Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 817 anonymních a 1 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Detektor - priorita určování
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 9:13    Předmět: Detektor - priorita určování Citovat

Zdravím,

rád bych koupil nový detektor, mám zhruba tyto požadavky:

Maximální důraz bych kladl na přesné rozlišení toho, co je v zemi. Dosah až tak nehraje roli, samozřejmě pokud není pod průměrem. Cena rovněž není prioritní faktor.

Koukal jsem na výsledky z KDYNE 2007. Velmi dobré výsledky tam má v určování QUATTRO s cívkou 12 DD (co je to za cívku ?), avšak QUATTRO s 10 DD (v určování) nic moc. M6 má dobré určování, ale ve vyhledávání taky nic moc.

Může mi někdo poradit ?
Návrat nahoru
kite7
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.7. 2007
Příspěvky: 210
Bydliště: Mšecké Žehrovice 53let

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 9:22    Předmět: Re: Detektor - priorita určování Citovat

pirkl napsal:
Zdravím,

rád bych koupil nový detektor, mám zhruba tyto požadavky:

Maximální důraz bych kladl na přesné rozlišení toho, co je v zemi. Dosah až tak nehraje roli, samozřejmě pokud není pod průměrem. Cena rovněž není prioritní faktor.

Koukal jsem na výsledky z KDYNE 2007. Velmi dobré výsledky tam má v určování QUATTRO s cívkou 12 DD (co je to za cívku ?), avšak QUATTRO s 10 DD (v určování) nic moc. M6 má dobré určování, ale ve vyhledávání taky nic moc.

Může mi někdo poradit ?
dobrej detektor to je půl úspěchu a druhá půlka je šikovný operátor s notnou dávkou štěstí
_________________
F-1236 , Bounty Hunter J. Minelab Advantage Pro Minelab x tera
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
TomTP
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 8.2. 2008
Příspěvky: 167
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 9:24    Předmět: Citovat

Zcela jednoduse ti zadny detektor nezajisti presne urceni toho co je pod civkou. Vzdy jde jenom o pravdepodobnost, kdy zalezi na mnoha a mnoha okolnostech. Pokud mas na mysli nejake teoreticke testy identifikace kovu v idealnim prostredi (na vzduchu) a idealnim natoceni predmetu tak to nechej uplne v klidu v te teoreticke oblasti. Tot muj zcela osobni nazor.
_________________
Zetex 300VLF, Garett ACE150, Fisher F5
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 9:33    Předmět: Re: Detektor - priorita určování Citovat

pirkl napsal:
Zdravím,

rád bych koupil nový detektor, mám zhruba tyto požadavky:

Maximální důraz bych kladl na přesné rozlišení toho, co je v zemi. Dosah až tak nehraje roli, samozřejmě pokud není pod průměrem. Cena rovněž není prioritní faktor.

Koukal jsem na výsledky z KDYNE 2007. Velmi dobré výsledky tam má v určování QUATTRO s cívkou 12 DD (co je to za cívku ?), avšak QUATTRO s 10 DD (v určování) nic moc. M6 má dobré určování, ale ve vyhledávání taky nic moc.

Může mi někdo poradit ?
,,12 snad ani není..Určuje operátor ne detektor..já jsem ho ta měl ..a vlastnil jsem ho jen pár hodin...tak ty testy nejsou až tak na koupení detíku Rolling Eyes
Podle mě ti žádný detektor na světě přesně neurčí všechno...Kdo nekope každý náznak barevného kovu...může přicházet o tenké malučké kolečka nebo hloubjeji uloženou barvu....
Pro mě je důležité aby byl detík v pohodě v zamořeném prostředí a uměl v něm hledat barvu.....tj...perfektní separace,diskriminace,neporuchovost atd atd...Quattro a tesoro cortes to splňuje.....Pravda,že tesoro jde méně do hloubky než quattro,ale je lehčí..a na pole super...dostačující...
Můžeš mět detík jaký chceš,ale ovládáš ho ty... Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 9:41    Předmět: Citovat

Jsem rád že jsi vzpomněl na Cortése Laughing,jinak platí všechno ostatní co ti každý napsal.Prostě přesně určit co asi bude pod cívkou nikdy nejde,vždycky tam bude to slovíčko "asi".A tohle slovo tě donutí kopat i nejasné signály.
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 10:03    Předmět: Re: Detektor - priorita určování Citovat

pirkl napsal:

M6 má dobré určování, ale ve vyhledávání taky nic moc.


Rozlišení je s trochou praxe fakt slušné,ale co myslíš přesně tím že vyhledávání není nic moc?
_________________
whites matrix M6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 10:25    Předmět: M6 - KDYNE Citovat

Díval se do testů KDYNE 2007: M6 z 15 platných cílů nenašla 9. To mi nepřipadá jako super výsledek, vezmu-li např. JOKR, který nenašel pouze jeden.
Návrat nahoru
cortes
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2006
Příspěvky: 4423
Bydliště: Přechodně Praha,45 jar

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 10:42    Předmět: Re: M6 - KDYNE Citovat

pirkl napsal:
Díval se do testů KDYNE 2007: M6 z 15 platných cílů nenašla 9. To mi nepřipadá jako super výsledek, vezmu-li např. JOKR, který nenašel pouze jeden.
...Papír toho snese...Už to tu šlo...vždy záleží na tom...kdo... detektor ovládá.....Pokud je začátečník a neumí detektor ovládat..a přesto šel testovat...Což je jeho věc....Tak potom i testy podle toho dopadnou...
Detektor si musíš ošahat....a taky zaplatit...Navštiv různé prodejce ošahej si je ,skus si je,udělej si vlastní názor ....a kup....
Žádný detektor není na vše a do všech prostředí exelentní....Např. některý je supr do čistšího prostředí a v bordelu zaostává ,některý jde hloubjeji,ale nebere titěrnosti..některý je bere,ale ...atd atd... Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 10:43    Předmět: Re: M6 - KDYNE Citovat

pirkl napsal:
Díval se do testů KDYNE 2007: M6 z 15 platných cílů nenašla 9. To mi nepřipadá jako super výsledek, vezmu-li např. JOKR, který nenašel pouze jeden.


O tomto testu bylo napsáno docela hodně,pan Chláděk,který testoval M6 na jednom fóru napsal jak to vše údajně bylo.viz. odkaz
nedávno jsem dělal nějaké testy a myslím že má M6 na víc než ve kdyni ale je to jen můj názor a může to být samozřejmě omyl protože nevím jaké byly ve Kdyni podmínky.
Jestli ale finance pro tebe nejsou rozhodující určitě koupíš lepší detektor.Třeba F75 nebo IDX tunning to už nechám na tobě Wink
_________________
whites matrix M6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 10:59    Předmět: Citovat

U té M6 se mi líbilo, že určila přesně vše. Pokud je KDYNE tak jak píšeš, bylo by to fajn.

Jaké má výhody F75 píšeš-li, že je lepší (než M6) ?
Návrat nahoru
darden
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 4.9. 2006
Příspěvky: 193
Bydliště: Velká Morava

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 11:00    Předmět: Citovat

Když se podíváš do obsahu fóra,najdeš tam diskuze k detektorům.Je tam zastoupena většina značek a i novinek tohoto roku.Jsou tam názory majitelů a tyto informace jsou mnohdy cenější než třeba testy z Kdyně.
Jelikož jsou to poznatky z delší praxe majitele detektoru. Wink
_________________
http://www.kvh.estranky.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 11:11    Předmět: Citovat

pirkl napsal:
U té M6 se mi líbilo, že určila přesně vše. Pokud je KDYNE tak jak píšeš, bylo by to fajn.

Jaké má výhody F75 píšeš-li, že je lepší (než M6) ?


Ja nevím jestli to bylo opravdu tak jak tvrdí pan Chládek,bohužel jsem tam nebyl.S F75 taky zkušenost nemám ale má dobrý ohlas majitelů a výsledek ve kdyni byl super.I když už jsem taky někde četl že někdo nebyl s F75 moc spokojený,myslím že je to tím že má F75 dobrou reklamu stejně tak měla i M6 a když si potom někdo detektor s dobrou reklamou koupí čeká od něj zázraky a pak třeba po pár hledáních je zklamaný.
Určitě bude nejlepší když si detektory vyzkoušíš osobně a uděláš si názor sám.
_________________
whites matrix M6
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Feri
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 19.2. 2007
Příspěvky: 2368
Bydliště: Brandeisel-Wolschan, 60-ka již minula

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 12:02    Předmět: Re: M6 - KDYNE Citovat

cortes napsal:
pirkl napsal:
Díval se do testů KDYNE 2007: M6 z 15 platných cílů nenašla 9. To mi nepřipadá jako super výsledek, vezmu-li např. JOKR, který nenašel pouze jeden.
...Papír toho snese...Už to tu šlo...vždy záleží na tom...kdo... detektor ovládá.....Pokud je začátečník a neumí detektor ovládat..a přesto šel testovat...Což je jeho věc....Tak potom i testy podle toho dopadnou...
Detektor si musíš ošahat....a taky zaplatit...Navštiv různé prodejce ošahej si je ,skus si je,udělej si vlastní názor ....a kup....
Žádný detektor není na vše a do všech prostředí exelentní....Např. některý je supr do čistšího prostředí a v bordelu zaostává ,některý jde hloubjeji,ale nebere titěrnosti..některý je bere,ale ...atd atd... Rolling Eyes


Cortes, plný souhlas. Je to asi to nejlepší, co se k tomu dá říci. Feri
_________________
Feri
Garrett ACE Apex, Garrett PP.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 13:37    Předmět: Citovat

Praxe,praxe a praxe. To platí u každého detektoru. Taky považuji za nejdůležitější vědět co je pod cívkou. Z toho důvodu mám rád digitály. Já mám nejlepší zkušenosti s tím, že bezkonkurenčně ti určí co je pod cívkou Coinstrike. Myslím, že je to velice jednoduché se s ním naučit, což je jeho další plus. V tomhle hodně dokáže i ID Edge. Samozřejmě jsou i další detektory, který si s určováním cíle poradí velmi dobře. Ať je to MP Quatro od Minelabu nebo DFX od Whitese. Ale další poměrně důležitý moment je snadnost ovládání a rychlost zžití se s detektorem. Mně v tomhle nejvíce vyhovují Fishery. Moc fajn stroje. Schválně neuvádím SE a F75, protože jejich nevýhodou může být přílišná citlivost, tedy nestabilita, ale je to jen můj osobní názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Anonymní






PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 14:15    Předmět: Citovat

Coinstrike je taky jedna varianta. Dal by se porovnat vůči M6 ?
Návrat nahoru
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 14:19    Předmět: Citovat

pirkl napsal:
Coinstrike je taky jedna varianta. Dal by se porovnat vůči M6 ?


Osobní zkušenost s M6 mám minimální na to, abych se mohl vyjádřit. Kámoš si ale M6 koupil, byl zklamán,pak prodal a koupil Coinstrike a pochvaluje si.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 14:22    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
pirkl napsal:
Coinstrike je taky jedna varianta. Dal by se porovnat vůči M6 ?


Osobní zkušenost s M6 mám minimální na to, abych se mohl vyjádřit. Kámoš si ale M6 koupil, byl zklamán,pak prodal a koupil Coinstrike a pochvaluje si.


Ahoj,smím vědět čím přesně byl zklamán?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 14:25    Předmět: Citovat

robins napsal:
Petronius napsal:
pirkl napsal:
Coinstrike je taky jedna varianta. Dal by se porovnat vůči M6 ?


Osobní zkušenost s M6 mám minimální na to, abych se mohl vyjádřit. Kámoš si ale M6 koupil, byl zklamán,pak prodal a koupil Coinstrike a pochvaluje si.


Ahoj,smím vědět čím přesně byl zklamán?


Hochu to už nevím, ale zeptám se a večer dám vědět.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
robins
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 31.5. 2006
Příspěvky: 319
Bydliště: Ostravsko

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 14:30    Předmět: Citovat

Petronius napsal:
robins napsal:
Petronius napsal:
pirkl napsal:
Coinstrike je taky jedna varianta. Dal by se porovnat vůči M6 ?


Osobní zkušenost s M6 mám minimální na to, abych se mohl vyjádřit. Kámoš si ale M6 koupil, byl zklamán,pak prodal a koupil Coinstrike a pochvaluje si.


Ahoj,smím vědět čím přesně byl zklamán?


Hochu to už nevím, ale zeptám se a večer dám vědět.


Ok budu rád. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
samotar



Registrace: 21.3. 2007
Příspěvky: 1
Bydliště: PLZEŇ

PříspěvekZaslal: úterý 19. únor, 2008 17:21    Předmět: Citovat

Panove samodrejmne kazda znacka ma sve. Dobre vysledky v Kdyni 2006-07 mnela X- TERRA 70. Co do rozliseni a s velmi dobrym dosahem. Je velmi stabilni rychle se sni hleda. Zadne ruseni pod elek. vedenim apod. Mam ji pul roku a jsem s ni spokojen.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO