s jistotou. 800 je rychlejší, lépe separuje, má lepší odezvu na cíl, je hlubší a je fakt neskutečně citlivý na droboť. 800 je úplně jiný detektor, není tam žádná podobnost...teda kromě toho že oba detektory jsou trošku víc ukecané....ale jen na problematičtějších lokalitách(mineralizace nebo větší zamoření železem).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 13. leden, 2019 8:03    Předmět: Citovat

gabriel.7 napsal:
Bába napsal:
adventurer napsal:
No a když jsem pak Explorer vyměnil za Tejona tak jsem nechápal kolik cílů Explorer neviděl Wink
Obávám se, že v tomto případě jsi spíš nechápal nastavení explorera Laughing


Hmm to nebylo o nastavení ale víš že na drobné cíle jsi tam musel mít tu menší 2D cívku 20 cm což spousta hledaču nevěděla a taky tu droboť proto přešla se standardní cívkou.
Ale ja jsem měl na tebe dotaz jak by jsi mi porovnal SE s 800 stovkou mimo váhu a gumovatění tyče. Dík na SZ.
Vaha SE byla ten důvod, proč jsem ho dal pryč.Dál mi u něj vadilo, ze při každém položení na zem začal produkovat zvuky, které bych popsal jako "hudba z Marsu" takže po pár hodinách jsem měl hlavu jako škopek. Hodně taky vadil kabel ke sluchátkům. EQ má nepochybně lepší separaci a jednodušší ovládání, s hloubkou je na tom taky o fous lépe (i když nijak výrazně) o váze nemluvě. Ale nemůžeš srovnávat mašiny které jsou 15 let vývoje od sebe. Ve své době byl SE na špici.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: neděle 13. leden, 2019 10:10    Předmět: Citovat

Adventurer,s tou obratností se ti to možná ještě poddá...já měl Tejona se střední Sefkou skoro celých 9,5 roků co jsem ho měl a když jsem přešel na Noxe tak jsem taky vlezl do svahu a byl z toho mrzutý.Při posledním hledání jsem zkusil dát loketku níže o dírku a hned to bylo o poznání lepší,měl jsem ji prostě moc vysoko a byl děsně nemotorný.To samé,jsem vysoký a tak ze zvyku vysunuju spodní tyč nejvíc jak to de,ale zase ve svahu zkrátím o jednu díru a hned je to o moc lepší...chce to si stím pohrát a najít si to své pohodlíčko Wink Holt je to o zvyku,za rok,dva už tu změnu proti Tejonu nebudem vnímat

Smile
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: neděle 13. leden, 2019 11:53    Předmět: Citovat

EX SE je pořád na špici, podle některých expertů byl dokonce lepší, než E-T. Muselo se ale jít do nepohodlných režimů a naposlouchat a zvyknout si na ně. Mám na mysli AM a spojitou audio odezvu, tj. nikoliv pípání jednotlivými tóny (tam detektor reaguje na momentálně nejsilnější signál, tím se na okamžik zahltí a už pak nestačí v regenerační době reagovat na sousední blízký cíl). Na standard cívku to bralo takový šušinky, že dohledávač Garrett je neviděl, to bylo frustrující. Při spojité audio odezvě to hraje jako dudy, ale kdo to má zvládnuté, barevný cíl určitě nemine.
K prvním FBS existovaly i 8" cívky, jednu se mi podařilo získat, ale dosud jsem s ní nestihl hledat. Má s tím někdo zkušenost?
EQ mi připadá ve srovnání s výše uvedeným jako "na kliku", prostě se zařadí kvalt, maximálně donastaví několik málo parametrů, a jede se. Nároky na znalosti jsou minimální a výsledky nadstandardní, většině uživatelů to vyhovuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: neděle 13. leden, 2019 15:37    Předmět: Citovat

Minelab má patent na detektor s magnetickým polem, to bylo jasné, co je barva a co Fe Shocked
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: neděle 13. leden, 2019 18:32    Předmět: Citovat

franny napsal:

K prvním FBS existovaly i 8" cívky, jednu se mi podařilo získat, ale dosud jsem s ní nestihl hledat. Má s tím někdo zkušenost?

Je to ta co se prodává dodnes.. Používal jsem jí jak na SE tak na E-tracu .Měl jsem jí dost oblíbenou do bordelu a taky kvůli váze. Dneska mám v prčicích rameno tak už trakař nedávám a nahradil ho EQ ..
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2019 13:51    Předmět: Citovat

franny napsal:
Objevilo se tu několik pozoruhodných informací, které je namístě připomenout:



x) odběry proudu v jednotlivých režimech - je-li napětí nízké, proud pro požadovaný výkon zákonitě roste, škoda, že neproběhlo měření při odpojené cívce, dalo by to představu, kolik žere "vyhodnocovací" a kolik "vysílací" elektronika, když ta vysílací (výkonová) by byla mimo hru.


x) pokud jde o stabilitu, zlaté pravidlo říká, že závisí na nastavené citlivosti, resp. v tomto případě výstupním výkonu a proto jsou-li zázračné vlastnosti EQ vykoupeny vyšťaveností a z toho plynoucí nestabilitou, je třeba se vrátit na zem a výkon přiměřeně snížit. Pak možná dojdeme k závěru, že EQ nijak nevybočuje z vlastností ostatních strojků.



X) tuší někdo, jaká je opakovací frekvence EQ, zjistit se to dá tak, že na vstup čítače se zapojí nějaké vinutí rozčuněné cívky a pak pro odečtení údaje stačí cívku zapnutého EQ k tomuto vinutí přiblížit. U Exporera byla tuším nějakých 14 kHz.


Franny ....opakovacia frekvencia v multi F programoch mi vychadza na 27,7-29 kHz, jedina vyrazna zmena a na Beach 1,2 -tam je na 22.3 kHz a
22.7 kHz..,....
Teraz TX ... Na vsetkych programoch su pekne viditelne 3 silne Tx kmitočty 7.8khz -17.8khz -39khz zo silnou prevahov vysokeho kmitoctu v rozmedzi 37-39 khz , jedine programy Beach1,2 maju iny pomer sily frekvencii su -viac vyrovnane vysoky,- kmitocet 39khz je znizeny na 50 %- a tu ma viac prevahu frekvencia 7.8khz..-ale jej uroven nieje vyrazne vecsia, ako uroven 7.8kHz frekvencie u inych programov Equinoxa .

Prakticky ...vedel by som si predstavit jeden program u Equinoxu ktory by bol špecialne vazeny viac na tu najnizsiu frekvenciu 7.8Khz ..rezerva je.. Porovnal so to zo Spektrou V3 na 3F..-tam My vychadza opakovacia frekvencia na 12.5 kHz... TX multif- 3kmitocty 2.5KHz -7.5kHz-22.5kHz- su tam dost vyrovnane -z miernou prevahou na 7.5kHz ...

Urobil som TX skeny programov Equinoxa vo Vizual Analizery ....viac na geotech1: http://www.geotech1.com/forums/showthread.php?24518-Minelab-Equinox-Challenge/page6 Wink


Naposledy upravil EL NINO dne pondělí 14. leden, 2019 17:54, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2019 16:33    Předmět: Citovat

Tak nevím, je to ještě o hledání nebo už jsem v Hi-Fi klubu chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pondělí 14. leden, 2019 18:23    Předmět: Citovat

buiaimon napsal:
Tak nevím, je to ještě o hledání nebo už jsem v Hi-Fi klubu chyba


Buiaimon ..si dost blizko Wink .. pretoze pri prvych testoch som pouzil ako "snimaciu sondu" s uspechom moje hifi sluchadla Yamaha muhehe ,,a az v dalsich testoch som vyuzil ako snimaciu sondu - malu externu feritovu AM antenu od Tecsunu pl 365.. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2019 15:02    Předmět: Citovat

Co hlásí Equinox u čajové svíčky? Kolečko, co drží knot je magnetické, kalíšek zřejmě hliník Wink
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
franny
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.11. 2008
Příspěvky: 382

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2019 18:55    Předmět: Citovat

EL NINO - dík za analýzu, ale víc bychom se asi dozvěděli z detailního rozboru patentových přihlášek, pokud k tomu existují.
Že by se do neladěného vysílacího vinutí hledací cívky budily současně 3 diskrétní kmitočty mi ale kotrba nebere, nedává to fyzikálně smysl. K tomu, aby vysílací vinutí něco z těchto kmitočtů efektivně vyzářilo, by na ně muselo být naladěno, což určitě nejde pro 3 kmitočty současně.
Na GEOTECH už dávno nechodím, jeho odbornou úroveň považuji za dost pochybnou, něco na úrovni domácího kutilství. Výsledky měření pomocí analyzátorů jsou vydávány za něco, co asi těžko budou, v každém případě mi tu schází ověřená odbornost autorů příspěvků, minimálně na úrovni PhD. z elektroniky, matematiky, jaderné techniky, apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 12:54    Předmět: Citovat

..U Equinoxa je.. Tx štvorcova vlna modulovana - podla typu programu alebo skupiny programov.. Najsilnejšie amplitúdy tu maju stale 3 frekvencie- 7.6khz, 17.8khz a 39khz f .. Največsiu prevahu-v programoch ma stale frekvencia 39khz..., Stredna frekvencia 17.8khz je stale najnizsia..- okrem programov Beach1,2- kde je tato 39khz frekvencia uz znizena priamo v Tx na 1/2 -oproti ostatnym programom..ale aj vo celkovom vysielanom vykone...
Z toho mozem usudzovat - ak porovnam citlivost a dosah na drobne veci ,ze rozdiely v programoch Park1/Park2 -su viac zalozene na rôzne pouzitom stupni RX preampu -(stupna zosilnenia Signálu od ciela na prijmaciej cievke detektora) -u každej z tychto 3 - prijmaných frekvencii osobitne...-čo dava logiku..Wink

U SpektryV3 u mult.F.... -Mozeš zvyšovat RX preamp iba na vsetky frekvencie naraz.. A tym pádom uz nemozeš ovplyvnit zakladnu citlivost multifrekvencie ...v zavislosti od typu hladania..- Tá je stale rovnaká...-v každom multi.f Programe Spektry.Ale Jedna moznosti je pouzit napriklad mensiu cievku,alebo zapnut Tx bost ,a tak zvysit citlivost na drobne veci..
.A preto Equinox aj na 15x12 velkej cievke... ma vysoku citlivost ,a dosah na drobne veci...Je to-jednoduche...- Použitim "vhodne naladeneho" programu napriklad Park2.pole 2.Gold1a2..
Ale použitie rôzne silneho preampu na fekvenciach ma svoje pozitíva aj v mineralizacii a odmaskovani...Tam primerane nizky preamp-ale dostatocne vysoky gain spravnejsie-lepsie pracuje...
Jasné je ze Dalšie spracovanie signalu robi programovanie Equinoxa-ale samotné-.. frekvenčne ladenie TX.. a preampu..- tomu napomáha..Na
Na zaklade meraní by som mohol povedat .. Ze by bolo možné v softe u Equinoxa urobit podobne nízko frekvenčne ladeny 5-8khz program tipu Deep Silver...Bez zmeny v samotnej elektroniky-alebo koštrukcie Equinoxa...

Teraz k samotnym Testom: Premeral som TX všetkych multi programov Equinoxa 800 znovu... a to na Starom1.5.0 firmware a tiez novom firmware.. 1.7.5..a -nenasiel som ziadne zmeny-rozdiely v Tx casti,
Tiež som urobil 1F scany -u jednotlivych frekvencii 5K,10K,15K,20k,40k.na niektorych progamoch-.Vysledky testov budu na Geotechu1..

Samotné meranie: Použil som free -ale velmi schopny program Vizual Analizer to je-spektralny analizer +osciloskop,, na svoju pracu vyuziva zvukovu kartu pocitaca-u mna na sapling 192kHz/16bit.. Tu si myslim ze som teraz trochu obmedzeny Samplingom -Karta moze mat A/Dna vstupe sampling iba 96kHZ/24bit-..Ale do buducna to budem riesit lepsou Externou zvukovou kartou..

Meracia sonda :Pouzil som malu AM Feritovu antenu s 3.5mm jack- od Radia Tescun 365..-to co mam doma...-Ale ta antena sa prakticky zhoduje s tym co na take meranie pred časom odporučal Carl Moreland-šef konštrukter Spektry V3... pri merani podobne použil cievku s feritom- od pinpointera-ktory vyvijal.. Wink

Metoda merania :
Carl M:...Odpoved... V skutočnosti som nemeral prúd cievky,ale zmeral som magnetické pole TX... -Ktoré má rovnaký priebeh ako prúd cievky. Použil som sondu magnetického poľa, ktorú som postavil ...

Sonda: Carl M:..Odpoved na typ meracej sondy:...je to .. Oveľa jednoduchšie ... len cievka zabalená na malú feritovú tyč. Vlastne prebytočnú špičku cievky od návrhu F-Pulse.(cievka-pinpointera..)

Equinox .. : Patenty :US7432715 , US7579839 ..


Naposledy upravil EL NINO dne pondělí 21. leden, 2019 17:15, celkově upraveno 5 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 14:26    Předmět: Citovat

Tak to je asi poslední hřebíček do rakve Mr. Green , nechcete si chlapi udělat extra vlákno pro vývojáře detektorů? Very Happy
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 16:13    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Tak to je asi poslední hřebíček do rakve Mr. Green , nechcete si chlapi udělat extra vlákno pro vývojáře detektorů? Very Happy



Tak, tak....kujva decká - chodte sa hrať na iný piesoček, tento nám nezasierajte tkýmito sjačkami.... Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
freexxx



Registrace: 9.2. 2015
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 16:44    Předmět: Citovat

mne to pripada celkom zrozumitelne a logicke ,Vám nie? (mam elektro vzdelanie) EL NINO žeby Elektrikár Miňo. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 17:24    Předmět: Citovat

Taky jsem pár desítek let dělal elektrikářskou i když jen silnoproud, vím o čem je řeč, ale klacek mám na hledání... Confused Cool
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 17:56    Předmět: Citovat

Freex , Padre....Tí čo maju ukončené nejake elektrotechnicke vzdelanie -to majú lahsie..Myslim ..ze to čo som napisal sa da celkom v poho.. prečitat a tiez pochopit ...Neštudoval som sice ziadny smer a elektrotechnickym ,alebo technickym zameranim ..,ale Pre mna .. - je to taky suhrn všeobecnych znalosti, skúsenosti,detekcie,aj testov ..- ohladom tohoto hobby.. Wink ..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2019 18:27    Předmět: Citovat

tibko napsal:
Padre napsal:
Tak to je asi poslední hřebíček do rakve Mr. Green , nechcete si chlapi udělat extra vlákno pro vývojáře detektorů? Very Happy



Tak, tak....kujva decká - chodte sa hrať na iný piesoček, tento nám nezasierajte tkýmito sjačkami.... Laughing Laughing Laughing



Tibor ....piesoček.... jedine na silne zmineralizovany... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2019 7:29    Předmět: Citovat

EL NINO napsal:
Freex , Padre....Tí čo maju ukončené nejake elektrotechnicke vzdelanie -to majú lahsie..Myslim ..ze to čo som napisal sa da celkom v poho.. prečitat a tiez pochopit ...Neštudoval som sice ziadny smer a elektrotechnickym ,alebo technickym zameranim ..,ale Pre mna .. - je to taky suhrn všeobecnych znalosti, skúsenosti,detekcie,aj testov ..- ohladom tohoto hobby.. Wink ..


U každého koníčku se okruh znalostí časem rozšiřuje a to je dobře. Ale pořád nevím, jestli vaším bádáním chcete jít hloubš, nebo vědět, co je při každém signálu pod cívkou. Mě konkrétně bere ten moment překvapení, až se "něco" objeví na světle božím. A jestli věci přecházím kvůli menšímu dosahu, budiž přáno těm, co rádi kopou Wink
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 22. leden, 2019 8:16    Předmět: Citovat

Ja ja, nikdy nevíte, co se vykope, to je to pravý vořechový...
...když rýček narazí na špičku letecký pumy... muhehe
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 49, 50, 51 ... 64, 65, 66  Další
Strana 50 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO