Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 507 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Adventis 2

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Adventis, Adventis 2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tincek



Registrace: 7.5. 2006
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: neděle 09. červenec, 2006 9:53    Předmět: Adventis 2 Citovat

Chtěl bych společný hantec.Kdo má ADVENTISE 2 at se ozve jaké má skušenosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: středa 10. říjen, 2007 20:28    Předmět: Citovat

Mám ho měsíc a nemůžu vydiscriminovat zátky od piva.Máte na to někdo nějakej fígl?Železo v poho,alobal taky,ale ty zátky ne.A že se jich kurva válí!!Jinak dobrej dosah a discr. až mě bolí ruka Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad, 2007 19:05    Předmět: Citovat

kukan napsal:
Mám ho měsíc a nemůžu vydiscriminovat zátky od piva.Máte na to někdo nějakej fígl?Železo v poho,alobal taky,ale ty zátky ne.A že se jich kurva válí!!Jinak dobrej dosah a discr. až mě bolí ruka Laughing



se zátkama je to těžký protože jsou kulatý a tvářej se jak mince Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pátek 02. listopad, 2007 19:47    Předmět: Citovat

kukan napsal:
Mám ho měsíc a nemůžu vydiscriminovat zátky od piva.Máte na to někdo nějakej fígl?Železo v poho,alobal taky,ale ty zátky ne.A že se jich kurva válí!!Jinak dobrej dosah a discr. až mě bolí ruka Laughing


Měsíc, to nic není. Až ho budeš mít rok a víc a nachodíš s ním stovky hodin, naučíš se zátky poznat podle otrhaného nejednoznačného zvuku mpovrchového signálu. Chce to trochu cviku, časem to přijde.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: neděle 08. červen, 2008 23:59    Předmět: Citovat

Ahoj všem hledám s Adventisem 2 zhruba dva roky.předtím jsem hledal se 100 a ještě před 100 s discovery 2200.Začínal jsem jako většina s MD 3009.Protože jsem přechazel na Adventise ze stovky bylo rozeznaní signálu jednoduší ale když si vzpomenu na přechod s multitonu na jednoton prvích šest měsíců jsem se učil.Ale stojí to zato se s tímto detektorem naučit.Skvěly hloubkový dosah a diskriminace.Před pul rokem jsem dokoupil 27cm cívku s kterou jsem velmi spokojen.Jestli jde víc do hloubky nedokážu posoudit poněvadž nevlastním skušební poligon ale rozhodně s touto cívkou získavam větší pokrytí.Proto jsem jí zakoupil.Detektor Adventis 2 mohu /je to jen můj nazor Very Happy / jen doporučit.Jsem spokojen a rozhodně bych nemněnil.Maraxp/snad to někomu pomůže z rozhodováním/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tincek



Registrace: 7.5. 2006
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pondělí 09. červen, 2008 20:35    Předmět: Citovat

maraxp,máš naprostou pravdu.Zakup bezdrátová sluchátka a budeš naprosto spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: pátek 27. červen, 2008 10:19    Předmět: Citovat

JJ taky jsem si už zvykl Ač jednoton tak už v pohodě poznám tu zátku i alobal.Dá se naposlouchat.A hloubkově je super Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 16:22    Předmět: Citovat

zdravim jak velkej je rozdíl mezi Adventisem a Adventisem 2 ??????
Návrat nahoru
kukan
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.7. 2007
Příspěvky: 1956
Bydliště: VČ r.v.1965

PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 18:40    Předmět: Citovat

A 2 má Integrován vysílač pro bezdrátová sluchátka XP WS1 2CH se dvěma pracovními kanály,zlacené konektory a vylepšené elektronické obvody.Jinak je to podle mě stejné Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tincek



Registrace: 7.5. 2006
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 19:04    Předmět: Citovat

kukan=naprosto s tebou souhlasim.Protože A2 mam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. listopad, 2008 17:11    Předmět: Citovat

Ahoj, najde se nekdo, (treba Kukan - jestli by si teda nekdy udela chvili casek), kdo by tu trosku podrobneji rozvedl, jakymi tony se hlasi u A2 ruzne druhy materialu? Hlavne tedy zelezo od vsecho ostatniho. Je mi jasny, ze je to jednoton, ale je to tak trosku relativni pojem. Chodil jsem treba s Jokrem a na zelezo to vydavalo takovy jakoby vrčení, na mince spis jasnejsi cistci ton. Je to podobne? Taky by me zajimalo, kdyz se jede v diskriminaci, jestli A2 ztraci nejaky vyrazny dosah. Predem dik
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. listopad, 2008 17:25    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Ahoj, najde se nekdo, (treba Kukan - jestli by si teda nekdy udela chvili casek), kdo by tu trosku podrobneji rozvedl, jakymi tony se hlasi u A2 ruzne druhy materialu? Hlavne tedy zelezo od vsecho ostatniho. Je mi jasny, ze je to jednoton, ale je to tak trosku relativni pojem. Chodil jsem treba s Jokrem a na zelezo to vydavalo takovy jakoby vrčení, na mince spis jasnejsi cistci ton. Je to podobne? Taky by me zajimalo, kdyz se jede v diskriminaci, jestli A2 ztraci nejaky vyrazny dosah. Predem dik


Ninjo mě tak napadlo když tě tak zajímají analogy co třebas minelab advantage?podívej se na testy z kdyně.Myslím si že je to dobrý detík i když trochu těžší a dosahově se dá určitě srovnat s každým vlf detektorem.Kdybych si chtěl koupit analog bral bych určitě advantage,možná jokr.Zrovna někdo prodává v inzerci advantage se 2 cívkama a zárukou za slušné prachy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. listopad, 2008 18:44    Předmět: Citovat

ninja-nagato napsal:
Ahoj, najde se nekdo, (treba Kukan - jestli by si teda nekdy udela chvili casek), kdo by tu trosku podrobneji rozvedl, jakymi tony se hlasi u A2 ruzne druhy materialu? Hlavne tedy zelezo od vsecho ostatniho. Je mi jasny, ze je to jednoton, ale je to tak trosku relativni pojem. Chodil jsem treba s Jokrem a na zelezo to vydavalo takovy jakoby vrčení, na mince spis jasnejsi cistci ton. Je to podobne? Taky by me zajimalo, kdyz se jede v diskriminaci, jestli A2 ztraci nejaky vyrazny dosah. Predem dik

O těch tónech jsem ti už psal v sekci xp adx 250......co ti na tom není jasnýho Question Rolling Eyes
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 27. listopad, 2008 21:40    Předmět: Citovat

ja se ted jeste jednou nekolikrat porad do kola pozorne dival a poslouchal test na adventise na youtube a davam od jednotonu definitivne ruce pryc... je to vzane hruza.. a kde by se dali takovy testy z Kdyne sehnat? Uz je nemuzu najit ani za boha, driv jsem je tady nekde videl, ale uz prave nevim kde. Jinak dik za radu, uchyluji se na studium - minelab advantage pro (ale nevidim ho v anglii:-( , snad to brzy napravý) a dost me ted zaujmul Hawkeye - Tesoro-Deleon nebo jiny Tesoro
Návrat nahoru
maraxp



Registrace: 31.5. 2008
Příspěvky: 49
Bydliště: Západ čech

PříspěvekZaslal: středa 25. prosinec, 2019 20:42    Předmět: Citovat

Chodí ho ještě někdo mimo mě?Už spolu bojujeme 14 sezonu léto zima jaro prostě furt já a adaventoušek.Teď ty moderní mašiny každý mění ale když ho mám naposlouchanýho už 14 let a pořád s tím tahám a tahám teď jsem byl na rybníku jeden den mě tam vlezli dva klucí jeden s EQ 600 a druhej měl nějakou noktu.Brali to tam podle stop fakt hodně a odnesli si jeden snubáček.Nechtělo se mě po nich ale zkusil jsem..no výsledek takový že po těch strojkách jsem vytáhl ještě zlatý prsten a 6 stříbrných ag pětikačku florin a asi 3 naušničky a dva přívěšky oboje ag.Tak nevím a lágry kam převážně chodím tokarev na 99% poznám .Tak nevím jasně že mě to vrtá hlavou jasně že už s adventouškem jsem už asi trochu dinosaurus ale... Rolling Eyes Rolling Eyes
Jinak at se Vám daří v Novém roce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> XP Adventis, Adventis 2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO