Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 278 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Deus nebo ORX HF ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
DAVID



Registrace: 22.1. 2015
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2019 10:11    Předmět: Deus nebo ORX HF ? Citovat

XP Deus bez jednotky nebo XP ORX ? Cena je skoro stejná tak nevím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1142
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2019 13:20    Předmět: Citovat

ORX běží cca 15-81 kHz, takže vyšší frekvencí je omezená hloubka, musela by se koupit zřejmě ještě cívka X35, aby šel hloubš a to je další desítka Mr. Green
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
artnam
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.1. 2011
Příspěvky: 1297

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2019 9:14    Předmět: Citovat

A co tak starší Deus i s řídící jednotkou. To vyjde i levněji, nejlépe s cívkou 28 cm. ORX je asi obchodní reakce na Eguinoxe a podle prvních zkušeností nic moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2534
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2021 16:06    Předmět: Citovat

artnam napsal:
A co tak starší Deus i s řídící jednotkou. To vyjde i levněji, nejlépe s cívkou 28 cm. ORX je asi obchodní reakce na Eguinoxe a podle prvních zkušeností nic moc.


Já mám zase dilema:
Když vlastním XP Goldmaxx Power, tak otázka zní - má smysl GMP nahradit novým XP ORX 35 s cívkou 28 ? Question
Ale poslední dvě slova v horní citaci moudrého kolegy leccos napovídají, ale diskusi se nebráním... Idea
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: pondělí 13. prosinec, 2021 16:16    Předmět: Citovat

Kaprálku, valný smysl to moc nemá. Snad jenom v tom, že ORX je podstatně lehčí. S Goldíkem jsem chodil léta, loni jsem ho opustil a pořídil ORX. Taky kvůli váze. Za půl roku jsem se vrátil k starému, osvědčenému. Píšu SZ.
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
irwing
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.4. 2006
Příspěvky: 256
Bydliště: AUSSIG

PříspěvekZaslal: úterý 28. prosinec, 2021 8:11    Předmět: Citovat

Ahoj. Hlavními zbraněmi Deusu jsou Reaktivita, zvuková odpověď(zesilovač slabých zvuků) a nastevení zvukové signalizace( 2 tón 5 ti tón Pitch). Přesně tyto věci jsou u ORXe minimalizovány, nebo úplně potlačeny. ORX funguje jak funguje, ale své maximum má již v továrních programech a dál už zajít moc nejde. Deus má za továrními programy velký využitelný prostor. Tolik k Deusu/ORX. Toť můj názor.
_________________
Nevěřim
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
butcher
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 11.1. 2008
Příspěvky: 1261
Bydliště: Kolínsko už 55 let

PříspěvekZaslal: úterý 28. prosinec, 2021 11:09    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Kaprálku, valný smysl to moc nemá. Snad jenom v tom, že ORX je podstatně lehčí. S Goldíkem jsem chodil léta, loni jsem ho opustil a pořídil ORX. Taky kvůli váze. Za půl roku jsem se vrátil k starému, osvědčenému. Píšu SZ.

Tady bych se klonil k názoru starého,byť pouze věkem, matadora,který už má něco nachozeno a mohu to jen potvrdit svou 15 ti letou zkušenodtí s GMP 2a stále slušnýmy nálezymnohokrát jsem přemýšlel o modernější náhradě, vzkoušel i třeba vychvalovanou F-75,půjči si Deuse a vždycky se vrátil k lety naposlouchanému GMP a zatím nelitoval ani na svých prohledaných místech, vždycky nějakou droboť najde, alepoň toho mrňavého koníčka, nposledy i 1/24nku zahlásil signálkem v nějakých 5 cm sice bídným, ale i ty se u něj vyplatí kopat na zdánlivě vytěžených lokalitách přinesou zajímavá překvapení
_________________
u zážitku nezáleží na +/- ale na absolutní hodnotě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2534
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 29. prosinec, 2021 14:36    Předmět: Citovat

Kolegové, kamarádi, moc díky za postřehy, připomínky a poznatky... Wink
Goldmaxx Powerůj je opravdu luxusní náhradník a nepotřebuje žádnou výměnu... Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
fanu
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.6. 2006
Příspěvky: 1752

PříspěvekZaslal: pátek 31. prosinec, 2021 11:49    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Kolegové, kamarádi, moc díky za postřehy, připomínky a poznatky... Wink
Goldmaxx Powerůj je opravdu luxusní náhradník a nepotřebuje žádnou výměnu... Cool


Ahoj stará vojno Smile,

to, co Ti říkám snad už celé roky, potvrdili i zkušení matadoři. Však mě znáš, a mnohokrát jsme o tom mluvili, detektorů mám moc všech značek, ale Power je stálice Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO