Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 469 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Equinox 800 a 600
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. březen, 2021 17:14    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Kluci,tak jsem ten adaptér hledal ještě po internetu kde by šel koupit,ale zatím jen na Ebay a jinak nějaký rus ve videích to představuje i s dalšími doplňky které asi udělal na 3D tiskárně...Nemám účet na LP,nemohl by někdo nadhodit dotaz Markovi jestli se třeba nechystají prodávat něco podobného + třeba i tu výztuhu oček cívky atd. Jako doplňky k Equinoxu...jestli už je třeba někdo šikovný neoslovil,nebo že by třeba sami něco začli vyrábět? Wink Myslím že zájem by byl....
Hele chlape,když to tady tak čtu...nebyl jsi spokojenější s Jezevcem? Přece to znáš,detektor 4% úspěchu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. březen, 2021 20:11    Předmět: Citovat

Nebyl Laughing Jezevec byl super ale ,,jak sem se celé roky bál hudby z marsu které digitály vyluzují,, Laughing tak teď mi to u Eq sedlo a hledá se mi s ním suprově a hlavně vím že s Jezevcem jsem spoustu věcí přecházel...ale k tomu zjištění si musí dojít každý sám...

Ten kloub řeším protože by se pak Eq opravdu dával do baťohu mnohem líp,kvůli ničemu jinému Wink Cívka zatím drží,ale ta výztuha by do budoucna nemusela být na škodu protože cívky Minelabu jsou dost drahé,tak je líp některým věcem předcházet Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 18. březen, 2021 23:46    Předmět: Já to prodal a pořídil XP ORX Citovat

Padre napsal:
Včera jsem dal chvilku lesék tak 200m od elektrifikované trati, nepomohla žádná samostatná frekvence i na citlivost 15 to cvrlikalo, tak jsem utekl. Byl jsem tam i vloni a žádnej problém, čert ví, co na to EMI má vliv Mr. Green


Padre,
ušetřím tě trápení.
Equinox je dobrej, proklatě dobrej detektor, ale nesmí:
- projet auto po silnici ve vzdálenosti 200 m+
- nedejbože motorka (není to Farradayova klec pro EMI jako auto)
- přeletět letadlo (odladíš na Boeing, přeletí Airbus a jseš zase v řiti and vice versa)
atd.

Ať si kecá kdo chce a co chce, ale tohle je pravda. Ať jsem projížděl nastavení jedno po druhém, projelo auto, motorka, přeletělo letadlo a na displeji diskotéka, ve sluchátkách dodekafonie.

Máš problém? Sniž citlivost! Prostě mě to s Equinoxem přestalo bavit a přesně ve chvíli, kdy jsem měl čas na to, pořádně si přečíst návod a všechny vychytávky, našel na webu to samé. Dá se to dohledat.

Měl jsem v díře 10krejcar, citlivost 22. Přejelo auto, dodekafonie, diskotéka. Snížil jsem citlivost na 16, kdy už došlo k ustálení, krejcar jsem neslyšel. Tohle je pro někoho, kdo se nachytá na "hloubku" prostě facka!
Prostě jsem šel od toho, Equinox prodal ještě v záruce.

Prodal jsem a koupil XP ORX (má super programy Gold, které umějí odseparovat malé železo, s hledáním zlata to nemá nic společného, ve sluchátkách prahový tón jako u Minelabu) a jsem naprosto v pohodě.

Před koupí doporučuji projít videa od Garry Blackwella (Gardansolyn) na Youtube, nic lepšího a tak nezávislého jsem zatím neviděl.

Co se týče Minelabu na tom samém videu Garry Blackwell říká, že tenkrát ten jeho Explorer sice šel do hloubky, ale že byl tak zoufale pomalý, že byl prostě na anglická políčka naprosto nepoužitelný. Tu samou zkušenost mám s Explorerem SE já na českých políčkách.
Eqinox je oproti tomu podstatně rychlejší, ale na Deus nebo ORX v rychlosti sice nemá, ale to není příliš podstatné. Podstatné je to, že kdyby nebyl tak náchylný k rušení, tak si jiný výrobce ani neprdne.

Equinox má skvělé PR, je to úžasná bublina z dílen Minelab a Lovecpokladu, ale pro Evropu se podle mě právě kvůli EMI (elektromagnetickému rušení) nehodí.
Viz:
https://www.detectorprospector.com/forums/topic/10047-nox-800-vs-emi/
http://www.treasurenet.com/forums/equinox/645328-emi-my-equinox-800-unusual.html
A kromě toho někde sepsuli i ty jejich dohledávačky, jak se rozjíždějí.

Mj. mám ještě nastřeleno na Minelab Vanquish tak nějak "zadarmo", jestli se to bude v odolnosti proti rušení lišit. Multifrekvenci věřím, ale za vlastní prachy to pořídím, až, a jestli, to bude dělat firma XP Metal Detectors.

Za nejlepší detektor od Minelabu (než si vyzkouším Vanquish) prozatím považuji GoFind. Nedělám si srandu! Stabilní, skvělé plasty (dnes jsou plasty stejně odolné jako kovy, až odolnější). GoFind má mj. technologi převzatou z X-Terra (zdroj: Minelab; žádný z řady X-Terra jsem neměl). Minelab nedělá blbý detektory, jen prostě ta Evropa...

Koneckonců něco podobného říká i Garry Blackwell na Youtube o některých (starších) amerických detektorech na jednom ze svých vidí, zejména ohledně hledání stříbrných mincí. Ty evropské jsou tenoučké, americké stříbrné dolary jsou jak na pupendo. V tom je ten rozdíl!

Já jsem vloni na jaře (2020) zvolil na doporučení kamaráda XP ORX oproti Déus. Ne kvůli ceně, ale kvůli jednoduchosti ovládání, kromě toho už na displej potřebuji brýle. Nepotřebuji tolik programů jako má Déus. Mám tři cívky, Déus si můžu koupit klidně zítra a měl bych dva na hraní.
Není to reklama na XP a třeba XP ATX150 bych si nekoupil, snad jen z leknutí, nebo kdyby stál polovic.
Mně nejde o prachy. Spíš mě drtí, abych měl vůbec čas a příležitost si v současné covidové sračkárně jít zahledat, to ale asi každému.

Dodnes lituji, že jsem dal pryč svůj první C-Scope MX3, se kterým jsem před 15 lety našel keltskou laténskou sekyrku a Tesoro Lobo, který jsem měl tak naposlouchaný, že jsem poznal železný kruh od koňského postroje. Kdo ale tvrdí, že je vždy schopen poznat zátku od piva, tak prostě kecá! Smile

Mimochodem - XP GoldMaxx je v blízkosti letiště, zejména malého (asi tam vysílají kde co) taky náchylný k rušení, měl jsem ho osm let. Celkem jsem vystřídal cca 14-15 detektorů. GoldMaxx i Lobo jsem prodal kamarádovi a dodnes je s nimi spokojený. Já si rád hraji a objevuji, detektory, foťáky, kudly...

Snad ti to a případně ostatním pomohlo,

Richard
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 8:12    Předmět: Citovat

Až tak strašný to není, chodím citlivost 20-22, kolikrát musím mávnout rýčkem před cívkou, jestli vůbec funguje, jak je zticha. Mobil problém taky nedělá, auta a letadla jsem zatím nesledoval, akorát mě dostala ta el.trať smrt
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 11:03    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Až tak strašný to není, chodím citlivost 20-22, kolikrát musím mávnout rýčkem před cívkou, jestli vůbec funguje, jak je zticha. Mobil problém taky nedělá, auta a letadla jsem zatím nesledoval, akorát mě dostala ta el.trať smrt


Taky jsem mohl mít vadný kus. Divné na tom je, že Equinox nereagoval například na XP GoldMaxx kamaráda. Tohle prostě nechápu. Jak říkají Východňáři - čo sa da robic?
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zepr



Registrace: 19.5. 2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Loc: 50°41'9.61"N, 15°24'4.902"E

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 11:21    Předmět: Citovat

vox:tak jsi mě s chválou xp orx potěšil,dneska ho doveze PPL Very Happy.Uvažoval jsem o Minelabu a jsem teda rád že jsem ho nekoupil. Po 16 letech druhý detektor.XP ADX 250 který jedu teď je taky moc dobrý,mám ho naposlouchaný,ale před týdnem mi uletěly uši u cívky a mám ji na stahovacích páskách,jako záložní bude sloužit dál.Našel jsem s ním spostu hezkých věcí Hledání
Posledního dubna důchod a to budu v lese pořád. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 12:20    Předmět: Citovat

Voxi,sepsul si ho pořádně,ale asi spousta majitelů Eq stím souhlasit nebude Wink Za sebe můžu říct že nevěřil sem...ale když jsme v lese srovnávali Eq s Tejonem a EuroSabre2,tak Tesora dostaly těžce na prdel a věř že mě to vůbec netěšilo...odjížděl jsem jak spráskaný pes s myšlenkou a rozhodnutím že můj milovaný Tejón půjde co nejdřív z domu a kupuju okamžitě Eq Wink A nebylo to o žádné reklamě a pod...stačilo vidět co umí...
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 12:43    Předmět: Citovat

Teď chodím s malou cívkou, klacek je lehčí i když toho asi hromadu přejdu, aspoň nemusím tolik kopat Very Happy , dvojkový programy můžou být neklidnější, jedou na vyšších frekvencích, takže po každé změně odlaďuji kanál a ladím zem a to i během hledání, situace a podmínky se mění každým máchnutím Wink
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 19:57    Předmět: Citovat

https://www.lovecpokladu.cz/home/raport-z-testovani-novych-civek-coiltek-pro-minelab-equinox-8500

Ať máte o čem přemýšlet, "pěkně" se už blíží Very Happy
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 21:21    Předmět: Re: Já to prodal a pořídil XP ORX Citovat

vox napsal:


Dodnes lituji, že jsem dal pryč svůj první C-Scope MX3...

Richard


A co tohle, už ho měl někdo v pazourech??

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-c-scope-evo-6000-plus
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: pátek 19. březen, 2021 21:57    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Voxi,sepsul si ho pořádně,ale asi spousta majitelů Eq stím souhlasit nebude Wink Za sebe můžu říct že nevěřil sem...ale když jsme v lese srovnávali Eq s Tejonem a EuroSabre2,tak Tesora dostaly těžce na prdel a věř že mě to vůbec netěšilo...odjížděl jsem jak spráskaný pes s myšlenkou a rozhodnutím že můj milovaný Tejón půjde co nejdřív z domu a kupuju okamžitě Eq Wink A nebylo to o žádné reklamě a pod...stačilo vidět co umí...

Prosím tě Vox kope za XP Laughing
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
buiaimon
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.1. 2014
Příspěvky: 250
Bydliště: Marobudum

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 11:33    Předmět: Re: Já to prodal a pořídil XP ORX Citovat

A co tohle, už ho měl někdo v pazourech??

https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-c-scope-evo-6000-plus[/quote] Mne už nic Britského nesmí do domu! Po té co se výroba po Brexitu přesunula k nám,jsem si ověřil to co jsem si léta jen myslel.Hezký kabát ale uvnitř střeva sto let za opicema. Každý den jsem překvapen a zároveň kroutím hlavou jak ty Spitfiry mohly létat a oni vyhrát válku. Většinu polotovarů jim produkuje Indie a jiné kolonie. Britové zajišťují jen prodej s hvězdným ziskem. Čus Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 12:41    Předmět: Citovat

Habáni napsal:
petaheaven napsal:
Voxi,sepsul si ho pořádně,ale asi spousta majitelů Eq stím souhlasit nebude Wink Za sebe můžu říct že nevěřil sem...ale když jsme v lese srovnávali Eq s Tejonem a EuroSabre2,tak Tesora dostaly těžce na prdel a věř že mě to vůbec netěšilo...odjížděl jsem jak spráskaný pes s myšlenkou a rozhodnutím že můj milovaný Tejón půjde co nejdřív z domu a kupuju okamžitě Eq Wink A nebylo to o žádné reklamě a pod...stačilo vidět co umí...

Prosím tě Vox kope za XP Laughing


Ano, Habán má pravdu. Kdokoliv má svůj vlastní názor, v mém případě názor podložený zkušenostmi i zkušenostmi nikoliv od nás, ale z anglofonních zemí (viz ty odkazy), tak prostě kope za konkurenci. Liší-li se navíc jeho názor od oficiálního PR, bude exkomunikován z církve, v tomto případě LP. Nakonec jsem si tam nechal i smazat konto, protože já si hledám pro radost a tohle jsem neměl zapotřebí.
_________________
vox


Naposledy upravil vox dne sobota 20. březen, 2021 15:51, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 12:45    Předmět: Citovat

zepr napsal:
vox:tak jsi mě s chválou xp orx potěšil,dneska ho doveze PPL Very Happy.Uvažoval jsem o Minelabu a jsem teda rád že jsem ho nekoupil. Po 16 letech druhý detektor.XP ADX 250 který jedu teď je taky moc dobrý,mám ho naposlouchaný,ale před týdnem mi uletěly uši u cívky a mám ji na stahovacích páskách,jako záložní bude sloužit dál.Našel jsem s ním spostu hezkých věcí Hledání
Posledního dubna důchod a to budu v lese pořád. Very Happy


Tak to se můžeme někdy s ORX oba potkat. Já už jsem v důchodu od prosince 2020 Smile
A jako druhý detektor mám GoFind 66, můžeme i porovnat tvůj ADX 250 s GoFind 66 Smile
(Než jsem se před cca 10 lety rozhoupal, že si 250 koupím jako druhý detektor k GoldMaxx Power, přestali ho vyrábět.) Fakt mě mrzí ten C-Scope MX3, to byl fetiš! Ale žiju v paneláku.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
zepr



Registrace: 19.5. 2006
Příspěvky: 34
Bydliště: Loc: 50°41'9.61"N, 15°24'4.902"E

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 13:22    Předmět: Citovat

vox: ORX už je doma.Na hledání bude spousta času a budu moc rád když mě zaškolíš,ale musím ještě měsíc vydržet bude to prej dárek k 65.Určitě se potom domluvíme a budeme porovnávat.Tady u nás je to na nálezy mizerný,horská oblast,bylo tady chudo.Ale chodím Jičín,Turnov tak to bude někde na půl cesty.Ostatní si dáme do SZ ať to tady nezasíráme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 13:35    Předmět: Citovat

petaheaven napsal:
Voxi,sepsul si ho pořádně,ale asi spousta majitelů Eq stím souhlasit nebude Wink Za sebe můžu říct že nevěřil sem...ale když jsme v lese srovnávali Eq s Tejonem a EuroSabre2,tak Tesora dostaly těžce na prdel a věř že mě to vůbec netěšilo...odjížděl jsem jak spráskaný pes s myšlenkou a rozhodnutím že můj milovaný Tejón půjde co nejdřív z domu a kupuju okamžitě Eq Wink A nebylo to o žádné reklamě a pod...stačilo vidět co umí...


Kapela byla dobrá do té doby, než začala hrát skladby Smile
Petaheavene, tak to jsi měl fakt smůlu na modely od Tesora. Lobo, Cortés - za mě super mašiny.

Tesoro EuroSabre
Tesoro EuroSabre jsem měl taky, s tou obrovskou cívkou. Byl to krok vedle. Nebyl špatný, ale taky nic zázračného. Není ho za co nějak moc sepsout, ale ani pochválit. Dneska za ty prachy pořídíš cokoliv lepšího. Ceny šly dolů a firma Tesoro zavřela krám. Podle toho, že na LP produkty Tesoro stále visí, asi se čeká, kdo těch pár dobrých patentů koupí. Třeba je koupí First Texas, jako řadu ostatních (tuším Fisher, Bounty Hunter, teď snad i White`s...). Proč ne, například diskriminátory byly u Tesora silnou stránkou.

Tejón
Tesoro Tejón by už měl být lepší, taky jsem ho měl, ale prostě jsem ho nedal. Údajně měl jít do "hvězdných" hloubek. Aby něco šlo do hvězdných hloubek, tak mi tak nějak logika dává, že by to mělo záviset na přesném nastavení, zejména odladění zemního efektu. Vystudoval jsem elektrická měření a mám státní zkoušku z předmětu Teorie měření. Jenže s jezevcem Tejónem jsem ladil každých pár metrů... Opět jsem se asi nechal zblbnout oficiálním PR. Kdo měl odvahu, tak to přiznal.

Ostatní Tesora
Kromě toho jsem měl Tesoro Cortés, Lobo, Vaquero - k těmto dvěma i cívky H.O.T., šly tuším i k jezevci.

Equinox
Equinox sice chodí dobře, je ale trochu pomalejší než XP, ať už jde o GoldMaxx Power, ORX, Déus - u všech těchto se dá rychlost odezvy vs. hloubka nastavit stejně jako u Equinoxu (dokonce i u dnes už dědečka GoldMaxx Power!!!), jen se to jmenuje jinak. Equinox tedy chodí dobře, jen nesmí projet auto, motorka, přeletět letadlo... V rozměrech České republiky je tohle problém, protože když utečeš do našich "hlubokých hvozdů", jako na potvoru přeletí letadlo. Odladíš Airbus, přeletí Boeing. Odladíš Boeing, přeletí ATR...
Kupodivu se dá ale u Equinoxu na zahradě odladit Wi-Fi, stejně jako ostatní blízké detektory.
Můj táta byl právník a bavil se i muzikou. Sbíral takové ty právnické a muzikantské špeky, jako Ivo Jahelka. V jednom z jakýchsi deníků dřívějšího Místního národního výboru našel zápis o průběhu venkovské zábavy: "Kapela byla dobrá do té doby, než začala hrát skladby." Za mě je po roce a půl chození s Equinoxem tento detektor dobrý stejně tak. Jen s tím rozdílem, že když s ním začneš hledat, on začne místo hledání hrát skladby!
Naštěstí se mi ten krám podařilo prodat vloni v prvním lockdownu, kdy letadla skoro nelítala. Po pravdě jsem měl fakt bobky, aby se při jeho předvádění nějaké nevzneslo. Stáhnul jsem citlivost, máchnul nad mincí a šel a šel...

A já si teď spokojeně chodím s XP ORX v "plné palbě" s dvěma bílými cívkami HF a jedním černým tradičním volantem. Kdybych chtěl Déus, stačí koupit základní jednotku, cívky jsou záměnné.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 15:35    Předmět: Citovat

vox napsal:
zepr napsal:
vox:tak jsi mě s chválou xp orx potěšil,dneska ho doveze PPL Very Happy.Uvažoval jsem o Minelabu a jsem teda rád že jsem ho nekoupil. Po 16 letech druhý detektor.XP ADX 250 který jedu teď je taky moc dobrý,mám ho naposlouchaný,ale před týdnem mi uletěly uši u cívky a mám ji na stahovacích páskách,jako záložní bude sloužit dál.Našel jsem s ním spostu hezkých věcí Hledání
Posledního dubna důchod a to budu v lese pořád. Very Happy


Tak to se můžeme někdy s ORX oba potkat. Já už jsem v důchodu od prosince 2020 Smile
A jako druhý detektor mám GoFind 66, můžeme i porovnat tvůj ADX 250 s GoFind 66 Smile
(Než jsem se před cca 10 lety rozhoupal, že si 250 koupím jako druhý detektor k GoldMaxx Power, přestali ho vyrábět.) Fakt mě mrzí ten C-Scope MX3, to byl fetiš! Ale žiju v paneláku.


Zkus se podívat na tohle - Youtube, Garry Blackwell (gardansolyn)
https://www.youtube.com/watch?v=LkFjy1amJ0M
https://www.youtube.com/watch?v=kX_5GTWneKg
https://www.youtube.com/watch?v=CrQrhde2IxE
Špičková videa, mně to pomohlo.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 15:58    Předmět: Citovat

vox napsal:
Habáni napsal:
petaheaven napsal:
Voxi,sepsul si ho pořádně,ale asi spousta majitelů Eq stím souhlasit nebude Wink Za sebe můžu říct že nevěřil sem...ale když jsme v lese srovnávali Eq s Tejonem a EuroSabre2,tak Tesora dostaly těžce na prdel a věř že mě to vůbec netěšilo...odjížděl jsem jak spráskaný pes s myšlenkou a rozhodnutím že můj milovaný Tejón půjde co nejdřív z domu a kupuju okamžitě Eq Wink A nebylo to o žádné reklamě a pod...stačilo vidět co umí...

Prosím tě Vox kope za XP Laughing


Ano, Habán má pravdu. Kdokoliv má svůj vlastní názor, v mém případě názor podložený zkušenostmi i zkušenostmi nikoliv od nás, ale z anglofonních zemí (viz ty odkazy), tak prostě kope za konkurenci. Liší-li se navíc jeho názor od oficiálního PR, bude exkomunikován z církve, v tomto případě LP. Nakonec jsem si i tam nechal smazat konto.

Voxi , to že jsi se probral po mnoha letech z nějakého delíria a najednou se objevil , nevím proč máš potřebu hanět detektor o kterém jak čtu víš úplnej houbelec Rolling Eyes Zkušenosti myslím nemáš žádné , když píšeš takové blbosti.
To že sis našel jiné přátele a všechno před mávnutím zahodil jsem pochopil , když jsem tě před léty viděl naposled na Archeologickém Ústavu , kam jsi přišel s UCem a narozdíl od něho jsi mě ani Štěpánku nepozdravil a dělal že nás neznáš..
Prosím tě chval si svůj detektor , je v jiné kategorii a nepoplivávej tady , když ani o EQ nic nevíš. Díky
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 16:00    Předmět: Citovat

zepr napsal:
vox: ORX už je doma.Na hledání bude spousta času a budu moc rád když mě zaškolíš,ale musím ještě měsíc vydržet bude to prej dárek k 65.Určitě se potom domluvíme a budeme porovnávat.Tady u nás je to na nálezy mizerný,horská oblast,bylo tady chudo.Ale chodím Jičín,Turnov tak to bude někde na půl cesty.Ostatní si dáme do SZ ať to tady nezasíráme.


Zkus si pustit tohle:
https://www.youtube.com/watch?v=LkFjy1amJ0M
https://www.youtube.com/watch?v=kX_5GTWneKg
https://www.youtube.com/watch?v=CrQrhde2IxE

Momentálně jsem utekl z Prahy před covidem na Táborsko. Až na výjimky je to tady taky na nálezy mizerný, ale hledáme si přece pro radost a ne pro výsledky! Smile
Na zabordelené pole je nejlepší ten program Gold Deep s nastavením Disc IAR 5, tohle ti odseparuje povrchová želízka. Jinak používám Coin Deep, když je toho v zemi víc, pak Coin Fast. Jinak si s tím moc nelámej hlavu, je to detektor "zapni a jdi". Jen si odlaď zem, ale i na to občas zapomenu.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
petaheaven
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.9. 2008
Příspěvky: 651
Bydliště: Sev. Morava

PříspěvekZaslal: sobota 20. březen, 2021 16:04    Předmět: Citovat

Voxi,já ti nevím,ale já Tejóna nehaním...byl moje srdcovka ,říkával jsem mu bezbolestná,byl to vysavač Smile ,ale je pravda že nesedl každému...kamarád který začínal s Tesorem Silver které bylo zase jeho srdcovka na něj přešel taky ale vůbec si s ním nerozuměl.Po nějaké době přešel na ES2 a to bylo z bláta do louže.Skončil taky u Equinoxu ale občas si posteskne že se mu stejně nejlíp hledalo se Sivrem,ikdyž nešel moc do hloubky,tak sním uměl a byl spokojen Wink

Za sebe můžu říct...k Equinoxu ,ty tvoje výtky a chyby nějak nevnímám,hledá se mi sním dobře,hloubku dává nepopiratelně líp než Tejón,vidí toho podstatně více atd...

Přestaňme se příst,vždy to bude o tom jak každému sedne ten či onen detektor,jsou to žabomyší války Wink
_________________
MD 3009,F1225X,Tejón,Minelab Equinox...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 59, 60, 61 ... 64, 65, 66  Další
Strana 60 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO