Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 469 anonymních a 0 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Minelab Explorer SE...???

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ELESP
Anonymní





PříspěvekZaslal: sobota 03. únor, 2007 13:31    Předmět: Minelab Explorer SE...??? Citovat

Jste někdo vlastníkem tohoto stroje?Podělte se s nami o poznatky z praxe.
Návrat nahoru
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 16:35    Předmět: Re: Minelab Explore SE...??? Citovat

ELESP napsal:
Jste někdo vlastníkem tohoto stroje?Podělte se s nami o poznatky z praxe.


První dojmy jsem shrnul v příspěvku pod článek "Jaký bude Minelab SE ?" Ještě bych doplnil, že základní cívka není příliš vhodná na drobné mince na zamořených lokalitách (pole, pláž) a je potřeba na tyto lokality dokoupit úzkou malou cívku. Jinak bych ale řekl, že jediná chyba je zvýšená hmotnost (skoro 2kg).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 16:57    Předmět: Re: Minelab Explore SE...??? Citovat

Baba napsal:
ELESP napsal:
Jste někdo vlastníkem tohoto stroje?Podělte se s nami o poznatky z praxe.


První dojmy jsem shrnul v příspěvku pod článek "Jaký bude Minelab SE ?" Ještě bych doplnil, že základní cívka není příliš vhodná na drobné mince na zamořených lokalitách (pole, pláž) a je potřeba na tyto lokality dokoupit úzkou malou cívku. Jinak bych ale řekl, že jediná chyba je zvýšená hmotnost (skoro 2kg).
Twisted Evil Ahoj -ale vyvážený bude asi lepší než advantage..nebo ne?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 19:46    Předmět: Citovat

Ahoj, vyvážený je dobře (lépe než XS) ale jak je vyvážený adventage nevím, protože jsem ho neměl v ruce. Byl jsem opravdu nepříjemně překvapen, jak snadno se dá se základní cívkou přejít drobný stříbrňák na poli zamořeném železem (což je u nás většina polí). Až vyzkouším úzkou cívku, podám raport Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: neděle 11. únor, 2007 20:11    Předmět: Citovat

Už se těším Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 16:43    Předmět: Citovat

Tož jsem opruboval malou cívku 4.5" (11cm) x 7" (18.75cm) - eliptical 2D. Je to drobeček až jsem se lekl Shocked . Zatím jsem laboroval jen na vzduchu s různými předměty a jejich kombinacemi. Sockoruna na 25 cm, 10 kr. FJI 17 cm. Co je ale nejpodstatnější - snížil se vliv železa na hlášení barvy a už to například hlásí měděnou vrstvičku na naší železné desetikoruně jako barvu, což velká cívka nedělá. Začaly se mi hlásit zlaté řetízky ovšem přeložené nadvakrát. V každém případě cívka lépe reaguje při zapnutém HIGH v options. Je ještě finta, jak poznat blízko ležící barvu a železo - zapne se clear (prázdná obrazovka). Pak to sice pípá na všechno ale při barvě u železa vyhodnocovací kříž přeskočí na jinou polohu a zase zpět. Už aby přestal ten hnusný déšť a dalo se vyrazit do terénu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. únor, 2007 16:58    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Tož jsem opruboval malou cívku 4.5" (11cm) x 7" (18.75cm) - eliptical 2D. Je to drobeček až jsem se lekl Shocked . Zatím jsem laboroval jen na vzduchu s různými předměty a jejich kombinacemi. Sockoruna na 25 cm, 10 kr. FJI 17 cm. Co je ale nejpodstatnější - snížil se vliv železa na hlášení barvy a už to například hlásí měděnou vrstvičku na naší železné desetikoruně jako barvu, což velká cívka nedělá. Začaly se mi hlásit zlaté řetízky ovšem přeložené nadvakrát. V každém případě cívka lépe reaguje při zapnutém HIGH v options. Je ještě finta, jak poznat blízko ležící barvu a železo - zapne se clear (prázdná obrazovka). Pak to sice pípá na všechno ale při barvě u železa vyhodnocovací kříž přeskočí na jinou polohu a zase zpět. Už aby přestal ten hnusný déšť a dalo se vyrazit do terénu...
Smile To je opravdu malá cívka,ale věřím,že bude dobrá.Taky jsem se díval po menší---5" (12cm) DD - Cívka pro Advantage (Detech) Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KenTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 563

PříspěvekZaslal: sobota 17. únor, 2007 23:39    Předmět: Citovat

Baba napsal:
Je ještě finta, jak poznat blízko ležící barvu a železo - zapne se clear (prázdná obrazovka). ...


Explorera už máš nějaký pátek, tak bys konečně mohl začít hledat v all metalu. To je moje rada.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 18. únor, 2007 8:56    Předmět: Citovat

KenTaur napsal:
Baba napsal:
Je ještě finta, jak poznat blízko ležící barvu a železo - zapne se clear (prázdná obrazovka). ...


Explorera už máš nějaký pátek, tak bys konečně mohl začít hledat v all metalu. To je moje rada.


No ty ho máš určitě taky dlouho na to, abys věděl, že když je prázdná obrazovka, pracuješ v all metalu, což je mnou doporučovaná finta v předchozím příspěvku Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
KenTaur
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 25.3. 2006
Příspěvky: 563

PříspěvekZaslal: pondělí 19. únor, 2007 0:05    Předmět: Citovat

Baba napsal:

No ty ho máš určitě taky dlouho na to, abys věděl, že když je prázdná obrazovka, pracuješ v all metalu, což je mnou doporučovaná finta v předchozím příspěvku Wink


Moje rada byla myšlena tak, abys tak hledal normálně, a ne jen to používal jako fintu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: neděle 08. duben, 2007 22:24    Předmět: Citovat

KenTaur napsal:
Baba napsal:

No ty ho máš určitě taky dlouho na to, abys věděl, že když je prázdná obrazovka, pracuješ v all metalu, což je mnou doporučovaná finta v předchozím příspěvku Wink


Moje rada byla myšlena tak, abys tak hledal normálně, a ne jen to používal jako fintu.


Tak už hledám jen v all metalu a je to úplně o něčem jiném... Shocked Je to jako kdybys měl jiný detektor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 12. květen, 2007 22:39    Předmět: Re: Minelab Explore SE...??? Citovat

cortes napsal:
Ahoj -ale vyvážený bude asi lepší než advantage..nebo ne?


Je lépe vybalancovaný než advantage, nicméně je pořád těžký a zobrazování je pořád pomalé Sad
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
quad
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 7.5. 2007
Příspěvky: 1610

PříspěvekZaslal: pondělí 22. říjen, 2007 20:00    Předmět: Citovat

mcmlxxx, to inzertní vlákno jsi zamknul poněkud předčasně Laughing . Zapoměl jsi napsat, co si pořídíš místo SE, když už máš prodáno. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: pondělí 22. říjen, 2007 21:34    Předmět: Citovat

quad napsal:
mcmlxxx, to inzertní vlákno jsi zamknul poněkud předčasně Laughing . Zapoměl jsi napsat, co si pořídíš místo SE, když už máš prodáno. Wink

Máš pravdu, mám teď X-Terru 70, ale tady už jsme mimo téma. b.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 23. říjen, 2007 21:33    Předmět: Citovat

mcmlxxx:nezlomil jsi hul nad SE prilis ukvapene?ja jsem s nim vydrzel nakonec jsem rad a nedal bych ho z ruky ale z pocatku to bylo trapeni.dnes uz jsou me podstatne veci jasne hlavne diky radkovi.cely figl je pouze v naslechu zadne nastaveni hloubku nezmeni i pri rychlem startu jsi tam kde si vetsina det. nepipne a rozliseni materialu je naprosto presne a spolehlive ale kdo nema naposlouchane je ztraceny.ja hledam samozrejme v advanced modu.i
Návrat nahoru
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: středa 24. říjen, 2007 8:17    Předmět: Citovat

rutus napsal:
mcmlxxx:nezlomil jsi hul nad SE prilis ukvapene?ja jsem s nim vydrzel nakonec jsem rad a nedal bych ho z ruky ale z pocatku to bylo trapeni.dnes uz jsou me podstatne veci jasne hlavne diky radkovi.cely figl je pouze v naslechu zadne nastaveni hloubku nezmeni i pri rychlem startu jsi tam kde si vetsina det. nepipne a rozliseni materialu je naprosto presne a spolehlive ale kdo nema naposlouchane je ztraceny.ja hledam samozrejme v advanced modu.i


Já nad Explorerem hůl nelámu. Měl sem ho rok a myslím že mu rozumím , ale mám teď prostě míň času a sil na hledání - potřeboval sem něco lehčího na váhu a něco co má míň prozvuků... Prostě mi Explorer nesedl. Možná v nějaké příští verzi...
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Explorer II, S/XS, SE, E-Trac Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO