Hlavní nabídka
· Domů
· Ankety
· Archiv článků
· Často kladené otázky
· Diskuze a Inzerce
· Encyklopedie
· Napište článek
· Praktické odkazy
· Připomínky
· Seznam uživatelů
· Soubory ke stažení
· Soukromé vzkazy
· Statistiky webu
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
Kdo je přihlášen ?
Stránky prohlíží 527 anonymních a 2 registrovaných uživatelů.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Webhosting

Provozováno na síti WEBSTEP

Celkem návštěv od spuštění webu

TOPlist

Vše za odvoz
Věnujte vše co už nepotřebujete někomu jinému "Za odvoz"
Diskuze a Inzerce

DetektoRING
Diskuzní fórum na http://detektory.hantec.cz
 
 FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Jaký pořídit detektor na hledání mincí
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Kelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.3. 2006
Příspěvky: 169
Bydliště: Polabí

PříspěvekZaslal: úterý 15. leden, 2008 23:32    Předmět: Citovat

Bába: chodím s mazlíkem už docela dlouho , jen říkám co znám z vlastní zkušenosti . Je to S P E C I A L a to je pro mě důležité . Hloubkový dosah na některé věci průměrný možná i podprůměrný. Ale co se týče jeho specializace tak bez komentáře. Na jednu stranu jsem matěj že to tu vůbec píšu ... Ještě si ho někdo koupí Surprised))) Co se týče těch testů , no všeobecné testy, skvělé ale všeobecné . Pokud chceš testovat speciál tak musíš při testech přitvrdit na hranici možností . Když budu chtít testovat speciál tak musím otestovat jeho možnosti tam kde by speciálem měl být. Ale asi by mazlík spoustu lidí zklamal . Skvělej je jen v tom v čem skvělej být má .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Bába
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 22.3. 2006
Příspěvky: 6752
Bydliště: Hic Sunt Leones

PříspěvekZaslal: středa 16. leden, 2008 7:58    Předmět: Citovat

Já ti tvou mašinku neberu - přijeď do Kdyně, dáme pivko a aspoň potrápí detík na polygonu někdo, kdo ho má dlouho. A ty si zase načteš, na co ještě má a na co už ne - což je velmi užitečná informace a kvůli tomu dost lidí do Kdyně jezdí. Odhalují možnosti své i detektoru. Někdy je to nepříjemné zklamání, jindy docela radost ale aspoň víš, na co si ještě sáhneš.
_________________
Co má pípnout, pípne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Petronius
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 15.7. 2007
Příspěvky: 1313
Bydliště: VČ

PříspěvekZaslal: středa 16. leden, 2008 10:16    Předmět: Citovat

krokodill napsal:
Quatro a Fíšu bych tam nehodnotil, všechny mašinky tam měli lidé, kteří je měly teprve pár dní.... Wink


Naprosto s tebou souhlasím. Z tohoto hlediska ty výsledky nelze brát příliš vážně. Aby výsledky byly opravdu seriózní chtělo by to mít s detíkem nachozeno aspoň 100 hodin. Což tam podle toho co jsem tady četl neměl s novými stroji asi nikdo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Kosťa
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 12.5. 2006
Příspěvky: 298
Bydliště: Praha, 1958

PříspěvekZaslal: středa 16. leden, 2008 12:59    Předmět: Citovat

Aby výsledky byly opravdu seriózní chtělo by to mít s detíkem nachozeno aspoň 100 hodin. Což tam podle toho co jsem tady četl neměl s novými stroji asi nikdo.[/quote]


Po likvidaci zásob toho zelenýho "fujtajblu" není ani 100 hodin dostačující Laughing
_________________
Kosťa
Jednou ranou strom nepadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: pátek 18. leden, 2008 12:41    Předmět: Citovat

A co F-75 a malé mince?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Anonymní






PříspěvekZaslal: sobota 08. březen, 2008 19:56    Předmět: Citovat

KTOMU BYCH SE TAKY PŘIPOJIL CO VY NATO Wink
Návrat nahoru
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 7:16    Předmět: Citovat

Chlapci poraďte - chci koupit detektor (jak jinak Smile ), ale rád bych se vešel do 10 000. Chodit hledat budu poměrně často a to hlavně militárie. Jsou mi nabízeny Garret 250 (ten je prý tak pro děti a začátečníky, kteří to s hledáním nemyslí moc vážně), Solaris za 13700. Sám bych to viděl na Discovery 3300, ale prý u něj moc nevydrží baterie. Nevíte jestli nejsou u něj také problémy s železitou půdou, nebo jestli nepíská při každým zavadění o větev? Díky.
Návrat nahoru
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 9:27    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
Chlapci poraďte - chci koupit detektor (jak jinak Smile ), ale rád bych se vešel do 10 000. Chodit hledat budu poměrně často a to hlavně militárie. Jsou mi nabízeny Garret 250 (ten je prý tak pro děti a začátečníky, kteří to s hledáním nemyslí moc vážně), Solaris za 13700. Sám bych to viděl na Discovery 3300, ale prý u něj moc nevydrží baterie. Nevíte jestli nejsou u něj také problémy s železitou půdou, nebo jestli nepíská při každým zavadění o větev? Díky.
Ahoj.Reaguju na ten dětskej Garret.Chodím s Ace250 a jse,m s ním naprosto spokojenej.Militárky,mince a ostatní taky.Mám na něm cívku 9x13 a i tak se mi nezdá,že by ztrácel citlivost.Pravda je to,že si ho musíš osahat a naučit se pořádně nastavit.Testy a rady jsou víceméně na nic.Zkušenost je zlatá.Párkrát jsem hledal s lidma,co mají Acečko taky a neviděl jim to co mě jo.Když jsem jim to poladil a přenastavil,jsou spokojení.Hodili nastavení do paměti a dolaďují jen citlivost na lokalitě.Každopádně bych ho nezatracoval.Na slušný naučení je výbornej-když ho dostaneš pěkně do ruky.Nevychvaluju,pouze píšu zkušenost.Nálezama se tady nikdo nechlubí,ale určitě se vyrovnám mnohem dražším mašinkám.Základ je totiž vždy v papírech,archívech a nějaká ta cigaretka na lokalitce třeba i bez detíku.Ne každá info je totiž pravdivá.Někdy zjistíš na místě,že přímo nemožná..A vvvvvvvo tom to jééé Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 9:35    Předmět: Citovat

Jasně, nastudováno mám dost. Když se někdy mrknu na nějakou lokalitu bez detíku, tak občas najdu třeba ve vývratech i tak, tak se mi alespoň potvrdí že to bude lokalita snad dobrá.
Ale bez ohledu na cenu: ACE250 nebo Diskovery 3300?
O ACE 250 jsem ještě slyšel že jsou větší problémy, když je železitá půda a podobně, je to pravda? A píská třeba když zavadí o větev?
Návrat nahoru
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 9:58    Předmět: Citovat

Na minerály reaguje,ale základ je pracovat s nastavením citlivosti.Nikdy ho nemám naplno.Válku si nastavuju o dva-tři stupně menší,barvy o jeden.Naplno bere právě ty zmíněný minerály a dává falešný signály.Když lupneš o větev,reaguje téměř každej detík.Není dobrý brouzdat s Acečkem okolo stožárů VN.nebo v blízkosti trafaček.Tam by ses ukopal a nic...Co se týká dosahu,je dostačující.Výhoda Acečka je půda po dešti.Získáš něco kolem 8cm k dobru-poctivě odskoušeno.MInce bez problémů,válku vychytáš tónama a toho zlata určitě pytel nenajdeš Very Happy ,takže není co řešit.Drobák 1860 v cca18cm-krásnej tón,přitom průměr je 1cm.Bodák v pouzdře-kov-tvrdej tón-35cm,podkova v cestě-jasnej tón-30cm.Je to prostě o praxi.Když tě chytne,naladíš si ho ,,na sebe" a nemáš problém.Samozřejmě že ta trojková je o něčem jiném,ale budeš nacházet stejný věci.Musíš hlavně vědět,co chceš hledat,jaký máš v okolí možnosti a jakej je předpoklad druhu nálezu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 11:10    Předmět: Citovat

Docela jste mne pro to ACéčko přesvědčil. Jak ho máte dlouho? Já bych na něm měl mít cívku 17x24cm, to je lepší než máte vy?
Návrat nahoru
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 11:23    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
Docela jste mne pro to ACéčko přesvědčil. Jak ho máte dlouho? Já bych na něm měl mít cívku 17x24cm, to je lepší než máte vy?
Je to ta samá.Já to mám v palcích.Chodím s ním dva roky a nezklamal.Asi záleží na kusu.Párkrát jsem četl o nějakých problémech,ale to jsou vychytatelný věci.Tak za 1:hlídat stav baterek a mít vždy náhradní.Při tzv.posledním dechu se ti zblázní mašina a vypadá to,jako by selhala-přeblikává displej a střídá tóny.2:nikdy neutahuj konektor cívky na krev.Při silným utažení dává falešný signály.3:vyhýbej se trafačkám a sloupům s VN-v okolí těchto monster lže.4:Mobil nos v té nejvzdálenější kapse.Acečko na něj žárlí Laughing 5:nedávej citlivost nadoraz.Toť asi tak všeA ještě jedna věc.S tou větší cívkou hůř funguje pointr.Většinou je označené místo asi 5cm vpravo.A poslední-nejsem tak starej,takže vykání bych odložil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 12:06    Předmět: Citovat

Dobře, dobře, díky ti. Přeci jen je pravda že jsem začátečník, protože mé dosavadní zkušenosti s hledačkama jsou jen s P4W... což samo mluví o sobě... Smile
Od kud 250ku máš? Já si jí objednám asi z detektor.cz
Návrat nahoru
Cedr



Registrace: 28.1. 2008
Příspěvky: 58
Bydliště: Salmův kraj

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 12:16    Předmět: Citovat

Já ji mám od jednoho ing. z Brna.Má nějaký zastoupení,nebo co.Jmenuje se Válek a má číslo 602881963.Zkus porovnat ceny a každopádně počkej ještě chvíli.Na toto vlákno ti určitě ještě pár lidí napíše,jak dorazí z práce a tak.Budou to určitě hodně cenný info a uděláš si svůj pevnej názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
sallyk
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 24.5. 2007
Příspěvky: 497
Bydliště: Aussig

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 13:18    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
Dobře, dobře, díky ti. Přeci jen je pravda že jsem začátečník, protože mé dosavadní zkušenosti s hledačkama jsou jen s P4W... což samo mluví o sobě... Smile
Od kud 250ku máš? Já si jí objednám asi z detektor.cz


Zkus se podívat i na jiné stránky, navíc na detektor.cz se tváří, že za tu cenu objednáváš 250 s větší cívkou ale není to tak Sad .
_________________
Tesoro Vaquero
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tonak
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 13.5. 2007
Příspěvky: 1139
Bydliště: Qualischingen

PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 14:17    Předmět: Citovat

V Globusu sou prej taky k mání Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: středa 12. březen, 2008 15:08    Předmět: Citovat

což to, já spíš myslel jestli by mi tu někdo nedoporučil třeba podle něj lepší stroj do 10 000.
Návrat nahoru
HonzaC
Anonymní





PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 5:56    Předmět: Citovat

Ještě k ACE250 - je dobré si k němu pořídit lepší cívku když budu hledat hlavně v lese?
Návrat nahoru
Drtikol.CZ
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 1.6. 2007
Příspěvky: 2074
Bydliště: u Brna

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 6:14    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
což to, já spíš myslel jestli by mi tu někdo nedoporučil třeba podle něj lepší stroj do 10 000.

To asi ne. V této cenové hladině nic lepšího není. Jedině nějaká ojetina. Snad.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit uživatelovy WWW stránky
Vankelt
Věrnost fóru
Věrnost fóru


Registrace: 2.5. 2006
Příspěvky: 3532
Bydliště: CV

PříspěvekZaslal: čtvrtek 13. březen, 2008 6:44    Předmět: Citovat

HonzaC napsal:
což to, já spíš myslel jestli by mi tu někdo nedoporučil třeba podle něj lepší stroj do 10 000.

Zkus se mrknout na Fishera F2 - vychází z typu ACE 250, ale s lepšími parametry.
http://www.fisherf75.com/pb/wp_d667282a/wp_d667282a.html?0.855178834624291
Na tomto výše uvedeném odkazu je v druhé polovině stránky srovnání těchto dvou mašinek (výhody, nevýhody).
_________________
Nejde-li to silou, použij větší kladivo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra DetektoRING -> Jaký si mám koupit detektor? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Detektory kovů články návody recenze hledání field testy záhady tajemství pozvánky na akce manuály návody galerie detektorů inzerce diskuzní fórum
Tesoro Compadre Cibola uMax Silver Cortes Eldorado Garrett Teknetics Bounty Hunter Fisher Troy Shadow MD3009 ACE 150 ACE 250 GTP1350 Tejon Vaquero Fieldmaster Compass Rutus Solaris XP GMAXX XP GOLDMAXX GOLDMAXX Power ADX Adventis Zetex JOKR Mikel Minelab Musketeer Advantage Explorer Quatro MP X Terra Whites White's IDX XLT DFX MXT QXT Spectrum Eagle MD3815B AD3018 Explorer SE Fisher F75 Teknetics T2 Fisher F4 Titanium Adonis Fisher F2 Fisher F4 Fisher F70
Kanál RSS 2.0
| Obsah: Bronislav MAREK | e-mail: detektory (zavináč) hantec (tečka) cz | Jabber: mcmlxxx (zavináč) hantec (tečka) cz |
Design layout by Jakub Dubec and Michal Krajcirovic.
Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund
Magic SEO URL - Optimalizace pro vyhledávače
Poznejte další produkty Magic SEO URL
osCommerce SEO | phpBB SEO | phpBB3 SEO | ZenCart SEO