Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 638 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

T-2
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Teknetics T2
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 16:17    Předmět: T-2 Citovat

Zdravim vas panove Mate niekto skusenosti z T-2(Tachnich) podelte sa zo mnou,z vlastnich skusenosti z praxe,čo to je za mašina.Dakujem Janosik Dukla Vych.Slovensko
Návrat nahoru
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 16:39    Předmět: Citovat

A co tak trosku pohladat v spravnej rubrike?
http://detektory.hantec.cz/modules.php?name=Forums&file=viewforum&f=20
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bask
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.2. 2007
Příspěvky: 114
Bydliště: Prešporok

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 16:41    Předmět: Citovat

...teda za predpokladu, ze tym tvojim "tachnich T2" myslis "teknetics T2"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 18:35    Předmět: Dik Bask Citovat

Ano Bask maš pravdu,ja som to nevedel napisat spravne! T-2 Detektory.hantec.cz To už mam prečitane, aj z Webu viem toho dost ale mna zaujima niečo z vlastnej skusen. kto ten Detik vlastni,apodeli sa zo mnou o nejaku radu!
Návrat nahoru
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 21:14    Předmět: Citovat

A co bys potřeboval vědět???
Jinak podle mejch zkušeností je to super detektor, ale nemám zkušenosti s jinýma detíkama.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 18:37    Předmět: T-2 Citovat

Ahoj maryjary viš co potrebujem vediet jak to je z Diskrim,a rozliš ovanim Al metal jestli nevidava fal.zvuky(alobal,vyčka,zatkyapod)Co maš za mašinu?
Návrat nahoru
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 30. leden, 2008 22:29    Předmět: Citovat

Já mám T2, alobal určuje hodně přesně 99% případů je vždy ID 48, s víčkama a zátkama je to asi u všech detektorů stejné, určuje je vysokým ID, protože za 1. mají kruhový tvar a za 2. často jsou pokovené bar kovem.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 12:59    Předmět: Citovat

Zdravim Ta maryjary Dik za odpoved ohladom T-2.Aako to je podla Tvojej skus:Za daždiveho počasia,rannej rosi ked sa dostane voda pod kryt na cievku nevidava fal:zvuky,a čo Mobil a Vysoke napetie napiš mi niečo o tom Dik janošik
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 16. únor, 2008 11:25    Předmět: Tekneticz Citovat

Zdar Panove To už se nikdo nenajde,kto vlastnite T-2(Tekneticz)alebo každy ste prešiel na F-75 Laughing
Návrat nahoru
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: pátek 18. červenec, 2008 23:05    Předmět: Citovat

Zdravím..Tak to tu trochu opráším a strhnu pavučiny.Koupil jsem T2 už před 3.měsícema jako jetej a i když nemohu za žádnou cenu říci,že ho mám 100% v ruce,nemyslím si,že bych s ním měl nějaké vetší potíže při hledání.V ruce sedí velmi ostře,hmotnost je díky jeho velikosti fajn rozložená.Klasické ALE je u citlivost.Někomu se může zdát jeho citlivost přehnaná a rušící.Já osobně to beru jako plus a aspoň si můžu vybrat,co kopat a co normálně přejdu.Jak už tu bylo řečeno alobaly určuje velmi přesně a hodnotu 48 od začátku přecházím.Boužel někdy kopu jak divej a stejně ten historický alobal vykopnu pod jinou hodnotou.Určitě záleží jak si to kdo nastaví a já chodím na klasické hodnotě 80-21-ton na 3,někdy 4.Nevím jestli to je značka ideál,ale nevidím v tom nějakej extra rozdíl.U mě se detík jeví velmi dobře a tím pádem neuvažuji o změně.Pokud by jste měl někdo nějaký tip na nastavení,rád se poučím...Díky.
_________________
TEKNETICS T2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: neděle 20. červenec, 2008 0:44    Předmět: Citovat

Zdravím,
pokud mohu přispět k nastavení.
Mám T2 asi 1,5 roku, ze začátku jsem chodil v režimu diskriminace citl. 82, diskr.15-20, a ton 3, ale asi před půl rokem jsem zkusil hledat na all metal a od té doby na něj chodím skoro pořád citlivost mám nastavenou na plno, hum lavel na +1 a půdní vliv ladím automatem.
Detík je sice nachylnější na ruchy ale dá se to naposlouchat. A pro mě je lepší vědomí že vidím opravdu nejhlouběji i za cenu ruchů, nežli to že detík neprodukuje falešné zvuky ale je tam rezerva nějakej ten cenťáček a možnost přejít nějakou tu mincičku.
Návrat nahoru
Pruzkumnik



Registrace: 30.12. 2007
Příspěvky: 68
Bydliště: BRNO

PříspěvekZaslal: neděle 20. červenec, 2008 16:20    Předmět: Citovat

To odladění půdy něják nezvládám nastavit.Zkouším to automaticky,ale boužel se mi to nedaří zjevně na 100% odladit.Ručně jsem to ještě nezkoušel,pač abych se přiznal to nějak nedokážu Crying or Very sad Manuál mám,ale boužel jsem typ člověka,který chápe spíš v terénu,než přečtením..Na Al-metal občas zkouším také chodit teda bez nastavení,ale chodím.Bere vše kolem a to je asi ten problém zjistit,který signál je kopací i když zní slabě.Proto asi nakonec přepínám na diskr....
_________________
TEKNETICS T2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: pondělí 21. červenec, 2008 18:33    Předmět: Citovat

To automatický odladění půdy je snadný, stačí mít cívku tak 10 cm nad zemí ( v místě kde se ladí nesmí v zemi být žádný kov), páčku pinpointu zmáčkneš od sebe( starší T2 to mají prý obráceně) a pak už jen pumpuješ( pohybuješ cívkou nahoru a dolu tak 10 - 20 cm ve směru osy tyče).

Ruční odladění je trochu složitější, řídíš se tónama který detík vydává při oddalování a přibližování cívky. Já ladím jen ručně a v pohodě to stačí.
Myslím že ruční ladění bude potřeba na složitější podmínky: čedič, různé soli v půdě a pod.
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: středa 23. červenec, 2008 23:17    Předmět: Citovat

To je právě ten důvod..Vždy jsem narazil na nečistou půdu při odzemění..A nebo jsem to blbě zkoušel.Musím zkoušet,ale Tvůj tip na nastavení detíku vyzkouším na all-metal.Kluci,viděl jsem novou cívku na T2 15X12''...co na to říkáte?Mohla by být šikovná,ale boužel víc nevím...
Návrat nahoru
krokodill
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.6. 2006
Příspěvky: 5425
Bydliště: Podhůří Kérkonoš Věk: furtum stejně

PříspěvekZaslal: čtvrtek 24. červenec, 2008 8:06    Předmět: Citovat

pruzkumnik napsal:
To je právě ten důvod..Vždy jsem narazil na nečistou půdu při odzemění..A nebo jsem to blbě zkoušel.Musím zkoušet,ale Tvůj tip na nastavení detíku vyzkouším na all-metal.Kluci,viděl jsem novou cívku na T2 15X12''...co na to říkáte?Mohla by být šikovná,ale boužel víc nevím...


Jáfánek, že na All Metal Shocked . Musíš přece odlaďovat tak, abys věděl, že pod cívkou nic není. A to v režimu Disc. nemůžeš poznat, když budeš mít potlačené železo, takže detektor mlčí a ty si potom myslíš, že máš pod cívkou čisto chyba
_________________
E-Trac, Eqx 800
Ďaur (bezvěrec)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Ir_Maiden



Registrace: 23.12. 2008
Příspěvky: 13
Bydliště: Jižní Čechy [1993]

PříspěvekZaslal: úterý 04. srpen, 2009 11:58    Předmět: Citovat

To já chodim na sens. 70-85 , disc.level mam 40, a tony mam na 1.
Nejni to špatně?Takové nastavení mi přišlo k detektoru, jako normální nastavení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
maryjary
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 05. srpen, 2009 3:27    Předmět: Citovat

Ir_Maiden napsal:
To já chodim na sens. 70-85 , disc.level mam 40, a tony mam na 1.
Nejni to špatně?Takové nastavení mi přišlo k detektoru, jako normální nastavení.


Každýmu asi vyhovuje něco jinýho, chce to zkoušet a hlavně hledat. Nápadům a fantazii se meze nekladou Smile)
Návrat nahoru
sm
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.8. 2007
Příspěvky: 708

PříspěvekZaslal: středa 05. srpen, 2009 18:48    Předmět: Citovat

V lesoch hľadám v režime diskriminácia na minime, troj ton alebo dvaplus.Zároveň mám nastavený al metal na maxime.Ked mám nejaký cieľ prepnem prstom do al a skontrolujem čo to je.Al mám nastavený skoro na max a nevadí mi na tú chvíľku hvízdanie "Podľa mňa je al presnejší v určovaní ako diskr.ta sa mení podľa nastavenia,aspoň ja to tak vidím" Potom znovu prepnem na diskr. a hľadám dalej.Políčka sú niečo iné,tam sa treba pohrať podľa množstva bordelu.Nemám rád prílišnú diskrimináciu železa,takže asi na tridsať ,síce skúšal som aj viac ale mal som z toho blbý pocit.Mám taký názor že je treba kopať všetko čo smrdí farbou aj alobal.Hvízdajúce kamene sa dosť presne určujú,vždy záleží na lokalite ale na určitom mieste sú kamene rovnaké a ukazuje sa to na displeji stále rovnako,takže po pol hodine na nejakom mieste už je jasné čo je pod cievku aký šuter a ake má číslo.
_________________
Neexistujú bezcenné mince.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
filo



Registrace: 8.8. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: sobota 08. srpen, 2009 18:04    Předmět: Citovat

Zdravím vas kolegové.

Jsem tu nový ale doufám že se najde někdo kdo by poradil.

Na T2 se mi podařilo urvat kabel cívky z konektoru.

Nemáte náhodou někdo plánek nebo foto zapojení těch drátu zpátky do konektoru...........

Jsem ztoho uplně neštastný Mad

Nevím jak to opravit,abych ty drátky nepřipájel špatně a ješte nedojebal detektor.

Psal jsem už i výrobci do Texasu ale odpověděli mi že mi schéma nepošlou že to jsou tajné informace....... chyba moje nervy

Poradí někdo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: sobota 08. srpen, 2009 21:52    Předmět: Citovat

filo napsal:
Zdravím vas kolegové.

Jsem tu nový ale doufám že se najde někdo kdo by poradil.

Na T2 se mi podařilo urvat kabel cívky z konektoru.

Nemáte náhodou někdo plánek nebo foto zapojení těch drátu zpátky do konektoru...........

Jsem ztoho uplně neštastný Mad

Nevím jak to opravit,abych ty drátky nepřipájel špatně a ješte nedojebal detektor.

Psal jsem už i výrobci do Texasu ale odpověděli mi že mi schéma nepošlou že to jsou tajné informace....... chyba moje nervy

Poradí někdo?


Ahoj Filo,rád tě vidím taky tady na webu.Nevím jak je to u T2ky ale kolega hajný řešil stejný problém,ale s detektorem XP Gmaxx2.A v jeho kabelu vedou pouze 2 drátky se stíněním-u každého drátku vede ještě jeden jako stínění,takže bylo třeba spojit celkem 4 drátky.
Myslím že když to rozkucháš tak by neměl být problém zjístit který drátek se má s čím spojit,on byl hlavně problém v tom,spojit to tak aby to vydrželo aspoň menší zatížení.Chce to opravdu kvalitní spoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Teknetics T2 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO