Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 591 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenější poraďte - ace250 nebo Fisher 1225-x

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 6:37    Předmět: Zkušenější poraďte - ace250 nebo Fisher 1225-x Citovat

Mám Garrette ace250 a mám možnost za rozumný peníz koupit Fischera 1225-x. Dle toho co jsem zkouknul na netu by asi měla být volba jasná, ale nemám možnost si to vyzkoušet v reálu. Pokud máte někdo zkušenosti s těmito detektory a můžete porovnat hoďte sem prosím pár řákdů. Díky Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 9:26    Předmět: Citovat

Každopádně je podle mě nutnost si to skusit..nemusí ti to sednout...

Já když jsem kdysi váhal mezi 1236 a m. advantage..sem si jel raději skusit..a dobře jsem udělal...advantage vyhrál..
Někdo kolem tebe by ten detík mohl mět..třeba se ozve a nechá tě to skusit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Mates_21
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.1. 2007
Příspěvky: 141

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 9:34    Předmět: Citovat

Přesně tak. Doporučuji vyzkoušet.
_________________
Garrett 2500 Pinpointer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 18:42    Předmět: Citovat

Měl jsem ACE 250 se kterým jsem začínal,jevil se mě jako slušnej začátek,ale pak sem koupil Fishera 1236-2X a to bylo fakt dělo!!! Shocked
Teť mám novej ADVANTAGE PRO a i když tyhle detektory sou skoro stejný dosahem,ADVANTAGE PRO je fakt třída!!! Very Happy
Za ty prachy se asi nedá sehnat lepší stroj,každej den se o tom přesvědčuju! Cool
Nechválím ho proto,že ho mám,ale ta hloubka a rychlá odpověď mě doslova zaskočily Exclamation
Jak už tady někdo napsal,je to pan detektor a za tu cenu se nic lepšího nesežene!!! Wink
Je to jen můj názor na tenhle detektor a to že je o něco těžší mi vůbec nevadí Exclamation Laughing Laughing Laughing

PS: Sou daleko těžší detektory! Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 19:47    Předmět: Citovat

Je mi jasné že by bylo nejlepší to osahat (a ne jenom pět minut), ale když ta možnost není tak jsem chtěl zkusit zda se najde někdo, kdo měl oba detektory a může fundovaně říci : pokud máš možnost koupit fischera 1225-x tak neváhej. Nebo : touhle mašinou si oproti ace 250 moc nepomůžeš, jsou skoro na stejno. Myslím tím hlavně dosah, diskriminaci atd. Rolling Eyes Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jestrab



Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 91
Bydliště: nahe von Miestek

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 19:52    Předmět: Citovat

jáááááj , jak se vubec muzes ptat jestli je to vyhodne kupit fišu?? aji kdybystal 10000 tak bych ho kupil,,,, dyt fisher je asi tak 5 lepsi nez garrett
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 19:54    Předmět: Citovat

No a to jsem chtěl slyšet Smile nejlépe ještě od dalších !
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 20:32    Předmět: Re: Zkušenější poraďte - ace250 nebo Fisher 1225-x Citovat

jerry napsal:
Mám Garrette ace250 a mám možnost za rozumný peníz koupit Fischera 1225-x. Dle toho co jsem zkouknul na netu by asi měla být volba jasná, ale nemám možnost si to vyzkoušet v reálu. Pokud máte někdo zkušenosti s těmito detektory a můžete porovnat hoďte sem prosím pár řákdů. Díky Wink


Jeden je analog a druhý digitál. Dosahově nedokážu posoudit, protože závisí na spostě věcech. Co se týče diskriminace ja na tom určitě lépe 1225. Aspoň tolik můj názor a pokud bude do 7000, tak není co řešit, i když bych radši přišetřil 3000 na starší 1236x2, to je opravdu super analog!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 19. leden, 2008 21:14    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Je mi jasné že by bylo nejlepší to osahat (a ne jenom pět minut), ale když ta možnost není tak jsem chtěl zkusit zda se najde někdo, kdo měl oba detektory a může fundovaně říci : pokud máš možnost koupit fischera 1225-x tak neváhej. Nebo : touhle mašinou si oproti ace 250 moc nepomůžeš, jsou skoro na stejno. Myslím tím hlavně dosah, diskriminaci atd. Rolling Eyes Wink



Nemůžeš srovnávat ACE 250 s F-1225-x Rolling Eyes Exclamation Fisher ho strčí do kapse levou zadní!!!
Souhlasím ale s Petroniusem,rači bych došetřil pár peněz a šel rovnou do 1236-2X Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jestrab



Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 91
Bydliště: nahe von Miestek

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 8:23    Předmět: Citovat

jaja, fakt jako 1225tku nemůžeš s ace 250 rovnávvat, to je jako kdybs kupoval mírně ojetého mercedesa z 2003 anebo warburga z 93:D ,ale jak tady píšou kluci, když už ten 1236 stojí jen pár pěnez navíc tak bych do toho určitě šel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 14:52    Předmět: Citovat

Díky Wink
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 15:45    Předmět: Citovat

Já bych váhal,ledaže by cena za 1225 byla opravdu velmi nízká,pak asi ano.Tyhle dva detektory je totiž těžké porovnávat.1225 půjde sice o 5 až 10cm hlouběji,podle okolností,ale nemá jinou možnost než rozlišit diskriminátorem - je to jednotón.Bude sice reagovat rychleji než A250, ale Ace má cívku která má větší pokrytí.Je to jako bych porovnával traktor s kabrioletem Wink .Co se tu píše o 1236,to už je spíš otázka fandovství značce,protože 1236 se od 1225 liší jen některými přidanými funkcemi,které zvýší někdy komfort, ale v základních parametrech jsou to totožné mašiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 15:54    Předmět: Citovat

Právě že ten fíša je za příjemnou cenu. Má drobnou kosmetickou vadu, která nemá vliv na funkci. To že je to jednotón je jediná věc, která mě trošku straší a nevím jak se s tím poperu. Z aCE jsem zvyklej na tón podle barvy (na display moc nekoukám).
_________________
Fisher F75


Naposledy upravil jerry dne středa 30. leden, 2008 14:21, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 17:01    Předmět: Citovat

jerry napsal:
Právě že ten fíša je za příjemnou cenu - 4,500,-Kč. Má drobnou kosmetickou vadu, která nemá vliv na funkci. To že je to jednotón je jediná věc, která mě trošku straší a nevím jak se s tím poperu. Z aCE jsem zvyklej na tón podle barvy (na display moc nekoukám).



Je to o zvyku,já sem přecházel taky na jednotón a dá se říct,že po pár týdnech sem měl 1236-2X v uchu! Wink
Záleží co hledáš,jestli drobotinu nebo militarie atd.!? Question
K Fíšovi se totiž dá koupit 27" cívka a potom je to palba!!! Shocked Laughing
Za 4500kč bych neváhal,jestli to má dobrý střeva a není to nějakej otloukánek,tak bych se toho nebál! Wink Za ty prachy se dá z bídou koupit ACE 250 a ještě k tomu jetý Exclamation Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 17:11    Předmět: Citovat

Za tu cenu je to fakt dobrá koupě,jen bych ho při převzetí prověřil,na vzduchu by měl vzít kačku aspoň na 25cm a testnul bych diskriminátor na železo a fóli.Jak odlaďuje zem se dá prověřit magnetem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
lubator
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2006
Příspěvky: 268
Bydliště: JM

PříspěvekZaslal: neděle 20. leden, 2008 17:14    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Já bych váhal,ledaže by cena za 1225 byla opravdu velmi nízká,pak asi ano.Tyhle dva detektory je totiž těžké porovnávat.1225 půjde sice o 5 až 10cm hlouběji,podle okolností,ale nemá jinou možnost než rozlišit diskriminátorem - je to jednotón.Bude sice reagovat rychleji než A250, ale Ace má cívku která má větší pokrytí.Je to jako bych porovnával traktor s kabrioletem Wink .Co se tu píše o 1236,to už je spíš otázka fandovství značce,protože 1236 se od 1225 liší jen některými přidanými funkcemi,které zvýší někdy komfort, ale v základních parametrech jsou to totožné mašiny.


Já se teď rozhoduji mez Fishery F4 a 1236-x2.Jeden je digitál a druhý analog,ale porovnat se snad dají. Rolling Eyes
Při mém osobním testování 1236-X2 mě zarazilo,že tento detektor i při diskriminaci na 9 reagoval na plech 1x4 cm.(Při jednotónu je to problém=kopat vše). Question Exclamation
U F4 se mě líbí,že je čtyř tón. Exclamation Question
Dosahy vycházejí přibližně stejně u obou detektorů.Cena je téměř stejná. Idea Question Exclamation
Diskriminace je asi zajímavý problém u všech detektorů. chyba
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 11:52    Předmět: 1225-ka Citovat

Kolega měl Fishera 1225, ale prostě mu nesedl a naopak šel do Garretta 250. Také jsem s ním hledal (1225) a nějak mi neseděl, ale na druhou stranu pár známých (2) si ho nemůže vynachválit. Mj. kolega ho prodal za 4700 Kč. Chce to vyzkoušet - parametry (hlavně dosah) hovoří pro Fishera, ale jak mašinka nesedí, tak to není dobrý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 12:15    Předmět: Citovat

ms.nomi napsal:
jokr napsal:
Za tu cenu je to fakt dobrá koupě,jen bych ho při převzetí prověřil,na vzduchu by měl vzít kačku aspoň na 25cm a testnul bych diskriminátor na železo a fóli.Jak odlaďuje zem se dá prověřit magnetem.


Ahoj, tak to mne taky zajímá... Smile


To byla super cena. Na inzerci se běžně prodává za 7-8 tisíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jerry
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.5. 2007
Příspěvky: 488
Bydliště: Zwittau

PříspěvekZaslal: pondělí 21. leden, 2008 19:03    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
ms.nomi napsal:
jokr napsal:
Za tu cenu je to fakt dobrá koupě,jen bych ho při převzetí prověřil,na vzduchu by měl vzít kačku aspoň na 25cm a testnul bych diskriminátor na železo a fóli.Jak odlaďuje zem se dá prověřit magnetem.


Ahoj, tak to mne taky zajímá... Smile


To byla super cena. Na inzerci se běžně prodává za 7-8 tisíc.


Já vím a tenhle má ke všemu ještě velkou cívku ! Shocked Jsou tam samozřejmě vady na kráse, ale to si pořeším a na funkci to nemá vliv. Už jsem se rozhodl a dohodl a detík frčí ke mě. Díky za příspěvky.
_________________
Fisher F75
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO