Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 586 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Adonis - Revoluční detektor
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Titanium Adonis
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 17. březen, 2007 11:50    Předmět: Adonis - Revoluční detektor Citovat

Tak to o sobě tvrdí tenhle Francouzský detektor.Tady je odkaz "http://www.titanium-system.com/" na Francouzskou mašinku, jde o pulzní detektor za cenu 1599 eur. Je tam i malý katalog, kde jsou uvedeny nějaké dosahy. Vypadá to dobře, co. Kdyby měl někdo zkušenosti s tímto detektorem tak se podělte.
Čau
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 17. březen, 2007 12:34    Předmět: Citovat

Špatně nevypadá (vzhledově).Docela rád bych ho viděl na vlastní oči v akci.Celkem by mě zajímalo k čemu má USB port.Že by se dal vylepšovat novým softwarem?Pokud to někdo přeložil z francouzštiny tak se podělte.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: sobota 17. březen, 2007 14:04    Předmět: Citovat

Pravda je, že revolučně vypadá.Ale co to fakt umí Question Question Question
Je to pulzák, ale na tom toho zas tolik revolučního není, ne?Ale třeba se pletu , je pravda že francoužština nepatří mezi mé nejsilnější stránky.

P.S.Ten stylizovanej keltskej kanec v záhlaví stránky je taky hrubej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: sobota 17. březen, 2007 15:17    Předmět: Citovat

Tak nevím ale chlubí se tam, že má ten jejich pulzák diskriminaci, což je trochu divné (klasické pulzáky mají takovou pseudodiskriminaci) a podle obrázku jí má dokonce od -100 do + 100 jako řada jiných digitálních detektorů. Jestli těmi pulzy nemyslí ty hranaté multifrekvenční pulzy, jaké vysílá třeba Minelab SE (maxima u 3 kHz, 27kHz a tuším 70 kHz). Takže by to byl normální detík v podobném duchu jako SE nebo Quattro. Ale chtělo by to nějakého franštináře Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 17. březen, 2007 15:55    Předmět: PI det. a discriminace Citovat

No právě, údajně by měl mít discriminaci jak ji známe z VLF detektorů, navíc kovy označuje čísly na displeji plus zobrazí možný cíl a dá se upgrejdovat software, našel jsem i diskuze ale vše je bohužel ve Fancouštině, Dánštině a něco málo v angličtině.
http://www.lefouilleur.fr/
Další zajímavé PI det. jsou na http://mdetectors.com/index.php?cPath=26
jde o proton 2 a Stinger
Tak zatím
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2007 8:55    Předmět: Citovat

Jednoduchý překlad popisu toho detektoru je tady:
http://www.golddetector.info/other_detectors/Adonis.htm
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2007 9:10    Předmět: Citovat

Tedy překlad do angličtiny... Smile
Návrat nahoru
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: pondělí 19. březen, 2007 18:11    Předmět: Citovat

Nóóó prečítal som si ten anglický preklad, a vyšlo mi z toho, že je to klasický PI detektor, prijatý signál počítač porovná s uloženými - laboratórne alebo v praxi vytvorenými knižnicami - modelovými situáciami a stavmi ako terénu tak materiálov a pod., čiže nevykreslí skutočný stav v pôde, ale nejaký "prednastavený" výsledok. Svoje modelové situácie, stavy terénu, poprípade zobrazenie predmetu si môžte doprogramovať cez USB. Zaujímalo by ma, či soft na programovanie je v balíku detektora, alebo treba kúpiť sólo - je to výdavok naviac - zatiaľ čakajme, veď ON sa vykryštalizuje, aby to nebol nový typ Pulzaru!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
yetti
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 2688
Bydliště: vysočina

PříspěvekZaslal: středa 21. březen, 2007 17:46    Předmět: Citovat

Tak sem se zas na detektorwebu slušně namlsal, a jestli je fakt budou za 14 dní mít, tak si ho chci vyzkoušet co nejdřív.Jestli mě ten aparát přesvědčí, tak ruším penzijní připojištění a du do něj Mr. Green

Ovšem ta cena je pekelná Twisted Evil Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 21. březen, 2007 20:59    Předmět: Citovat

Taky jsem to teď četl, tak se těším na testy. Jestli to bude fakt fungovat, tak bych to taky bral. Au au moja kešeňka, no asi půjde motorka z domu.
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 21. březen, 2007 21:31    Předmět: Citovat

Žádnej zázračnej detektor neexistuje Smile resp. nejvíc zázračnej je ten s kterým máte "úzký" vztah Smile Já to vidím na nafouklou bublinu Smile

Tady najdete nějaké podrobnosti a fotky střev: Adonis

b.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 21. březen, 2007 21:54    Předmět: Citovat

Já to vidím podobně,kdysi jsem PI detektor vyvýjel a moc se těšil na výsledky,protože laboratorní testy byli přímo oslňující.Byl jsem s ním venku jen jednou,protože další výlet bych už fyzicky nezvlád.Dosahově je oslňující,malou jehlu na šití kolmo k rovině cívky bere na 50cm,otočíte jí souhlasně a je to s bídou 5.Železo mu jde náramně,s barvou je to plichta s dobrým VLF.Pes je zakopán v samotném principu.Kde se nesnadno točí vířivé proudy je po dosahu.Další problém je v tom,že extrémě záleží na tvaru předmětu a orientaci vůči cívce,takže vynikající výsledky střídají vyloženě podprůměrné.Naprosto nepoužitelný je v místech kde je víc železa,to jen kopete a kopete a dolujete obrovské jámy pro hrot hřebíčku ve třiceti a více.....................
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 21. březen, 2007 22:55    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Pes je zakopán v samotném principu.Kde se nesnadno točí vířivé proudy je po dosahu.Další problém je v tom,že extrémě záleží na tvaru předmětu a orientaci vůči cívce,takže vynikající výsledky střídají vyloženě podprůměrné.


Mě celkem překvapilo jak výrobce uvádí, že si tam uživatel může nahrát "vzory" pro svoje předměty. Nějak si nedokážu představit, jak se podle zanikajícího vířivého proudu v předmětu pozná co vlastně v zemi je. Kdyby tohle nějaký detektor uměl, měli bychom stoprocentní diskriminaci i u bežných VLF/TR strojů už dnes. Já výhodu PI technologie vidím pro toho, kdo hledá a kope všechno a potřebuje hloubku.

Asi tímhle povídáním zase sklidíme kritiku že mlátíme prázdnou slámu,ale nedalo mi to...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70


Naposledy upravil mcmlxxx dne čtvrtek 22. březen, 2007 6:24, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: středa 21. březen, 2007 23:20    Předmět: Citovat

V tom byl právě ten problém,když už jsem měl pocit že vím jak na to a že rozlišuju třeba korunu,vzal jsem železný hřebík a při určitém natočení získal stejnou odezvu.Dneska jsou ale jiné možnosti,můžou vybíjecí křivku snímat ve více bodech a výsledky budou třeba přesnější.Nevěřím ale,že to zvládne chaos v bordelu.Jen pro pobavení jak jsem psal,že jsem ho používal jen jeden den.Za ten den jsem měl puchýř na palci a plnou hrst neskutečně malých železných zlomků.Barvu jen jednu,a tu jsem našel očima dřív než na ní detektor zareagoval.A tohle všechno tak na ploše 10x10m. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen, 2007 8:06    Předmět: Citovat

V podstatě se dá souhlasit se vším co jsi zde napsal.
Nicméně PI det mám a je to vše o technologii. Fakt je ten že "upřednostňuje" železo. A dost dlouho mi trvalo než jsem ho trochu poznal. Jeho specialitou jsou malé železné kousky (v neuvěřitelných hloubkách-vzhledem k jejich velikosti). A taky kousky drátu - na ty reaguje víc než ochotné.
Byl jsem ho ale asi minulý týden provětrat na pláži u jezera a můžu říct že jsem železo nekopal ani jednou. Už se známe natolik že jsem věděl jestli mám pod cívkou vršek od piva nebo minci.
Jen v jednom případě jsem v domnění že je to další mince kopl hluboko uloženou rezavou plechovku od paštiky.
Pokud v technologii pokročili (a proč ne - vše jde dopředu) tak si myslím že by to mohla být dobrá mašinka.

Michal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen, 2007 14:49    Předmět: Citovat

A co máš za typ pulsákU?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
nomi
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.8. 2006
Příspěvky: 2334
Bydliště: JM-UH (L.P. 1969)

PříspěvekZaslal: čtvrtek 22. březen, 2007 21:39    Předmět: Citovat

jokr napsal:
A co máš za typ pulsákU?


CLONE PI - po par upravach Smile


Jeste k poloze predmetu. Ano ma velky vliv. Ale naucil jsem se ze staci prejet civkou do krize (jak pri zamerovani u IB bez pinpointu) a hned je vysledek jasnejsi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Kores
Anonymní





PříspěvekZaslal: úterý 17. duben, 2007 8:18    Předmět: Bublina od Titanium system Citovat

Já si myslím že Adonis bude zase jedna velká bublina, která brzy splaskne. Pokoušel jsem se získat informace přímo od výrobce, ale jejich e-mail je naprosto nefunkční (a to jak anglický tak francouzký odkaz). Podle výrobce měl být tenhle detektor dostupný už v únoru - dneska je duben a stále nic... Myslím že si všichni ještě pěkně dlouho počkáme na opravdu solidní a funkční pulsák s kvalitní diskriminací.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 24. duben, 2007 20:08    Předmět: Re: Bublina od Titanium system Citovat

kores napsal:
Já si myslím že Adonis bude zase jedna velká bublina, která brzy splaskne. Pokoušel jsem se získat informace přímo od výrobce, ale jejich e-mail je naprosto nefunkční (a to jak anglický tak francouzký odkaz). Podle výrobce měl být tenhle detektor dostupný už v únoru - dneska je duben a stále nic... Myslím že si všichni ještě pěkně dlouho počkáme na opravdu solidní a funkční pulsák s kvalitní diskriminací.



Tak asi ses s tou bublinou trefil do černého. Uplynulo už hodně vody a stále nic. Třeba rovnou uvedou na trh Adonis II. generace, který bude využívat mimozemskou technologii. A to už bude fakt BOMBA.
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 25. duben, 2007 6:55    Předmět: Re: Bublina od Titanium system Citovat

habros napsal:
[Tak asi ses s tou bublinou trefil do černého. Uplynulo už hodně vody a stále nic. Třeba rovnou uvedou na trh Adonis II. generace, který bude využívat mimozemskou technologii. A to už bude fakt BOMBA.


Já si myslím že nakonec se Adonis na trh dostane. Poprvé jsem tento výrobek zaregistroval někdy před rokem na francouzském webu. Ale bylo tam žalostně málo informací , víceméněně jen marketingová nabídka. Teď už to podle fotek vypadá že existují i nějaké vyrobené kusy. Ovšem - to že tam nejsou informace v angličtině moc nechápu - ať jsou frantíci jací jsou, prachy jsou pachy. On to vždycky někdo koupí. Tak až ho budete někdo mít, dejte nějaké objektivní informace jak se s tím hledá.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Titanium Adonis Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO