Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 657 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Equinox 800 a 600
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 15:58    Předmět: Citovat

Tak to bude ten 5G signál, co způsobuje i koronáča Very Happy , tenkrát ještě nebyl.
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 16:23    Předmět: 5G? - netuším Citovat

Padre,
já tam od té doby nebyl, takže mi žádná síť 5G detektor nerozvibrovala.
navíc je 5G v řádech GHz a detektory pracují v řádech kHz, tj. v akustickém pásmu. Těm vadí ty přibližovací radary, které pracují mezi 15-20 kHz. Taky může vadit síťový kmitočet 50 Hz a jeho harmonické frekvence (tj. násobky 50 Hz). Sítě s frekvencemi v řádu GHz by mohly vadit, ale spíše zahltit vstupní obvody přijímače detektoru a umlčet ho, než rozvibrovat. S tím jsem problém nikdy neměl. Takže vadí spíš železniční trakce než base-stations. Například Minelab Explorer SE, s tím se u tratě hledat skoro nedalo. Na druhou stranu - hledal jsem s Explorerem SE pod vedením VVN u Mnichova Hradiště, a tam se choval klidně. Byl to ale pomalý detektor, takový meditativní Smile
Tak šel taky z domu.
vox
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 16:34    Předmět: Citovat

Víme prd, co všechno, co teď lítá vzduchem a buší všem do kešeně, způsobuje, to ukáže čas Mr. Green
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 17:06    Předmět: Fyzikální zákony Citovat

Padre,
tohle jsou v zásadě normální věci, které podléhají fyzikálním zákonům.
Pravda je, že někdy "to" prostě nejde a vždycky se musí udělat kompromis. S traktorem závod F1 nevyhraješ a s monopostem F1 pole nezoráš. A vovovo- vo tom to je. Smile

Jinak k té lokalitě Přední Kopanina, kde jsem našel tu keltskou sekyrku. Doufám, že se tam po lockdownu nahrne hodně detektorářů, když jsem tomu asi udělal dobrou reklamu. Bude tam spousta lidí nasranejch.
1. Pokud budou aspoň trochu létat letadla, tak všichni s Equinoxem.
2. Úplně všichni, protože jsem tam dřív chodil několik let a dokonale jsem to tam celé vyluxoval i po těch, kteří tam chodili hledat okolo bývalého německého muničáku. Smile

Ale až, a jestli, budu mít toho Vanquishe, zajedeme tam s Ferdou a vyzkouším, jak se chová. Vanqush, ne Ferda. Ferda je bernskej salašnickej mojí partnerky. Taky je ale občas nevyzpytatelnej a neposlouchá, zejména když někdo na dohled drží v ruce svačinu. Smile

vox
_________________
vox


Naposledy upravil vox dne úterý 23. březen, 2021 16:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 17:09    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Já ho musím mít zticha, aby se ozval až nad cílem, klidně slezu hrubo pod dvacet a jestli něco přejdu, tak to zbyde pro horníky Very Happy , stejně je skoro všechno na lopatku a to dá i citlivost 15 Cool


Padre,
když jdeš s citlivostí pod 20, tak v tom případě ale přicházíš o svatý grál všech hledačů - o hloubku! Vždyť je to přece taková slast, kopat kvůli kusu šrotu díru 50 cm hlubokou! Smile
Já už jsem ve věku, kdy mě jeden takový happening vyřídí do konce hledání. Sad
Vot těchnika! Smile

vox
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 18:21    Předmět: Citovat

Brachu, já to ve svejch sedmdesáti vzdávám už v třiceti číslech, neplést po třiceti číslech... Very Happy
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 22. březen, 2021 18:34    Předmět: Tak to mám ještě pár týdnů čas Citovat

Padre,
tak to mám ještě pár týdnů čas, jsem čerstvě v důchodu!
Že já blbec se toho Equinoxe zbavoval. Mohl jsem chodit s citlivostí na polovic, kopat odhozený stanioly těsně pod drnem a všude se prsit, jakou mám vybombenou australskou mašinu! Smile

vox
_________________
vox


Naposledy upravil vox dne úterý 23. březen, 2021 16:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Habáni
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 16.9. 2008
Příspěvky: 2654
Bydliště: Praha a okolí 1969 a 1972

PříspěvekZaslal: úterý 23. březen, 2021 9:52    Předmět: Re: ad Přední Kopanina Citovat

vox napsal:

Habáne,
V Přední Kopanině bydlí lidé, přímo v tomhle koridoru, startují auta, jezdí tam "červená" MHD, lidé tam telefonují, čumí na TV, poslouchají rádio.


vox


To už ani nevíš co je vtip? Laughing
Přední Kopanina je dost širokej pojem. S Equinoxem jsem tam nikdy nehledal!
Naposledy jsem tam hledal na dohledávce což je už nevím 6 let asi. To ještě EQ nebyl. Bylo to u dálnice na jednom tom políčku a přistávačku jsme viděli před sebou a fakt to tam bylo na hounou. Hlavně mě prosím nechytej zase za slovo že to není Kopanina ale Kněživka nebo Kněževes , protože fakt nevím ke které vesnici které pole patří. Les co píšeš je opravdu dál , tam jsem kdysi taky byl a myslím že se Štěpkou a s tebou fakt dávno.. No kravál z letadel taky mazec , ale to když jsme hledali v lese na Kačině a nad náma pouštěli borci akorát forsáž tak jsem i upad..
Domluva platí , jen mě dej do mailu body do mapy ať se tu furt nedohadujeme je to vždy velkej prostor. Sice nevím co na Strakonické chceš najít , tam je to všude tak vybraný Rolling Eyes Co někde kolem V.... jak nás tenkrát vyhnali místní tam občas něco padne na polích kolem a provoz je tam možná větší než na Strakonický. Jen aby jsme taky něco našli ....
EQ , když budeš chtít tak ti samozřejmě i prodám a tetování - mám komplet výbavu - taky není problém Laughing Laughing Laughing
A proč jsem se proti tobě ozval.Jednoduchý chodím s Equinoxem , kolem sebe mám fakt hodně lidí s Equinoxem a nemám žádnej problém že by mě furt " hrál " nebo "vibroval" jak ty píšeš a nikdo si kolem taky nestěžuje.Když to samozřejmě navíc píšeš prošpikované propagací , tak se ozvu..no Wink
_________________
http://detektory.habanov.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: úterý 23. březen, 2021 10:08    Předmět: Citovat

Mám to chápat, že při těch vibracích se klacek třepe? To mě dělal Kruzer, ale to byla volitelná funkce Very Happy
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 23. březen, 2021 10:14    Předmět: Předni Kopanina Citovat

Stačí zadat do Mapy.cz výraz "Přední Kopanina". Jinak na Strakonické netrvám, ale co myslíš pod "V..." si nevzpomínám. Já už byl totiž snad Všude. Klidně kdekoliv jinde, ať neprojezdíme cisterny benzinu. Třeba přímo v Praze okolo Teplické dálnice nad Bulovkou, nebo tou co vede ze Střížkova (Proseka) k Bulovce, nebo na Bohdalci, mně je tohle fuk. Projelo auto a displej se třepal jak drahej pes, ve sluchátkách diskotéka.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
adventurer



Registrace: 13.10. 2010
Příspěvky: 86

PříspěvekZaslal: pátek 02. červenec, 2021 6:44    Předmět: Citovat

Jsem na tom podobně jako petaheaven, měl jsem dlouhé roky Tejona a byl jsem nadmíru spokojený, byl stabilní, šel hluboko a měl jsem s ním ty nejlepší nálezy. Jediné co mi vadilo bylo časté kopání železa, takže jsem ho nakonec s těžkým srdcem prodal a úplně na slepo a bez testu koupil EQ a můžu říct že to je zatím nejlepší detektor který jsem měl. Je nejhlubší, je ukrutně citlivý, najde věci nad kterými Tejon ani nepípnul a když se nejedná o zaneřáděnou lokalitu tak je velmi stabilní a jak už tady někdo psal, občas musím mávnout motyčkou nad cívkou abych se ujistil že funguje. Na zamořenější lokalitě se to dá taky odladit nebo stačí trošku snížit citlivost a hledání pod VN taky žádný problém. Citlivost mám na 22-23. Na telefonu dávám letadlo, ale je to spíš návyk než nutnost, párkrát jsem na to zapomněl a žádný rozdíl jsem nepozoroval, takže je to spíš o tom že při hledání chci mít klid a nenechat se buzerovat telefonem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: úterý 06. červenec, 2021 21:37    Předmět: Citovat

https://youtu.be/SRNC3tC7MsA
Už ji máte?
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: úterý 13. červenec, 2021 10:58    Předmět: Citovat

Padre napsal:
https://youtu.be/SRNC3tC7MsA
Už ji máte?

Nemáme a ani mít nebudeme, neb strom bych pokácel, a větvičky ulomím... muhehe
Kolego, nyní vážně, za ta léta jsem vypozoroval, že základní cívka je fakt nejlepší, howgh! Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: úterý 13. červenec, 2021 18:44    Předmět: Citovat

Já taky ne, sedm litrů je dost, beztak chodím většinou s malou, abych klacek vůbec unesl Wink
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 06. říjen, 2021 13:59    Předmět: Citovat

Opět a zase musím strojek pochválit, konkrétně separejšn. Mince 2 cm nad želézkem, přímo nad sebou! Furt čučím jako tele... Shocked
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: středa 20. říjen, 2021 16:56    Předmět: Citovat

Pravdu díš Kaprálku, já ho v podstatě kupoval kvůli zvuku. I když jsem teď chvíli pomýšlel na Deuse nebo ORX kvůli váze s skladnosti, ale po tom, co ty klacky vydávají za zvuky, jsem je kategoricky zamítl. A na co mě bude u cívky X35 třicet pět frekvencí, když s Noxem chodím jen multi a v podstatě na tovární nastavení. Park1 ( ta zavřená 1 a 2 dělá divy, koks jsem ještě nekopl. Nějakej pidi gold tady nenajdu a nejníž se hlásil brakteát na 4. treshold 0, tóny dva, nemám hud. sluch, zotavení nejnižší, aby šel co nejhloubš a iron bias ať se přiklání k barvě. Velký, nebo kulatý železo stejně nepoznáš a ty drobky škrtaj. Takže taky spokojenost, akorát tomu už moc nedám.
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 25. říjen, 2021 15:52    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Pravdu díš Kaprálku, já ho v podstatě kupoval kvůli zvuku. I když jsem teď chvíli pomýšlel na Deuse nebo ORX kvůli váze s skladnosti, ale po tom, co ty klacky vydávají za zvuky, jsem je kategoricky zamítl. A na co mě bude u cívky X35 třicet pět frekvencí, když s Noxem chodím jen multi a v podstatě na tovární nastavení. Park1 ( ta zavřená 1 a 2 dělá divy, koks jsem ještě nekopl. Nějakej pidi gold tady nenajdu a nejníž se hlásil brakteát na 4. treshold 0, tóny dva, nemám hud. sluch, zotavení nejnižší, aby šel co nejhloubš a iron bias ať se přiklání k barvě. Velký, nebo kulatý železo stejně nepoznáš a ty drobky škrtaj. Takže taky spokojenost, akorát tomu už moc nedám.


Kolego, némlich to stejný říkají prospektoři, co choděj s XP /Déus a j./, že zvuky u Noxe jim nevyhovují, ale přiznávaj lepší hloubku u Noxe... Cool
Velký a hluboký želézko poznám, za ty roky poslouchání, naslouchání a pozorování... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 25. říjen, 2021 16:03    Předmět: Citovat

Ty máš teda lopóchy Very Happy
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 12. listopad, 2021 17:36    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Opět a zase musím strojek pochválit, konkrétně separejšn. Mince 2 cm nad želézkem, přímo nad sebou! Furt čučím jako tele... Shocked


To tele měním na mamuta, ten strojek furt překvapuje a musím si pochválit i ty lopóchy a jak praví klasik - das ist nicht móglich... pohoda
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 29. listopad, 2021 12:43    Předmět: Citovat

Hledat se v tom bílým svinstvu nedá, tak to tu lehce oživíme... pohoda

Cituji kolegu z výše uvedené diskuse: a cvrlikal mi tam v jednom místě i XP GoldMaxx Power.

Tuto skutečnost jsem postřehl u všech sedmi strojků, co jsem vlastnil, že nad železniční tratí (nad tunelem, na stráni, cca do 0,5 km) detektor cvrliká, což se zintenzivní při přijíždění vlaku. V troleji by mělo bejt zřejmě 22kV, tak to má asi fakt šťávu. Nejvíc zpíval Minelab Explorer professional, jako v opeře. EQ 800 se na chvíli dá odladit, ale jak se asi přiblíží jiná lokomotiva, začne zpívat nanovo. Tudíž hledání blízko tratí jsem zavrhl... Rolling Eyes
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 62, 63, 64, 65, 66  Další
Strana 63 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO