Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 641 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doporučte mi detík
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 14:56    Předmět: Citovat

Feri napsal:
Samozřejmě. To je nevýhoda větších cívek. Ale tam, kde je čisto, to je pak balada Very Happy Tato cívka je určena do čistého a mírně zamořeného prostředí.
Pro mě nepoužitelná, protože okolí Kladna a celý můj rajón se železem a jiným bordelem přímo hemží Very Happy Spíš bych měl chodit s tím magnetem Very Happy Very Happy Exclamation


O tom mi úpovídej. Tady je to podobné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 15:34    Předmět: Citovat

motolejdy...A puvodní detektor Ti nevyhovuje-nejsi s ním spokojená?
Návrat nahoru
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 20:38    Předmět: Citovat

Astoret napsal:
motolejdy...A puvodní detektor Ti nevyhovuje-nejsi s ním spokojená?


Ale jo,vyhovuje,přece jen jsem s ním něco našla a taky jsem se s tím chtěla naučit a zjistit,zda mě to vůbec bude bavit.Chtěla jsem teda od začátku trochu lepší,ale prodejce od pana Moltaše mi řekl,že je to zbytečný a že mi bohatě bude stačit ACE 150.Takže,teď si koupím nějaký lepší a chci,aby tam už byla diskriminace a pinpoint.Prostě vyzkoušet něco novýho a o třídu lepší. Wink
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 20:42    Předmět: Citovat

Nejdřív si kup nový a pak přemýšlej, který z nich vlastně prodáš. Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 20:46    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
Nejdřív si kup nový a pak přemýšlej, který z nich vlastně prodáš. Question


Tak to nejde,potřebuju prodat ACE,abych si vůbec mohla nějaký nový koupit.Pokud ACE neprodám,nechám si ho a koupím si ruční GPS Very Happy
Návrat nahoru
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 20:49    Předmět: Citovat

Tak zátím vede ta Prizm 4,pak asi ta F4. Smile
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 20:52    Předmět: Citovat

No aby jsi se potom nedrbala na zátylku. Laughing Jinak mám objednanou gps z eBaye. Je to pda s gps. To se dá použít všelijak. Až přijde a vyzkouším, tak podám report.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 20:54    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
No aby jsi se potom nedrbala na zátylku. Laughing Jinak mám objednanou gps z eBaye. Je to pda s gps. To se dá použít všelijak. Až přijde a vyzkouším, tak podám report.


Jak to myslíš s tím drbáním na zátylku???Jako,abych nelitovala?
Návrat nahoru
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:05    Předmět: Citovat

Drtikol.CZ napsal:
No aby jsi se potom nedrbala na zátylku. Laughing Jinak mám objednanou gps z eBaye. Je to pda s gps. To se dá použít všelijak. Až přijde a vyzkouším, tak podám report.


Ahoj,můžu vědět jaké PDA máš objednané?Taky jsem se rozhodl pořídit PDA s GPS ale ještě přesně nevím jaké.Třeba mi dáš nějaký tip.Když tak napiš SZ nebo do diskuze "GPS" ať tady nekazíme diskuzi motolejdy.
zdraví robins
_________________
whites matrix M6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Astoret
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:08    Předmět: Citovat

motolejdy napsal:
Astoret napsal:
motolejdy...A puvodní detektor Ti nevyhovuje-nejsi s ním spokojená?


Ale jo,vyhovuje,přece jen jsem s ním něco našla a taky jsem se s tím chtěla naučit a zjistit,zda mě to vůbec bude bavit.Chtěla jsem teda od začátku trochu lepší,ale prodejce od pana Moltaše mi řekl,že je to zbytečný a že mi bohatě bude stačit ACE 150.Takže,teď si koupím nějaký lepší a chci,aby tam už byla diskriminace a pinpoint.Prostě vyzkoušet něco novýho a o třídu lepší. Wink
.....Tak to já se rozhodovala pár měsícu,kdy jsem nesměle pokukovala po nabídce detektoru na DetektorWebu a nedokázala se rozhodnout.V té době jsem nebyla ještě registrovaná na DetektoRingu,abych moudré muže-hledače požádala o radu Wink A nakonec zvolila zlatou střední cestu a vybrala si své XP ADX 250 Cool ,kterému zustávám věrná a neměnila bych.Ale pochopitelně,že každý hledač se domnívá,že právě jeho detík je ten nej...Záleží na tobě kolik si ochotná investovat?Pokud máš příležitost,tak vyzkoušej více detektoru a podle toho vybírej Wink
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:13    Předmět: Citovat

motolejdy napsal:
Drtikol.CZ napsal:
No aby jsi se potom nedrbala na zátylku. Laughing Jinak mám objednanou gps z eBaye. Je to pda s gps. To se dá použít všelijak. Až přijde a vyzkouším, tak podám report.


Jak to myslíš s tím drbáním na zátylku???Jako,abych nelitovala?

Asi tak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:27    Předmět: Citovat

Ako to uz niekto pisal,najlepsi detik je ten ktory sme si nekupili... Ja ked som sa rozhodoval,tak som mal tiez limit,no hovori sa aj prislovie ,,niesom taky bohaty,aby som si dovolil kupit lacne veci". Takze,ale to len moj nazor je kupit uz nieco kvalitnejsie a naucit sa s nim pracovat.Na druhej strane sa da oponovat ze je to ako u pocitacov a cena po roku o dost klesne,ale to by sme mohli brat vsetky veci takto. Zaklad je zacat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:32    Předmět: Citovat

Akorát cena detíků neklesá tak rychle a novinky zrovna moc nečeří hladinu Exclamation
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:55    Předmět: Citovat

Kolega mas pravdu ze tych noviniek moc rychlo nepribuda,ale ja si kupoval QUATTRO MP pred vianocami a jeho cena v ,,akcii,,sa pohybovala okolo 27000 kc,s tym ze som dostal navyse prenosny vak a tasku na nalezy k tomu. Niekde na nete som uz videl akciu na to iste,ale uz za 25000 kc a este k tomu vsetkemu davaju sluchadla a nabijacku. Ako vidim,tiez mas MPcko,tak iste vies aky je to zrut bateriek... Ale keby bolo keby,boli by sme v nebi...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 21:59    Předmět: Citovat

Astoret napsal:
Tak to já se rozhodovala pár měsícu,kdy jsem nesměle pokukovala po nabídce detektoru na DetektorWebu a nedokázala se rozhodnout.V té době jsem nebyla ještě registrovaná na DetektoRingu,abych moudré muže-hledače požádala o radu Wink A nakonec zvolila zlatou střední cestu a vybrala si své XP ADX 250 Cool ,kterému zustávám věrná a neměnila bych.Ale pochopitelně,že každý hledač se domnívá,že právě jeho detík je ten nej...Záleží na tobě kolik si ochotná investovat?Pokud máš příležitost,tak vyzkoušej více detektoru a podle toho vybírej Wink


No právě,takovou možnost nemám,leda,že bych počkala,až bude někde nějaký sraz a jela tam a prosila neznámý lidi o vyzkoušení Embarassed Já se totiž neměla nechat přesvědčit od toho prodejce,abych si koupila ACE 150 a měla jsem si koupit ten,co jsem chtěla,i když to byl sice ACE 250,ale ten už si teď kupovat nebudu,když jsem měla 150.Až si teď koupím detík a padne mi do ruky a budu s ním spokojená,i se všemi funkcemi,co bude mít,tak už mu zůstanu taky věrná.
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:03    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Kolega mas pravdu ze tych noviniek moc rychlo nepribuda,ale ja si kupoval QUATTRO MP pred vianocami a jeho cena v ,,akcii,,sa pohybovala okolo 27000 kc,s tym ze som dostal navyse prenosny vak a tasku na nalezy k tomu. Niekde na nete som uz videl akciu na to iste,ale uz za 25000 kc a este k tomu vsetkemu davaju sluchadla a nabijacku. Ako vidim,tiez mas MPcko,tak iste vies aky je to zrut bateriek... Ale keby bolo keby,boli by sme v nebi...


Myslím, že s MP jsi chybu rozhodně neudělal. Je to můj nejoblíbenější Minelab. Je stabilní a podává víc než dobrý výkon. Sice Fisher je pro mě Fisher, ale Quattro mám taky moc rádSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:07    Předmět: Citovat

motolejdy napsal:
Astoret napsal:
Tak to já se rozhodovala pár měsícu,kdy jsem nesměle pokukovala po nabídce detektoru na DetektorWebu a nedokázala se rozhodnout.V té době jsem nebyla ještě registrovaná na DetektoRingu,abych moudré muže-hledače požádala o radu Wink A nakonec zvolila zlatou střední cestu a vybrala si své XP ADX 250 Cool ,kterému zustávám věrná a neměnila bych.Ale pochopitelně,že každý hledač se domnívá,že právě jeho detík je ten nej...Záleží na tobě kolik si ochotná investovat?Pokud máš příležitost,tak vyzkoušej více detektoru a podle toho vybírej Wink


No právě,takovou možnost nemám,leda,že bych počkala,až bude někde nějaký sraz a jela tam a prosila neznámý lidi o vyzkoušení Embarassed Já se totiž neměla nechat přesvědčit od toho prodejce,abych si koupila ACE 150 a měla jsem si koupit ten,co jsem chtěla,i když to byl sice ACE 250,ale ten už si teď kupovat nebudu,když jsem měla 150.Až si teď koupím detík a padne mi do ruky a budu s ním spokojená,i se všemi funkcemi,co bude mít,tak už mu zůstanu taky věrná.


Možnosti máš. Stačí zajet do Práglu a vyzkoušíš v obchodech. Však zkusit můžeš a kupovat nemusíš. Pak koupíš na inzerát ten co ti padne do ruky, ale neznám nikoho komu by ta čtyřka do ruky nepadla. Zrovna tak ten Edge nebo excel. Precizně uděláno a váha1,2kg. Prostě pohoda. Osobně považuji za těžký Coinstrike, můj nejoblíbenější detík, a to má 1,7kg, což sice se 0,5kg může zdát málo, ale když to máš několik hodin v ruce je to dost. A to je proti jiným značkám ještě lehký detík.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:13    Předmět: Citovat

Petronius- Dakujem za povzbudenie. Ak mam pravdu povedet,tak by som ho niekedy najradsej otrieskal o zem. Chapem ze to moze byt neskusenostou,ale stale nedokazem pochopit ze ukaze signal a ak sa vratim,tak nic. Taky stroj by to mal uz vediet. A takisto,ako nasyttavovat citlivost. Moja nevyhoda je ze som skoro stale v praci a teraz este k tomu PN s meniskusom,takze ziadne chodenie nehrozi. Mam podla vsetkych dobry detik a akurat tak na neho mozem pozerat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:19    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Petronius- Dakujem za povzbudenie. Ak mam pravdu povedet,tak by som ho niekedy najradsej otrieskal o zem. Chapem ze to moze byt neskusenostou,ale stale nedokazem pochopit ze ukaze signal a ak sa vratim,tak nic. Taky stroj by to mal uz vediet. A takisto,ako nasyttavovat citlivost. Moja nevyhoda je ze som skoro stale v praci a teraz este k tomu PN s meniskusom,takze ziadne chodenie nehrozi. Mam podla vsetkych dobry detik a akurat tak na neho mozem pozerat...


To není stroj se kterým se rychle zkamarádíš, ale když se zkamarádíš tak to stojí za to. Pokud nemáš moc času, tak jsi měl jít v této cenové kategorii do Coinstrike, s ním se zžiješ podstatně rychleji, ale už ho máš, tak musíš dát tomu čas. Je to jako s hezkou ženou. Dobívání a dvoření může nějaký čas trvat, ale pak to stojí za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:26    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Kolega mas pravdu ze tych noviniek moc rychlo nepribuda,ale ja si kupoval QUATTRO MP pred vianocami a jeho cena v ,,akcii,,sa pohybovala okolo 27000 kc,s tym ze som dostal navyse prenosny vak a tasku na nalezy k tomu. Niekde na nete som uz videl akciu na to iste,ale uz za 25000 kc a este k tomu vsetkemu davaju sluchadla a nabijacku. Ako vidim,tiez mas MPcko,tak iste vies aky je to zrut bateriek... Ale keby bolo keby,boli by sme v nebi...


Já dobíjím baterky před akcí. A vždy vydrží. Mám 2500mAh a jsem spokojen. Používám sluchátka, takže trochu energie ušetřím.
Občas každý prodejce udělá akci, ale za dva roky pohyb +- 2000Kč, to zase není moc. Oproti mobilním telefónům.... Ale toto je dobrý, ikdyž obtížný stroj. Ne na ovládání, ale na hledání. Ale raději tento multitón, než něco, co by mě nenadchlo. Jenže, mě nadchne každá strojovna, tak si z toho nic nedělej. Také jsem kopal v začátcích a nadával, až se Austrálie scvrkla Very Happy
Dnes je Quattro detík, který mě sedí. A to mám mnohem lepší doma. A na Quattříka nedám dopustit. Je to pro mě špica a hlavně, kolegové kopou a já se směju. A směju se, když kopu já, ikdyž to není nález podle jejich gusta, protože tento detík pracuje přesně, jak má. Tak, zatím. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 3 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO