Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 470 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Doporučte mi detík
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:29    Předmět: Citovat

Co sa tyka tych zien,tak na to si budem musiet zohnat iny detektor Laughing Tam som moc uspechov nemal. To asi najdem skor ponorkovy odznak jak stretnem tu spravnu...Ja som takej zasady ze vzdy chcem kvalitu. Vzdy sa mi to vyplatilo. Preto aj ked MPcko zatial moc nevyuzijem,ktovie co bude neskor. Nebudem sa stale trepat po svete,uz sa to ani nevyplaca. Takze dufam ze s nim budeme kamosi. Ked niekto kupi pouzity detik,riskuje problemy a majitel zas straca z hodnoty. Ak bych ho chcel zas predat,tak to bude zas za menej. To co mam by mi malo stacit na par rokov a dalej sa uvidi ake zlepsovaky pridu na svet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:36    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Co sa tyka tych zien,tak na to si budem musiet zohnat iny detektor Laughing Tam som moc uspechov nemal. To asi najdem skor ponorkovy odznak jak stretnem tu spravnu...Ja som takej zasady ze vzdy chcem kvalitu. Vzdy sa mi to vyplatilo. Preto aj ked MPcko zatial moc nevyuzijem,ktovie co bude neskor. Nebudem sa stale trepat po svete,uz sa to ani nevyplaca. Takze dufam ze s nim budeme kamosi. Ked niekto kupi pouzity detik,riskuje problemy a majitel zas straca z hodnoty. Ak bych ho chcel zas predat,tak to bude zas za menej. To co mam by mi malo stacit na par rokov a dalej sa uvidi ake zlepsovaky pridu na svet.


Pokud koupíš starší Fisher, tak se nezklameš. už jsem jich koupil opravdu hodně. A ani Minelab či Whites mě nezklamali. Záruku jsem zatím nikdy nepotřeboval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kite7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: Mšecké Žehrovice 53let

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:37    Předmět: Citovat

motolejdy napsal:
Petronius napsal:
Vaquero napsal:
Tady je každá rada drahá. Svuj detík si musí každý vybrat sám, každému vyhovuje něco jiného. Ale asi bych dal na Bábovu radu!


Já ne. je to žena a potřebuje lehký detík, jednoduché ovládání a stabilní. Ta 1350 splní tak to poslední.


Jo,tak s tím naprosto souhlasím.Hlavně to jednoduché ovládání.Díky za tip,už si to tu píšu Wink Škoda,že jsou všechny prodejny detektorů dost daleko,jinak bych si určitě nějaký vyzkoušela,jak se drží,ovládají,atak.Takhle mám smůlu.
chce to jít a vyzkoušet více modelů tj. jít na nějaký sraz a tam je možnost ošahat si víc klacků.
_________________
F-1236 , Bounty Hunter J. Minelab Advantage Pro Minelab x tera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
motolejdy
Anonymní





PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:46    Předmět: Citovat

kite7 napsal:
chce to jít a vyzkoušet více modelů tj. jít na nějaký sraz a tam je možnost ošahat si víc klacků.


No,tak to bych já opravdu moc ráda..... Wink
Návrat nahoru
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:47    Předmět: Citovat

Feri- Ja mam Philips 2450 multilife. Pouzival som obycajne baterky,ale vydrazali tak 3-4 hodiny. Tieto som nabil a mam ich doteraz. To znamena ze som s nimi nachodil asi tak 15-16 hodin. Len neviem preco od takej 2 hodiny mi indikator stavu baterii ukazuje polovybite baterie. Je to tym ze boli nove a po case sa to ustali ? Inak vyrobca udava tusim okolo 20 hodin hladania. Teraz nemozem hladat,no chcel by som ich mat pripravene,moxem ich dat nabijat aj nevybite ? A da sa nabijat priamo v zasobniku baterii ? Sa mi zda,aj v planku bolo jak keby sa dala odstranit z nosa zasobnika z boku taka mala placicka a tam zapojit nabijanie ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:52    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Feri- Ja mam Philips 2450 multilife. Pouzival som obycajne baterky,ale vydrazali tak 3-4 hodiny. Tieto som nabil a mam ich doteraz. To znamena ze som s nimi nachodil asi tak 15-16 hodin. Len neviem preco od takej 2 hodiny mi indikator stavu baterii ukazuje polovybite baterie. Je to tym ze boli nove a po case sa to ustali ? Inak vyrobca udava tusim okolo 20 hodin hladania. Teraz nemozem hladat,no chcel by som ich mat pripravene,moxem ich dat nabijat aj nevybite ? A da sa nabijat priamo v zasobniku baterii ? Sa mi zda,aj v planku bolo jak keby sa dala odstranit z nosa zasobnika z boku taka mala placicka a tam zapojit nabijanie ?


Hádám, že to bude tím, že dobíjecí baterie dobiješ jen zhruba na 1,2V. Samozřejmě chvilku po dobití mají i trošku víc, ale na těch 1,2V se pak stabilizují na svých dejme tomu 15 hodin a pak následuje pád. Na detíku bude nastaveno hladové okénko:-) třeba právě někde kolem těch 1,2V a proto ti svítí. To samé platí i o 9V bateriích, kdy dobíjecí nemají stabilních 9V ale 8,4V.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:56    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Feri- Ja mam Philips 2450 multilife. Pouzival som obycajne baterky,ale vydrazali tak 3-4 hodiny. Tieto som nabil a mam ich doteraz. To znamena ze som s nimi nachodil asi tak 15-16 hodin. Len neviem preco od takej 2 hodiny mi indikator stavu baterii ukazuje polovybite baterie. Je to tym ze boli nove a po case sa to ustali ? Inak vyrobca udava tusim okolo 20 hodin hladania. Teraz nemozem hladat,no chcel by som ich mat pripravene,moxem ich dat nabijat aj nevybite ? A da sa nabijat priamo v zasobniku baterii ? Sa mi zda,aj v planku bolo jak keby sa dala odstranit z nosa zasobnika z boku taka mala placicka a tam zapojit nabijanie ?


Indikátor u detíků je uzpůsoben většinou na baterie 1.5V, dobíjecí jsou 1.2V, takže indikátor stavu ukáže o dílek míň, to je normální stav Exclamation
I já mám upraven zásobník pro dobíjení. Je to pohoda a klídek. Z boku jsem dal konektor, trochu silikonu a na víko krapet vteřinovky. Teď jen vyndán a dám na zdroj. Pokud nehledáš, vyndej baterie a nech je. Oni se vybijí a ty je dobij až těsně před hledáním. Pak vydrží. Nemá cenu je pořád dobíjet. Čus. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 22:58    Předmět: Citovat

Petronius-Elektrike nerozumiem. Ako je mozne ze ak ich dam nabit na 24 hod. a svieti zelena dioda nabitia,tak su len na 1,2 V ? To ako len original jednorazovky maju 1,5 V ? Ze to ten detik nerozozna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 23:01    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Petronius-Elektrike nerozumiem. Ako je mozne ze ak ich dam nabit na 24 hod. a svieti zelena dioda nabitia,tak su len na 1,2 V ? To ako len original jednorazovky maju 1,5 V ? Ze to ten detik nerozozna...


Nemusí, on jen pozná, když baterky mají dost a mohlo by dojít k poškození detíku nebo jeho nesprávné funkci. Pak se sám odpojí. To mnoho detíků nemá a taky je to občas znát Exclamation

O těch baterkách jsem Ti už napsal.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 23:02    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Petronius-Elektrike nerozumiem. Ako je mozne ze ak ich dam nabit na 24 hod. a svieti zelena dioda nabitia,tak su len na 1,2 V ? To ako len original jednorazovky maju 1,5 V ? Ze to ten detik nerozozna...
Je to chemismem uvnitř baterek. Normální dobíječky mají 1,2 V. Jsou ale detíky, které mají na dobíjecí baterky přepínač. Taky si myslím, že ideální příležitost pro to vybrat detík je sraz s polygonem (i bez něj), kde je spousta detíků k osahání (někdy i klacků Shocked )
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 23:03    Předmět: Citovat

Moja dedukcia bola spravna,pocas pisania dal Feri opoved. Len neviem jak je to s tym narezanym kruzkom v zobaku zasobnika. Vyzera to ako nachystane dopredu,len to odtrhnut. Ale to by som musel vidiet. Nechcem si pokazit zasobnik.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 23:10    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Moja dedukcia bola spravna,pocas pisania dal Feri opoved. Len neviem jak je to s tym narezanym kruzkom v zobaku zasobnika. Vyzera to ako nachystane dopredu,len to odtrhnut. Ale to by som musel vidiet. Nechcem si pokazit zasobnik.


Nutno dokoupit zásuvku pro konektor a pak paráda. Někde jsem to fotil spolu s měničem, měl by tam být detail, tak se mrkni.
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
vahman
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 9.12. 2007
Příspěvky: 224
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pátek 01. únor, 2008 23:18    Předmět: Citovat

Dik za ochotu,ale som tu ralativne novy a asi to nedokazem vyhladat. Podla mna by sa to malo dat vylomit,kupit nabijacku a zapojit ju do zasobnika. Som z toho jelen... Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: neděle 03. únor, 2008 18:33    Předmět: Citovat

vahman napsal:
Dik za ochotu,ale som tu ralativne novy a asi to nedokazem vyhladat. Podla mna by sa to malo dat vylomit,kupit nabijacku a zapojit ju do zasobnika. Som z toho jelen... Shocked


Když vylomíš záslepku, budeš tam mít jen díru, je nutno koupit a přidělat tu zásuvku!!!
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 05. únor, 2008 20:19    Předmět: Citovat

Zdravím a chci se zeptat zkušených, jak se hledá s jednotónem, se prostě kope všechno co projde přes diskriminaci, nebo se dá nějak poznat co je pod cívkou (vodivost)? Má cenu jít pro začátek do jednotónu, nebo ne? Předem díky za jakoukoliv odpověď.
Návrat nahoru
George-83
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.9. 2006
Příspěvky: 2811
Bydliště: Děčín-venkov.... Věk: 41 let

PříspěvekZaslal: úterý 05. únor, 2008 20:39    Předmět: Citovat

lk4 napsal:
Zdravím a chci se zeptat zkušených, jak se hledá s jednotónem, se prostě kope všechno co projde přes diskriminaci, nebo se dá nějak poznat co je pod cívkou (vodivost)? Má cenu jít pro začátek do jednotónu, nebo ne? Předem díky za jakoukoliv odpověď.


vydiskriminuješ si malý železa a čistý tóny kopeš- to znamená každou barvu, nebo velký železa (záleží jak vysoko máš nastavenou disc), taky se dají diskriminovat alobaly, ale to používám jen vyjímečně, protože můžeš přejít pěkný nálezy-např. tenký silverka Wink
_________________
Golden Mask 7 - XP MI-4
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
garos



Registrace: 3.2. 2008
Příspěvky: 74
Bydliště: morava

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 19:38    Předmět: Citovat

muzu se taky zeptat jaky je prizm IV-V ?moc jsem o tom detiku nenasel
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Karel Hrdina
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.6. 2007
Příspěvky: 322
Bydliště: Liberecko

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 19:40    Předmět: Citovat

Garos:Od rady skrz detíků Ti určitě odpoví Petronius,ten ví vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 06. únor, 2008 20:09    Předmět: Citovat

garos napsal:
muzu se taky zeptat jaky je prizm IV-V ?moc jsem o tom detiku nenasel


Dobrá značka. Měl jsem v ruce 2,3 a 4. 2 a 3 mě nenadchli ale 4 byla dost dobrá, když zvážím její cenu. Navíc je to lehoučký stroj. Zvažuji, že ho koupím manželce k narozeninám, protože ani s Edge dlouho nevydrží. Nu pravda je skoro poloviční než jáSmile)). Řekl bych ideální stroj na mince a šperky. Válkaři by asi nadšení nebyli. Jistě nelze ho srovnávat s detektory nad 20 tisíc, ale za ty peníze (kolem 15tisíc) mi připadne super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
garos



Registrace: 3.2. 2008
Příspěvky: 74
Bydliště: morava

PříspěvekZaslal: čtvrtek 07. únor, 2008 17:12    Předmět: Citovat

petronius-proc valkare nenadchne?ja se soustredim spis na valku,ikdyz koleckama taky nepohrdnu Smile kdyz najde mince a sperky tak musi najit i veci z ww ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO