Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 612 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Equinox 800 a 600
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 27. prosinec, 2022 20:48    Předmět: Citovat

Munga napsal:
Je pravda že od 0.5cm a kort kulaté tak teda kopat, tam to prostě dává pěkné ID a čistý zvuk.
Já chtěl vědět jestli už se mám vykašlat na hledání nastavení co by to nebralo tak na to kašlu.
Zajímavé že ten trakař to zvukově poznal - ID také pěkné ,ale jak to byl alobal tak zvuk charakteristicky praskal.
Já vždy chodil s pole 2 dost vysoko nastavené - hledalo to parádně, ale detík byl celkem nervozní a já neměl pohodu.
Teď když jsem šel s pole 1 tak větší klid, výrazně méně bordelu a přitom pocitově také pěkně hluboko.
Je možné že pomohla aktualizace a nebo mám jen placeboefekt jak jsem dlouho nehledal?


EQ800 má zkrácenou stupnici ID, takže jestli je ID na tvojí lokalitě pro fólie 11, je to zhruba na půlce, takže by to mělo být to v pořádku. Zvuková odezva se samozřejmě může lišit detektor řady X od detektoru řady Y, to už je ale u digitálu další věc softwarového zpracování.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: úterý 27. prosinec, 2022 20:51    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Taky to nedávám, pod i nad 11, záleží jak velkej a jak zmačkanej je to kus Mr. Green, tak se může ozývat i malý Ag a jak se říká, kdo nekope alobal, nenajde zlato Wink


Svatá pravda, Padre!
Slyšeli jsme slovo Boží! Smile
Takže i já se furt dřu jako hovado, zejména když jde o ustálené ID v rozmezí 34 až 46 ze sta (co kdyby) a VŽDYCKY to zatím byla fólie, kus krabičky od cigaret, a tak... a zlato nět. Vot těchnika moloďoži, i s tím ID 34-46 (podle ryzosti zlata). :--) = extra dlouhej nos!
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 8:13    Předmět: Citovat

Nebejt toho bordelu, tak si už ani nekopnem, dobrejch cílů jaksi ubývá 😤
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 8:42    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Nebejt toho bordelu, tak si už ani nekopnem, dobrejch cílů jaksi ubývá 😤


Nojo, je nás už moc a věcí v zemi málo. Jednou se to otočí. (černej humor)
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
EL NINO
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 14.10. 2013
Příspěvky: 613

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 11:39    Předmět: Citovat

Munga napsal:
Je pravda že od 0.5cm a kort kulaté tak teda kopat, tam to prostě dává pěkné ID a čistý zvuk.
Já chtěl vědět jestli už se mám vykašlat na hledání nastavení co by to nebralo tak na to kašlu.
Zajímavé že ten trakař to zvukově poznal - ID také pěkné ,ale jak to byl alobal tak zvuk charakteristicky praskal.
Já vždy chodil s pole 2 dost vysoko nastavené - hledalo to parádně, ale detík byl celkem nervozní a já neměl pohodu.
Teď když jsem šel s pole 1 tak větší klid, výrazně méně bordelu a přitom pocitově také pěkně hluboko.
Je možné že pomohla aktualizace a nebo mám jen placeboefekt jak jsem dlouho nehledal?


Munga... programy Park 1,Pole 1 su programy ktore maju v sebe zahrnutu urcitu mieru redukcie-eliminacie konduktivity terenu/ zasolenie terenu ,koks, premočeny, teren, tmavá keramika/....takže tieto programy budu pracovat stabilnejsie na takychto typoch terenu...oproti programom Park 2, Pole 2, ktore su ovela citlivejsie na tatýto teren..a v tomto terene davaju odozvu terenu na ID 1-2...aj po ground balance...

...logiku programov lahko zistiš za pomoci airtestu na dosah na detektoru na
disk CD/ test kalibracie detektoru na Salt/,,na rovnakych nastaveniach - kde uvidis aky dosah maju rozne programy .. programy 1 a programy 2 na cedečko......Wink


Naposledy upravil EL NINO dne středa 28. prosinec, 2022 20:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Munga
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.1. 2010
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 13:54    Předmět: Citovat

Mě právě překvapilo že pole 1 mi teď dává na neproblematické cíle jen o velmi málo méně než pole 2 .
Dřív jsem měl mezi 1a 2 znatelný rozdíl v dosahu a 1ničkové programy jsem proto nepoužíval.
Je ale možné že jsem na dvojce nastavil něco jinak a přehlédl tak to ještě zkontroluji.
_________________
Equinox 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 14:47    Předmět: Citovat

Munga napsal:
Mě právě překvapilo že pole 1 mi teď dává na neproblematické cíle jen o velmi málo méně než pole 2 .
Dřív jsem měl mezi 1a 2 znatelný rozdíl v dosahu a 1ničkové programy jsem proto nepoužíval.
Je ale možné že jsem na dvojce nastavil něco jinak a přehlédl tak to ještě zkontroluji.


Zlatý XP, je to pro mě rozdíl jako Apple a Wokna
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 17:20    Předmět: Citovat

Munga napsal:
Mě právě překvapilo že pole 1 mi teď dává na neproblematické cíle jen o velmi málo méně než pole 2 .
Dřív jsem měl mezi 1a 2 znatelný rozdíl v dosahu a 1ničkové programy jsem proto nepoužíval.
Je ale možné že jsem na dvojce nastavil něco jinak a přehlédl tak to ještě zkontroluji.


Zlatý XP, je to pro mě rozdíl jako Apple a Wokna. Navíc jsou na YouTube skvělá instruktážní videa na kanálu XP metaldetectors skill school, ale to do tohoto vlákna už nepatří.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Munga
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.1. 2010
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 17:53    Předmět: Citovat

To já jsem spokojen, mám noxe dlouho ale ted jsem měl roční přestávku a musím ho znova nachodit. Přijde mi že se po aktualizaci docela zklidnil a to myslím v pozitivním smyslu a nebo jsem se zklidnil já a nešponuji to tak moc.
Holt si s tím musím pohrát v terénu a doladit k plné spokojenosti a to jde jen praxí jako u všeho.
_________________
Equinox 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 28. prosinec, 2022 20:42    Předmět: Citovat

Munga napsal:
To já jsem spokojen, mám noxe dlouho ale ted jsem měl roční přestávku a musím ho znova nachodit. Přijde mi že se po aktualizaci docela zklidnil a to myslím v pozitivním smyslu a nebo jsem se zklidnil já a nešponuji to tak moc.
Holt si s tím musím pohrát v terénu a doladit k plné spokojenosti a to jde jen praxí jako u všeho.


Moje pocity ohledně Eqx do tohoto vlákna už také nepatří. Avšak co se mých pocitů týče, taktéž lyžování na tuzemských sjezdovkách (nesjezduji od lyžařského výcviku na průmyslovce ve třeťáku, tj. přes 50 let kvůli frontám u vleků), následně stání ve frontách na mandarinky a banány a používání Windows (čekání na aktualizace) a australských detektorů (čekání až se uklidní z EMI) mám zakázáno od doktora. Od psychiatra.

Nakonec bych snad jen rád citoval zápis z jednoho Národního výboru ohledně vesnické tancovačky: Kapela byla dobrá do té doby, než začala hrát skladby. Táta tyhle hovadiny sbíral jak Ivo Jahelka.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. prosinec, 2022 9:01    Předmět: Citovat

Zlatá osmašedesetá Wink , taky pamatuju na jedno naše ohodnocení, když jsme "provozovali bigbít":
Na skupině The Four Little Wandering Boys and Their Musical Creations bylo zajímavé pouze jejich jméno Very Happy
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Munga
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.1. 2010
Příspěvky: 115
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čtvrtek 29. prosinec, 2022 10:32    Předmět: Citovat

Na rušení EMI si dost lidí na forech stěžuje,ale já s tím fakt snad neměl nikdy problém ledaže by se to zhoršilo za poslední rok co jsem nechodil tak doufam že mě to teď nepotká Very Happy
_________________
Equinox 800
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Padre
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 10.3. 2018
Příspěvky: 1151
Bydliště: Velká Morava.

PříspěvekZaslal: pondělí 23. leden, 2023 8:58    Předmět: Citovat

Ty jó, koukám, že u EQ začíná velké přezbrojování na vyšší řadu, na Bazošu jsem viděl 800 pod patnáct a 600 za děvet, nebo snad každý touží už po Manticoře? Shocked Laughing
_________________
Kde nic není, nic nenajdeš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 23. leden, 2023 9:12    Předmět: Citovat

Padre napsal:
Ty jó, koukám, že u EQ začíná velké přezbrojování na vyšší řadu, na Bazošu jsem viděl 800 pod patnáct a 600 za děvet, nebo snad každý touží už po Manticoře? Shocked Laughing


Už to tak vypadá, Padre, PR masírka z LP udělala svý. Dostanou trochu rychlejší EQX s barevným displejem a dalšími funkcemi, které nepotřebují. Já jsem happy s D2 i s ORX, a jen blbec se nespálí o stejný kamna dvakrát. Já jsem dvojnásobný blbec, protože moje řada "M" byla Explorer SE (že jsem chvíli nepočkal, půl roku na to vyšel E-Trac a ten byl rychlejší), pak Safari (nepoznal ani rezatý šroubek oproti Fisherovi, tak šel taky z domu), pak EQX 800. Ale GoFind je furt dobrej, občas ho provětrám. Ale pro vnitrozemí Austrálie a odlehlé končiny Severní Ameriky to nemusejí být špatné mašiny. Akorát že tam můžeš najít tak akorát pazourky a geologickým vrásněním vyzdvižené prehistorické žraločí zuby, ale tohle detektory kovů neberou. A na zlato se tyhle pomalý relic detektory taky nehodí.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
freexxx



Registrace: 9.2. 2015
Příspěvky: 57

PříspěvekZaslal: neděle 03. září, 2023 11:56    Předmět: Citovat

rikejte si co chcete manta je boží s ni už 100% nekopnu železo. V mori k nezaplacení žadne vička a podobne sragory. Letos more 43g 14k. EQ neni spatnej je taky hodne dobry za tu cenu a D2 bych nechtel složite nastavení kde co uberete pridate a nevite co kde a jak je to v prdeli Manticore a EQ detiky topka za mna zapneš a jedeš nič neresis ne jako D2... ta neni spatna ale musis hodne vedet co delas a proc to delas v nastaveni. Spojil sem to nejlepsi z oboch svetu manticore a DEUS XP-HB 01 a je to jinej svet proste tahle kobinace u mne TOP. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pondělí 04. září, 2023 18:50    Předmět: Citovat

freexxx napsal:
rikejte si co chcete manta je boží s ni už 100% nekopnu železo. V mori k nezaplacení žadne vička a podobne sragory. Letos more 43g 14k. EQ neni spatnej je taky hodne dobry za tu cenu a D2 bych nechtel složite nastavení kde co uberete pridate a nevite co kde a jak je to v prdeli Manticore a EQ detiky topka za mna zapneš a jedeš nič neresis ne jako D2... ta neni spatna ale musis hodne vedet co delas a proc to delas v nastaveni. Spojil sem to nejlepsi z oboch svetu manticore a DEUS XP-HB 01 a je to jinej svet proste tahle kobinace u mne TOP. Laughing


Tak to já mám ohledně ovládání přesně opačnou zkušenost. Z návodu na D2 mi bylo všechno jasné hned, z návodu na Equinox prakticky nic. Spousta keců, samá sranda a nic hustýho. Asi to bude i tím, že obě tyto firmy cílí na jiné uživatelské skupiny.
Pro mě je naopak zařízení typu "zapni a jdi" XP D2. Stačí přečíst návod, případně se podívat na instruktážní video (Gary Blackwell - gardansolyn - XP Metal Detector Skill School - https://www.youtube.com/watch?v=Iz7GGjfCVjo&t=104s - General Program, a tím to začíná).
Jinak nedám dopustit ani na ORX. Ale každý má svůj fetiš...
Mj. za nejlepší detektor od Minelabu považuji GoFind protože funguje a na nic si nehraje. E-Trac, mě bohužel o půl roku minul, měl jsem před tím zoufale pomalý Explorer SE.
Jinak řeči, že Minelab je průkopníkem mulnifrekvenčních detektorů ověnčených patenty, jsou blábol, protože první multifrekvenčí detektor byl Whites DFX, taky je to na Youtube. Snad jen ty patenty, které si firma Whites asi nezaplatila.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 06. září, 2023 13:28    Předmět: Citovat

VOXi, musím se "spravedlivě" a s neutrálním (švýcarským) postojem zastat EQ 800. Návod je stejně, možná i snadněji pochopitelnější, nežli u D II. Ten jsem při prvním zapnutí musel "štelovat" i s návodem. A u EQ 800 máš též pohodové návody typu school: https://www.youtube.com/watch?v=xeKOFUX2NIg
Souhlasím ale s tím, že Explorer SE byl opravdu velmi, velmi zoufalý strojek. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: středa 06. září, 2023 21:04    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
VOXi, musím se "spravedlivě" a s neutrálním (švýcarským) postojem zastat EQ 800. Návod je stejně, možná i snadněji pochopitelnější, nežli u D II. Ten jsem při prvním zapnutí musel "štelovat" i s návodem. A u EQ 800 máš též pohodové návody typu school: https://www.youtube.com/watch?v=xeKOFUX2NIg
Souhlasím ale s tím, že Explorer SE byl opravdu velmi, velmi zoufalý strojek. Wink


Kaprále,
znovu opakuji, kdybych terfil E-Trac, měl bych ho asi dodnes. Byl rychlejší a minul mě o půl roku co jsem měl SE... Ale detektory XP jsou prostě nejrychlejší! Já mám prostě na Minelab smůlu a pifku.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 07. říjen, 2023 14:06    Předmět: Citovat

Tak co, už jste všichni zahodili svoje strojky a skončili s prospekcí? Question Question
Krásně to tady chcíplo... Crying or Very sad
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vox
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2011
Příspěvky: 365
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: sobota 07. říjen, 2023 14:12    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
Tak co, už jste všichni zahodili svoje strojky a skončili s prospekcí? Question Question
Krásně to tady chcíplo... Crying or Very sad


Kaprále, právě jsem na mrcasu.
_________________
vox
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Equinox 800 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... , 64, 65, 66  Další
Strana 65 z 66

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO