Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 680 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Zkušenosti s tímto detektorem?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 19:31    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
cortes napsal:
kaprál-přeju ti ještě hodně takovejch pípanců...V létě pojedeme na dovču na tu Jedovnicu..tak tam tomu dáme spolu na prdel.. Laughing Hledání


Kam že to pojedete?????????????? Laughing
...Chatička na r. olšovci...snad to klapne....je tam kráásně... Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 19:41    Předmět: Citovat

Bombero napsal:
kaprál napsal:
cortes napsal:
Nezná někdo nějaké to video s tímto detektorem?Dík

Pane kólego, zkoušel jste youtube.com ? Určitě by se tam něco s Quattrem našlo, ačkoliv jsem tam viděl pouze většinou Explorer. Wink


Pánové musím vás zklamat, co se týká videa s Quttrem na Youtube ani někde jinde nic na netu není Sad , bohužel.
Ale při hledání jsem narazil na zajímavé stránky, po registraci se tam dají zjistit zajímavé věci, bohužel pouze v anglině.
http://minelabowners.com/forum/index.php
----No tak budeme muset něco natočit,,až bude teplo...Pak to někdo připomeňte..jsem hlava děravá Laughing Kameru naložil ježíííšek ..tak není problém. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 19:44    Předmět: Citovat

cortes napsal:
kokerss napsal:
cortes napsal:
kaprál-přeju ti ještě hodně takovejch pípanců...V létě pojedeme na dovču na tu Jedovnicu..tak tam tomu dáme spolu na prdel.. Laughing Hledání


Kam že to pojedete?????????????? Laughing
...Chatička na r. olšovci...snad to klapne....je tam kráásně... Laughing Twisted Evil


Tak to se pak ozvi!!!!!! Wink Bydlím kousíček od Jedas! Laughing
Můžem jít pohledat na zaručený lokality Shocked Shocked Shocked ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 20:04    Předmět: Citovat

Neboj pokud to klapne tak dám předem hlášku..Pokud teda nezapomenu Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: středa 02. leden, 2008 20:05    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Neboj pokud to klapne tak dám předem hlášku..Pokud teda nezapomenu Rolling Eyes Laughing


OK Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 16:44    Předmět: Citovat

cortes napsal:
Neboj pokud to klapne tak dám předem hlášku..Pokud teda nezapomenu Rolling Eyes Laughing

Taky nezapomeň na mne kámo a na MG34, s tím už jsem nemluvil pěknou věčnost. Wink
Kokerss, já mám Jedownici taky skoro za barákem, krásnej Volšowec! Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: pátek 04. leden, 2008 17:23    Předmět: Citovat

Snáád to klapne kamaráde...Nezapomenu..a něco uděláme na roštu a pivečkooo Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: sobota 05. leden, 2008 22:01    Předmět: Citovat

kaprál napsal:
cortes napsal:
Neboj pokud to klapne tak dám předem hlášku..Pokud teda nezapomenu Rolling Eyes Laughing

Taky nezapomeň na mne kámo a na MG34, s tím už jsem nemluvil pěknou věčnost. Wink
Kokerss, já mám Jedownici taky skoro za barákem, krásnej Volšowec! Wink

kaprál:
Kerej směr bydlíš,aspoň naznač! Shocked Třeba se nekde potkáme??? Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 19:22    Předmět: Citovat

Kokerss, máš tam SZ s navigací. Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
kokerss
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 23.10. 2007
Příspěvky: 1098

PříspěvekZaslal: neděle 06. leden, 2008 20:17    Předmět: Citovat

Taky tam máš SZ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: pondělí 07. leden, 2008 18:43    Předmět: Citovat

kokerss napsal:
Taky tam máš SZ! Laughing

Tak bohužel soukromá zpráva nedorazila, jestli se Ti chce, returnuj znova (noch einmall) Very Happy
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: pátek 08. únor, 2008 22:32    Předmět: Citovat

Tak chlapí ,dnes jsem musel s citlivostí hodně dolu a to z mých 18 na 8-9.Koukal jsem na to jak vrána ,ale blížil jsem se k vlakové dráze,ještě k tomu z nějakým vedením,No utrhlo by mi to ušiska.Zajímavé na tom bylo že po namíření detektoru byl slyšet ve sluchátkách vlak který byl v tu chvíli hrozně daleko.Má někdo takovou zkušenost. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
mcmlxxx
Administrátor


Registrace: 23.3. 2006
Příspěvky: 2580
Bydliště: Letovice, 50 let

PříspěvekZaslal: sobota 09. únor, 2008 11:11    Předmět: Citovat

phac napsal:
Tak chlapí ,dnes jsem musel s citlivostí hodně dolu a to z mých 18 na 8-9.Koukal jsem na to jak vrána ,ale blížil jsem se k vlakové dráze,ještě k tomu z nějakým vedením,No utrhlo by mi to ušiska.Zajímavé na tom bylo že po namíření detektoru byl slyšet ve sluchátkách vlak který byl v tu chvíli hrozně daleko.Má někdo takovou zkušenost. Wink

Jo to normální skoro u všech detektorů u tratí které jsou elektrifikovány. Bludné proudy tečou zemí všude možně. Výsledkem je vždy silné rušení.
_________________
A bovi maiore discit arare minor. GMAXX, XTERRA70
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 18:42    Předmět: Citovat

phac napsal:
Tak chlapí ,dnes jsem musel s citlivostí hodně dolu a to z mých 18 na 8-9.Koukal jsem na to jak vrána ,ale blížil jsem se k vlakové dráze,ještě k tomu z nějakým vedením,No utrhlo by mi to ušiska.Zajímavé na tom bylo že po namíření detektoru byl slyšet ve sluchátkách vlak který byl v tu chvíli hrozně daleko.Má někdo takovou zkušenost. Wink

Tak toto se mi přihodilo u GTP 1350 když jsem slézal do údolí ku trati, ale byl jsem od ní cca 150 metrů! Shocked Někdy to na stejným fleku musím zkusit i s Quattrem, na něm jsem doposud nešel s citlivostí pod 18! Cool
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
hač
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 6.10. 2007
Příspěvky: 3142
Bydliště: Sedlčansko

PříspěvekZaslal: úterý 22. duben, 2008 20:59    Předmět: Citovat

Tak chlapí,bohužel došlo i na mě,ač jsem psal že mi váha detíku nevadí již jsem se přesvědčil o opaku.Šel jsem s quattrem 5 a půl hodiny různými terény,kopce,přelézání potoků a potůčků,přelézání kamenů v délce jednoho km.,a zase do kopce a zase z kopce.No zkrátím to.Tato vycházka mi tak rozhodila záda,že jsem tvůrce Quattra docela proklínal.Tato zkušenost mi našeptala to že tento detík není moc na celodenní výlety. Confused Ikdyž jsem s tímto detíkem opravdu spokojen ta váha mě docela odrazuje,ale pozor ještě neházím flintu do žita Wink Zádá spravila 400 ibalgin a manželčina masáž....a již nyní se těším na další hledání...... Hledání ..........třeba jednou,bohužel bude muset pryč a bude nahrazen lehčím. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
kaprál
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.11. 2007
Příspěvky: 2535
Bydliště: Zelený Peklo

PříspěvekZaslal: středa 23. duben, 2008 19:05    Předmět: Citovat

phac napsal:
Tak chlapí,bohužel došlo i na mě,ač jsem psal že mi váha detíku nevadí již jsem se přesvědčil o opaku.Šel jsem s quattrem 5 a půl hodiny různými terény,kopce,přelézání potoků a potůčků,přelézání kamenů v délce jednoho km.,a zase do kopce a zase z kopce.No zkrátím to.Tato vycházka mi tak rozhodila záda,že jsem tvůrce Quattra docela proklínal.Tato zkušenost mi našeptala to že tento detík není moc na celodenní výlety. Confused Ikdyž jsem s tímto detíkem opravdu spokojen ta váha mě docela odrazuje,ale pozor ještě neházím flintu do žita Wink Zádá spravila 400 ibalgin a manželčina masáž....a již nyní se těším na další hledání...... Hledání ..........třeba jednou,bohužel bude muset pryč a bude nahrazen lehčím. Wink

Opakovací poloautomatickou pušku do žita nehaž! Na záda jsem použil domácí slivovici (masáž) se 100% úspěšností. Jinak ruku v které třímáš ten skvělej detík musíš trénovat a cvičit (připravovat) na zátěž. Tak mnoho zdaru v trpělivosti a tréninku... Wink
_________________
na pohodu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: čtvrtek 08. květen, 2008 16:19    Předmět: Citovat

Ahojte.
Sledujem vaše fórum od kúpy Quatra, čo je približne asi jeden rok a chcem sa vám všetkým poďakovať za vaše rady, pripomienky a postrehy pri nastaveniach tohoto detektoru. Všetko čo som si tu prečítal sa do veľkej miery potvrdilo a moje prvé lepšie nálezy sa začali ukazovať až po polroku trpezlivého počúvania tejto "skvelej" muziky (multitónu).
Je to naozaj skvelý detektor na drobné veci, ale aj na WW, ako som sa mohol presvedčiť za posledné mesiace. Určite by som ho tak skoro nevymenil.
Tá váha je po 6-8 hodinách v teréne dosť aj na mňa, ale keď už nevládzem, tak si ho jednoducho dám do druhej ruky a idem ďalej. Keď na niečo narazím,potom dohľadávam tou trénovanejšou rukou.
Prajem vám všetkým veľa trpezlivosti a ešte viacej radosti pri prechádzkach s touto mašinkou.
durpo
Návrat nahoru
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 12:04    Předmět: Citovat

Tak s MPéčkem chodím nějaké dva měsíce a občas mám problémy s lokalizací zejména povrchovějších nálezů (skoro bych řekl, že se to i zhoršuje). Poblém je, že detektor reaguje stejně, jak na střed cívky, tak i její okraje. Když je vhodná konstelace, tak předmět lokalizuji i na pěti zůzných místech: vlevo od skutečné polohy, střed - skutečná poloha, v pravo, nahoře od skutečné polohy, dole. (doufám, že to je srozumitelné). Je to nějaká vada nebo obecná vlastnost 2D cívek. Dosud jsem měl detektory s koncentrikou a tam se mi to nestávalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Pilbek
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 27.3. 2007
Příspěvky: 157
Bydliště: Západní Čechy

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 13:21    Předmět: Citovat

witt napsal:
Tak s MPéčkem chodím nějaké dva měsíce a občas mám problémy s lokalizací zejména povrchovějších nálezů (skoro bych řekl, že se to i zhoršuje). Poblém je, že detektor reaguje stejně, jak na střed cívky, tak i její okraje. Když je vhodná konstelace, tak předmět lokalizuji i na pěti zůzných místech: vlevo od skutečné polohy, střed - skutečná poloha, v pravo, nahoře od skutečné polohy, dole. (doufám, že to je srozumitelné). Je to nějaká vada nebo obecná vlastnost 2D cívek. Dosud jsem měl detektory s koncentrikou a tam se mi to nestávalo.


Tento problém s Quattrem nemám.Místo nálezu určuji v 90% jen "ukřižováním" Při silném signálu stačí dát cívku jen o něco víš.Když si nejsem jistý,nebo je blízko sebe více předmětů,zapnu PP a bez problémů.
_________________
Quattro MP
Co tě nezabije,to tě posílí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
witt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 18.2. 2008
Příspěvky: 300

PříspěvekZaslal: čtvrtek 15. květen, 2008 14:43    Předmět: Citovat

Lokalizuji prakticky jen křižováním. Při použití Pp je to zachytávání okrajem cívky ještě markantnější. Prostě najedu v Pinpointu nad předmět - plný signál. Najedu tam levým nebo pravým okrajem cívky - opět plný signál....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Minelab Quatro MP Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Další
Strana 9 z 11

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO