Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 655 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

X-terra 70
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705)
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pátek 02. březen, 2007 13:03    Předmět: X-terra 70 Citovat

jak ji nastavujete při chození v nezamořeném lese?
Díky za info
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: sobota 03. březen, 2007 21:19    Předmět: režim Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: sobota 03. březen, 2007 22:38    Předmět: opomenutí Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
tibko
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 26.5. 2006
Příspěvky: 1295

PříspěvekZaslal: neděle 04. březen, 2007 10:17    Předmět: Citovat

Vedel by niekto porovnať X terra 70 s Whites DFX? Na maďarskom fóre je ponuka na výmenu X terry 70 s tromi cievkami - na každú frekvenciu za DFX. S DFX som osobne spokojný, ale mi to nedá pokoja - teraz mám 2 frekvencie - 3 a 15 kHz, výmenou by som získal stroj s 3 frekvenciami - bol by univerzálnejší? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: neděle 04. březen, 2007 15:54    Předmět: Re: opomenutí Citovat

gabriel.7 napsal:
při hledáni v analogu pro ověřeni signalu přepnu na digitál o jaký kov se jedna i když dáš iron mask na maximum přesto silně zkorodoný metal(ne každy ) ukazuje se jako barva,když ho najde analog tak digital ten signál malokdy ztratí to už je vyjímka (10*ze 100 signalu) ale v digitalu bys to nenašel buď pro hloubku nebo velikost předmětu.

díky za info, ale vzheldem k tomu že jsem měl X-terru půjčenou na testyjen přes víkend a neměl jsem návod a nevěděl jsem jak se přepíná mezi analogem a digitálem, tak sem chodil na nastavení které tam bylo od majitele, jinak sem ml líbilo hlášení displeje ( folie 4-6-8, spodek z brokového náboje16 -18 železo v mínusech), pinpoint je taky dobrý(mile mě překvapil ač jsem měl DD cívku), chodil jsem na 4 zvuky a myslím že je to optimální. Hloubkový test jsem nedělal, ale to co ten den chytl ADVANATGE tak sem bral i já s dobrým hlášením displeje, jinak si myslím že oproti ADV bude na hloubku o něco málo slabší, ale zase je o hodně lehčí, můžu porovnat protože jsem advanatage měl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: pátek 30. březen, 2007 21:01    Předmět: problém se softem Citovat

Ahoj, slyšel jsem, že má X-Terra 70 problémy se softíkem, je to pravda? Máte ty samé zkušenosti?
Návrat nahoru
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pátek 30. březen, 2007 22:32    Předmět: problém Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: pátek 30. březen, 2007 23:24    Předmět: Citovat

Terra 70 se mě hodně zamlouvala s 10,5 DD cívkou, ale byl jsem odrazen od jejího nákupu, vím o třech případech nezávisle na sobě kdy se začala nejdřív vypínat, pak odešel zvuk a pak +.Takže asi tak , doufám že soudruzi z Minelabu zjistí kde udělali chybu a dají to do cajku protože by to bylo opravdu škoda nechat to jen tak a raděj řešit reklamace.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Tocsin
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2007 11:04    Předmět: Citovat

Měl bych dotaz na majitele X-TERRY 70. Dá se natipovat u železa velikost nálezu ?? Jestli třeba v analogu pomocí délky tónu ??
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2007 17:07    Předmět: Citovat

snajpr napsal:
Terra 70 se mě hodně zamlouvala s 10,5 DD cívkou, ale byl jsem odrazen od jejího nákupu, vím o třech případech nezávisle na sobě kdy se začala nejdřív vypínat, pak odešel zvuk a pak +.Takže asi tak , doufám že soudruzi z Minelabu zjistí kde udělali chybu a dají to do cajku protože by to bylo opravdu škoda nechat to jen tak a raděj řešit reklamace.


To vypínání je údajně vyřešeno mechanickou opravou ( plastové pásky v prostoru baterie. Pokud jde o audio a následnou smrt, ani bych se tomu nedivil. Ona vlajková loď minelabu Explorer SE má ve firmwaru taky bugy ( například v editoru vzorů kurzor maluje mimo rámeček atd. )
Nicméně jsem s X-terrou (DD sonda) hledal asi hodinu a byl jsem velice spokojen s váhou a pohodlím při hledání, cíle hlásila naprosto spolehlivě. Kdo má rád klidné hledání - ideální stroj.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
snajpr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.6. 2006
Příspěvky: 163
Bydliště: Moravské Slovácko

PříspěvekZaslal: středa 23. květen, 2007 18:21    Předmět: Citovat

mcmlxxx napsal:

Nicméně jsem s X-terrou (DD sonda) hledal asi hodinu a byl jsem velice spokojen s váhou a pohodlím při hledání, cíle hlásila naprosto spolehlivě. Kdo má rád klidné hledání - ideální stroj.

100% souhlas, měl jsem ji taky půjčenou a můžu říct že pokud bych se nebál toho že mě odejde tak už ji mám dávno doma
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 23. červen, 2007 9:32    Předmět: Citovat

Na Youtube je k vidění prezenčka od výrobce.Je tam i nastavování atd.Sám ji nemám ,ale třeba to někomu pomůže.
http://www.youtube.com/watch?v=RUx4_CXenNI
Návrat nahoru
Peca WW2
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 28.9. 2006
Příspěvky: 1488
Bydliště: Slovácko - 1981

PříspěvekZaslal: úterý 21. srpen, 2007 9:07    Předmět: Citovat

Tuhle mašinku(X-terra 70) jsem měl půjčenou na zkoušku asi týden a s dosahem i rozlišením co se týče barvy jsem byl spokojený. Konstrukčně po mechanické stránce taky celkem vydařené. Vzhledem k tomu, že jsem válkař mi ale totálně vadilo, že jsem nebyl schopný rozeznat velikost železného předmětu. Na displeji hlásil stejné číslo na malou střepinu i bodák a zvukově jsem to taky nebyl schopný rozlišit. Možná to chce jenom cvik, protože za pár dní se s detektorem nesžiješ. Řešení pinpointu mi taky moc nevyhovovalo. Jaké máte zkušenosti s rozlišováním velikosti železa s tímhle klackem vy? Peca
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: úterý 21. srpen, 2007 20:51    Předmět: Citovat

Ahoj, zdravím majitele Terry 70, a mám dotaz. Když mrknete na článek testy Kdyně 2006 hloubkový polygon na tomto webu, zjistíte že Terra 70 byla jedním z nejlepších strojů- 1Kčs 25 cm. Na testech od Jokra na jeho stránkách - 1Kčs 27 cm. Oba testy s cívkou 10" DD. Předpokládám že je to elipsa 18,75 khz, která je ve field testech doporučena na drobné mělce uložené předměty. Zajímá mě dosah s 10,5" DD cívkou 7,5 khz. Měl by být lepší. Má to někdo vyzkoušené Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září, 2007 8:16    Předmět: Citovat

Chodil jsem s ní jedno dopoledne. Dobrá do ruky. Dosah OK, ale ten soft:-(. Diskriminovat jsem se s ní moc nenaučil..... celkově: Nekoupil bych ji ani za polovinu ceny.

gabriel.7: Supertest. Ten by stál za to udělat při nějakém setkání a asi by se dost lidí divilo:-)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září, 2007 9:54    Předmět: Citovat

Ahoj Petronius. Tak tedˇ už mi nezbývá než Terru zahodit, rozšlapat a rychle koupit Viking VK-30 nebo Prizm 3. Laughing Laughing . Terru-70 jsem taky v podstatě kupoval jenom na vyzkoušení než se rozhodnu pro něco lepšího. Jenomže jsem zjistil na rozdíl od Tebe, že je to nadprůměrná mašina za ty prachy a to i v diskriminaci. Takže si ji v pohodě nechám a počkám až můj oblíbený Whites hodí na trh něco lepšího a lehčího než DFX. Hledání ..... A i potom si ji nechám jako záložní mašinu. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 06. září, 2007 10:04    Předmět: Citovat

quad napsal:
Ahoj Petronius. Tak tedˇ už mi nezbývá než Terru zahodit, rozšlapat a rychle koupit Viking VK-30 nebo Prizm 3. Laughing Laughing . Terru-70 jsem taky v podstatě kupoval jenom na vyzkoušení než se rozhodnu pro něco lepšího. Jenomže jsem zjistil na rozdíl od Tebe, že je to nadprůměrná mašina za ty prachy a to i v diskriminaci. Takže si ji v pohodě nechám a počkám až můj oblíbený Whites hodí na trh něco lepšího a lehčího než DFX. Hledání ..... A i potom si ji nechám jako záložní mašinu. Wink
---Joo každému to sedne jinak.. Laughing Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
gabriel.7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 17.9. 2006
Příspěvky: 242

PříspěvekZaslal: pondělí 10. září, 2007 1:03    Předmět: Test Citovat

admin edit: obsah prispevku odstranen na zadost autora prispevku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 11. září, 2007 10:46    Předmět: x-terra 70 Citovat

Zdravím,
zajímalo by mě, co je to vlastně ten prospecting mód (jde o analogový mód?) a jaká cívka je nejvhodnější na hledání mincí?
Návrat nahoru
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 02. říjen, 2007 10:53    Předmět: Re: x-terra 70 Citovat

Karasek napsal:
Zdravím,
zajímalo by mě, co je to vlastně ten prospecting mód (jde o analogový mód?) a jaká cívka je nejvhodnější na hledání mincí?


Opravdu nikdo nevíte?
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab X-TERRA 30, 50, 70 (305,505,705) Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další
Strana 1 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO