Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 571 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doporučte mi detík
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 14:01    Předmět: Doporučte mi detík Citovat

I když jsem přečetla hodně recenzí a debat o detektorech,stále z toho nejsem moudrá a potřebuju poradit.Chci si koupit nějaký detík,ale musí to být digitál s více tóny a do 12tis.Maximálně 13tis.,ale víc už ne.Nějaký na mince a stříbro.Zaujala mě třeba ta F4 nebo Discovery 3300 nebo X-Terra 30-50 nebo prostě něco podobnýho.Jen nevím,jaký detektory jsou v této cenové relaci a pro jaký se rozhodnout,který by byl ideální.Přecházím z ACE 150. Smile
Díky
Návrat nahoru
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 16:56    Předmět: Citovat

Discovery je jen mutace ACE s jinou cívkou,Terry a F4 jsou bych řekl rovnocenné.F4 bych volil vzhledem k tomu že má déčkovou cívku s kterou se víc vykrývá prohledávaný prostor a je pro dámu lehčí.V tenisové terminologii je to detektor vyvážený do hlavy-neunavuje tolik ruku,nehrozí tenisový loket Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 17:57    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Discovery je jen mutace ACE s jinou cívkou,Terry a F4 jsou bych řekl rovnocenné.F4 bych volil vzhledem k tomu že má déčkovou cívku s kterou se víc vykrývá prohledávaný prostor a je pro dámu lehčí.V tenisové terminologii je to detektor vyvážený do hlavy-neunavuje tolik ruku,nehrozí tenisový loket Wink .



Jakej má ta F-4 dosah? Netestovals? Very Happy
Někdo tu dřív psal něco o 30cm na 1kčs,ale o tom silně pochybuju!!! Laughing
Ptám se jen ze zajímamavosti! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 19:50    Předmět: Citovat

jokr napsal:
Discovery je jen mutace ACE s jinou cívkou,Terry a F4 jsou bych řekl rovnocenné.F4 bych volil vzhledem k tomu že má déčkovou cívku s kterou se víc vykrývá prohledávaný prostor a je pro dámu lehčí.V tenisové terminologii je to detektor vyvážený do hlavy-neunavuje tolik ruku,nehrozí tenisový loket Wink .


Jo,super,něco takovýho potřebuju slyšet. Wink Lehčí má taky trochu přednost,to je fakt.Takže Discovery škrtám.Dá se říct,že bych brala něco podobnýho jako je ACE 150,ale lepší,už na vyšší úrovni s více funkcemi.
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:01    Předmět: Citovat

Já být tebou tak koupím nějaký poctivý analog, levné digitály totiž za moc nestojí- když digitál tak kolem 20 tisíc a výše Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:07    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Já být tebou tak koupím nějaký poctivý analog, levné digitály totiž za moc nestojí- když digitál tak kolem 20 tisíc a výše Wink


Nojo,když tolik peněz už nemám na digitál a u toho analogu se bojím,že bych to nepochopila,jak se to všechno nastavuje a ještě větší problém by bylo,naučit se to poslouchat a rozeznávat.Na to nemám hlavu,ani sluch Very Happy
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:09    Předmět: Citovat

George-83 napsal:
Já být tebou tak koupím nějaký poctivý analog, levné digitály totiž za moc nestojí- když digitál tak kolem 20 tisíc a výše Wink
Za 14 - 15 t se dá z digitálů pořídit starší GTP 1350. Z analogů bych v téhle cenové relaci sáhl asi po Jokrovi. Ve Kdyni dával na frak dvakrát dražším detíkům.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:17    Předmět: Re: Doporučte mi detík Citovat

motolejdy napsal:
I když jsem přečetla hodně recenzí a debat o detektorech,stále z toho nejsem moudrá a potřebuju poradit.Chci si koupit nějaký detík,ale musí to být digitál s více tóny a do 12tis.Maximálně 13tis.,ale víc už ne.Nějaký na mince a stříbro.Zaujala mě třeba ta F4 nebo Discovery 3300 nebo X-Terra 30-50 nebo prostě něco podobnýho.Jen nevím,jaký detektory jsou v této cenové relaci a pro jaký se rozhodnout,který by byl ideální.Přecházím z ACE 150. Smile
Díky


Přidám taky něco do diskuze, to bych nebyl já, žeSmile. Tak jako začátečnice potřebuješ detík s jednoduchým ovládáním, stabilní, abys to hned nevzdala, to víš hledačky si musíme pěstovat. V této cenové relaci bych šel spíš do staršího. F4 a Discovery nedoporučuji. Za ty peníze totiž koupíš asi tak za 10-11 tisíc Prizm 4. Ten má už tuším tři tóny. A je lehoučký a stabilní. Nesmírně jednoduchý na ovládání a výkonější než oba jmenované. Nebo ID Excel, taky lehoučký, čtyř tón, velice rychle si zvykneš na jeho ovládání a prodává se kolem 12 tisíc. Vůbec nejlepší bys měla ID Edge, ale těžko se sežene pod 14 tisíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vaquero
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 30.7. 2006
Příspěvky: 5537
Bydliště: Čertova brázda

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:39    Předmět: Citovat

Tady je každá rada drahá. Svuj detík si musí každý vybrat sám, každému vyhovuje něco jiného. Ale asi bych dal na Bábovu radu!
_________________
Kopat - nekopat??? KOPAT!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Rajčák



Registrace: 26.7. 2006
Příspěvky: 55
Bydliště: Kralovice okr. PS, 47 let

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 20:55    Předmět: Citovat

Osobně bych netrval na něčem novém. Koupil bych něco jetého, rok dva,tři starého a za ty peníze dostaneš pořádnou mašinu. Řada z nás mění detíky co rok. Jinak budeš za rok měnit, toť moje zkušenost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 21:20    Předmět: Citovat

Vaquero napsal:
Tady je každá rada drahá. Svuj detík si musí každý vybrat sám, každému vyhovuje něco jiného. Ale asi bych dal na Bábovu radu!


Já ne. je to žena a potřebuje lehký detík, jednoduché ovládání a stabilní. Ta 1350 splní tak to poslední.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 21:31    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
Vaquero napsal:
Tady je každá rada drahá. Svuj detík si musí každý vybrat sám, každému vyhovuje něco jiného. Ale asi bych dal na Bábovu radu!


Já ne. je to žena a potřebuje lehký detík, jednoduché ovládání a stabilní. Ta 1350 splní tak to poslední.


Jo,tak s tím naprosto souhlasím.Hlavně to jednoduché ovládání.Díky za tip,už si to tu píšu Wink Škoda,že jsou všechny prodejny detektorů dost daleko,jinak bych si určitě nějaký vyzkoušela,jak se drží,ovládají,atak.Takhle mám smůlu.
Návrat nahoru
jokr
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 21.3. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 21:40    Předmět: Citovat

Bába nabízel nějaký sraz na jaře v Anině.Tam bude detektorů fůra,takže když vydržíš,můžeš si je osahat a nebudeš to mít daleko.Teď jsem koukal na F4 na www.detektory.cz, nabízí se za 13900 i s koncentrickou cívkou,která podle mě nemá význam.Takže po odečtení by vyšla velmi zajímavá cena.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 21:41    Předmět: Citovat

motolejdy napsal:
Petronius napsal:
Vaquero napsal:
Tady je každá rada drahá. Svuj detík si musí každý vybrat sám, každému vyhovuje něco jiného. Ale asi bych dal na Bábovu radu!


Já ne. je to žena a potřebuje lehký detík, jednoduché ovládání a stabilní. Ta 1350 splní tak to poslední.


Jo,tak s tím naprosto souhlasím.Hlavně to jednoduché ovládání.Díky za tip,už si to tu píšu Wink Škoda,že jsou všechny prodejny detektorů dost daleko,jinak bych si určitě nějaký vyzkoušela,jak se drží,ovládají,atak.Takhle mám smůlu.


Co se týče na držení a váh, bude nejlepší Prizm. To je opravdu neuvěřitelně lehký detektor a s číslem 4 i velice slušný stroj výkonově. Ještě jsem nezažil člověka komu by nepadnul. Co se týče ovládání rozhodně ze všech nejjednoduší. Te´d jen počíhat v inzerci nebo přišetřit na nový což mi připadne neekonomické, protože stejně budeš chtít za rok nebo dva něco lepšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 22:04    Předmět: Citovat

Petronius:Ty si zase koleduješ ,že se do Tebe obuje Jokr.Svým způsobem má,ale pravdu.Zhostil si se tady na webu doporučovatele a všeznalce detektorů,ikdyž vím,že to myslíš dobře a chceš v nejlepším vědomí i svědomí pomoci.Ale dost dobře nechápu,pokud nejsi od fochu,kde si získal praxi a znalosti o tolika detektorech které znáš.Vždyť přeci než si pořádně ošaháš detektor a zžiješ se s ním trvá nějaký čas a ty mě připadá že od každého výrobce si měl vždy tak 3-4kusy a o těch dokážeš vykládat všechno.To mě púrošlo rukama tak 8detektorů,ale abych tady jako ty tvrdil a radil někomu jisté věci,tak to si zase tak nevěřím.Tak buď Ti je už tak 50-60 let a máš 30letou praxi v hledání a nebo jsi fakt výrobce detektorů a něco o tom víš a nebo se prostě jen rád prezentuješ.Neber to ode mě jako napadení,nemyslím to až zase tak jak to vypadá,jen mě fascinuje ta Tvá jistota,nic víc.Měj se a odpust mi to.K
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
medvedzlesa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.5. 2007
Příspěvky: 728
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 22:13    Předmět: Citovat

petronius si koleduje aj inde Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 22:13    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
Petronius:Ty si zase koleduješ ,že se do Tebe obuje Jokr.Svým způsobem má,ale pravdu.Zhostil si se tady na webu doporučovatele a všeznalce detektorů,ikdyž vím,že to myslíš dobře a chceš v nejlepším vědomí i svědomí pomoci.Ale dost dobře nechápu,pokud nejsi od fochu,kde si získal praxi a znalosti o tolika detektorech které znáš.Vždyť přeci než si pořádně ošaháš detektor a zžiješ se s ním trvá nějaký čas a ty mě připadá že od každého výrobce si měl vždy tak 3-4kusy a o těch dokážeš vykládat všechno.To mě púrošlo rukama tak 8detektorů,ale abych tady jako ty tvrdil a radil někomu jisté věci,tak to si zase tak nevěřím.Tak buď Ti je už tak 50-60 let a máš 30letou praxi v hledání a nebo jsi fakt výrobce detektorů a něco o tom víš a nebo se prostě jen rád prezentuješ.Neber to ode mě jako napadení,nemyslím to až zase tak jak to vypadá,jen mě fascinuje ta Tvá jistota,nic víc.Měj se a odpust mi to.K


Nu každý z nás má nějakou úchylku. Já jsem vystřídal vedle stálic celkem dost detektorů, protože rád poznávám nové věci. Třeba od Fishera jsem krom 1212,1235,1260 a 1266 asi většinu detektorů krom F řady, kterou ale mám pár hodin chozeno. I od Whitesu jsem ochutnal pár kousků a od minelabu jak by smet. Malé zkušenosti mám s Gretem. Od nich jsem měl na pár týdnů půjčenou 1500 a zkusil jsem i ACE. I od Tesora jsem pár kousků vlastnil a jeden samodoma, ale to byla trága roku 1993. Smile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 22:19    Předmět: Citovat

No jo,ale to přece nemůžeš tvrdit,že si ten detektor dokonale poznal,když si ho měl třeba jen pujčený.Může ti sednout a nemusí,první zdání většinou klame.Já osobně si na detík musím tak nějak zvyknout a pak můžu radit,ale to jsem já a ty si asi jiný.Nic ve zlém,jen jsem ti to měl potřebu napsat,tak vše v dobrém.A mimochodem,jak tady pořád svým způsobem propaguješ ten Id Excel,tak v porovnání s 1270 je alespoň co se týče dosahu hodně pozadu.Jedinou výhodu má fakt jen ,že je lehký a má relativně přesnou ID,ale malou škálu čísel a to je na houby.A nějak se mi nepozdával ani na velmi malé barvy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 22:31    Předmět: Citovat

Karel Hrdina napsal:
No jo,ale to přece nemůžeš tvrdit,že si ten detektor dokonale poznal,když si ho měl třeba jen pujčený.Může ti sednout a nemusí,první zdání většinou klame.Já osobně si na detík musím tak nějak zvyknout a pak můžu radit,ale to jsem já a ty si asi jiný.Nic ve zlém,jen jsem ti to měl potřebu napsat,tak vše v dobrém.A mimochodem,jak tady pořád svým způsobem propaguješ ten Id Excel,tak v porovnání s 1270 je alespoň co se týče dosahu hodně pozadu.Jedinou výhodu má fakt jen ,že je lehký a má relativně přesnou ID,ale malou škálu čísel a to je na houby.A nějak se mi nepozdával ani na velmi malé barvy.


Tak dosahově bych ID Excel srovnával s 1236, protože 1270 se vyrovná málo který detektor. Jinak 1236 je za tu bazarovou cenu myslím super, ale rozhodně z těch lehkých je nejlepší ID Edge. Jenže porovnávat analog s digitálem je těžký. Analog musíš naposlouchat a mít schopnost si zapamatovat barvu a sílu tónu atd. Na druhou stranu dosahově ti 1270 nebo CZ3D málo který detík dosáhne.
Jinak k těm detíkům. Pokud mě začátečník požádá o radu, tak je mi jasné co potřebuje. Potřebuje snadné ovládání, stabilitu a rychle se sžít, jinak ti uteče od hledání spoustu lidí. Ne že by se mi tato myšlenka nelíbila. Zase na druhou stranu, když někdo požádá o radu, tak mu nabídnu tu nejlepší odpověď, kterou dokážu dát. Jistě bude subjektivní a spoustu lidí by nabídlo něco jiného. Ale to platí i v počítačích a dokonce i v medicíně. Tak je třeba taky brát všechny názory zde na fóru i v životě. Vždy jde o subjektivní názory. Každý z nás vystupuje i v životě jinak. Někdo sebejistě a někdo nejistě. Někdo má vysoké sebevědomí a jiný ho nemá. Prostě každý z nás jsme jinej a to je krásná společenská pestrost. Proto i tady píšeme každý jinak a jsem tomu rád, jinak by to byla nuda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: čtvrtek 31. leden, 2008 22:37    Předmět: Citovat

OK,přesvědčil si mě.Jseš muž na pravém místě Wink .Jen tak dál a já Ti do toho už skákat nebudu.Dělej to tak dál a mladý budou určitě spokojený a to s tím sebevědomím máš pravdu.Já si rozhodně tak nevěřím a v dnešní době je to možná škoda.Tak směle do dalších rad.Měj se a ještě jednou díky za tvou trpělivost vůči mým narážkám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO